Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) h_143570 válasza Szellem. (#5950) üzenetére


h_143570
addikt

Ez sajnos igaz, majd kiderul, hogy kepesek lesznek-e valamit alakitani elvegre az o esetukben a PR nem jott be, mint egy masik cegnek.

(#5952) Szellem. válasza h_143570 (#5951) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem az a szörnyű, hanem, hogy verik a nyálukat a vacak programjukra. Egy lassú dög, felemészti a gépet, és ráadásul megbízhatatlan. Ha olyan egetverő technológia lenne, mint amilyennek állítják, nem itt tartanának.

Az meg, hogy kiszálltak a VB100% tesztekből, erősen sejtett valamit, ami nem éppen pozitív.

[ Szerkesztve ]

(#5953) zvaragabor válasza Szellem. (#5949) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Kiegészíteném, hogy már elég régóta tény ez.

Ezt írtam én is. :)

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#5954) Szellem. válasza zvaragabor (#5953) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tudom Gábor! Már visszaolvastam a fantasztikus hozzászólásomat.:)
Sorry. :)

(#5955) zed01


zed01
őstag

Milyen lenne a tökéletes vírusirtó?

Ha olyan adatbázisa lenne, mint a Pandának, ha olyan heurisztikája lenne mint az Avirának, ha olyan viselkedés elemzője és válasz idője lenne mint az F-Secure 2009-nek és ha olyan HIPS-e lenne mint az Agnitumnak, ha olyan stabil lenne mint a NOD32 és olyan keresési sebessége és rendszerigénye lenne mint az új Norton 2009-nek. :C

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5956) Gabesz984 válasza zed01 (#5955) üzenetére


Gabesz984
tag

Na ilyen irtó nem lesz sosem :))

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#5957) Szellem. válasza zed01 (#5955) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ha ezt így szó szerint összegyúrod, akkor kapni fogsz egy lassú lomha dögöt! Ez tuti. Aztán győzd használni a gépedet. :)

(#5958) L7wy


L7wy
őstag

Nana, a Panda az nem lassú, és nem fogja vissza a gépet, legalábbis az új 2009es nagyon gyors lett, ha már lebasszátok szegényt, legalább legyetek naprakészek. Én nagyon szerettem annó még a Pandát (6os verzió, az nagyon profi volt, szó szerint szólt ha volt vírusod(a hangszórón keresztül)), a Panda király volt, és ma sem egy kaki. Az előző verziók azért voltak lassúak, mert a Panda a szervergépekre írta, és pc re meg annak a lebutított változatát adta. Ez véget ért a 2009-essel. Nézzétek meg, milyen technológiái vannak, ráadásul ő volt az 1. aki ilyen megoldásokkal jött elő.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5959) Szellem. válasza L7wy (#5958) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez nem igaz!
Ha meg a gyorsaságról beszélünk ezek az adatok magukért beszélnek:
Operációs rendszer:
- Windows XP 32 and 64-bit
- Windows Vista 32 and 64-bit
Processzor: Pentium 300 MHz vagy gyorsabb
RAM:
- 128 MB TruPrevent nélkül
- 512 MB TruPrevent használatával (1 GB ajánlott)
Merevlemez: 265 MB üres hely
MS Internet Explorer 6.0
CD-ROM meghajtó

Ez a hivatalos rendszerkövetelmény a honlapjukon! 1 giga memóriát nekem ne kérjen egy víruskereső sem. Még ha beoltja a gépem egy életre a vírusok ellen, akkor sem.

(#5960) L7wy válasza Szellem. (#5959) üzenetére


L7wy
őstag

Tedd fel és meglátod, h nem olyan mint a 2008 as vagy a 2007es. az meg h 512 memóriát vagy 1 gigát eszik hülyeség. Nálam most 700mb az össz memória foglaltsága (Pandával), kb ilyen Kasperskyvel is, Noddal meg 550-600.
Tedd fel és meglátod.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5961) L7wy válasza Szellem. (#5959) üzenetére


