Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Linksys WRT54G/GL/GS router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) And válasza Yogibear974 (#12850) üzenetére


And
veterán

A szolgáltatód dhcp-n oszt címeket? Mit látsz DNS-ként a router Status / WAN oldalán és mit a számítógépen (parancssor: ipconfig /all)? Nekem sosem kellett semmit extrát konfigurálni ahhoz, hogy működjön, mindenhol a szolgáltató DNS-címeit kapom. Működött úgy is, hogy csak ez a router volt a hálózatban az internet felé, most a korábbi szimpla modem helyett elé került egy home-gateway (modem-router), de így is gond nélkül megy.

(#12852) Yogibear974 válasza And (#12851) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Sajna a továbbra sem jó valami. Pedig a beállítások ua.,mint a gyári fw-n.
Már fixre is állítottam a szolgáltatói DNS-t. Úgy sem csatlakozik, csak a sárga felkiáltójel. :-(
Amint visszarakom a gyári fw-t. Gond nélkül megy megy a DNS névkiosztás és van net.

Biztos, még valamit kell sz@rakodni a beállításoknál, de már annyi mindent állítgattam:-o

Üdv: -=Yogibear=-

(#12853) And válasza Yogibear974 (#12852) üzenetére


And
veterán

Ugyan a kérdéseimre nem válaszoltál (mármint hogy a router és a kliensgép miféle DNS-címeket kap), de biztos, hogy DNS-hiba okozza? Domain-nevek helyett IP-címekkel eléred a nyilvános szervereket? Próbálkozhatsz pl. a Basic Setup oldalon a Use DNSMasq for DNS engedélyezésével (lásd még itt), de nekem enélkül is működik, illetve ha bekapcsolod, a kliensgépek DNS-kérései a routert (is) terhelik (ekkor a router a saját címét osztja DNS-ként a DHCP-kliensek felé), viszont a névfeloldás is gyorsabb lehet. Vagy ha engedélyezve van (nem tudom, mi a default beállítás), akkor ki is kapcsolhatod, hogy az ISP-d DNS-címei kerüljenek kiosztásra.
Az sem árt, ha a Services / Services oldalon a 'Used Domain' beállítás értéke WAN, de szerintem alapból az.

(#12854) tPedro_ válasza Intruder2k5 (#12808) üzenetére


tPedro_
őstag

Én is nemrég szembesültem ezzel.
Eddig az 50-es netet simán vitte, most viszont a 60-assal már nem bírkózik meg.
Úgy látszik eljött az idő, hogy új router után nézzek.

(#12855) Intruder2k5 válasza tPedro_ (#12854) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

50-est simán vitte? Számomra ez is kicsit érdekes, mert én akárhányat mértem, mindegyiknek vége volt valahol 35-40 közt!

(#12856) tPedro_ válasza Intruder2k5 (#12855) üzenetére


tPedro_
őstag

Pontosítanék, 50-es net volt, de a letöltést korlátoztam 40-re, hogy közben lehessen netezni is (vagy mást tölteni), így működött zökkenőmentesen.

Amióta 60-as netem van, azonos beállítások mellett sokszor a böngészés is belassul, ha közben töltök.
Én nem tudtam másra gondolni, mint a routerre, hogy ez már sok neki.

Akár most is kipróbálhatom, ha tudsz mondani egy oldalt, ahonnan kellően nagy mérető fájlt tudok leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#12857) Intruder2k5 válasza tPedro_ (#12856) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kellően nagy méretű file? Itt találsz néhány exa és peta méretűt is... :)

A legkisebb talán 1GB!

http://ftp.fsn.hu/testfiles/

[ Szerkesztve ]

(#12858) tPedro_ válasza Intruder2k5 (#12857) üzenetére


tPedro_
őstag

Na közben találtam én is http://www.thinkbroadband.com/download.html

Routerrel:
konkrét letöltés 3,3MBs
speedtest: 36,89 / 6,28
upc sebességteszt: 38,3 / 6,2

Router nélkül:
konkrét letöltés 7,3MBs
speedtest: 62,11 / 6,37
upc sebességteszt: 62,1 / 6,2

Pedig meg mertem volna esküdni, hogy az 50-es netet routeren keresztül megmérte a Spedtest is.

