Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34301) F34R


F34R
nagyúr

Új Antimalware motor fog hamarosan bekerülni a Microsoft Secuirty Essentialba !!

As part of regular update of our Antimalware technology to address the latest in the threat landscape, the Microsoft Antimalware Team is planning to release a new antimalware engine on 15 July 2010.
Affected products: Microsoft Security Essentials (MSE), Forefront Client Security (FCS)
Engine Version will be in the range of 1.1.600X.0

kiváncsian várjuk mit alkot majd a jó öreg Microsoft :)

[ Szerkesztve ]

(#34302) polonic válasza F34R (#34301) üzenetére


polonic
félisten

Semmi konkrétumot nem írnak, hogy mi ez az új motor?

(#34303) Szellem. válasza F34R (#34301) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kiváncsian várom, hogy mi lesz az?

(#34304) dnsi


dnsi
aktív tag

Veszélyes link![link]

[ Szerkesztve ]

(#34305) dnsi válasza dnsi (#34304) üzenetére


dnsi
aktív tag

(#34306) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#34301) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ha csak a verziót nézem, akkor az nem nagy lépés a mostani verzióhoz képest, ergó nem várok egy teljesen más Antimalware motort, de majd meglátjuk.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#34307) Imi1981 válasza dnsi (#34304) üzenetére


Imi1981
veterán

Emsisoft nem ismeri!Még!

(#34308) Imi1981


Imi1981
veterán

malwarebytes' anti-malware pro-ban van av?

(#34309) dnsi válasza Imi1981 (#34308) üzenetére


dnsi
aktív tag

Nincsen. :N

(#34310) blattida válasza Imi1981 (#34308) üzenetére


blattida
nagyúr

Van, csak nem teljes értékű védelmet biztosít, hanem specializált, alapvetően a spyware-ek, trójaiak és rogue szoftverek ellen tevékenykedik,mint kiegészítő védelem.

Mondjuk, ahogy növekszik az adatbázisa, úgy ez az állításom egyre kevésbé igaz, mert drasztikusan javul a felismerése minden tekintetben.
Ráadásul a pro már fertőzött webes tartalmakat is kiszűr, így lassan már azt lehet rá mondani, hogy AV... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34311) #41133696 válasza dnsi (#34304) üzenetére


#41133696
törölt tag

VT

(#34312) csaba1203 válasza dnsi (#34304) üzenetére


csaba1203
addikt

KIS 2011 nem ismeri :N

Malwarebytes:

(#34313) #41133696 válasza csaba1203 (#34312) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdekes, nálam a 4302-es vezióval nem ismerte fel :F

(#34314) dnsi válasza #41133696 (#34313) üzenetére


dnsi
aktív tag

Malwarebytes nálam is fogja, adatbázis 4302.

[ Szerkesztve ]

(#34315) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Melyik "csendesebb" fal a Private vagy a ZA?
Most nem az érdekel, hogy van-e benne tanulómód meg ilyen olyan csúszka, fel akarom pakolni egy XP-s gépre, és ne kérdezgessen ha lehet. Szóval olyan Eset vagy KIS-ben található automatikus üzemmód "szerűség" legyen benne...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#34316) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#34315) üzenetére


blattida
nagyúr

A za mindenképp csöndesebb. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34317) csákány. válasza F34R (#34261) üzenetére


csákány.
aktív tag

(#34318) blattida válasza csaba1203 (#34312) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem ne a rendszerpartícióra mentsd el a vírusmintákat... :N ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34319) pethYeti válasza blattida (#34318) üzenetére


pethYeti
addikt

Én is oda mentem. Inkább windowst vigye a vírus mint a dokumentumaimat, 100+ gb adatot:D

[ Szerkesztve ]

(#34320) wwhy válasza dnsi (#34304) üzenetére


wwhy
veterán

McAfee IS 2010 ismeri, irtja

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#34321) blattida válasza pethYeti (#34319) üzenetére


blattida
nagyúr

Azok a csúnyaságok a winre utaznak, meg a biztonsági programokra, nem az adataidra...ráadásul egy win újratelepítést követően a fáradtságos munkával összegyűjtött minták is az enyészet részei lesznek és az nem jó... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34322) McKane válasza dnsi (#34304) üzenetére


McKane
senior tag

ESS sem ismeri.

(#34323) dnsi válasza pethYeti (#34319) üzenetére


dnsi
aktív tag

Én csak azért a c -re mert Sandboxiebe mentem.

