Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) ChME


ChME
tag

Üdv!

Új házat keresek a következő alkatrészek mellé: i5-4670k + Scythe Ashura (161 mm), Radeon R9 290, 3 vinyó és egy SSD. Az ár nem korlátozó tényező, szeretném látni, mi a választék a lenti egyéb 'kívánságokkal', és majd kiderül, akarok-e feladni belőlük egy olcsóbb megoldásért.

Olyan házat keresek, ami...
- mid tower (nincs szükségem nagyobbra, de ha hűtés vagy egyéb dolgok miatt csak full towerben lelném meg az ideálisat, nem a világ vége)
- jó lenne 5,25"-os hely, de ha nincs, nem a világ vége
- legalább egy rekesz a 3 merevlemeznek (ha van második, legyen kivehető)
- SSD hely(ek) a 3,5"-os rekeszeken kívül
- gumírozott kábelelvezető nyílások
- porszűrők elöl, alul, felül (legyenek könnyen hozzáférhetők, pl. ne kelljen lepattintani az egész elejét, és az is nagy plusz lenne, ha az alsó sem hátra fele lenne kiszedhető)
- elég légmozgás megfelelő mennyiségű ventivel, hogy nyáron (szobában ~30 °C) se kelljen aggódni érte
- talán előny is, ha nem túl futurisztikus vagy túl gémer kinézetű

Átnézve egy tucat review-t, alapból a Corsair 550D felé hajlottam, ami koros mivolta miatt azért elhasal pár fentebbi ponton (SSD helyek, előre kiszedhető alsó porszűrő), így kezdtem nézegetni a FD Define R5-öt. Viszont mindkettő hangszigetelt, ami alapból megkérdőjelezi, hogy ki lehet-e bennük alakítani olyan körülményeket, ami nyáron is kényelmesen elég lesz. Pl. a fenti két gyártónál ha nézem a légmozgásra optimalizált darabokat, akkor vagy nehezen kapható (FD Arc Midi R2), vagy kicsit szűkös lenne (Corsair 450D), vagy meglátszik rajta a kora (Corsair 500R, túl sok 5,25", nincs fent porszűrő, külön SSD helyek hiánya).

Természetesen nem csak a fenti két márka jöhet szóba, többek között ezeket néztem át, és mielőtt végig kellene nyálaznom az egész kínálatot, hátha valaki ki tud segíteni pár tippel. Köszönöm.

(#57952) sas55 válasza ChME (#57951) üzenetére


sas55
aktív tag

Beépítő kerettel betolni a helyére miért nem jó :F Az 550D-be rakni kell pár(4-5) halk ventit aztán jöhet a 30fok csendben és hűvösen lesz r9-290-ed.

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#57953) ChME válasza sas55 (#57952) üzenetére


ChME
tag

Amíg marad a 3 merevlemez, a második hármas merevlemez keretet 1 SSD miatt csak nem hagynám benne, főleg mivel nem egy légkondicionált szobában lesz vélhetőleg egész nyáron. Az ilyen apróságokon látszik, milyen régi modell az 550D.

(#57954) Mikice69


Mikice69
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni egy ház beszerzésében, itthon sehol se találok ablakos Fractal Design Define R5 Blackout-ot, hol tudnám ezt megvenni, fontos lenne, tudtok valakit, aki tud valakit...? :)
Vagy ezt kizárólag külföldről lehet beszerezni (2016-ban?!) ?

(#57955) zolee0307 válasza Kiglerx (#57947) üzenetére


zolee0307
őstag

A CoolerMaster csinált ilyen házakat, itt egy hír róla [link]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#57956) Kiglerx válasza zolee0307 (#57955) üzenetére


Kiglerx
tag

Köszönöm!

A válaszok készen vannak, csak jól kell kérdezni

(#57957) tranceplanet válasza Mikice69 (#57954) üzenetére


tranceplanet
addikt

Bocs, ez telóról:
http://www.merlinhardver.hu/webaruhaz/fractal-design-define-r5-blackout-edition-tap-nelkuli-haz-fekete-fd-ca-def-r5-bko/46195

Ritka márkák és termékek esetén merlinhardver az ajánlott. Most azt írja 3 munkanap raktárról. Bocs, neked ablakos kell, esetleg hívd fel őket, hátha beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#57958) Mikice69 válasza tranceplanet (#57957) üzenetére


Mikice69
újonc

Szia!
Tudnak róla (Merlinhw), nem ablakosuk az van, ablakosat kerestek nekem ők is, de sajnos nincs ilyen nekik. Már lassan kezdem feladni... :(