(#12859) Intruder2k5 válasza tPedro_ (#12858) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem mérte az, hidd el! Régebben próbáltam én is többször, és ahogy mondtam is, 35-40Mbps a plafon! Itt egy WRT54G v2.2-es mérése Tomato-val...

Illetőleg még annyit ehhez, hogy a speedtest néha mutat baromságokat! Nekem is mért már a 60-as netemmel, és a 100-as portot laptopommal 120-130Mbps-t! Ezért ha pontosabb értéket akarsz, akkor valami ilyen nagyobb file-t kell tölteni, lehetőleg több, ~4-5 szálon, így megkapod a valós teljesítményt!

[ Szerkesztve ]

(#12860) tPedro_ válasza Intruder2k5 (#12859) üzenetére


tPedro_
őstag

Hmm. Na akkor most jól befürödtem. :B

Tudom van erre saját topik, ott az Asus RT-N12 D1 routert ajánlották egy lassabb T-s nethez. Az egy 300Mbps-es router, gondolom bőven elég a 60-as netnek, de még megbirkózna a 120-assal is?
Mert akkor nem válnék meg teljesen a Linksystől, megkapnák a szüleim és akkor enyém lenne helyette az Asus.

(#12861) Intruder2k5 válasza tPedro_ (#12860) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem! Az RT-N12 D1-nek 100Mbps portjai vannak, így azon fizikai lehetetlenség a 120-as netet áttolni! Ehhez mindenképpen Gbit képes router kell, ASUS-ból mondjuk RT-N15U, vagy RT-N16!

(#12862) tPedro_ válasza Intruder2k5 (#12861) üzenetére


tPedro_
őstag

Látom már, hirtelen megzavart a "Product Segment N300 complete networking; 300Mbps".

Na, akkor azt hiszem újra nekilátok a router ajánló topik böngészésének. A jövőre gondolva kéne olyan, ami a 120-as netet is tudja, ha netán a UPC ismét bővítene. Én magamtól nem fogok gyorsabb csomagra váltani, jó a 60-as is.

A 2 router amit ajánlottál, jóval drágább mint a RT-N12 D1, nekem is olcsóbb is megfelelne. Persze ha gigabitesben van egyáltalán olyan. (persze a megbízhatósság és minőség legalább olyan fontos, sőt).

Köszi a segítséget.
:R

(#12863) Intruder2k5 válasza tPedro_ (#12862) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ettől olcsóbbat TP-LINK modelleket kapsz, de én azokat pont azért nem szoktam ajánlani, mert nem jók vele a tapasztalataim!

OK, Milyen routert topik! :)

(#12864) Destloler


Destloler
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Lehet nem ide kellett volna írnom de hátha tudtok segteni. Van egy Linksys NAS200 tipusú NAS-om, amit nem használok és már teljestményben se hozza amit elvárnék. A lényeg hogy szeretném szétszedni úgy hogy nem sérül a háza. Probálkoztam többször a szétszedni, leírásot kutatni a szétszerelésével kacsolatban de nem találtam semmit (valószínű én vagyok a béna). Ha netán valaki már szedett szét hasonlót és lenne hozzá kedve hogy egy kis pénzhez jusson, várom olyan vállalkozó szellemű úriember jelenzeését is aki tud segíteni. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#12865) Yogibear974 válasza And (#12853) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Sikerült megoldani a problémát. Újratoltam az fw-t, resettel. Belllítottam a PPPoE-t user-t, psw-t.
Klónoztam a MAC-címet, mert nem az volt, mint az eredeti. (olvastam itt, hogy probléma lehet egyes
szolgáltatóknál). Kis idő elteltével már működött is a rourter at dd-wrt-vel.
Már csak a finombeállítások kellenek.
Port forwardingnál kell beállítani, hogy melyik legyen nyitott (utorrent...stb.)
A wriless részét kell még beállítani, mert most lassabb, mint az eredeti fw-vel.
qos. kikapcsolva, antenna teljesítmény megnövelve, csatorna 13. Közelben csak g-s routerek, nincs moddingolt
fw. Legalább is a csatornáikról gondolva. Ennyi.

