Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) bul07 válasza albinolynx (#5100) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak nem itmedia.sk :DDD

Ha igen akkor még ez is jó lehet Maxell USB 3.0 pendrive 16GB (TANK E-Series)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5102) albinolynx válasza bul07 (#5101) üzenetére


albinolynx
őstag

Látod, ha ezzel kezded... ((X

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#5103) bul07 válasza albinolynx (#5102) üzenetére


bul07
nagyúr

De készülj fel hogy a Maxell-t választod hogy egy darab van és lehet már el is fogyott

Hú én ezer éve nem rendeltem tőlük , már alig használok írható CD, DVD-t
Régen amúgy elég sokat rendeltem tőlük

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5104) Lolka Bolka válasza snyper990 (#5097) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Hát "USB 3"-on hozza az USB 2-es sebességet...De az biztos, hogy ha később esetleg laptopot váltasz, azt is ki fogja szolgálni! ;)

(#5105) albinolynx válasza bul07 (#5103) üzenetére


albinolynx
őstag

Sok gépet szerelek, adatmentésre elmegy bőven. Vesznek is, mert boltban 260,- Ft egy slim tdk CD...
Privát fényképek, munkák is jó ha megvannak 2-3 másolatban. Tény, hogy érezhetően kevesebbet használok én is.

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#5106) bul07 válasza albinolynx (#5105) üzenetére


bul07
nagyúr

Hozzám is hoznának sok gépet telepítésre , de nem vállalom, itt a román határ mellet kis falun ezer éves gépekből van a legtöbb azoknál megszenvedés egy újratelepítés(driver CD a fasorba se, netten összevadászni nevesincs alaplapokhoz) , főleg hogy XP kell nekik, á nem , pedig havi 10-20 e Ft össze lehetne szedni

Inkább eladok ezt meg azt és annyi

Na de vissza a témához, ebay-ről rendeljetek legközelebb Pendrive-ot sokkal olcsóban kijöttök , bár a garancia kérdéses

Ha tudtok megbízható ebay-es eladót akitől mondjuk Maxell, PQI, vagy más gyártó termékeit olcsón meg lehet venni kérem írjátok meg , kipróbálnék más típusokat is
Persze a megbízható eladóval nincs semmi baj csak keresek más gyártó termékeit is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5107) albinolynx válasza bul07 (#5106) üzenetére


albinolynx
őstag

Én magamnak 32GB-os méretben szeretnék majd valamit, csak még nagyon kérdéses, hogy milyen eladótól. Még régebben mmc kártyával foglalkoztam. Talán egy ezressel volt olcsóbb ebay-en megbízható eladótól. Vettem inkább itthon egy 10 évig garanciális adata-t.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#5108) snyper990 válasza Lolka Bolka (#5104) üzenetére


snyper990
őstag

Igen, ezért is vettem, valószínűleg tovább fogja húzni, mint a laptopom

Közben eszembe jutott, hogy adtak a kártyához egy tápkábelt, amit egy másik USB portra lehet kötni, és extra kraftot szolgáltat a kártyának (elvileg), úgyhogy most reggel úgy döntöttem, kipróbálom azzal is. Eddig nem is nagyon foglalkoztam vele, mert azt olvastam a neten, hogy nem jelent semmit. Mivel a kártyán két port van, és az általam eddig használthoz nem nagyon fértem oda a táp miatt, a másik portot használtam, amit eddig még soha. És láss csodát:

Aztán kipróbáltam tápkábel nélkül is, ugyanazon a porton:

Nem tudom, az a néhány eltérés a két mérés közt a kábelnek köszönhető-e , vagy csak a mérésnek van ekkora szórása, mindenesetre így már sokkal jobban tetszik az eredmény :D És azért a minimális pluszért nem fogok egy plusz kábelt hurcolászni...
Így különösen megérte azt a kb. 1900 forintot, és nem rossz "tuning" egy 5 éves laptopon, szóval akinek hasonlóan régi a laptopja, és van expresscard foglalata, csak ajánlani tudom :)
Bár most látom, hogy ahonnan én vettem, ott most jóval drágább... Én még 8$-ért vettem. De most is biztos van olyan eladó, akinél olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#5109) Lolka Bolka válasza snyper990 (#5108) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Na akkor azért csak begyorsult! ;)