(#57959) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Új gépházat szeretnék venni, a mostani Logic A34-et szeretném leváltani. Egy Zalman Z9 U3-at néztem ki, de mivel a sima Z9 kb. 5K-val olcsóbb, viszont kb. ugyanaz csak kijelző meg USB 3-as csatlakozók nélkül, lehet azt veszem majd. Valamiért Z5-öst már nem lehet kapni, így hát marad egyenlőre a Z9. Elsőre egy Phanteks Enthoo Pro M Acrylic-ba szerelmesedtem bele, de azt meg nem is kapni, külföldről meg 45 rugó körül lenne arról nem is beszélve, hogy a sima Enthoo Pro csak közepesen jól szellőző ház. Ha fele annyi lenne, simán megvenném, de így.....

Az volna a kérdésem, hogy egy Seasonic ECO-430 tápegység kényelmesen elférne-e benne és nem kell plusz hosszabbítókat vennem? Illetve, hogy a Z9-el kinek milyen tapasztalta van? Macerás-e a cable management, illetve igaz-e a híre, hogy tényleg ez az egyik legjobb ház a kategóriájában? :)

Előre is köszi! :)

(#57960) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Gépvásárlás előtt állok, 1151-es skylake buildet szeretnék elkezdeni, belépő procival egyelőre (g4400). Szerintetek elég a mATX, vagy ragaszkodjak az ATX házakhoz? Nem vagyok nagy gémer, sőt.. SLI-s őrületek nem játszanak később sem, egy felső-közép kategóriás kártya max és csókolom. (van xboxunk)

Igények: Ha van két 3.5 colos slot benne egy 2.5 colos mellett már jó. Minél jobb szellőzés-jó anyaghasználat/tartós kivitel lenne a lényeg. USB3 előlapon, 12 centis venti helyek elöl-hátul. (gondolom minél nagyobb annál halkabb és hatékonyabb, eddig laptopot nyűztem, totál n00b vagyok) 10-20k között szívesen szánok rá. Valszeg írogatok majd még a topikba, előre is köszi a figyelmet :P

[ Szerkesztve ]

(#57961) tranceplanet válasza JayZ (#57960) üzenetére


tranceplanet
addikt

Zalman Z9 Neo

Exodius neked is! 20K alatt nincs túl sok jó alternatíva.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#57962) JayZ


JayZ
tag

Ha elmegyünk 25k-ig?tegnap éjjel belevetettem magam és valamiért a zalman z11plus nagyon tetszik. A hűtési teljesítménye pazar árához képest. Ajánlott még? Z11 neo és z9 neo is tetszenek. GPU korlátolt mérete gáz ahol nincs kivehető HDD ketrec? :/

(#57963) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Meg tudnátok mondani, hogy mi a pontos típusa a képeken látható háznak? Chieftec Dragon, de pontosan mi? Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#57964) juve600 válasza JayZ (#57962) üzenetére


juve600
nagyúr

zalman z11-et én nem ajánlanám,pl egy corsair c200 sokkal minőségibb

(#57965) pengwin


pengwin
addikt

Szervusztok!
A jelenlegi InWin Dragon Slayer-em helyett keresek egy nem sokkal nagyobb ATX házat.

Igényeim nem túlzóak:
- Közelítse a Dragon Slayer méreteit amennyire csak lehet
- férjen bele ATX alaplap
- jó szellőzés
- férjen el 145mm magas CPU hűtő
- a jelenlegi házba 320mm-es VGA-k férnek, ebben nem lépnék vissza
- legalább 2 külső 5,25" meghajtóhely
- elég 2-3 belső 3,5" hely
- árban nagyon maximum 20-25 ezerig mennék el

A Zalman Z3 Plus-t néztem ki.
1. Esetleg van alternatívája, ami megfelel a fentieknek, méretre kisebb?
2. Minőségileg hogy viszonyul egymáshoz a Z3 és a Dragon Slayer?

A kérdéses méretek: H x W x D
Dragon Slayer: 430 x 196 x 426 mm
Z3 Plus: 465 x 192 x 430 mm

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#57966) #98593280 válasza juve600 (#57964) üzenetére


#98593280
törölt tag

Miben jobb?
Mert szerintem a Z11-nek nagyjából szinte semmi baja nincs,
a 200-as Corsair-nek meg műanyag a HDD blokkja is.

(#57967) Apone33 válasza csabyka666 (#57963) üzenetére


Apone33
őstag

Hello!

Ez az a ház nem?
Middle Tower Chieftec Dragon DX-01B-D

Play Hard!!!

