Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) pietrrr válasza m0ski (#5750) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Én még 5-én vettem tőle egy jetflash 730-ast, és az 21-én már a kezemben volt.

(#5752) m0ski válasza pietrrr (#5751) üzenetére


m0ski
aktív tag

Az még egész jó. Egyelőre azzal nyugtatom magam, hogy ahogy olvastam, másnak se jött meg 5-6-a körüli sincerity rendelése a mai napig.
Tőle nekem ez az első rendelésem, és az ár mellett a többiek által többször leírt - a távolsághoz képest gyors - szállítási határidő miatt vállaltam be. Ehhez képest sikerült szépen belenyúlnom.
Rendelgetek egy ideje, tudom, hogy ez benne van a pakliban, de ha ez meg is jön és rendben is lesz, valószínűleg a továbbiakban maradok a mymemory megoldásnál, ami lehet hogy valamivel drágább mint a sincerity, de még mindig olcsóbb mint itthon, és egy hét alatt a kezemben van az áru.

(#5753) bul07 válasza m0ski (#5752) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy lehet ezért késik, ünnep volt 1-3-ig és torlódhatnak a rendelések

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5754) shadow1901 válasza bul07 (#5753) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Sale date: 04. hó/05/14
Tracking number: --
Estimated Delivery: Tue. Apr. 22 - Thu. May. 15

Nekem még most sem érkezett meg, holnap rendezi elvileg. Rendeltem még utána is egyet, az már rég ideért. Az összes a legkorábbi időpontra (max +1 nap) ideért.

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#5755) bul07 válasza shadow1901 (#5754) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem csak akkor rendezte mikkor ügyet nyitottam rá , majd 7napig és két levélre se rendezte
Figyelj mert két hónap után kikerül a listából és utána nehéz bármit is csinálni

Amúgy így három év ebay-zés után is rejtély számomra a postázásuk, most egy 1$ vacak(laptop egeréhez kellet valami olcsó) 18napra meg is jött , de van hogy mihamarabb is megjönnek ezek a olcsó kacatok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5756) shadow1901 válasza bul07 (#5755) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Már nem is tudok neki írni, május 5. után záródik automatikusan az ügyem. Várok még 3-4 napot, ha holnap nem lesz meg, aztán Ebay Customer support.

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#5757) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Testvéremnek kéne fotók archiválására egy 8gigás pendrive.
Ipontól melyiket ajánljátok? Tehát a legfontosabb a hosszú, megbízható működés. :R

Alias: Júzer error

(#5758) vond válasza -HajTömeg- (#5757) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Google Drive 15 GB tárhellyel, ingyen. Vagy bármi más megbízható felhő.

Én ezért nem vennék pendrive-ot. Abszolút nem biztonságos, bármikor bemondhatja az unalmast, csakúgy, mint egy merevlemez, vagy akár DVD.

Ha mindenképp helyileg szeretné tárolni, akkor is több helyen legyen meg, hogy meghibásodás esetén legyen honnan visszamenteni.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5759) -HajTömeg- válasza vond (#5758) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hm,igen értem amit mondasz,de egy vadi új pendrive talán kis eséllyel romlik el. (persze lehetséges)
Testvérem egyébként egy emailt nem tud elküldeni,annyira nem érdekli a számítógép,szóval mindenképpen pendrive kell.
A magam részéről meg nem vagyok oda ezekért a felhőkért.
Ahogy a bankkártya adatokat, ilyen-olyan kódokat is ellopják időnként,úgy ezeket is simán feltörik szerintem.
Nem mintha baromi titkos dolgok lennének,de előttem van egy szomorú világ,ahol,ha valaki hozzáértő meg akar tudni rólad valamit,akkor csak felmegy a netre, feltöri a felhődet és mindent megtud rólad.
Ez persze csak saját fóbia és tudom,hogy akár a gépeddel is megteheti,de minél kevesebb ilyen felületet használok.

Alias: Júzer error

(#5760) bul07 válasza -HajTömeg- (#5757) üzenetére


bul07
nagyúr

Csatlakozok én is vond véleményéhez , adatmentés minél több módon , felhőbe , DVD-re, pendrive-ra, és még a gépen is minden HDD-ra(már ha több van)

Adattárolásra jó egy ebay-ről származó olcsó darab is
Legolcsóbbakat nézve, amik nagyom lassúak (viszont ha mentésre lesz használva úgyis csak egyszer kell ráírni)
8GB-os 1180Ft [link]
16GB-os 1670Ft [link]

Rendeltem Transcend JetFlash 790 32GB-os példányt is, kíváncsi leszek a mért eredményekre

(#5759) -HajTömeg-

Ha félsz az adatlopástól akkor a mentett információkat mondjuk rar-ba kell feltölteni amit meg jelszavazni kell egy igen hosszú jelszóval, így eleve duplán van védve és nem hinném hogy egy átlagember megér akkora fáradságot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5761) vond válasza -HajTömeg- (#5759) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jó. Ti tudjátok. Engem mondjuk rohadtul nem érdekelne, ha valaki azt lesegetné, ahogy rövidgatyában sétálgatok a diófa alatt a kertben, és ezért még fel is töri a felhőmet. Egészségére! :DDD

Bár az azért valljuk be, elég valószínűtlen, hogy valaki ilyenekért töri fel az online fiókomat. Mást meg úgysem szeretnétek ott tárolni. Na mindegy.