(#5110) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

32GB-os USB Pendrive vásárlásán gondolkodom, ami a legjobb ár/érték aránnyal bír. A transcend JetFleash 700 vagy 760-asra gondoltam. eBay-en elég olcsón lehet kapni a 760-ast, kb. 4500 HUF HongKong-ból. Ez eredeti lehet? Megéri kockáztatni vagy inkább itthon vegyem meg? :F

Előre is köszi a válaszokat! :R

Szerk: Router-embe szánom, ahova a torrent-eket tölteném le, majd onnét le FTP-zném a HDD-re. ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#5111) Lolka Bolka válasza mcmike (#5110) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Mi képviseli az értéket nálad?
Eredeti lehet. Hogy neked milyen a kockázat vállalási hajlandóságod, azt neked kell tudni. ;)
Én kintről rendeltem.

(#5112) bul07 válasza mcmike (#5110) üzenetére


bul07
nagyúr

Ettől az eladótól eredetit kapsz
760-as 4200Ft
Egyedül a garancia kérdéses, úgy értve hogy vissza kell postázni ami nem feltétlenül éri meg
Amire szánod ez jó rá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5113) mcmike válasza bul07 (#5112) üzenetére


mcmike
őstag

Szia,

Pont ettől az eladótól rendeltem meg kb. 1 órával ezelőtt, ugyanis visszaolvastam a topic-ot és őt ajánlottátok egy páran. Köszi szépen, szerintem ez pont megfelelő lesz, főleg ilyen kedvező áron (az otthonihoz képest).

Köszi az ajánlást, most megnyugtattál h jól döntöttem. ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#5114) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Létezik jó minőségű 512Gb-os pendrive?

(#5115) r4z válasza Mr. Erikszon (#5114) üzenetére


r4z
nagyúr

Létezik, de csillagászati ára van. Kingston HyperX Predator. Kb ez az egyetlen, amiről tudok.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5116) Mr. Erikszon válasza r4z (#5115) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Még 1tb is van 400e Ft-ért kicsit húzós.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5117) r4z válasza Mr. Erikszon (#5116) üzenetére


r4z
nagyúr

Az év vétele, tényleg :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5118) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

USB 3.0 pendrive-ot usb 2.0 dugva gondolom nem lesz akkor a sebessége?

(#5119) Lolka Bolka válasza Mr. Erikszon (#5118) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Nem lesz, lásd itt pl. USB 2 max olyan 35-40MB-ot szokott elérni...

[ Szerkesztve ]

(#5120) bul07


bul07
nagyúr

256GB-os példányok már 50-55e Ft környékén kaphatóak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5121) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Szeretnék pendriveot venni.
Elvárások:
-Minimum 32GB-os legyen
-Minél kisebb
-Minél gyorsabb
-Ne visszahúzható csatlakozós legyen
-Fel lehessen rá fűzni valami nyakba akasztó zsineget

(#5122) bul07 válasza macikos (#5121) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha itthon vásárolod akkor
DTR30(ez gyorsabb)
S102

Keres rá mindkettőre itt vagy a sebesség fórumba és meglátod a sebességeket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5123) macikos válasza bul07 (#5122) üzenetére


macikos
addikt

Köszi!

Megnéztem őket. Jó a DTR30, de megláttam a DTM30 is :D Az meg elég kompakt, igaz, lassabb.

