Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41587) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#41584) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát igen, ilyenkor lehet jól kipróbálni, hogy mennyit rizsáznak a gyártók, amikor a minimális rendszerkövetelményeket megadják. Pl a NIS 2011 (csak azért ezt hozom fel példának, mert ezt már egyszer kipróbáltam P3-800, 512 Mb-os gépen) 300Mhz-es procit és 256 mega ramot ad meg minimumnak, ennek ellenére agyhalott lett a gép tőle, amiről írtam...

Szinte borítékolható, hogy az összes többi kergető, ami hasonlóan kicsi rendszerkövetelményeket támaszt, azok is nagyon belassítanák a gépet.

Fire.

UI: A NIS 2011 azon a gépen, amit írtam legalább 15 percig teljesen használhatatlanná tette a gépet, ugyanis egy pendrive-omat rádugtam, ami tele volt telepítőfájlokkal. Na annak "nekiugrott", elszívtunk egy cigit, főztünk egy kávét és meg is ittuk, de ez idő alatt még mindig a pendrive-al volt elfoglalva és ez idő alatt nem kellet még csak a sajátgép-re sem kattintani(pontosabban lehetett, csak addig nem jelent meg, amíg le nem húztam a pendrive-ot) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.