Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    Sziasztok!

    Ház vételen gondolkozom, két versenyző maradt a végére:

    Fractal Design Define R4
    Nanoxia Deep Silence Two

    Designban igazából nagyon hasonlóak, mindkettő nagyon tetszik, szóval ebből a szempontból mindegy a dolog nekem.
    Ami a Define mellett szól az a nagyobb (majdnem 1 centivel) szerelési rész hátul, a kiszerelhető középső hdd keret, és úgy alapból az egész variálhatósága (később esetleg előre kerülne egy radiátor) cserébe a rosszabb hűtési teljesítményért.
    A Nanoxia mellett szól a a lényegesen jobb hűtési teljesítmény, az alapból hozzá járó ventilátorok, és ezek jobb vezérelhetősége (3 helyett 6), viszont cserébe sehol nem lehet kapni itthon ahogy néztem és mindössze 161 mm-es CPU hűtő fér bele.

    A Nanoxiánál valóban nincs az első ventilátoroknál porszűrő? Ez mondjuk fekete pont nálam :(

    Szóval ami nekem a lényeg: minél halkabb legyen, viszonylag jó szellőzéssel, lehetőleg porszűrőkkel, mindenféle csidicsudi design nélkül, abszolút minimál stílussal (főzzön kávét, legyen ingyen stb. :DDD ).
    Ami kerülne bele: i5 4570, egy Asus GTX 770, 1 SSD és egy HDD. Utóbbi kettőn nem tervezek változtatni, de jövőre lehet GTX780-ra és valamilyen k-s i7-re váltanék.

    Ti melyiket választanátok? Esetleg ebben az árkategóriában van még valami hasonló, ami megfelelne az igényeimnek?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés