Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) MolnárPéter válasza csosza (#3943) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Még soha nem találkoztam ezzel a problémával, sem Avira Free, sem Premium esetében.

(#3952) MolnárPéter válasza Gááboor (#3944) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

A-squared Free és AVG Antispyware Free esetleg még kipróbálható. Illetve a PREVX CSI, bár ez leszedni nem tudja, csak, ha fizetsz érte.

(#3953) MolnárPéter válasza _ak_ (#3948) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Anno, mikor kipróbáltam, nem telepítettem, de ennek ellenére volt webes védelmem.
Úgy emlékszem, ki lehet lőni az egyes modulokat, de Kiskutya kolléga majd biztosra megmondja neked.

(#3954) Kiskutya válasza MolnárPéter (#3953) üzenetére


Kiskutya
veterán

talan telepitesnel lehet kivalasztani hogy mit szeretnel de most en sem tudom megnezni mert vista+avira van a gepemen.

hmm...

(#3955) _ak_


_ak_
addikt

Vmi olyasmit magyarázott, h a linkguardhoz kell a toolbar, végülis ki lehet kapcsolni külön-külön is, csak nem az antivírus résznél kell keresni, hanem a rezidens védelemnél. Bár kerestem a hibákat benne, de hirtelenjébe nem volt semmi olyan amiért meg tudnám indokolni, h miért került vissza a KAV... :) De most teszek egy próbát, lekapcsolom a kav malware védelmét és egy az egybe a boclean fogja szűrni, controllra meg felteszem a counterspy-t.

Let's begin, de gozaimasu!

(#3956) ballington


ballington
addikt

hy all!
avast-t használok, és feljött h lejárt a próbaverzió, kérjek egy kulcsot: csak adjam meg az e-mail címem, aztán kjüldiik. namost már 2x megadtam neki, de semmi, ennek már 1 hete, holott azt írták 24h-n belül küldik.
5letek?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3957) Symbio válasza ballington (#3956) üzenetére


Symbio
senior tag

Spam szűrő?

(#3958) Panthera válasza ballington (#3956) üzenetére


Panthera
őstag

Szombaton kértem öcsémnek egyet és röhejes idő alatt kapta meg - pár perc alatt -, máskor 1 nap volt ténleg. Felmész az avast honlapjára aztán kiválasztod a "purchase" menüből a "free avast home registration"-t és ott kitöltöd az adatlapot...

(#3959) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. ez mitőlvan, hetek óta kiirja, de amikor futtatok keresést, nem talál semmit, meg az f-secure sem talál semmit...
[link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3960) blattida válasza volvoguy (#3959) üzenetére


blattida
nagyúr

Nézesd meg a virustotal.com-on. Bár valószínűleg csak fals riasztás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3961) volvoguy


volvoguy
addikt

de nem talűálom, nekem nicns oylanom, hogy C:\system volume...nekem a C:\ meghajtóban csak mappák vannak ,azonkivül semmi

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3962) ballington


ballington
addikt

Symbio...ha az avast-nak van, akkor érdekes lenne, de külön progi nincs...és kerestem a spam-ek között is (freemail)

Kvardlipot: hát akkor nem értem, megpróálok másik mail címet, aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3963) kolilali válasza volvoguy (#3961) üzenetére


kolilali
csendes tag

Csá. A system volume ... rejtett mappa, azért nem látod.

(#3964) ballington válasza ballington (#3962) üzenetére


ballington
addikt

na a gmail-re - noha nem egyből, mert lejárt a timelimit - hamar megérkezett. ezek szerint a freemail-t nem szereti.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#3965) volvoguy válasza kolilali (#3963) üzenetére


volvoguy
addikt

tett mappák megjelenitésekor sem mutatja..próbáltam....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3966) zvaragabor válasza volvoguy (#3965) üzenetére


zvaragabor
senior tag

SVI mappa elérése

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3967) zed01 válasza volvoguy (#3959) üzenetére


zed01
őstag

Ezt a kártevő adware (már ha nem fals riasztás), a vírusirtók általában nem sokat tehetnek ellene. Ajánlott a Counterspy, vagy az A Squared, vagy a Spy Sweeper futtatása.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3968) zed01 válasza volvoguy (#3961) üzenetére


zed01
őstag

Az A Squared BIZTOS leírtja: [link]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3969) kolilali válasza volvoguy (#3965) üzenetére


kolilali
csendes tag

Mi az a tett mappa?

