Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) S W A T válasza HarryPotter (#3247) üzenetére


S W A T
senior tag

Hagyd rá ő mióta itt fórumozik ezt fújja hogy kaksi a nod.......

Biztos ilyenkor kifogy a gyóccere.

HarryPotter akkor avast.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3252) lumber_hw válasza HarryPotter (#3245) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Arra, hogy kipróbáltam.

(#3253) HarryPotter válasza S W A T (#3251) üzenetére


HarryPotter
őstag

zed forumtárs érzelmi alapon áll hozzá, ez egyébként nem baj, én is sokmindent inkább szimpátia alapján ítélek meg.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3254) HarryPotter válasza lumber_hw (#3252) üzenetére


HarryPotter
őstag

keyloggoltál a gépeden? nem semmi. egyébként: nekem volt avg-m, és valóban nem egy überkirály.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3255) HarryPotter válasza lumber_hw (#3252) üzenetére


HarryPotter
őstag

esetleg más gépén...?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3256) lumber_hw válasza HarryPotter (#3254) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Pontosan. Szeretem letesztelni, amit használok. Egy olyan keylogger programot, amelyet egy Avast!-ot futtató gépen még másik mappába sem tudok áthelyezni (nem futó program, csak installer!) azt AVG-s gépre gond nélkül feltelepítem. Egyedül akkor fogja meg az AVG, ha a logfájlokat e-mailben küldöm egy bizonyos postafiókra... pontosabban akkor sem detektálja az ártó szándékú alkalmazást, csak egyszerűen nem engedi el a leveleit.

(#3257) S W A T válasza HarryPotter (#3253) üzenetére


S W A T
senior tag

Az azért elgondolkodtató hogy az elvileg független teszteken mindig az egyik legjobb ha nem a legjobb helyre hozzák.

zed kapott tőle egy pofont :F :F :F :DDD

Amúgy most fut a kaspersky online ellenőrzője. Ha olyan kaksi a nod ahogy zed állitja kell hogy találjon a kakas virust (néha megfordulok meredek helyen :U és a nod szerint tiszta vagyok ésugye bár a kaspersky is egy elismert termék

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3258) HarryPotter válasza lumber_hw (#3256) üzenetére


HarryPotter
őstag

mondjuk ez azért nekem azt is jelenti, hogy a keylogger hiába jut be, adatot a gépről nem tud küldeni, szóval a védelem végső soron megvalósul. persze jobb, ha be se jut a program.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3259) lumber_hw válasza HarryPotter (#3258) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Azért ez a védelem kijátszható ám az AVG-ben, ha hozzáférek a gépedhez. Be lehet állítani, hogy azok a levelek igenis elmenjenek a gépedről, csak hagyj egyedül vele 2 percig. ;)
Továbbá mint mondtam, amennyiben adott keylogger külső forrásból jut be (tehát nem szántszándékkal a géped előtt ülve teszem fel), akkor is csak annyit csinál, hogy nem engedi elmenni a leveleket. Azt pedig, hogy valamilyen levél menne kifelé, csak egy buboréktipp jelzi, amiből átlaguserünk az életben nem jönne rá, miért történik mindez és sosem találna rá a keyloggerre.

Természetesen hozzáteszem, ez CSAK személyes tapasztalatom, mindenesetre mind vírusírtót, mind tűzfalat az alapján választottam, hogy saját magam teszteltem le különféle módszerekkel. Az AVG elvérzett, az Avast! nem. Az Avastnak mindössze annyi baja van, hogy ritkán téves riasztást ad egy-egy fájlra, de persze ezt is okkal teszi, ugyanis hasonló algoritmust tartalmaznak, mint egy bizonyos vírus. Ilyen példa mondjuk a MiniRelay nevezetű segédprogram.