(#5124) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

32GB-os USB3 pendrive-ot keresek, ami strapabíró (gumírozott vagy fém házas), viszonylag gyors, és főleg megbízható. Ja, és ne legyen kicsúsztatható! Ezeket néztem ki:

Kingston DTR30 32GB - 11K
ADATA S102 Pro 32GB - 11K
Corsair Flash voyager USB3 32GB - 13K

Ezek közül melyik lenne a legjobb, vagy van más best-buy típus? :F

[ Szerkesztve ]

(#5125) ImI87 válasza ImI87 (#5124) üzenetére


ImI87
őstag

Nem tudtam már szerkeszteni.....
Lehet belefér 64Gb-os is, a fenti kérdés ugyanúgy él ebben a méretben is. :)

(#5126) bul07 válasza ImI87 (#5124) üzenetére


bul07
nagyúr

Kingston DTR30 jó, keres vissza sebességteszt is van
64GB méretben minta azt tárgyaltuk volna hogy kicsit lassabb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5127) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Hogy milyen pendriveot ne vegyél! :) Ilyet.

(#5128) SQX_Barto válasza macikos (#5123) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem van annak az USB 2.0-ás "párja" Ha műanyag (és gyanítom az, akkor a csatlakozónál le fog előbb-utóbb törni a teteje (nálam legalábbis ez történt)

Későbbiekben nekem is kellene egy USB 3.0-ás 32GB-s pendrive.
Amit szeretnék:
- ha lehet ne legyen túl nagy, hogy több helyet elfoglaljon.
- nem vagyok sebesség mániás, csak mentésre kellene, ritkán lenne "komolyabban" használva.
- ha megoldható jobban örülnék fémnek, mert az tartósabb.
- és persze nem horror áron gondoltam :)
(Régen Kingston párti voltam, de ma már nyitott vagyok bármelyikre :) )

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5129) Mr. Erikszon válasza Lolka Bolka (#5127) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ilyen van az osztálytársnőmnek.Piszok lassú cucc.

(#5130) Lolka Bolka válasza Mr. Erikszon (#5129) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

És ténylég 8 gigás 32 helyett? Mennyért és hogy/hol vette?

(#5131) mokas_gizi válasza Lolka Bolka (#5127) üzenetére

Köszönjük, magán véleményem, de akik ilyen hamis termékeket adnak el főleg ezeket a 128GB felettiket szerintem többségében tudják hogy hamis a termék, amit eladnak...

(#5132) Mr. Erikszon válasza Lolka Bolka (#5130) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Valamilyen üzletből,azthiszem Auchan-ból.
3,500Ft-ért egy fél évvel ezelőtt.
Az övé 16 Gb-os fehér.
Fél napig volt nálam nem tudom hogy tényleg 8gb-os-e.
Eredeti vagy nem eredeti az tény hogy nagyon nagyon lassú volt.

[ Szerkesztve ]

(#5133) Lolka Bolka válasza mokas_gizi (#5131) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Szerintem a nagy többség tudja...Nemrég volt cikk hamisított samsung telefonról is...

(#5132) eriklambing Ja, akkor akár eredeti is lehetett, csak épp lassú volt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5134) Swaily001


Swaily001
újonc

Sziasztok!

Nemrég én is befürödtem egy 64Gb-os Kingston Elite 3.0-val. Megbízható eladótól rendeltem a Vaterán. Hong-Kong-ból jött állítólag a gyártótól... A csomagolás korrektnek tűnt. Mikor megkaptam egyből lefuttattam rajta 2 tesztet, mivel kicsomagolás után már gyanús volt. Lecsúszott a kupak, recsegett a ház, és nem mellesleg a csatlakozó fekete volt (a 3.0 mindig KÉK). A Windows által is kijelzett 64GB helyett csak 7.6GB volt a tényleges tárhely, a többi adat elveszett az éterben...
Ebben az esetben szerintem az eladó nem tudta mit közvetít. Korrekt volt és visszavásárolta a terméket. Nyilván ez a ritkább eset.

Most, hogy ezen túl vagyok még mindig szükségem lenne egy nagyobb pendrive-ra. Tudnátok javasolni 1-2 alternatívát?

-Min. 32 vagy 64GB-os kellene (3D-s filmeket szeretnék vele átvinni a TV-re, min. 10-15GB/film)
-Fontos a minőség, ne múljon ki pár hónap alatt
-Legyen kompakt, ha lehet ne foglaljon több portot (túlélem ha mégis)
-3.0-ás legyen lehetőleg a gyorsabb fajtából
-Minél olcsóbb annál jobban örülök neki (Bármelyik megbízható gyártó szóba jöhet.)

