Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190) reasonfan039


reasonfan039
csendes tag

Sziasztok,

nem tudtam végigolvasni az összes hozzászólást, lehet, hogy már volt ilyen kérdés, akkor bocsi:
Úgy néz ki, hirtelen halállal eltűnt a WRT-54G -m wifi része, egyik napról a másikra nem hajlandó a laptop csatlakozni rá. Volt hardreset, utána nem is állítottam vissza a titkosítást, MAC-szűrést, csak úgy szárazon is beengedtem volna már a gépet, de nem.
2.2 volt a FW, rátettem a legújabbat, egy órát hagytam pihenni, de utána sem hajlandó csak a LAN portokon keresztül kommunikálni. A broadcastolt SSID-t sem hozza fel 2 laptop keresője sem...
Természetesen a wireless a routeren engedélyezve van, most éppen nincs sem titkosítás, sem szűrés, sem QoS, sem semmi.
Van valami ötlet? kb. 1,5 éves a kütyü, eddig teljesen jól ment. Van esetleg olyan teszt, vagy valami, amivel egy szimpla igen, nem jön válaszul, hogy tényleg annyi a wireless résznek?
Ha ennyi, kénytelen leszek venni egy másik routert, mit javasoltok? (amit a marketing ígér, az alapján az Asus WL500gP tetszene, de a megfelelő fórumon eléggé negatív dolgokat lehet róla olvasni - mondjuk, nem az átlagos router képességei miatt érdekelt volna, hanem a DM, a QoS, USB2, samba, FTP, DynDNS miatt...)

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.