Ha mindenképp pendrive kell, 8GB, és mindenképp ájponból, akkor én ezt venném. De ötezerért már 16-os is van.

Mondjuk ha tudnál neki rendelni eBay-ről, akkor ott töredékéért dobálják a 8-16 gigás darabokat. Olvass vissza 1-2 oldalt, meglátod, vagy nézd meg azokat, amiket bul07 linkelt.

Rendelésben Winner_hun tud segíteni.

Jahhh, és mégegyszer mondom, én nem bíznám egy darab pendrive-ra a fotóim tárolását. Legalább kettő, de inkább több, fizikaliag is elkülönített helyen kell tárolni, hogy viszonylag biztonságban tudhasd őket.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5762) -HajTömeg- válasza vond (#5761) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Köszi mindkettőtöknek, ez a raros ötlet még jól jöhet :) :R

Alias: Júzer error

(#5763) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok!
Olvasgattam visszafelé, de mivel nincsenek ilyen nagy igényeim (elég a 20-30mb/sec-es írás) hozzátok fordulok. Képek, doksik, kis méretű videók hordozására kellene, semmi egyéb extra dolgot nem csinálnék vele. Iponból ezt néztem ki. A leírás alapján nekem megfelel(ne). Szerintetek tudja ezt az értéket? Vagy ha nem, tudnátok valami értelmes megoldást ajánlani, hasonló árban? Ebay-ről nem szeretnék rendelni.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5764) errorcode06 válasza vond (#5761) üzenetére


errorcode06
őstag

Bocsánat, figyelmetlen vagyok. Szerintem az általad linkelt drive-ot veszem majd meg.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#5765) bul07 válasza errorcode06 (#5763) üzenetére


bul07
nagyúr

Amit linkeltél messziről el kell kerülni , nekem van egy 16GB példány 10MB/s ír , lassú

Amúgy a helyedbe meggondolnám az ebay-es rendelést

Transcend JetFlash 790 32GB US $15.09 (3.360Ft)[link], és a gyári értéke 90/25, legalábbis a csomagolásán ez van
Még itt senki nem tesztelte mert friss termék , nekem már úton van egy 16Gb-os meg egy 32GB-os is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5766) Avicularia válasza bul07 (#5760) üzenetére


Avicularia
veterán

Dettó, tegnap én is rendeltem egy 32-es 790-est, meglátjuk mit tud :)

(#5767) cyber86


cyber86
őstag

Nagyon brutál ez a sandisk :) [link]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5768) cocka válasza cyber86 (#5767) üzenetére


cocka
veterán

És bootolni lehet róla?

(#5769) cyber86 válasza cocka (#5768) üzenetére


cyber86
őstag

Persze. De nem értem miért kérdezed :)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5770) cocka válasza cyber86 (#5769) üzenetére


cocka
veterán

Mert régebben errefelé az a szóbeszéd járta, hogy nem lehet, mert nem removable meghajtónak ismeri fel, hanem fixed disknek. Ezt (mármint hogy miként ismerje fel az eszközt) meg ha jól tudom bájt szinten nem lehet átírkálni. Amit bájt szinten át tudsz írkálni, azt megteheted a winhexszel vagy akár a bootice-szal is. De ha igaz, hogy a fixed disk miatt nem lehet róla bootolni, akkor kérdés, hogy a removable diskké alakítás igényelne-e firmware frissítést vagy sem. Mert ez utóbbi esetben, akkor winhexszel átírkálható. Előbbi esetben viszont ilyen irányú sandiskes support híján kuka. És ennél már TÉNYLEG nem mindegy, hogy hány forintot basz ki az ember az ablakon. Nálam alapkérdés, hogy bootolni lehet-e róla. :B

(#5771) cyber86 válasza cocka (#5770) üzenetére


cyber86
őstag

Nekem is az volt az 1ik lényeges dolog win telepítő gyorsabban töltődjön be többi már az ssd dolga :) És ráadásul amin nagyot néztem, hogy 56 sec alatt felraktam rá a win 7 telepítőt :) Nagyon jól dolgozik kis méretű adatokkal is :) Még jó hogy nem vettem kingstont.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5772) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, akinek időközben megérkezett május 5-6 körül feladott sincerity rendelése?
Tisztában vagyok vele, hogy ünnep volt hó elején, meg hogy előfordulhatnak csúszások, de a mások korábbi tapasztalataiból kiindulva kezd elkeserítő lenni, hogy 3 hete semmi :(