(#3970) zed01 válasza volvoguy (#3959) üzenetére


zed01
őstag

Nem tudom működik-e még, de próba cseresznye. Van egy akciója az Emsisoftnak, egy éves előfizetéshez lehet hozzájutni az alábbi kupon kóddal:

Install a2AntiMalwareSetup.exe, create a user account as requested
and enter the following key at the convert coupon code link:

nanova5736

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3971) zed01 válasza kolilali (#3969) üzenetére


zed01
őstag

Szerintem rejtett mappa akart lenni, csak lemaradt a rej. :))

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3972) zed01 válasza volvoguy (#3961) üzenetére


zed01
őstag

Egyébként nagy hülyeség hogy vírusirtóból kettőt is használsz, de kémprogramirtóból egyet sem. Komolyan mondom nekem már fáj az ilyen dilettáns hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3973) blattida válasza zed01 (#3968) üzenetére


blattida
nagyúr

Koránt sem biztos...a rendszerhelyreállítás mappájában jelezte a román vitéz, valószínűleg tévesen... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3974) blattida válasza zed01 (#3972) üzenetére


blattida
nagyúr

Zed, a mi nagy mazochistánk :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3975) zed01 válasza volvoguy (#3959) üzenetére


zed01
őstag

Ha úgy döntesz hogy fetelepíted az A Squaredet, kereséskor ne felejtsd el kikapcsolni a rendszervisszaállítást. Bár korántsem biztos hogy valódi riasztásról van szó, az is lehet hogy téves pozitív.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3976) zed01


zed01
őstag

Hűha! Fanatikus tag lettem. Mecsoda +tiszteltetés. Az előző nickemmel is (phare) a fanatikus tagságig jutottam.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3977) Kiskutya válasza zed01 (#3976) üzenetére


Kiskutya
veterán

gratula!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3978) zed01 válasza Kiskutya (#3977) üzenetére


zed01
őstag

:R

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3979) blattida válasza zed01 (#3976) üzenetére


blattida
nagyúr

Phare biztos a sok szenvedésbe halt bele. Béke poraira. Szegény fanatikus. :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3980) volvoguy


volvoguy
addikt

érdeks, ha a bitdefender felismeri, de leirtani már nem tudja? illetve futtatott kereséskor nem találja...ez azért elég érdekes.....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3981) zed01 válasza blattida (#3979) üzenetére


zed01
őstag

Az volt a gond, hogy újra kellett telepíteni a windowst és elfelejtettem kiírni a nickemhez tartozó jelszót. Utána meg már hiába kértem jelszó emlékeztetőt a mailcímemre, azt írta ki hogy nincs ilyen regisztrált mailcím. Pedig tuti hogy nem felejtettem el a beregisztrált mailcímet (évek óta használom).

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3982) zed01 válasza volvoguy (#3980) üzenetére


zed01
őstag

Ezért lehet hogy téves pozitív. Mindenesetre az A Squared egészen biztos leirtja a kérdéses kártevőt (szerepel az online adatbázisukban), már ha tényleg van.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3983) zed01 válasza volvoguy (#3980) üzenetére


zed01
őstag

Csak halkan jegyezném meg, a BitDefendernek az AV Comparatives és az AV-Test.Org szerint elég sok a téves riasztása.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3984) volvoguy


volvoguy
addikt

ha téves riasztás akkor nem gond....nicns még kémprogim, majd alkotok valamit

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3985) blattida válasza volvoguy (#3984) üzenetére


blattida
nagyúr

Te tudsz kémprogramot írni? Írjál már nekem is egyet! Úgy lennék James Bond vagy Mata Hari! :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3986) volvoguy


volvoguy
addikt

nem ugy értettem :)) :DD

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3987) _ak_


_ak_
addikt

Már csomószor megfordult a kérdés a fejembe, amikor nyomják az AV testeket, akkor default beállításokkal teszik ezt vagy maxon? A max védelem lenne a logikus, de szvsz a legtöbb otthoni felhasználó defaulton hagyja azokat. így egy medium protection beáálítás, már tök más eredményeket szülhet nem? így is arról beszélünk, h mennyire képes megfogni néha egy rendszert egy Av vagy anti-malware, lehet, h az lenne a legjobb, ha low beállítások mellett is tesztelnék őket..esetleg valaki hallott ilyesmiről?

Plusz mennyire fontos a web antivírus része az ilyeneknek? Ha rezidensen fut pl egy antivir és betalálok vmi malware stuffot, akkor azt meg kéne, h fogja pl egy boclean nem? Ha meg vírus mászna a gépre, akkor meg az antivirnak kell gondoskodnia a problémáról, ergo ez a funkció ionkább csak megpróbálja megelőzni a bajt, mert ha ez így van, akkor lehet elég egy antivir és egy boclean..
A counterspy-on még gondolkodom, h rezidensen fusson-e (persze a voclean helyett), elég sokat kérdezősködik, egy komolyabb installnál vagy 10szer meg tud kérdezni, h ismeretlen program mit csináljon.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#3988) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. kérdezem, hogy mi a helyzet a virusirtókkal? készült msotanság oylan progi, ami a tesztekben elért sorrendeket felboritotta, vagy még mindig ugyanazok az irtók vannak a piacon, amik mindig is voltak?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3989) blattida válasza volvoguy (#3988) üzenetére


blattida
nagyúr

Ugyanaz a helyzet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3990) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Előjött nálam a kimenő e-mail tiltása "RBL Listing"...stb hibaüzenet. Google a barátom, így az IP cserén túl vagyok (Chello-nál ez nem olyan egyszerű) totális vírus ellenőrzésen, és antispy programok futtatásán is....IP csere után pár nap múlva előjön. Eddig pár napon belül háromszor cseréltem IP-t.

