Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5108) snyper990 válasza Lolka Bolka (#5104) üzenetére


snyper990
őstag

Igen, ezért is vettem, valószínűleg tovább fogja húzni, mint a laptopom

Közben eszembe jutott, hogy adtak a kártyához egy tápkábelt, amit egy másik USB portra lehet kötni, és extra kraftot szolgáltat a kártyának (elvileg), úgyhogy most reggel úgy döntöttem, kipróbálom azzal is. Eddig nem is nagyon foglalkoztam vele, mert azt olvastam a neten, hogy nem jelent semmit. Mivel a kártyán két port van, és az általam eddig használthoz nem nagyon fértem oda a táp miatt, a másik portot használtam, amit eddig még soha. És láss csodát:

Aztán kipróbáltam tápkábel nélkül is, ugyanazon a porton:

Nem tudom, az a néhány eltérés a két mérés közt a kábelnek köszönhető-e , vagy csak a mérésnek van ekkora szórása, mindenesetre így már sokkal jobban tetszik az eredmény :D És azért a minimális pluszért nem fogok egy plusz kábelt hurcolászni...
Így különösen megérte azt a kb. 1900 forintot, és nem rossz "tuning" egy 5 éves laptopon, szóval akinek hasonlóan régi a laptopja, és van expresscard foglalata, csak ajánlani tudom :)
Bár most látom, hogy ahonnan én vettem, ott most jóval drágább... Én még 8$-ért vettem. De most is biztos van olyan eladó, akinél olcsóbb

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.