Nektek mi vált be?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#5135) Lolka Bolka válasza Swaily001 (#5134) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Nekem ezek nagyon beváltak.

(#5136) bul07 válasza Swaily001 (#5134) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól értem a ebay szóba jöhet. Ha magad nem tudsz vásárolni akkor ajánlom Winner_hun-t , itt a hirdetése mindent leír

És most konkrét típusok
Ha nem nagyon fontos a sebesség akkor szóba jöhet a Transcend JetFlash 760 típusa
32GB US $17.59 , 4000Ft , olyan 15-20MB/s körül lehet az írása (itt egy elég régi teszt)
64GB US $33.89 , 7700Ft , sebessége kérdéses

Ettől gyorsabb a DTR30
32GB US $30.89, 7000Ft, keress vissza utóbbi időben sokan vettek ilyet és csináltak sebesség tesztet is
64GB US $55.79, 12650Ft, ez is gyors

És akkor jön amit Lolka Bolka ajánlott , viszont a bejáratott eladónk valamiért már nem szállítja hozzánk, félek tőle hogy többen letagadták hogy megérkezett hozzájuk és visszakérték az árát és ezért kezdi tiltani hazánkat
Viszont még két néven árul ez az eladó és ott még nem tiltotta viszont kicsit drágább
Sandisk Extreme 32GB US $38.69, 8800Ft
Sandisk Extreme 64GB US $68.19, 15420Ft

Ugye ebay-es vásárlásnál a garancia kérdéses ezt vedd számításba

És még egy dolog itt van a ADATA S102 Pro 64GB ennek 50MB/s az írása de 5év garanciával ennyi
DTR30 esetén is néz rá az ipon-os árra hogy nem e ér meg neked 5év garancia annyit

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5137) Lolka Bolka válasza bul07 (#5136) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

"félek tőle hogy többen letagadták hogy megérkezett hozzájuk és visszakérték az árát és ezért kezdi tiltani hazánkat" Gondolod? Vagy lehet a kedves postások megmentették őket...ilyenre is volt példa már a történelemben.

(#5138) bul07 válasza Lolka Bolka (#5137) üzenetére


bul07
nagyúr

Biztos van lopós postás de szerintem pár darab tünhetett így ell, én inkább a trüközzőkre gondolok inkább
De érted ha ennyire pénzéhes tagadjon le olyan dolgot amit kismillió egy árus árul, de csak ez az egy árus van ami ilyen jó áron dolgozik és ezt kell elvadítani
Nagyon gondolkodok rajta hogy rendelek 3-4db 16GB 760-ast mert tartok tőle hogy minden termékénél tíltani fog minket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5139) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok

Vettem egy pendrivet ebayen, mivel lehet tesztelni es mennyit kene neki tudnia iras olvasas szinten? Usb 2.0

(#5140) bul07 válasza bigdady (#5139) üzenetére


bul07
nagyúr

Téma összefoglaló aján ott van a két teszt program linkelve(linkelném én is de telefonról nehézkes)
Meg a H2testw programot is futasd le ez meg a tényleges méretétt teszteli

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5141) Lolka Bolka válasza bul07 (#5138) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Hát no komment kategória...száradjon le a .....:(
Teljesen érthető, ha így tesz. Nekem más terméknél (pár ezer forintos) volt garanciális problémám. A magyar (pécsi üzlet) kereskedő szórakozott velem, írtam a cégnek, akik csak a címemet kérték és küldtek egy másikat. Tök normálisan álltak hozzá, de az is igaz, hogy én sem akartam őket átverni.

(#5139) bigdady A két program, ez és ez.

[ Szerkesztve ]

(#5142) bigdady


bigdady
nagyúr

:R

(#5143) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Erről a boltról mi a véleményetek?

[link]

[link]

Ha jól látom,ez a Kingston DTR 30 32 GB,és az A-DATA S-102 pro 32 GB.