L7wy
őstag

Hozzáteszem nekem sem tetszik a program maga, és tényleg sokat eszik, de korántsem annyit mint azt a 2008as tette, aki meg nod-hoz van szokva, annak katasztrófa, de ez van, de azért a kaki titulust nem ő érdemli ki. Virusbullettinből meg gondolom én, nem azért száltak ki mert szar.ok, hanem mert továbbá nem az volt a cél, hogy az otthoni felhasználókat védjék, hanem a szerverekre koncentráltak, de ki kellett adniuk egy otthoni csomagot is, mellyel kompenzálták a pénzhiányt.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5962) Szellem. válasza L7wy (#5961) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bocs, hogy ezt írom, de ez a két hozzászólásod ellentmondásos. Az egyikben űbereled a programot, a másikban már sokat eszik!
Nem véletlenül panaszkodnak rá, hogy sokat zabál. Az meg, hogy a VB-ből kiszálltak semi köze, hogy milyen platformokra gyártanak szoftvert. A Panda ha jól tudom már 2000 óta gyártja az Antivírusát otthoni felhasználásra.

(#5963) L7wy válasza Szellem. (#5962) üzenetére


L7wy
őstag

Nem überelem, voltak jó verziói, pl a 6os, az jó volt abban az időben, olyan felülete volt, amilyen akkor még szinte egyiknek sem, pontos volt, mindent megtalált, és nagyon jó volt spywarek, adwarek ellen (akkor még 1-2Av keresett csak ilyeneket). Aztán kb 2004-2005 óta elkezdett belassulni de nagyon, és lassult is egészen 2008ig, de a 2009es most megfordította ezt a tradíciót. Emellett vannak nagyon jó technológiái, amelyeket 1.ként talált fel. Nekem ami nem tetszik benne jelenleg, hogy nem tetszik a felülete, és a kevés beállítási lehetőségek, és maga a program egyszerűsége. Nincs itt ellentmondás, van jó és rossz oldala is.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5964) zed01 válasza L7wy (#5961) üzenetére


zed01
őstag

Én nem tudom hogy az 2009-es Panda mennyit eszik, de az tény hogy XP-n a 2008-as verzió megevett 150-200 MB memóriát egymaga.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5965) Szellem. válasza L7wy (#5963) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Csinálhatnál róla képeket!

(#5966) L7wy válasza zed01 (#5964) üzenetére


L7wy
őstag

Igazad van. Nálam már volt telepítve a 2009-es többször is, többek között ma is, és nemtudom mennyit fogyaszt memóriából, de h jóval gyorsabb mint a 2008, az biztos(pl csak a bootot említve, nálam semmi lassulást nem okozott, ellenben a 2008assal)
.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5967) L7wy válasza Szellem. (#5965) üzenetére


L7wy
őstag

A Panda IS 2009 ről? Van a neten rengeteg, had ne szenvedjek. Vagy másról? De már nincs is fenn. :))
(előzmények, le kellett törölnöm a Kaspersky-t, mert behaltak a beta szerverek, illetve a beta A hotfix miatt maga a program, nemtudom, de nem akart frissíteni, ezután láttam h vitáztok pandáról, ezért feltettem egy scan erejéig, aztán meg visszatettem kasperskyt.)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5968) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Jelentem felraktam az F-Secure Internet Security 2009-et. Regisztráltam a Feri féle oldalra. Megküldték a licenszet mélben. Leszedtem a programot, telepítettem a megadott kulcsal. Később jelez, hogy lejárt a kulcs! Fasza!

A másik, egy lomha dög. Lassítja a gépet. Leszedtem. Ennyi nekem elég is volt.

(#5969) zed01 válasza Szellem. (#5968) üzenetére


zed01
őstag

De egy pofátlan állatok, megígérnek valamit és nem tartják be. Így bízzon meg az emberfia egy cégben.

PS: Tedd fel a Client Securityt 8-at az nem abszolút lassít.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5970) Kiskutya válasza Szellem. (#5968) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én is így jártam! Az volt még az érdekes, hogy 2 címre is lekértem és ugyan az volt a kulcs!

