Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#761) zbundy


zbundy
aktív tag

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem e a játékot, mert az atmoszféra nagyon megfogott, de valamiért mégis féltem tőle. Szemezgettem az Aurora Edition-el és úgy voltam, hogy ha sikerül beszereznem ezt a kiadást, akkor megveszem első nap, ha pedig nem, akkor jó lesz majd akcióban később az alap. Végül sikerült az Aurora Edition és egyáltalán nem bántam meg. A teljes 25ezer forintot is megérte ez a játék. A kiadás nagyon minőségi és szép. Szerencsére a játék is nagyon beszippantott. Lassan haladok, bár ahogy láttam van aki még lassabban. 10 óra után jutottam el a Volga környékéről és most a sivatagban vagyok kb 14 óra játékidővel.

Néhány észrevétel és kérdés:

- Sajnos a játék nem figyelmeztetett a Volgánál (vagy nem vettem észre), hogy az utolsó főküldetés előtt fejezzek be mindent, mert aztán automatikusan tovább visz a sztori másik területre. Pedig még volt legalább egy kérdőjeles terület, plusz néhány olyan hely ami nem kapott jelzést, de nem mentem el oda se. 1-2 órát még biztos el tudtam volna ott tölteni.

- Nem értem a lőszermennyiséget amit össze craftoltam a Volgánál, miért nem vihettem tovább? A sivatagos és az azt megelőző átvezető részt egy alap mennyiséggel folytattam, miközben elég szép mennyiséget össze craftoltam és lootoltam hardcore nehézség ellenére, mert ahol tudtam ott nem öltem.

- Ha már ölés. Aki már végigjátszotta vagy csak tudja a választ az meg tudja mondani nekem, hogy ha az ellenség megadja magát és utána leütöm őket (csak így tudom "kilootolni" őket) az befolyásolja az endinget?

- Nem mentem vissza egyetlen helyőrséghez sem amit egyszer már kipucoltam, de egyébként respawnolnak? A szörnyeket észrevettem, hogy igen, de az emberekben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.