(#5144) bul07 válasza Kezdő vagyok (#5143) üzenetére


bul07
nagyúr

Én tőlük vettem a A-DATA S-102 pro 32 GB egy éve
Ha jól láttom most 8000Ft (mikkor én vettem 7700Ft volt) és még erre rájön 1500Ft a futár díj(nekem DPD hozzta szerdán rendeltem hétfőn itt volt) így egyben már 9500Ft hát..
Ha garanciáztatni kell akkor vissza kell küldeni Bratislava.-ba

Én megbántam hogy inenn vettem mikkor ennyiért vagy olcsóban az ebay-ről is vehetem volna Sandisk Extreme-t , Kínába is annyi viszaküldeni mint Bratislava-ba
Kicsit fejebb linkelve vanak az ebay-es lehetőségek

Ha számít a garancia itthonról vedd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5145) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Pendrive vásárlás előtt állok mert mocskosul leegem van már az ilyen olcsó promós szarokból

USB 3.0-ásat keresnék 32 GB-ig ami lehetőleg masszív darab. (fém borítás előnyben.)

Kérném a szakik segítségét!

Előre is köszi.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5146) LASERwin


LASERwin
csendes tag

Sziasztok! Én tegnap vettem egy Kingston HyperX 3.0 64Gb pendrive-ot, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Megmondom őszintén, hogy ezeknek a statikus tesztprogramoknak nem igazán látom nagy értelmét, amiknek az eredményeit fel szoktátok tenni, így ha nem haragszotok, akkor én egy sima Win 8.1-en belüli írás-olvasás printscreent teszek fel, mert valljuk be, valójában a hétköznapokban ez az adat a lényeg, hiszen erre használja szinte mindenki, és nem tesztfuttatásra. Total Commanderrel ugyanezek voltak az eredmények, de ez a grafikon jól láthatóvá teszi a folyamatot, így inkább ezt raknám fel. A drive NTFS-re van formázva.
Az olvasáskor sajnos nincs ötletem arra, hogy vajon kb. 4 Gb átmásolása után miért esik vissza a sebesség, több fájllal is kipróbáltam, mindig ez a tendencia, pedig SSD-re másolok, tehát elvileg az nem korlátozhatná le.

LASERwin

(#5147) Lolka Bolka válasza Gergosz2 (#5145) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Pl meg még egyszer pl. :)

(#5146) LASERwin Pont ilyenkor jó, ha megnézed azokkal a tesztekkel. Azok megmutatják a gyakorlati elméleti maximális tempót :D

[ Szerkesztve ]

(#5148) LASERwin válasza Lolka Bolka (#5147) üzenetére


LASERwin
csendes tag

Akkor csak a kedvedért! :DDD

LASERwin

(#5149) LASERwin


LASERwin
csendes tag

Bár egyébként az, hogy megcsináltam a tesztet, továbbra sem mondja meg, hogy 4Gb után miért esik vissza a sebesség. Talán puffereléssel lehet gond az SSD-re? :F :U

Egyébként leformáztam exFAT-re (ahogy a tesztképen is láthatjátok), és íráskor ez gyakorlatban azt jelentette, hogy 180 MB/s-os átlagot teljesített a pendrive, tehát gyorsult nagyjából 15%-ot. Olvasásban nem igazán jelentett semmit a fájlrendszer váltás, és a probléma is ugyanúgy fennáll, így valószínűsítem, hogy nem a pen-nel van a baj, hanem egyszerűen nem tudja a PC ilyen gyorsan ráírni az ssd-re az adatot, ha meghaladja a fájlméret a 4 Gb-ot. De javítsatok ki, ha nagy hülyeséget mondok. :R :DD

[ Szerkesztve ]

LASERwin

(#5150) Lolka Bolka válasza LASERwin (#5149) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Hülyeséget ;] Teszteld le az SSD-et...és meglátod annak a tempóját! ;) Nem kéne neki...inkább vmi vezérlő vagy szoftveres bibi lehet...aztán lehet hülyeségeket beszélek :)

(#5148) LASERwin :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.