(#5773) vond válasza m0ski (#5772) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, a kínai újévkor is ilyen 3-4 hetes szállítási idők voltak.
Úgyhogy szerintem még várj(atok). :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5774) bugizozi válasza m0ski (#5772) üzenetére


bugizozi
őstag

Nekem sem jött még meg :( (pontosan május 6-án rendeltem)

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#5775) bul07 válasza bugizozi (#5774) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem se jött még meg , amúgy a leghosszabb szállítás tőle 28-29nap volt, persze azon az egyen kívül ami nem jött meg soha

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5776) [CS]Blade2 válasza bul07 (#5753) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Lehet, hogy akkor el kellene halasztanom a rendelést, mert megint 3 napos ünnepük lesz... pedig 4-5 rendelés ugrott volna ma be.

A 790-es jetflash-ben gondolkodom, mondjuk nekem csak win telepítőre, meg erre-arra kell, szóval valszeg az írása miatt lesz 16GB-os, ráadásul nincs usb3-am sem.

(#5777) bul07 válasza [CS]Blade2 (#5776) üzenetére


bul07
nagyúr

Jövőhéten szerdán-csütörtökön már rendelheted szerintem , ez most hétvégére meg a hétfői napra esik , és hétvégén amúgy se dolgoznak , így nincs nagy kimaradás , az olyan ünnepekkel van gond ami hétköznapokra esnek

Amúgy a 790-nél a fő kérdés hogy mit tud USB2.0-án , mert ugye legtöbb eszköz még mindig ezt használja és telepíteni is 2.0-ról lehet
Ha van időd kivárni nekem úton van egy 16GB-os és egy 32GB-os is , tesztelem ahogy megjön

Amúgy 32GB-os példányban mindenképp 790 kell rendelni a 25MB/s írás miatt , mégis csak 7MB/s több mint a 760-nál, persze ezek a gyári értékek

Reménykedek benne hogy a 5-i rendelésem ma megjön , jó lenne

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5778) m0ski válasza bul07 (#5777) üzenetére


m0ski
aktív tag

Már beszéltem a postással, az 6-i rendelésem még mindig sehol :( Csodálkoznék ha neked megérkezne, de ne legyen igazam ;)

(#5779) bul07 válasza m0ski (#5778) üzenetére


bul07
nagyúr

Amúgy nekem majd minden rendelésem késik a hó elejéről, még egy Kínai székhelyű lámpás oldalról is késik a megrendelt Cree XM-L2 T6-0D 10W 1150LM 6500-7000K LED, 2-án rendeltem és még nem jött meg, pedig kellene mert addig nem tudom használni a lámpámat
Ehhez a lámpához kellene , dedómolásnál kinyírtam a ledjét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5780) m0ski válasza bul07 (#5779) üzenetére


m0ski
aktív tag

Engem azért zavar ez az egész, mert a pendrive után 2 nappal rendelt Buyincoins-os audio dokkoló már régen a kezemben van.

(#5781) Finucci83


Finucci83
újonc

Sziasztok!
Rendszer pendriveot vennék csak nem tudom melyiket. Az elvárások: USB3.0, gyors írás és olvasás, megbízhatóság, esetleg több garancia. Max. 16GB de 8 is elég szerintem. Mit ajánlanátok?
Köszi

(#5782) zseniális19 válasza Finucci83 (#5781) üzenetére


zseniális19
csendes tag

Szia, Rendszer pendrive alatt arra gondolsz, hogy arról telepítesz vagy arról futtatod a windows-t?
Milyen kereted van rá és ebay-es rendelés is megfelel-e neked?
Mert ebay-ről egy SANDISK EXTREME USB 3.0 16GB most 4800Ft, nagyon gyors, célokra legjobban megfelelő.

(#5783) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Jelen pillanatban most melyik a legjobb vétel 32 GB kategóriában?

(#5784) bul07 válasza Kezdő vagyok (#5783) üzenetére


bul07
nagyúr

Árban gondolod , vagy gyorsaságban?
Itthon vagy ebay-en?

Amúgy ebay-en megjelent Transcend JetFlash 790 90/25, 760-as helyet már ezt érdemes venni , már úton van többünknek is teszt nemsoká

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5785) Kezdő vagyok válasza bul07 (#5784) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Inkább gyorsaságban és Magyarországon.