[ Szerkesztve ]

(#3260) HarryPotter válasza lumber_hw (#3259) üzenetére


HarryPotter
őstag

tűfalnak mit használsz? norton 2008-at próbáltál?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3261) HarryPotter válasza lumber_hw (#3259) üzenetére


HarryPotter
őstag

mármint norton 2008 av-t teszteltél magad? (a kérdést igy értettem)

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3262) lumber_hw válasza HarryPotter (#3261) üzenetére


lumber_hw
csendes tag

Norton volt fenn valaha, de nem emlékszem már milyen eredményt ért el nálam. Az is lehet hogy jól teljesít, de én egyrészt nem szeretem a termékeiket, másrészt pedig azt hiszem fizetős.

Warezkodós koromban egyébként Kaspersky volt a gépen, ez a 4.5-ig nagyon tetszett és állítom, az volt a legjobb Kaspersky, ami valaha létezett. Miután elkezdtem kizárólag legális progikat használni, akkor álltam át Avast!-ra, ez bizonyult a legjobbnak. Sokaknál bónusz lehet a magyar nyelvű kezelőfelület is, ráadásul 64-bites oprendszereken is tökéletesen fut.

Tűzfalból mindig is Kerio párti voltam (a free verzió elég, felesleges a fizetős ha normális böngészőt használsz). Én ugyan beszélek angolul, de itt sem utolsó tényező a magyar nyelvű kezelőfelület és a viszonylag egyszerű kezelés. Persze egy-két apróságot be kell konfigurálni telepítés után, de ezzel kész is, tökéletesen végzi a dolgát.
Viszont mivel átálltam 64 bites oprendszerre kénytelen voltam megválni tőle. Egyetlen olyan megoldást találtam, ami ingyenes és hasonló tudással rendelkezik, ez pedig a Comodo, amelyet itt is sokan ajánlottak. Kevésbé felhasználóbarát és van egy-két hülyesége (én például a Defense + részét azonnal kilövöm telepítés után), de ezektől eltekintve igenis nagyon nagyon jó tűzfal, még többet is tud a Kerionál (sőt, sok fizetős tűzfalnál is). Ha teljesen kiforrja magát, félek hogy pénzért fogják majd árulni.

(#3263) HarryPotter válasza lumber_hw (#3262) üzenetére


HarryPotter
őstag

comodoról a tűzfalas topikban ódákat zengenek (engem is érdekel, de egyelőre norton IS 2008 van nálam, ami valóban fizetős, de szerintem jó. a tesztek szerint a tűzfala mondjuk nem annyira, mint mondjuk a comodo. de ha egyszer egy év licenszem van, akkor már használom.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3264) zed01 válasza S W A T (#3257) üzenetére


zed01
őstag

Szóba sem hoztam a NOD32-t. Szerintem ez a topic nem arról szól, kinek a pöcse nagyobb, ki használ jobb védelmet. Belátom, az utóbbi hónapokban elég szépen javult a NOD32 a független AV-Test.Org teszteken.

Volt arra is példa hogy a belinkelt teszten a 18-ik helyezést érte el, de a márciusi teszten már a maga 97.85 %-ával már 9-dik helyezett és jó minősítést ért el. Ha így folytatja, akár még jó vírusirtó is lehet belőle. (De azért fel nem tenném a gépemre. Az az alkalmazás, amely egyszer eljátszotta a bizalmat, soha többet nem kell, pedig megvan a licenszem rá)

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3265) HarryPotter válasza zed01 (#3264) üzenetére


HarryPotter
őstag

mivel játszotta el a bizalmad? beengedett egy virust? vagy valami más?
egyébként: mostanában (elmúlt hat hónap) a nod mintha a teszteken se remekelne annyira...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3266) Kiskutya válasza lumber_hw (#3256) üzenetére


Kiskutya
veterán

melyik avg-t probaltad?

hmm...