(#57968) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Új gépházat szeretnék venni, a mostani Logic A34-et szeretném leváltani. Egy Zalman Z9 U3-at néztem ki, de mivel a sima Z9 kb. 5K-val olcsóbb, viszont kb. ugyanaz csak kijelző meg USB 3-as csatlakozók nélkül, lehet azt veszem majd. Valamiért Z5-öst már nem lehet kapni, így hát marad egyenlőre a Z9. Elsőre egy Phanteks Enthoo Pro M Acrylic-ba szerelmesedtem bele, de azt meg nem is kapni, külföldről meg 45 rugó körül lenne arról nem is beszélve, hogy a sima Enthoo Pro csak közepesen jól szellőző ház. Ha fele annyi lenne, simán megvenném, de így.....

Az volna a kérdésem, hogy egy Seasonic ECO-430 tápegység kényelmesen elférne-e benne és nem kell plusz hosszabbítókat vennem? Illetve, hogy a Z9-el kinek milyen tapasztalta van? Macerás-e a cable management, illetve igaz-e a híre, hogy tényleg ez az egyik legjobb ház a kategóriájában? :)

Előre is köszi! :)

(#57969) Xalonna16pro


Xalonna16pro
csendes újonc

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy Bitfenix Prodigy mini itx házat valakinek van tapasztalata ezzel a házzal? Esetleg alternatíva de semmiképp nem szeretnék drágábbat!
A build ami bele menne:
Asrock h170m itx/ac
Intel core i5 6500
Deepcool gammax 400
Hyperx Savage ddr4 2133mhz 2×4gb
Msi gtx 960 gaming 4g
Western Digital blue ezex
Nem biztos de valószínű:Samsung 850 evo 120gb
Fsp raider s 550w
Ha szeretne valaki a buildbe is belenyulhat csak ne legyen drágább.

Előre is köszönöm!

(#57970) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Sziasztok!

ATX-ről szeretnék váltani mATX-re vagy mini-ITX-re. Nem tudom melyik az ideális számomra. A lényeg, hogy fel szeretném tenni az asztalra, hogy normálisan elérjem a hátlapon lévő dolgokat. Jó lenne, ha megúsznám úgy a váltást, hogy csak alaplapot és házat kelljen cserélnem.

20-25K-t szánok rá max, de ha olcsóbban is megvalósítható az sem baj. Egy letisztult házat keresek, jó szellőzéssel, normális cable managementtel, illetve szeretném, ha lenne rajta oldalplexi

(#57971) abridabri válasza csucsbicep (#57970) üzenetére


abridabri
veterán

Asztalt cserelni jobb otlet szerintem :) Nekem siman elfer az orias X9 ,esszerelni is tudok boven.
[link]

(#57972) Fernet


Fernet
senior tag

Üdv!

Szoba átrendezés és helytakarékossági okokból gondolkodom a házcserén. A mostanival teljesen meg vagyok elégedve, csak sok helyet foglal, illetve elsősorban fekvő házra lenne szükség.

Egy Corsair 300R a mostani és (tudom visszalépés, de) egy CM Elite 361-ben gondolkodom.

Ami bele kerülne egy mATX lap, CM T4 hűtő, egy GTX 660Ti VGA, egy HDD és egy SSD. Semmi egyéb.

Ezek a cuccok elférnének a CM házban?
Szellőzésben gondolom közelében sincs a Corsair-nek, de azért vállalható?

A választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#57973) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok,

A Thermaltake Versa h25-höz mit szóltok?

Köszi

(#57974) #98593280 válasza joefasalasso (#57973) üzenetére


#98593280
törölt tag

Olyan fapados, óccó, kezet elvágó, kábel menedzsment nélküli, vérpistikéknek való, kezdő cumó:)
Kiváló pl arra, hogy ha megérik a vevőben a tudat, hogy egy sz@rt vett, akkor eladhassa aprón és vásárolhasson egy jobbat :P

[ Szerkesztve ]

(#57975) joefasalasso válasza #98593280 (#57974) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

:D Esetleg ajánlat? Minimál házat szeretnék.

Köszi

(#57976) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló.

Az új gépemhez keresek házat.

"- milyen alkatrészeket tennél a gépbe?"

1 SSD, 2-3 HDD, ODD

"- milyen extra kívánságaid vannak?"

ATX lapot fogadjon, legyen porszűrő benne, és kábelmenedzsment .

"- mennyit szánsz rá?"

20 000 - 40 000 Ft között.

Az elmúlt 10 évben AeroCool házaim voltak és vannak.

Aerocool Hi-Tech 7 PRO

Aerocool Jetmaster & Coolwatch

A kiszemeltem: Aerocool Syclone II EN52063 számítógép ház

Mivel a Syclone-ról alig esett szó a topicban, így az a kérdésem, hogy mi a véleményetek róla? Mennyire ajánljátok, esetleg mit ajánlanátok helyette?