Sok különbséget én sem érzékeltem a 2008-hoz képest, viszont a client sec lehet jó lesz mert a 7-es verzió sem fogta úgy a gépet mint az otthoni verzió!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#5971) zed01


zed01
őstag

Én meg a Spy Sweeper helyett felraktam a Malwarebytes Anti-Malwaret. Láttam olyan hozzászólást itt az ItCafe fórumán hogy azt írta az user, hogy 46 olyan kártevőt talált meg neki ez az alkalmazás, amit a nagy nevű gyártók (Spy Sweeper, Counterspy, Spyware Doctor, stb) anti spy programjai nem találtak meg.
Az sg.hu-n is ódákat zengenek erről a védelmi alkalmazásról.

Arról nem is beszélve hogy full magyar nyelvű. Magyar nyelvű az F-Secure is, úgyhogy csak magyar nyelvű védelmi programjaim vannak fenn a gépen.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5972) Szellem. válasza zed01 (#5969) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Gusztustalanok! Leszedtem a hazai oldalról a telepítőt, és így jártam.

(#5973) Szellem. válasza Kiskutya (#5970) üzenetére


Szellem.
nagyúr

3 címre lejött a kód! 3-ra!
Aktiválom, erre újraindítás után ugat, hogy a licensz régen lejárt.
És fogta a gépet! Arról meg nem is beszélve, hogy 19:38-kor frissítettem az adatbázist, és kiírta, hogy az adatbázis régen elavult. Korrekt!

(#5974) Szellem. válasza zed01 (#5971) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon jó program az AntiMalware! Keményen eltávolítja amit felismer!
Megvan nekem is, de a Pro.

Ja, és a Client Security-ről mit tudtok? Milyen?Magyar?Fogja a gépet?

(#5975) zed01 válasza Szellem. (#5974) üzenetére


zed01
őstag

Milyen a Client security?

1. Magyar nyelvű.
2. Rövid boot idő. A legrövidebb az általam használt védelmi alkalmazások közül.
3. Abszolút nem fogja a gépet, észre sem lehet venni hogy fut (legalábbis XP-n).
4. Tartalmazza a legfrissebb DeepGuard 2.0-ás verzióját, ami szerintem a legjobb viselkedés elemző az antivirus piacon.
5. A legújabb F-Secure antivirus motort tartalmazza.
6. RC (kiadás előtti) verzió. A végleges még ebben a hónapban megjelenik.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5976) zed01 válasza Szellem. (#5974) üzenetére


zed01
őstag

Mit gondoltál nekem melyik verzió van meg? :DD Én nem arról vagyok híres hogy képes vagyok felrakni egy félig működő alkalmazást.... :C
Persze hogy a Pro van fenn, bekapcsolt valós idejű védelemmel.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5977) Szellem. válasza zed01 (#5975) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Köszönöm az infot. Megvárom a végleges kiadást!

(#5978) Szellem. válasza zed01 (#5976) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A Pro van nekem is, de nem használóm a valós idejű védelmét. Terheli a gépet.

(#5979) zed01 válasza Szellem. (#5978) üzenetére


zed01
őstag

Ezek a hülye védelmi program gyártók nem tudják normálisan megírni Vistára a terméküket. Én XP-n nem vettem észre hogy lassítana.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5980) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Mi a véleményetek a norton antivirus 2009-ről? Nekem bejött , elég professzionálisnak tűnik és gyors is , csak sajna 14 nap után rakhattam is vissz az avira antivir-t :D , megéri megvenni ? bocs ha volt már .

Uj nickem : Phvhun

(#5981) ~Ph'vEscha válasza Szellem. (#5978) üzenetére


~Ph'vEscha
aktív tag

véletlenül irtam ezt a hszt

[ Szerkesztve ]

Uj nickem : Phvhun

(#5982) L7wy válasza ~Ph'vEscha (#5980) üzenetére


L7wy
őstag

Használni megéri, megvenni nemigen.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5983) Kiskutya válasza L7wy (#5982) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azt még nem tudhatod, hogy nem éri meg megvenni!

hmm...