(#3267) zed01 válasza HarryPotter (#3265) üzenetére


zed01
őstag

Két vírust (vagy egy vírust? Már nem emléxem, évekkel ezelőtt volt. De azt tudom, hogy 300 példányban volt a gépemen.), és nyolc trójait engedett be. Erre akkor jöttem rá, amikor lefuttattam a Kaspersky online keresőjét. Tudom, hogy 100 %-os védelem nincs, dehát a bizalom nélkül használni valamit... Én nem akarok attól rettegni, hogy mi van ha a NOD32 nem találja meg az adott kártevőt, ha húzós oldalt nyitok meg.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3268) HarryPotter válasza S W A T (#3257) üzenetére


HarryPotter
őstag

majd számolj be az eredményről! gyakran hallok olyat, hogy a nod igy meg úgy beengedett x kártevőt, amit aztán egy online scan vett észre. kíváncsi vagyok, nálad is így lesz-e.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3269) lumber_hw


lumber_hw
csendes tag

Egyébként amíg 32-bites XP-m volt, addig a BitDefender is ott figyelt a gépemen az Avast! mellett. Persze, tudom hogy nem egészséges 2 vírusírtót felrakni, mert összeakadhatnak, de ha a BitDefenderben kikapcsolod a valós idejű védelmet és egyszerűen csak fent van, frissíti magát, de nem felügyel, akkor a havi vírusellenőrzés alkalmával nyugodtan lefuttatható ez is és ugye több szem többet lát. Csak egy tipp a paranoiásoknak. :)

(#3270) HarryPotter válasza zed01 (#3267) üzenetére


HarryPotter
őstag

az előző hsz-ben irtam pont ezt (még nem láttam a te hszedet). sőt, ez most érdekes, mert nálad is meg swat kollegánál is a kaspy online scan megy. nagyon kíváncsi vagyok swat eredményeire.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3271) HarryPotter válasza lumber_hw (#3269) üzenetére


HarryPotter
őstag

zed a te embered!
(bocs, nem gondolom, hogy paranoiás lenne zed, csak vicc)

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3272) zed01 válasza HarryPotter (#3271) üzenetére


zed01
őstag

Már miért ne használjak két vírusirtót valós idejű védelmmel ha:

1. Nem akadnak össze. Teljes mértékben kompatibilisek egymással.
2. Bírja a gépem, nem érzek lassulást.
3. Amikor vannak olyan vírusirtók, amelyek két vírusirtó motort tartalmaznak.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3273) zed01


zed01
őstag

Érdemes itt is szétnézni.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3274) S W A T válasza HarryPotter (#3268) üzenetére


S W A T
senior tag

nagyisd ki.[link] kaspersky

nod32[link]

zed a chip-es baromságod nem izgat a virusbulletin és a többi mévadó.

amúgy sztem zed be se állitotta rendesen..

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3275) Kiskutya válasza lumber_hw (#3269) üzenetére


Kiskutya
veterán

3266?

hmm...

(#3276) zed01 válasza S W A T (#3274) üzenetére


zed01
őstag

Az nem a német Chip magazin tesztje, hanem az egyik legelismertebb szakmai tesztelő cég, az AV-Test.Org tesztje, amely három havonta szokott publikálni a Chip magazinban. Rajtad kívül mindenki nagyra tartja az AV-Test.Org.-ot, de te úgy látszik jobban tudod mint a szakemberek. Annyira nem semmi az AV-Test.Org tesztje, hogy még a Virusbulletin külön lapot szentelt neki a honlapján.

Itt is van egy teszt, a nemkevésbé híres AV Comparatives tesztje. Kattints a Comparatives-re, majd az Online results.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3277) HarryPotter válasza S W A T (#3274) üzenetére


HarryPotter
őstag

gratulálok. miket skippelt a kaspy?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3278) HarryPotter válasza zed01 (#3276) üzenetére


HarryPotter
őstag

érdekesek az eredmények, de úgy látom, hogy szinte mindenki elég magas szinten teljesített (egy két nagy bukta azért ott van).