(#57977) csucsbicep válasza abridabri (#57971) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Szép nagy dög. :) Azt akarom kideríteni, hogy mATX méret is elég volna nekem vagy nem.
A másik, hogy ezektől függetlenül szeretnék egy oldalablakos házat amúgy is.

(#57978) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Leendő gépemnek keresek gépházat. Elsőre ezt néztem ki: CORSAIR Obsidian Series 750D Airflow Edition

Mi a véleményetek erről? Van valakinek ilyen háza? Mennyire jó a hűtése, ajánlanátok? Tudok ennél jobb hűtésű házat hasonló árban? (Maximum ilyen árban nézelődtem)

A leendő vas ami köré lenne:
- ASUS MAXIMUS VIII HERO alaplap
- i5-6600K (enyhe, nem extrém tuning)
- GTX 980

Előre is köszönöm a tippeket!

(#57979) devil-k válasza Sidorovich (#57978) üzenetére


devil-k
nagyúr

És szükséges ekkora, hatalmas ház? :Y

- mozi bolondéria -

(#57980) kw3v865


kw3v865
senior tag

Sziasztok!

Új házat szeretnék venni leendő gépemhez, amely terveim szerint egy teljesen passzív hűtésű, energiatakarékos PC lesz, ventilátor nélkül. Fő szempontjaim: ATX-es, nagyon jól szellőzzön, ez a CPU hűtő elférjen benne, árban jó lenne, ha 30 ezer Ft alatt lenne. Design teljesen mindegy! Nem számít hány db és milyen ventilátor van benne, úgyis kiszerelem belőle. Melyik modelleket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

(#57981) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok!

Egy hangszigetelt ház a 20ezres kategóriában képes lenne az alacsony processzorterhelés miatti sipolás kiszűrésében? Eléggé zavaró már.. :(

(#57982) Sidorovich válasza Sidorovich (#57978) üzenetére


Sidorovich
senior tag

ATX-es méretű alaplap megy majd bele. Az előző gépem háza se volt kicsi, a jó hűtés és hogy kényelmesen elférjenek benne a dolog, könnyen szerelhető legyen a szemponti inkább. Nem terveztem sokat mozgatni.

De szerinted jobban járnék inkább ezzel? CORSAIR Obsidian Series 550D

Úgy általánosságban kérdezem, a Corsair Obsidian széria mennyi jó minőségű, jó hűtésű ház? Vagy inkább csak a név kerül ennyibe rajta és van jobb választás ebben az árkategóriában? :F

(#57983) sas55 válasza Sidorovich (#57982) üzenetére


sas55
aktív tag

Az 550D-ről tudok véleményt írni könnyen szerelhető csendes ház(hangszigetelt) elférek benne kényelmesen.
Mondjuk a gyári ventiket(3db van alapból) lecseréltem LEPA-kra most van benne 5db leszabályozva. Kábelek elférnek hátul van hely.

Eladó Harman/Kardon AVR-355

(#57984) laabom


laabom
tag

Sziasztok. A Corsair 200r illetve a 300r házakban ha jól néztem ugye nincs porszűrő? Milyent ajánlotok amiben van?

(#57985) Savanya válasza laabom (#57984) üzenetére


Savanya
addikt

Helló !

300R-ben elől és a táp alatt van porszűrő . Felül nincs ,de elég apró lyukú a rácsozat . 200R-ben viszont nincs .

[ Szerkesztve ]

Mobilszámom: 70-516-8068

(#57986) laabom válasza Savanya (#57985) üzenetére


laabom
tag

Köszönöm. 200r-hez lehet külön vásárolni hozzá? Esetleg melyik corsairt ajánlod? 30e felé nem akarok vele menni az árral.

(#57987) Sidorovich válasza sas55 (#57983) üzenetére


Sidorovich
senior tag

:R

Nézelődtem hasonló ATX-es házak között még, van egy másik jelöltem is ami olcsóbb, és amennyire én tudom még elég nagy név, jó minőségű házakat csinál: THERMALTAKE CA-1E3-00M1WN-00 Suppressor F31 Window

Sokkal olcsóbb, vajon minőségben is sokkal rosszabb? Erről a házról tud valaki valamit? A keretbe még mindkettő belefér, kinézetre mindkettő tetszik, de nem tudom melyik a jobb ár/érték arányú. :)

(#57988) hunited88


hunited88
tag

Sziasztok!
Abban kernek segitseget hogy vettem egy fsp hexa500-as tapot en sajnalatomra a reg kedvelt gigabyte gz-pc hazamba nem tudom rogziteni.. :(
Tudnatok ajanlani helyette valami hasonlot?
A konfig:
Giga b85m d3h a
I5 4460 rajta egy deepcool gammaxx s40
8gb ram
1 ssd
1 hdd
1 dvd iro
Giga gtx 960 wf2

Koszi!