(#5984) L7wy válasza Kiskutya (#5983) üzenetére


L7wy
őstag

De tudhatom, kivéve ha lecsapnának rá hogy miért nem vette meg, és bezárnák börtönbe illegális szoftverhasználat miatt, akkor tényleg érdemes lett volna megvenni.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5985) Gorneck


Gorneck
titán

1 hét próbaidőt kapott az Avira Free. :D Kíváncsi vagyok rá...eléggé meggyőzően szerepelt már a sokadik tesztben amit linkeltetek...nekem meg csak víruskereső kell...nem egy komplett védelmi rendszer...
Szarakodásomnak a víruskeresőkkel (8-9 fordult meg a gépen) meg is lett az eredménye...magától nem véd a nod...kézzel kell aktívvá tennem a védelmét...nemtom mi a franc van vele...pedig Ő bizonyult a legkevésbé erőforrás igényesnek...

Gorneck#1239

(#5986) Kiskutya válasza L7wy (#5984) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ja, ha így gondoltad akkor értem:)

hmm...

(#5987) Szellem. válasza Gorneck (#5985) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát igen. Ez baj azzal, amikor az ember össze-vissza telepít mindenféle biztonsági szoftvert a gépre. Ezért nem csípem ezt én sem, mert így járok akkor.

(#5988) Szellem. válasza ~Ph'vEscha (#5980) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bevallom neked, nem próbáltam a 2009-es kiadásokat. Állítólag nagyon szuperek.
Lehet, hogy kipróbálnám. Van valami link hozzá, illetve magyar nyelvű kiadás?

(#5989) Gorneck válasza Szellem. (#5987) üzenetére


Gorneck
titán

Jajaja...tudom, de hajtott vmi új kipróbálásának élvezete... :D

Remélem nem járok rosszul az Avira-val...

Gorneck#1239

(#5990) L7wy


L7wy
őstag

Mikor lesz av-comparatives teszt? Nemtudja valaki(tudom h ma lesz, csak hány órakor)?

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5991) L7wy


L7wy
őstag


Szegény ESET ;]

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5992) L7wy


L7wy
őstag

F-secure-n csodálkozok :D
Ez on demand teszt volt, tehát a mintákon volt a hangsúly, és ha Kaspersky adv+ akkor f-secure???

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5993) Szellem. válasza L7wy (#5992) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez a táblázat honnan van? Ugyanis még nem elérhető hivatalosan!Ma fog megjelenni.

(#5994) L7wy válasza Szellem. (#5993) üzenetére


L7wy
őstag

Hát vannak kapcsolataim... :DD

Viccelek, comparatives-ok alatt van egy ilyen szöveg: To get an overview of the comparatives, we summarized them in tables. You can find them here.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5995) L7wy


L7wy
őstag

Ezeket checkoljátok, ezeken lesznek valószinüleg elérhetőek a tesztek Online result és Report

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5996) L7wy válasza Szellem. (#5993) üzenetére


L7wy
őstag

Különben a kép forrása is "elmondta" volna

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5997) zed01 válasza L7wy (#5994) üzenetére


zed01
őstag

Melyik verziójú F-Secure-t tesztelték? Valami gyanús nekem ebben a tesztben, az nem lehet hogy az F-Secure még a 97 %-ot sem érte el, még akkor sem ha a régi 2007-es verziót tesztelték. Az AV-Test.Org-on az új F-Secure több mint 99 %-os.
Én nem tudom milyen mintával tesztel az AV Comparatiives, de ez a teszt erősen sántít.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#5998) L7wy válasza zed01 (#5997) üzenetére


L7wy
őstag

Ugyanmáá.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#5999) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Kiváncsi vagyok a tesztre részleteiben. Az biztos az Eset leszerepelt, de nagyon.

(#6000) L7wy válasza Szellem. (#5999) üzenetére


L7wy
őstag

Én is várom már... amúgy most látom h 2004,2005 antivírusa a Kaspersky volt, jó lenne egy visszatérés, csakhogy Avira lesz valószínű a nyerő, meg az is rossz(Kaspersky számára) h novemberben retrospective lesz. Mindegy Avira győzelmének is örülni fogok(csak ne nod nyerjen).
(Avira elég nehéz utat tett meg eddig, én ismertem még akkor, amikor 50000 vírust ismert, meg csak néhány fejlesztője volt, meg még frissítőszervere is csak 1-2volt, az meg behalt a felhasználók használata alatt, de annak ellenére már akkor kitűnő volt, csak az a fránya GUI rossz rajta, lenne olyan mint Kaspersky-é vagy Bitdefender-é pl akkor adnák mint a cukrot)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.