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3279) zed01


zed01
őstag

Én azt szeretném megkérdezni a tisztelt olvtársaktól hogy az Avira Premium Security Suite proxyn keresztül valósítja-e meg a forgalmat. Az lett gyanús hogy a tűzfal szerint az összes forgalom a Web Guardon keresztül zajlik. Ahogy nézem, nem a böngészőm (Opera) kommunikál a honlapokkal, hanem az Avira Web Guard bonyolítja a forgalmat.

Lécci válaszoljatok, fontos lenne.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3280) S W A T válasza HarryPotter (#3277) üzenetére


S W A T
senior tag

nem értem mit értesz skipelés alatt.

Megjegyezném néha ellátogatok meredek oldalakra..... és voálá semmi virus nincs.

csak nehogy kitaláljátok hogy akkor most a kaspy is sz*r ;]

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3281) zvaragabor válasza S W A T (#3280) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Arra gondolt, amiket skippelt(átugrott) a kaspersky.

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#3282) S W A T válasza zvaragabor (#3281) üzenetére


S W A T
senior tag

Azok nem tudom mik azokat nagyrészt a nod is zároltnak veszi.

Na már most pont ti montátok hogy amit a virusirtó nem bir átlátni azon valszeg virus se megy.

én asztmondom zed nem állitotta be normálisan a nodot. 2.7-esbe van mit állitani bőven. . Nem ő az egyetlen aki sirt nekem hogy igy nem jó a nod meg úgy azt közbe kiderült hogy be sincs állitva. rendesen

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3283) HarryPotter válasza zvaragabor (#3281) üzenetére


HarryPotter
őstag

így van.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3284) blattida válasza lumber_hw (#3243) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezt, mire alapozod,mert egyáltalán nem nagyon gyenge.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3285) S W A T válasza HarryPotter (#3278) üzenetére


S W A T
senior tag

Nekem egy icipicit gyanús hogy pl az avast leverte toronymagasan a nodo a kaspersky-t meg a pandát. úgy tudom mind 3 nagy név de az első kettő tuti.... kicsit bűzlik.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3286) HarryPotter válasza S W A T (#3282) üzenetére


HarryPotter
őstag

a norton IS 2008-at egyáltalán nem kell állítgatni, ez speciel nekem nagyon tetszik. sőt: nem tudom, hogy szeretnék.e bármit is állítgatni, mert annyira nem vagyok képben. valószíinűleg nem, úgyhogy én speciel jobban értékelem a foolproof av-ket, mint pl. a norton.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3287) HarryPotter válasza S W A T (#3285) üzenetére


HarryPotter
őstag

az avast általában jó szokott lenni, de soha nem a legjobb, ahogy én az eddigi eredményeket néztem.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3288) S W A T válasza HarryPotter (#3286) üzenetére


S W A T
senior tag

Már ezt a új 3.0-ás nodot sem kell nagyon állitgatni én inkább csak szigoritottam rajta, de tény a 2.7-es tud nem megfelelően működni ha nincs tisztességesen bekonfigolva.

HarryPotter avast! régen a teszteken az utolsók között volt szóval na nehogy már most meg leverje a nagyokat.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3289) blattida


blattida
nagyúr

Az a baj, kedves elvtársak, hogy olyan írtókat fikáztok jelenleg, amikkel alapvetően semmi gond. Tökéletes védelem nincs és nem is lesz,bármilyen vírusírtó mellett be tud jutni valamilyen kórokozó. Rá lehet gyúrni a hármas Comodo használatára és ha kellően okosak lesztek, nem kell más védelem, egyedül megfog mindent, csak tudni kell, mit lehet engedélyezni... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#3290) S W A T válasza blattida (#3289) üzenetére


S W A T
senior tag

Igen tökéletes védelem nincs főleg ha v-ki sűrün látogat pl crack oldalakra (amit zed be is vállal) na azoktól sztem 8 irtó se véd.