Üdv: -=Yogibear=-

(#12866) orbo


orbo
tag

Sziasztok,
Van egy WRT54GL routerem, kb. 5 éve nem léptem be a menüjébe, de most szeretnék, csak sajna nem fogadja el az admin-admin pass-jelszó kombinációt (tomato firmware frissítés volt 5 éve rajta).
Hogyan tudnék belépni?
Köszi szépen.

(#12867) Intruder2k5 válasza orbo (#12866) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Úgy, hogy le reset-eled! Hátulján van a gomb, áram alatt 10mp-ig nyomva tartod, aztán...

192.168.1.1
root / admin
admin / admin

(#12868) orbo válasza Intruder2k5 (#12867) üzenetére


orbo
tag

Köszi szépen, kipróbálom. :)

(#12869) hmatyas


hmatyas
tag

Sziasztok,
Adott egy WRT54GR router, ami az előző héttől kezdve folyamatosan elfelejti a beállított értékeket ( Wifi csatlakozás fajtája/jelszó stb) mit tudnánk tenni?
(min három éve lett vásárolva..)

(#12870) eclipse99314


eclipse99314
csendes tag

sziasztok valaki tudna nekem segíteni?
Albérletben lakom bátyámmal két külön gépről használni a bekötött Digi netet felhasználó nevet és jelszót kért vettem egy TP-LINK TL-R402M típus rutert rádugom és még csak eggyik gépen sincs net szimpán a kkábellen ruter nélkül van .
Valaki letudná irni nekem hogyan tudom ezt a netet megosztani régen volt UPC netem azt még swith is egosztotta ez meg tiszta szivás :D

"Ha korrekt veled az üzletfél, a minimum hogy ezt te is viszonzod"

(#12871) Intruder2k5 válasza eclipse99314 (#12870) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Bár marhára eltévesztetted a topikot, de ha már itt vagy...

http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa
http://net-run.hu/tudastar/tp-link-router-beallitas/

A PPPoE WAN beállítás kell neked! Ha nem megy, akkor Router gondok topikban folytasd!

(#12872) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Access Point-ként szeretném használni a WRT54GL routeremet, olvastam a topikot. elvileg beállítottam a dolgokat, de úgy né ki valamit nem jól csinálok, mert nem akar összejönni.

Alapból van egy T-s modem/router Cisco EPC3925, IP 192.168.0.1

Rádugtam a laptopra a Linksys routert, IP-t beállítottam 192.168.0.2-re es kikapcsoltam a DHCP szervert.
Wifi be van kapcsolva.

Ezek utan a Cisco ra lett kotve a Linksys egyik lan portjára, a laptop pedig egy másikra.
Nincs net es a Cisco-t se erem el. Ha remegyek a Linksys wifijere, akkor mar elerem a Cisco-t, de net továbbra sincs. Ekkor a Cisco dhcp tablaja mutatja, hogy ra van kotve a Linksys es a Laptopot es erzekeli.

Mit ronthattam el?

(#12873) tPedro_ válasza tPedro_ (#12872) üzenetére


tPedro_
őstag

Visszadugtam a Cisco-t, hogy megírjam az előző postot, aztán újra összekötöttem a hálózatot és most működik minden, nem változtattam rajta semmit. :C

[ Szerkesztve ]

(#12874) wocsok17


wocsok17
tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy mac szerint szűröm, hogy ki használhatja a net-em, de elég sűrűn elfelejti, a mac címeket. Valamiért törlődik a tábla. Mi lehet az oka?

(#12875) hzcs


hzcs
senior tag

Hali!