Hogyan lehetne kiszűrni, hogy mi a gond?

g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#3991) zvaragabor válasza volvoguy (#3988) üzenetére


zvaragabor
senior tag

VIPRE Antivirus-t érdemes majd figyelni, saját fejlesztés, nemsokára kijön a végleges, AV-Comparatives egyéniben le fogja tesztelni.

Meg a COMODO antivírusa lesz még csekkolnivaló, bár az még arrébb lesz.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3992) zvaragabor válasza _ak_ (#3987) üzenetére


zvaragabor
senior tag

A hivatalos tesztek metodikájában rendszerint mindig leírják, hogy milyen beállítások mellett történt a teszt. AV-Comparatives például a lehető legszigorúbb beállításokat alkalmazza a termékeknél (a viselkedéselemző tipusú védelmet ilyenkor kikapcsolják). Többinél most nem tudom (VB, Checkvir, AV Test...). Alacsony beállítások mellett szvsz teljesen fölösleges, hisz legalább közepes beállításokkal használja mindenki a termékeket, tehát vagy ez, vagy a maximum beállítások mellett lehet reprezentatív eredményeket kapni a teszteken.

Webes védelem fontossága részemről szubjektív dolog. Én minden további nélkül elvagyok nélküle is, habár most az Avast Pro-nak van mindenféle védelme. Párat ki is kapcsoltam közülük, mert nincs rájuk szükségem.
Webes védelemnek az az előnye, hogy az antivírus még az előtt átnézi a forgalmat, mielőtt az a gépre kerülne.

"Ha rezidensen fut pl egy antivir és betalálok vmi malware stuffot, akkor azt meg kéne, h fogja pl egy boclean nem?"
Meg kéne, de nincs 100%-os védelem, így nem fogsz tudni találni olyan programot, amin ne tudna átcsúszni valami.

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3993) blattida válasza zvaragabor (#3991) üzenetére


blattida
nagyúr

Nálam a Vipera nem teljesített rosszul, de annyira nem is győzött meg. Bár egyáltalán nem tűnik rossznak. Nálad hogy sziszeg a kicsike?
A Comodo nem is oly soká lesz végleges státuszú, elvileg már ősszel, majd a beta verzióból kiderül, hová jutottak majd három év alatt a törökök. Én reménykedem és szurkolok.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3994) zed01 válasza zvaragabor (#3991) üzenetére


zed01
őstag

Mikorra várható a Comodo antivirus végleges? Nagyon sok ideje fejlesztik, én már türelmetlen vagyok, kíváncsi lennék hogyan teljesít. Ha sikerülne a tűzfaluk szintjére felhozni a progit, az átrendezné az antivirus piacot.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3995) blattida válasza zed01 (#3994) üzenetére


blattida
nagyúr

A beta verzió elérhető lesz április végén vagy május elején...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3996) zvaragabor válasza blattida (#3993) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Ó, hát VIPRE szegény nálam el is lett már felejtve, vagy bugba ütköztem, vagy a rakat malware őrjítette meg, mert az elavult adatbázist jelző ikon nem akar eltűnni, illetve hol betölt, hol nem. Ki is van lőve a fájlrendszer védelem, szabad utat adtam a kártevőknek.

Comodo bétát már április-májusra is ígérnek, amint kijön egy béta, föl is vágom egy tiszta rendszerre. Amúgy nem török fejlesztés, USA-ban van a főhadiszállás. Itt írnak az elérhetőségekről.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3997) blattida válasza zvaragabor (#3996) üzenetére


blattida
nagyúr

A cég amérikai, de sok török fejlesztőjük van!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3998) zed01


zed01
őstag

Az mitől lehet hogy bekapcsoltam a gépet, semmit nem nyitottam meg, kb húsz percig az égvilágon semmit nem csináltam, semmit nem indítottam el és egyszercsak kiírta az Avira és a McAfee hogy trójai található a Windows/Config könyvtárban, valami csse.exe. Mikor visszaállítottam a particiót az Acronis True Imageval, üres volt ez a könyvtár.Biztos hogy nem téves riasztás, hiszen egyszrre két irtó is jelezte. Nem értem. Honnan került a gépemre, ha semmit nem nyitottam meg és rögtön egy rendszervisszaállítás után voltam akkor is. (tesztelgetem a különféle vírusirtókat, és egyszerűbb minden install után visszaállítani a particiót, mint újra visszatenni a megszokott alkalmazásokat.)

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3999) zvaragabor válasza blattida (#3997) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Az meglehet. De nem indiai? Melih tudtommal indiai származású. Cáfolj meg, ha tévedek.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#4000) blattida válasza zvaragabor (#3999) üzenetére


blattida
nagyúr

Én úgy tudom, hogy ő is török.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.