Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61121) Nazara válasza Speed® (#61120) üzenetére


Nazara
őstag

Pontatlanul fogalmaztam:

Villanyszámlát azért szoktam emliteni, mert ha van két hasonló teljesitményű kártya (pl. 280X vs. GTX 960) hasonló, vagy kicsit különböző áron, viszont ekkora fogyasztásbeli differenciával, akkor két év alatt óvatos becsléseim alapján vissza tudja hozni a lóvét a "zöldebb" kari. Persze tisztában vagyok vele, hogy a 280X ~10%-al gyorsabb, de mivel konkrétan legalább 7-8 kártya között vaciláltam eddig, arra nem volt kapacitás, hogy megnézzem, a versenyzők saját topicjaiban milyen alulfeszelésre, vagy OC-ra van lehetőség - Igy maradtak a PH-tesztek (esetleg külföldi, pl. Techpowerup-ot szeretem olvasgatni), aztán amit ott látok, abból próbálgatom összerakni a kirakóst.

Valamiért ez a 960 nagyon bejött, hiába negativ róla az összvélemény eddig. Kicsit olyan érzésem van vele, mint anno a 460-al és a 7770-el, hogy elfogott a birtoklási vágy. :B Iponnál már van Palit és Gainward 2 év garival 61-62-ért, ami futárral kicsit több lenne, egyelőre asszem várok, és nézelődök még 1-2 hétig, hátha felbukkan valami kihagyhatatlan ajánlat a használtpiacon.

Egy még sok garis 7950 40K környékén már le is kenyerezne. :DDD

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.