QOS-sel kapcsolatban lenne kérdésem, remélem valaki használja közületek. Van egy 54GL routerem, de se dd-wrt-vel, se tomatoval nem sikerült még ezt a gondot megoldanom.
Amit szeretnék: amikor nem netezek, menjen maximummal a torrent (nasról), viszont amikor netezni akarok pc-ről, akkor a pc csomagjait helyezze előtérbe. Próbáltam mac cím alapján a dolgokat (nasé alacsony, pc-é magas prioritás), de eredménye semmi. Tomaton be lehet állítani a sávszélkorlátot, viszont ha a nasnak adok 0- monjuk 80%-ot, akkor a net maximum 80%-ával tölt akkor is, amikor nincs pc-n netezés.
A QOS-nek nem az lenne a lényege, hogy mindent maximummal enged ki, de ha jön egy magasabb prioritású, akkor az alacsonyakat automatikusan visszaveszi?
Próbáltam a valós sebességnél alacsonyabb számokat beírni (10 megás net, de csak 7500k-val jön), írtam be 7000-et a letöltéshez, nem volt jó, utána 8000-et, azzal sem. Ráadásul ha alacsonyabbat írok be, akkor soha, semmi nem jön a maximummal.
Vagy én rontok el valamit, és csak a beállításaim nem jók, vagy tényleg nem tudja rendesen sorba rakni a csomagokat a router?

(#12876) zolyka1205


zolyka1205
csendes tag

Sziasztok, van egy Linksys WRT54GL routerem 2-3 napja csak néha most meg folyamatosan elmegy róla a wifi, reseteltem firmware frissítést is csináltam, de a probléma még mindig fent ál.
A WLAN lámpa, ha nem is kapcsolódik hozzá eszköz folyamatosan és csak néha villan be.
Vezetékkel tökéletesen működik.
Köszönöm a segítséget!


"Igaz hogy a munka még nem ölt meg senkit,de hát miért kockáztasson az ember."

(#12877) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok,
vettem egy Linksys wrt54gl v1.1-es routert, amin Tomato fw ment. Leakartam cserélni a tomatot dd-wrt-re - tudván hogy az magyar, és nem tudok angolul - és én hülye, a következő fw-t tettem fel: ftp://ftp.dd-wrt.com/others/eko/BrainSlayer-V24-preSP2/2013/01-01-2013-r20453/linksys-wrt54g2v11/wrt54g2v11-firmware.bin
Elfogadta, és utána újraindult. Azóta nem jön be a webui. Pingre válaszol, wifi jelet nem látok, IP címet nem oszt ki nekem. (vagy legalább is ki oszt valamit, itt ebben a tftpd32-ben de szerintem az nem jó.
Srácok! Nagyon kivagyok borulva, és már nagyon sok minden bajom van az életemben, nagyon kérlek titeket segítsetek mert kezdek idegösszeomlást kapni, hogy ez se sikerül... (azóta a power led folyamatosan villog) :O :O :O :O

(#12878) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12877) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Windows-ba állíts be fix IP címet!

IP: 192.168.1.10
Maszk: 255.255.255.0

Aztán a routeren érd el ezt a villogó Power LED-es állapotot, majd rá való firmware-t töltsd fel parancssorból TFTP-vel!

tftp -i 192.168.1.1 PUT firmware.bin

A parancssor helyettesíthető ezzel a programmal is!