(#57989) elfelejtette válasza hunited88 (#57988) üzenetére


elfelejtette
veterán

ATX tápot ATX házba tudni kell rögzíteni...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#57990) hunited88 válasza elfelejtette (#57989) üzenetére


hunited88
tag

Enis igy voltam vele. De a lyuk kiosztas nem oda esik. Egyaltalan

(#57991) Laccoss válasza hunited88 (#57990) üzenetére


Laccoss
addikt

Nem adtak hozzá egy fémlemezt, amit a tápra csavarozol, majd úgy rakod be a házba, és ezen fémlapot csavarozod a házhoz?

Valami ilyesmit: [link] (Nagy kép!)

[ Szerkesztve ]

(#57992) hunited88 válasza Laccoss (#57991) üzenetére


hunited88
tag

Targytala sracok... Koszi :)
En voltam a bamba. Csak meg kellett forditani..khmmm :D
Faradtan ne szereljetek :)

(#57993) Grave_444 válasza hunited88 (#57992) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért ha felső tápos a ház ne a tetején keresztül szívja a levegőt. :DDD

(#57994) hunited88 válasza Grave_444 (#57993) üzenetére


hunited88
tag

:D jelzem faradt vagyok nem hulye :DDD :DDD :DDD

(#57995) Nojbee válasza Sidorovich (#57982) üzenetére


Nojbee
tag

Nekem volt/van két Obsidianom is. Először egy 800D volt. Én szerettem nagyon; szép volt és szerintem a minősége is jó volt. Könnyű volt szerelni, tágas volt stb
Most egy 900Dm van. Ez is könynen szerelhető, tágas, és nincs gondom a minőségére.

Ettől függetlenül megakarok válni tőle, mert kinéztem egy új házat ;]

A kettő közül én a 750D-t venném.

(#57996) csabyka666 válasza Apone33 (#57967) üzenetére


csabyka666
addikt

Hú, köszi, szerintem ez lesz! Bár az oldalát nem látom, ott a ventik máshogy vannak a különböző típusoknál.

:R

Sőt, a színe miatt szerintem Chieftec Dragon DX-01 SL-D (SL = silver?).

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#57997) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

Új gépházat szeretnék venni, a mostani Logic A34-et szeretném leváltani. Egy Zalman Z9 U3-at néztem ki, de mivel a sima Z9 kb. 5K-val olcsóbb, viszont kb. ugyanaz csak kijelző meg USB 3-as csatlakozók nélkül, lehet azt veszem majd. Valamiért Z5-öst már nem lehet kapni, így hát marad egyenlőre a Z9. Elsőre egy Phanteks Enthoo Pro M Acrylic-ba szerelmesedtem bele, de azt meg nem is kapni, külföldről meg 45 rugó körül lenne arról nem is beszélve, hogy a sima Enthoo Pro csak közepesen jól szellőző ház. Ha fele annyi lenne, simán megvenném, de így.....

Az volna a kérdésem, hogy egy Seasonic ECO-430 tápegység kényelmesen elférne-e benne és nem kell plusz hosszabbítókat vennem? Illetve, hogy a Z9-el kinek milyen tapasztalta van? Macerás-e a cable management, illetve igaz-e a híre, hogy tényleg ez az egyik legjobb ház a kategóriájában? :)

Előre is köszi! :)

(#57998) #98593280


#98593280
törölt tag

Van egy ilyen vasárnapi borús idős ház(t)esz(t)elős cikk, hogy:
KORSZÉR 380T mini-ITX
"Aki kapja marja" :)
place: a szokott és már jól bevált

(#57999) Televan74 válasza #98593280 (#57998) üzenetére


Televan74
nagyúr

Elolvasva! Nem rossz kuckó. :R

Ha már itt vagy,szeretném a véleményed kérni.Érdemes a Nanoxia DS rev. 1.b. -t lecserélni egy Phanteks Enthoo Pro -ra? :F
Vagy várjam meg mi lesz az idei felhozatal a Computex -en. :U

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#58000) #98593280 válasza Televan74 (#57999) üzenetére


#98593280
törölt tag

Nem igazán értem a kérdés mozgató rugóját, mert a Nanoxia az csendes hangszigetelt, a Phanteks Enthoo pedig inkább egy jobban hűtő gémer ház.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.