Nekem csak az fura hogy olyan irtók verik állitólag a nagyokat amik féléve sehol se voltak a listákon.. (kivéve avast mer az egy ideje már népszerű)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3291) zed01 válasza S W A T (#3290) üzenetére


zed01
őstag

Csak halkan jegyezném meg, egy irtó hatékonysága nem attól függ, mennyire népszerű. Pl. A G Data AVK-t alig ismerik ismerik Mo-n, mégis a dupla vírusirtó motornak köszönhetően, évek óta 99 % fölött teljesít a teszteken.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3292) HarryPotter válasza S W A T (#3290) üzenetére


HarryPotter
őstag

hát igen, webwasher, pl. - én még nem is hallottam. ez persze nem feltétlenül mérvadó, ez is igaz.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3293) Gyomman válasza S W A T (#3290) üzenetére


Gyomman
aktív tag

Hát a nagyok is voltak valaha kicsik, szóval nem elképzelhetetlen, hogy az Avast! elérte azt a szintet, hogy versenybe szállhat a "nagyokkal", sőt!...

A "furaoldalakról" meg annyit, hogy az igaz, hogy egy írtó se véd meg tőle, de csak azt az irtót fogja egy ember favorizálni, amelyik a legtöbbet megtalálta. Amúgy se elég egy irtó egy gép tisztán tartására, nem csak crack oldalak esetében, kell hozzá néha ellenőrzésként egy másik adatbázis.

Cogito ergo sum

(#3294) HarryPotter válasza zed01 (#3291) üzenetére


HarryPotter
őstag

a g data a chipben szerepelt egy éve. egyik barátom felrakta a demot, a teljes scan 12 órán át futott (pedig nem gagyi gép volt). ettől függetlenül a teszteken tényleg eredményes, és biztos hatékony is.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3295) HarryPotter válasza zed01 (#3291) üzenetére


HarryPotter
őstag

meg azért az is igaz, hogy a népszerűség és a hatékonyság között van valamiféle korreláció.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3296) S W A T válasza HarryPotter (#3292) üzenetére


S W A T
senior tag

Na igen senki ne magyarázza már meg hogy pl amit te irtál az jobb mint a nod ami évekóta viszi a pálmát. vagy a másik nagyonnagy név a kaspersky.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3297) zed01 válasza S W A T (#3288) üzenetére


zed01
őstag

"HarryPotter avast! régen a teszteken az utolsók között volt szóval na nehogy már most meg leverje a nagyokat."

Hát, márpedig úgy néz ki az Avast sokat javult az utóbbi időben.

Ez a januári teszt. Erre alapozva mondtam azt, hogy a NOD32 sokat javult.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3298) S W A T válasza Gyomman (#3293) üzenetére


S W A T
senior tag

avast az tény hogy már elég régóta ivel felfelé azt még szeretem is (csak a 256 mb-os gépem nem hiszem hogy dijjazná) na de a többi nevenincs cucc....

zedNem válaszoltál be volt egyáltalán normálisan állitva a nod?

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#3299) HarryPotter válasza S W A T (#3298) üzenetére


HarryPotter
őstag

változatlanul azt mondom, hogy az avast régen is jó volt, és eszerint most is jó. nekem egyébként az ingyenes irtókkal vannak averzióim, gyakran ugyanis az ingyenesek a fizetősek lebutított változatai, és a lebutitott verzió helyett inkább választom a fullost, mégha fizetős is. Valahogy nehezen győz meg egy ingyenes, és pl. volt nekem ingyenes avg-ém, amig utána nem néztem, hogy mi mindenben gyengébb, mint a fizetős testvére. A másik, hogy azért az éves av licenszdíjak nem nevezhetőek horribiliseknek.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3300) S W A T válasza HarryPotter (#3299) üzenetére


S W A T
senior tag

Az avast az főleg kényelmi dolgokbakorlátozott. Régen kérdeztem a forgalmazó fórumán azt mondták bizttonságilag nincs korlátozva.

bár én sose láttam hogy azt mondta x virust kiirtottam mindig csak fájlt akart törölni. ;]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.