(#5786) bul07 válasza Kezdő vagyok (#5785) üzenetére


bul07
nagyúr

Adata S102 100/50
KINGSTON DTR30, ennél az van hogy hivatalos adat 70/30 de ha visszakeresel ennél jóval gyorsabb eredményeket mértek többen is

Ezek vannak normális áron a sokkal gyorsabbak 11e Ft felet kezdődnek , viszont egy S102 64Gb-os 12e Ft , tehát kérdéses hogy megéri e

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5787) SRII


SRII
őstag

sziasztok!
Lehet butaságot kérdezek, van olyan program amivel meg lehet nézni mennyi írás történt egy pendiven?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#5788) m0ski


m0ski
aktív tag

Kerek 4 hét alatt sikerült ideérnie a május 6-i sincerity rendelésnek... De legalább itt van :) Indul a h2testw, remélem nem lesz gond :)

(#5789) bul07 válasza m0ski (#5788) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó korán jár felétek a postás , ide falura még ide se ért a postakocsi ;]

Na akkor én is várom , bár nekem csak egy 700-as 16GB-os kell hogy jöjjön, a 790-eknek még van pár napja , 8napja van úton

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5790) m0ski válasza bul07 (#5789) üzenetére


m0ski
aktív tag

Már 3/4 8-kor hívtam a postást, hogy van-e valamije számomra, és inkább elmentem érte a postára, minthogy délutánig kelljen várnom :D

(#5791) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

128 Gb-os pendrive kellene kollégámnak, USB 3.0 lehetőleg, hosszú élettartam, sebesség előny. Elsőre a ranscend JetFlash 760 USB 3.0 (TS128GJF760) lett a kiszemelt áldozat, a 10 év garancia meggyőzőnek tűnik. Jó választás?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5792) bul07 válasza CactuS (#5791) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem járna jobban 2DB 64GB-sal árban ugyan ott van, viszont gyorsabbat tudna venni, S102 100/50 64GB 12.000Ft
Hát elég lassú

Ha lehet inkább 790-est, írjatok nekik hogy tudnak e szerezni ,szerintem igen csak új termék és lehet ezért nincs nekik (példa ipon, csak az a 2év garancia :F )

Amúgy ilyen nagy összegnél pár ezer forintot ne spóroljon dupla sebesség mellé , esetleg ez is szóba jöhet(azért keres tesztet hogy tudja e)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5793) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Szükségem lenne 8 GB-os nagyon kicsi méretű olcsó pedrive-ra. (akkorára gondolok mint pl a vezeték nélküli egér usb-je) Digitális képkerethez lenne, szóval a sebesség nem fontos, adatok egyszer lesznek rámásolva aztán legközelebb talán 1 év múlva :D
Mit tudtok ajánlani? :)

Köszönöm! :R

ps: lehet ebay-es is ha ott olcsóbb, nem sürgős

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#5794) vond válasza bul07 (#5792) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Viszi az a 105/65-öt is. :K

Amúgy ha nem lenne gond, hogy nagyobb a cucc, én ennyi pénzből inkább vennék egy 120/128-as SSD-t, meg egy USB3-as külső házat. Na az lenne csak igazán gyors. ;]

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#5795) -HajTömeg- válasza bul07 (#5792) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Melyik programmal szoktad mérni a sebességet?

Alias: Júzer error

(#5796) bul07 válasza bugizozi (#5793) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg , de sebességről élettartalomról ne kérdez

Találtam jobbat ez tutira eredetit küld és még márkája is van [link], de inkább a 16GB-ost 600Ft-al több és dupla kapacitás

(#5794) vond
Na igen de papíron csak 100/50 tud , nem biztos hogy minden példány ilyen jó :)

(#5795) -HajTömeg-

Fent Téma összefoglaló legalja linkelve is vannak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5797) CactuS válasza bul07 (#5792) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hiszem a gyerekeinek kellene, hogy filmeket cipeljenek vele gépek és TVk között, így mindenképpen az 1 db kellene. 35 vs 45 Mb, gyakorlatban érezhető ez a "laboratóriumi körülmények között mért" sebesség? Ez nem olyan, mint anno a CD-knél az 52x-es sebesség? Azt jól látom, hogy a dobozon ott virít az élettartam garancia?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5798) bul07 válasza CactuS (#5797) üzenetére


bul07
nagyúr

Az valósan több 10MB/s-el , egy 15GB filmnél már számít az is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5799) bul07


bul07
nagyúr

Jött egy adag küldemény Kínából de pendrive az nincs
31napra jött ez

És édesapám kocsijára rendeltem ezt a tolató radart kemény 8$-ért(-50% kupon: BGcar). Ez amúgy jó időt futott 24-én adták postára
Itt az akciós dolgok

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5800) Gézengúz válasza bul07 (#5796) üzenetére


Gézengúz
addikt

Cruzer Fit 16GB sebesség...

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.