http://users.atw.hu/intruder2k5/apps/portable_tftp_upgrade_firmware.zip

(#12879) And válasza Tav-Csoves (#12877) üzenetére


And
veterán

Az előbb küldött linken nagyjából minden le van írva, igaz angolul, de az előkészületek nagy részét amúgy is megcsináltad már, és pingelni is tudod a routert, ami nagyon jó jel. Tehát:
- PC és router összekötöd, PC fix IP-címre beállítasz, lehetőleg egy alhálózatban a routerrel, ez már megvan.
- Ezt a (kifejezetten tftp-hez való) dd-wrt verziót leszeded: dd-wrt v24 preSP2 mini build 14896.
- Parancssoros tftp-alkalmazást előkészíted, letöltöd ([link]), vagy WinXP esetén a beépített tftp-t alkalmazod. Parancssorba:
tftp -i [router IP-je] put [dd-wrt bináris .bin fájl teljes neve]. Próbálkozhatsz a gyári letölthető fw-binárissal is, abból nincs külön webfelületre szánt meg tftp-s verzió.
Ha pingre van válasz, azonnal is próbálhatod, különben a router újraindítását követő pár másodpercen belül kell kiadni a fenti parancsot. Az image-fájl elküldése a LAN-on igen gyorsan megtörténik, < 1 másodperc alatt, ha oké, ki is írja a Win, hogy az elküldés sikerült. De: ez hogy elküldted, nem jelenti azt, hogy fel is ment a routerre, mert azt neki be kell égetnie a flash-tárba, az pedig nem megy gyorsan. Szóval ha a küldés sikeres, várj türelmesen! Ne indítsd újra a routert, az majd magától szépen újraindul pár perc múlva, ha minden renden ment, és akkor a power led villogása is megszűnik majd.
Ha feltelepült, 'hosszú' (30mp-es) reset végrehajtása, vagyis a teljes konfigurációs terület (nvram) alapértékekre visszaállítása szükséges. Ezek után webfelületen már feltehető a teljes (standard) dd-wrt verzió is, ami a WRT54GL router 4 MB-os flash-tárában még elfér. Gyári kiinduló firmware esetén mindig a mini-kiadással kell kezdeni a dd-wrt-re áttérést, utána jöhet a standard vagy más specializált verzió telepítése.

(#12880) Tav-Csoves válasza And (#12879) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Alapértelmezett átjárónak mit adjak meg? 192.168.1.10-et nem engedi
Elsődleges DNS-nek szintén mit adhatok meg? Pár db lehetséges variációt kipróbáltam, és nem jön befelejövő csomag. (nyilván pingeléskor jön)
Megnyitottam a tftp2.exe-t, beírtam serverbe 192.168.1.1
password-ot üresen hagytam
megadtam egy mini fw elérési utját. 3x próbálkozott flast törölni. semmi.
Parancssorhoz nem értek, de ha leírtok mindent részletesen tuti sikerül :R

(#12881) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12880) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Átjáróra semmi szükség, maradhat üresen! DNS szintén nem kell!

IP: 192.168.1.10
Maszk: 255.255.255.0

(#12882) Tav-Csoves válasza Intruder2k5 (#12881) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:C Hamarosan kap mind a kettőtök tőlem valamit ajándékba! :)

(#12883) csixy válasza And (#12879) üzenetére


csixy
addikt

"Ha pingre van válasz, azonnal is próbálhatod, különben a router újraindítását követő pár másodpercen belül kell kiadni a fenti parancsot."

Amikor nagyon gyorsan kell cselekedni a TFTP-nél akkor ez is egy sikerre vezető módszer .

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#12884) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Köszönöm szépen a router már él, és be is configoltam. :DD Viszont azért választottam ezt a routert, mert ugye dd-wrt-ben van rajta OPENvpn kliens. (igen rátettem egy kifejezetten vpn-es fw-t, szépen működik is (néha nem jön be az ui, de nem annyira zavaró)
A következő kérdésem: :))
Hogy kell beállítani az openvpn-t? Konkrétumok: adott ez: http://freevpn.me/accounts a szolgáltató. középen tudom hogy ott vannak a Bundle-k. le is töltöttem, szépen látom itt a txt-ben a crertificate keyst. Mit merre hogyan? :B

Köszi

(#12885) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Bocsi srácok megint én, az előzőt nem tudom szerkeszteni, pedig bele akartam volna ezt írni.
Az openvpn-en kívűl távoli eléréssel is problémám van. a ddns működik a no-ip.com rendszerében. DE nem tudom hogy azon kívül mit, és hol tudom beállítani. Anno volt egy TP-link routerem, és tudom hogy a remote managementbe kellet valamit 255.255.255.255-re állítani, és egy portforwandingot 80 80 mindkettő és a router ip-jére állítani. hát most beállítottam, de semmi... ha pingeltetni akarom egy másik routerrel, akkor kiírja a jelenlegi IP címét a linksysnek, de pingre nincs válasz. :(
Nagyon szépen köszönöm előre a segítséget! :R

(#12886) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12885) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Tudtommal nem kell semmilyen manuális forward, hanem ezt kell beállítanod!

