Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120474) Kódos


Kódos
aktív tag

Kaptam kölcsönbe 1-2 hónapra egy R9 280x-et gigabayte referncia hütéssel amíg nem veszem meg a kártyát amit akarok.Tudni illik hogy haverom nem nagyon foglalkozik onnantol kezdve a gépével semmilyen terén ami már olyat igényel hogy esetleg le kell venni a gép oldalát...Megvette anno ezt a kártyát amikor kijött azóta hozzá se szagolt le se szedte a szőrcicákat a ventikről semmi....Emelett 0/24-be megy a gépe mindig sose kapcsolja ki így kapott a kártya rendesen.Azt tudtam hogy eleve az amd kártyák szeretnek oda csípni a melegnek de hogy ennyire kritikus legyen a helyzet :DDD 2 nap után ugy döntöttem beviszem a munkahelyemre és rendbe pofozom mielőtt még nálam beszarna,mert hogy 94 fokos volt játék alatt ami azért nem egézséges :DDD Sokszor szakadozott a kép is csíkozott is már.. Idle -ben 70 fok körül volt mindig a kártya.Ma meg poliroztam kicsit a bordákat a chip fölött cseréltem pasztát is (articMX4,olyan volt a paszta rajta mint a pór annyira elhasználodott:DDD) vrmokon is cseréltem hütést venti csapágyakra raktam egy kis WD40-et....Mind ez után idle-ben 38 fok korül van a kártya 29%-os venti sebbeséggel, terhelésnél ez 70-75 fok.Azért ez nem semmi :Y Egy kis story,azért érdemes 1-2 évente ránézni az alkatrészekre ez megint ezt igazolta :))

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.