[ Szerkesztve ]

(#34324) #41133696


#41133696
törölt tag

Malwarebytes' Anti-Malware 1.46
www.malwarebytes.org

Adatbázis verzió: 4302

Windows 6.1.7600
Internet Explorer 8.0.7600.16385

2010.07.11. 18:18:02
mbam-log-2010-07-11 (18-18-02).txt

Vizsgálat típusa: Gyorsvizsgálat
Átvizsgált objektumok: 1
Eltelt idő: 4 másodperc

Fertőzött memóriafolyamatok: 0
Fertőzött memória modulok: 0
Fertőzött Rendszerleíró kulcsok: 0
Fertőzött Rendszerleíró értékek: 0
Fertőzött Rendszerleíró adatelemek: 0
Fertőzött mappák: 0
Fertőzött fájlok: 0

Fertőzött memóriafolyamatok:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött memória modulok:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött Rendszerleíró kulcsok:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött Rendszerleíró értékek:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött Rendszerleíró adatelemek:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött mappák:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

Fertőzött fájlok:
(Nem találhatók rosszindulatú elemek)

ezt nem értem, hogy nálam miért nem ismeri fel.

(#34325) csaba1203 válasza blattida (#34318) üzenetére


csaba1203
addikt

Futtatni soha nem szoktam semmit ez az egyik dolog.A másik bízom a vírusirtómban eddig még lekopogjam nem kellett rendszert újra raknom.Tehát igyekszem ésszel csinálni a dolgaimat ennyi.Azért kösz,hogy figyelsz ránk! :R

(#34326) zed01 válasza dnsi (#34323) üzenetére


zed01
őstag

Hogy működik együtt az F-Secure Client Security 9 a Sandboxie-val?

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#34327) #41133696 válasza csaba1203 (#34325) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt én sem szoktam, csak jobb klikk kicsomagolás után, és ellenőrzés, meg VT-re felküldés analízisre :)

(#34328) #41133696 válasza #41133696 (#34327) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azt azért hozzáteszem, hogy kicsomagolással még nem kapsz el semmit, sőt ha a böngészőben felküldöd analízisre sem, csak megnyitni nem célszerű :)

Illetve célszerű normál - xp esetében korlátozott fiók - alól hajszolni az élvezeteket :D

Ja és legyen UAC bekapcsolva ;)

[ Szerkesztve ]

(#34329) Imi1981


Imi1981
veterán

Emsisoft AM már felismeri!Ma délelött küldtem ellemzésre már betették az adatbázisba,nem rossz!

[ Szerkesztve ]

(#34330) Imi1981 válasza Imi1981 (#34329) üzenetére


Imi1981
veterán

Persze lehet hogy már elöttem jópár nappal ezelött beküldte valaki,na mindegy.

(#34331) dnsi válasza zed01 (#34326) üzenetére


dnsi
aktív tag

Böngészővédelmet kikapcsoltam a Sandboxieval nem dolgozik együtt.

(#34332) BRosszQtya


BRosszQtya
csendes tag

Ashampoo Anti-Malware 180 days Free Licence 2010. 12.07-ig:

[link]

10 perces emailt is elfogadja. :DD

[ Szerkesztve ]

(#34333) lambomax


lambomax
csendes tag

Valaki tudja milyen ez a Ashampoo Anti-Malware?Van aki használja?Milyen?Kiváló,jó,oké, nem rossz-elmegy,hát...nem is tudom,nem az igazi,rossz,szar?Csak azé kérdem mert kiszeretném próbálni mint állandó virusirtónak de ú h nem tudok semmit ú nem akrom törölni a jelenlegi nodot,főleg h a karantén teli minden hülyeséggel.Meg attól aki használja azt szeretném kérdezni h van e benne valós idejű fájlrendszer védelem?Illetve ha már Ashampoo Anti-Malware akkor hozzá Ashampoo® FireWall PRO való?A válaszokat előre is köszönöm.

(#34334) Narxis válasza dnsi (#34304) üzenetére


Narxis
nagyúr

(#34315) Fire/SOUL/CD: ZoneAlarm, ami már a cloud erejét használja!

(#34333) lambomax: szerintem jó cucc, van valós idejű védelem benne. Ashampoo tűzfalat nem bántanám, rég fejlesztették, ki tudja mivel akad össze ha felrakod.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#34335) riki


riki
senior tag

Lehet ,hogy rosszul látom,de mintha a Cis és az A-squared szinte mindig azonos mintákat ismerne fel ? Igy már nem vagyok benne biztos,hogy jó páros egy gépen, mint régen. :F

[ Szerkesztve ]

(#34336) blattida válasza riki (#34335) üzenetére


blattida
nagyúr

Mire gondolsz?
Nem ugyanazokat ismerik föl és nem is ugyanazon néven...
Vagy az zavar, hogy egyre jobb a cis felismerése és mindkét program megfogja a kártevőket?
Ha két hasonló felismerési képességű védelmi programot használsz, ne lepődj meg, hogy hasonlóan teljesítenek...tedd föl a SAS-t, azzal nem lenne ilyen problémád, az biztos. ;]

MBAM lehetne még, de ők nem szeretik annyira egymást a comodo-val, ami mondjuk csak abban nyilvánul meg, hogy lassú lesz tőlük a gép.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34337) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt detektáljátok: Link

jelszó: infected

;] VT

Thanos was right.

