Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34422) MM válasza gyuszaa (#34416) üzenetére


MM
őstag

1. engem nem kell meggyőznöd, már rég megvettem a kártyámat

2. a 7970 és R9280x topicot is figyelemmel kísérem, sőt, írtam mindkettőbe bőven tapasztalatokat az Asusról, előtte a VTX3D-ről, ...stb. Tehát az abban elhangzottakat sem kell számomra elmagyaráznod, sőt, ugyanazt sem kell többször leírnod. Legalábbis nem nekem. Arról nem beszélve, hogy részeket ragadsz ki belőle, ezért más a véleményed.
Pl ezt írod: "MSI R9280X" "lespórolt vrm hűtés miatt nem ajánlott"
De ugye van hozzá egy új BIOS, amivel játékok alatt nincs gond a VRM hőmérsékletekkel, 3 év gari van rá, halk a hűtése, és emellett az egyik legolcsóbb R9280X 3 év garral. Akkor miért is nem ajánlott? Mert csak addig olvastad a topicot, amíg belinkeltek a régi BIOS-al egy hőkamerás képet, vagy nem akarsz tudomást venni a folytatásról?
Vagy, hogy a DualX-nek spóroltak a hűtésén a 7970-hez képest.
Ezt szintén senki nem vitatja, de ettől még elégséges a hűtése, és halk, nem kell mókolni vele, és olcsóbb jóval a VaporX-nél és az Asusnál is.

A magam részéről itt befejeztem, mert kicsit meddővé kezd válni ez a vita.

3. amit most linkeltél eredmény, korrekt, az 1600RPM-es max ventilátor fordulat is. Csak egyvalami furcsa, az órajelhez képest kicsi a min. FPS. Power limit +20%-on van?
Érdemes lenne MSI AB-vel is monitorozni az órajeleket, nem vesz-e vissza az órajelből, vagy mitől akad? legalább 24,5-25FPS-nek kéne lennie...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.