Esetleg a Use HTTPS opciót bepipálhatod, és a portot akkor írd át 443-ra, úgy biztonságosabb! Csak az emulátorban ezt nem engedte megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

(#12887) Tav-Csoves válasza Intruder2k5 (#12886) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Request timed out. :(

(#12888) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12887) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Próbáltad reboot-olni a routert? Nem ismerem annyira a DD-WRT-t, hogy egy módosítás után újraindítja-e a szükséges szolgáltatásokat...

Ezen kívül, másik netről nézed? Tehát mondjuk mobilnet, vagy kérd meg egy ismerősödet, ne a saját LAN-ról próbáld, mert szintén nem tudom, hogy NAT Loopback van-e benne!

[ Szerkesztve ]

(#12889) Tav-Csoves válasza Intruder2k5 (#12888) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Van egy Tp-link router, amit én állítottam be, vidéken van. Annak van egy pingelő része, és ott adom meg az itteni router url-jét. (az url mögött szépen frissűl az IP) igen, valahányszor mikor az alkalmazra kattintok újraindul a router. :F

(#12890) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12889) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az, hogy nem válaszol a pingre, magában nem jelent semmit! Esetleg nincs eleve letiltva a válasz? Security -> Firewall -> Block WAN Requests -> Block Anonymous WAN Requests (ping)

(#12891) Tav-Csoves válasza Intruder2k5 (#12890) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Megvan, beállítottam, van ping, de még mindig nem jön be a router a külső mobilnetemről. De még ha a belső hálózatról próbálom megnyitni, akkor se akaródzik... :S
viszont ez a beállítás lehet megoldaná a gondot.:
[link]

Remote Management IP Address - This is the current address... ennek a beállításnak van dd-wrt-s megfelelője?

[ Szerkesztve ]

(#12892) Intruder2k5 válasza Tav-Csoves (#12891) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen van! A képen a legalsó bezöldített sor...

(#12893) Tav-Csoves válasza Intruder2k5 (#12892) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:)) működik, KÖSZÖNÖM! :C most már csak az openvpn kliens beállítása kellene... :U :R [link]

(#12894) Tav-Csoves válasza Tav-Csoves (#12893) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ilyesmire gondoltam!

[link]

Próbáltam beállítani, de sajnos nem megy... Itt vannak a csomagok: [az oldal] [Certificate Bundle] nos?

(#12895) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Mennyi a max sávszél amit a WRt54 tud?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#12896) Intruder2k5 válasza DonThomasino (#12895) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pontos verziószámtól (és órajeltől) függően 30-40Mbps közt!

(#12897) DonThomasino válasza Intruder2k5 (#12896) üzenetére


DonThomasino
veterán

wrt54G v2.2

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#12898) Intruder2k5 válasza DonThomasino (#12897) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Olyan volt nekem is anno, egész pontosan ennyit bírt...

(#12899) DonThomasino válasza Intruder2k5 (#12898) üzenetére


DonThomasino
veterán

Durván 32M bit ahogy nézem.
Esetleg egy GL 1.1 többet tudhat?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#12900) Intruder2k5 válasza DonThomasino (#12899) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bevallom őszintén, azt sosem mértem! Bár jelenleg van egy belőle otthon, csak tartalékként az RT-N66U mellé, a fiók mélyén! Én viszont melóban vagyok, így most nem is fogom megmérni! De az biztos, hogy számottevő eltérés nincs a kettő közt, max 4-5Mbps ide-oda, tehát ha azon törnéd a fejed, hogy esetleg arra cseréled, akkor felejtsd el!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.