(#34338) blattida válasza Narxis (#34337) üzenetére


blattida
nagyúr

Mbam nem ismeri, bluepoint blokkolja, mint gyanús, cis sandbox-ban futtatná, csak nem futtatható...
CIMA szerint sem éppen veszélyes, szerintem ez semmi, illetve ha mégis valami, akkor sem számít, mert nem futtatható. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34339) #41133696 válasza blattida (#34336) üzenetére


#41133696
törölt tag

ehh , pont a Comodo-s gépemre akartam MBAM-ot :W Na ez az infó legalább jókor jött :D

(#34340) riki válasza blattida (#34336) üzenetére


riki
senior tag

Bocs,ha félre érthető voltam. Én max. meg vagyok elégedve a Cis4.1-gyel. Csak eddig a-squaredet free-t használtam a rendszer időnkénti vizsgálatára. A VT-teszteket nézegetve láttam ,hogy a felismerés szinte azonos. Ezért más alternativ keresőn gondolkodtam aminek, nincs aktiv rezidens része./ MBAM,/ De ezek szerint ez igy tárgytalan. Akkor mit lehetne? :R :R

[ Szerkesztve ]

(#34341) #41133696 válasza riki (#34340) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerintem Ő az MBAM fizetős verziójára gondolt, hogy lassít együtt a Comodoval, mert a Free verzió, nálam nem lassít, és nekem is Comodoval együtt van.

(#34342) blattida válasza #41133696 (#34339) üzenetére


blattida
nagyúr

+riki

Ez a probléma főleg a mbam pro verzióra vonatkozik, a free mellett nincs akkora mértékű lassulás, elnézést, ezt elfelejtettem beleírni! :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34343) blattida válasza riki (#34340) üzenetére


blattida
nagyúr

Az a "baj", hogy valóban hatékony kiegészítő védelem jelenleg nagyon kevés van, gyakorlatilag az emsi, és az mbam tartoznak szerintem ide.

A panda cloud nem szeret másokkal együtt dolgozni, a prevx nem tud eltávolítani...

A sas, az immunet és a többiek pedig már más ligában játszanak, sokkal rosszabb felismeréssel rendelkeznek, ettől persze még használhatóak, de csak ritka pillanatokban tudnak segíteni...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34344) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#34343) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De egy azért van, Returnil-nak hívják... ;]
(Egy baj vele, hogy némely víruskergetővel összeveszik (eddig csak x64 alatt tapasztaltam) és nem is orvosolható pl az Eset :W )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#34345) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#34344) üzenetére


blattida
nagyúr

Természetesen nem virtualizációról beszéltem... ;]

Melyik eset? Mi történt? :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34346) dnsi válasza Narxis (#34337) üzenetére


dnsi
aktív tag

F-secure nem jelezte károsnak, beküldtem elemzésre.

(#34347) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#34345) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Mindegyik ESETben, mindegy hogy NOD32 AV vagy ESS, amint bekapcsolnám a RVS védelmét, egyből BSOD és restart. Írtam mindkét cégnek, egymásra mutogatnak, előbb utóbb megunom a dolgot, aztán írok a sokak által látogatott szakmai "üzenőfalra", aztán akkor majd csipkedik magukat, hogy javítsák a hibát... ;]

Az az érdekes, hogy a MCAffe-nál is ez volt amikor kipróbáltam, de persze nem használok McAffe-t. Ennek ellenére írtam az RVS-nek a hibáról, érdekes módon azt javították a következő buildben, az Eset ezek szerint nem érdekes számukra... :DDD

Ez csak azért "kellemetlen" számomra, mert 5 gépes ESS liszenszem van, (5-en vettük nagy kedvezménnyel a liszenszet) abból egyedül én használok x64-es rendszert és ezért ESS mellett csak én nem tudom használni az RVS-t... :W

Fire.

UI: Ja és köszönöm a ZA vs. Private FW adott válaszod, illetve Narxis-nak is.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#34348) riki


riki
senior tag

Köszi a választ mindenkinek. Fire által emlitett kersőt megtaláltam .Holnap kiprobálom. Köszi. :R :R :R

(#34349) lambomax


lambomax
csendes tag

Köszi a választ.És akkor ha Ashampoo® Anti-Malware kipróbálása mellett döntök,akk milyen tűzfalat ajánlotok hozzá(commodon kivül).

(#34350) blattida válasza riki (#34348) üzenetére


blattida
nagyúr

Az RVS nem kereső, hanem rendszer-virtualizáló alkalmazás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.