Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33201) F34R


F34R
nagyúr

jó kis malware oldal :)

http://inclabtec.biz/uk.so

[ Szerkesztve ]

(#33202) joci761 válasza F34R (#33200) üzenetére


joci761
tag

Oldal blokkolás + Comodo? Akkor csak nem ismered .....bár használtad...

Comodo forever

(#33203) RBJ válasza F34R (#33200) üzenetére


RBJ
addikt

én meg csak évek óta csak comodo tűzfalat vagyok hajlandó használni + sima AV T.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33204) F34R válasza joci761 (#33202) üzenetére


F34R
nagyúr

Megmondom őszintén eszemben se volt , de magát a fájlt nem ismerte fel küldtem is elemzésre ( hozzáteszem nem vagyok AV függő még lehet hogy felkerül :) )

(#33205) blattida válasza F34R (#33200) üzenetére


blattida
nagyúr

A comodo sosem blokkolt oldalakat és még egy ideig nem is fog, lévén nincs ilyen képessége.

A d+ semmilyen kártevőt nem fog észlelni, mivel egy HIPS, viszont ha bármit elindítasz, akkor kérdezni fog, hogy akarod e futtatni.

Mint ahogy írtam, te az av részről beszélsz, csak kevered a neveket.
Csak olyan van, amit letöltés után észlel, mivel letöltés előtt nem ellenőriz semmit.

Nem haragszom, de ezek szerint nem különösebben ismered a comodo-t. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33206) RBJ válasza F34R (#33201) üzenetére


RBJ
addikt

se vipi, se hitman ,mbam nem ismeri. :O

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33207) F34R válasza blattida (#33205) üzenetére


F34R
nagyúr

comodo-t nem ismertem csak egy próba volt a többi közt és nem tudtam milyen képességei vannak , voltak mivel nem is hallotam róla azelőtt, úgy voltam vele nekem mindenképpen Internet security kell mivel az XP tűzfala semmilyen , megtetszett mert kevés erőforrása van a vírusfelismerése meg közepes de mint írtam nem birok lerakadni egy terméknél/gyártónál próbálgatom mi lenne nekem megfelelő

Üdv F34R

(#33208) blattida válasza F34R (#33207) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, emlékszem,mert már írtad, de így sosem fogsz semmit sem megismerni-kiismerni-elismerni.

Ha a személyes részét félreteszem és csak az objektív oldalát nézem, akkor is azt kell írnom, hogy ez nem jó taktika, már csak azért sem, mert teleszemeteled a géped...ha pedig van rendszermentésed és mindig helyreállítasz, akkor pedig nem értem, miért nem akarod megismerni az egyes programokat...

Neked nem is védelem kell... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33209) F34R válasza blattida (#33208) üzenetére


F34R
nagyúr

Olyan is volt hogy nemvolt semmi fent xD

no de nem off-olok többet következő már malware post lessz ;]

(#33210) ludla válasza N0RB3RT (#33120) üzenetére


ludla
őstag

Virusbuster Internet Security Suite v.1 nem a legfrissebb kiadású :)

Eléggé lehangoló, igaz nem tudom hogy esetleg amiért virtual boxba fut az egész azért lenne e ennyire rossz az eredmény, vagy amúgy is.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#33211) RBJ válasza ludla (#33210) üzenetére


RBJ
addikt

sajna az tényleg ilyen kaki :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33212) Sas madár válasza BigManus (#33123) üzenetére


Sas madár
őstag

Windows-os gépekre küldeni.
Épp ezen gondolkodtam utána akkor sem lesz a linuxnak baja de így érthető az elővigyázatosság.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#33213) csaba1203 válasza F34R (#33201) üzenetére


csaba1203
addikt

(#33214) BigManus válasza Sas madár (#33212) üzenetére


BigManus
addikt

;)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#33215) McKane válasza N0RB3RT (#33151) üzenetére


McKane
senior tag

már én is mondtam neki.. :DDD
kb még egy hónapig ki kellene húznia,akkor jön meg a diákmelós pénze..
ezt az egy hónapot kellene átvészelnie. mondtam neki, hogy akkor húzza ki a gépből a net kábelt, erre a válasz: "csak a testemen át " :DD

(#33216) Laybee válasza Narxis (#33198) üzenetére


Laybee
őstag

Nagyon szépen teszi a dolgát a Comodo tűzfal, most ismerkedem vele de tetszik. :)

(#33217) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Jelentem az F-Secure IS 2011 BETA a flash alapú videók betöltési BUG-ja megjavult!
Már nem gondolkodik akár 1 percig a betöltésre, vagy legalábbis nekem minden rendben megy a Youtube-on. :C

To protect and serve!

(#33218) pethYeti válasza sznorbi2 (#33217) üzenetére


pethYeti
addikt

Jött frissítés hozzá?

Esetleg más is megtudja erősíteni, én most G data-t tesztelem:D

(#33219) sznorbi2 válasza pethYeti (#33218) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Az F-Secure IS Technology Preview frissült nekem is F-Secure IS 2011 BETA verzióra automatikusan kedd este és azóta nincs lassú betöltés a Youtube-on.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#33220) csaba1203 válasza pethYeti (#33218) üzenetére


csaba1203
addikt

Meg tudom erősíteni,hogy nem volt gondom a tube-os videók lejátszásával.Most én is a G-tatá-t nyúzom eddig nagyon bejön.Sokat javítottak a 2010-hez képest.A sima AV-t használom nem merek már IS-t felrakni semmiből mert mindegyik tele van bugokkal.Mondjuk F-Secure-al nem volt semmi probléma atom stabilan végezte dolgát. :D

(#33221) pethYeti válasza sznorbi2 (#33219) üzenetére


pethYeti
addikt

Hát nekem a Beta is lassan töltött:S

csaba1203 Én IS-t raktam fel mert ahhoz van 6 hónapos promóm, de tűzfal nélkül használom én is:)

(#33222) sznorbi2 válasza pethYeti (#33221) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Mind a kettőhöz lehetett kérni promos kódot.
Valaki keveri az ISTP-t és az IS 2011 BETA verziót.
A kettőben van azért némi eltérés. :D

To protect and serve!

(#33223) pethYeti válasza sznorbi2 (#33222) üzenetére


pethYeti
addikt

Az nem lehet hogy nincs bekapcsolva a webes forgalom vizsgálata :)) ?

Lehet amikor frissített az átállt default-ra.

(#33224) riki


riki
senior tag

Hát nekem sem vált be tulságosan az F-secure ,mert ha be volt kapcsolva a web védelem nem tudtam internetes rádiót halgatni. Amúgy szerintem talán a leg felhasználó barát IS.

(#33225) riki


riki
senior tag

A nem rég belinkelt teszt: http://sashland.de/portal/2010/06/12/der-grose-sl-portal-malware-test-2010/#more-5315 szerint ha jól veszem ki ,a fizetős Bull-lon kivül mindenkit lenyomott az ingyenes comodo 4.1 ? Azért az nem semmi ,főleg egy német teszt szerint,akik hajlamosak haza beszélni. :C :C :C

(#33226) Laybee


Laybee
őstag

Tudtátok, hogy a Comodo tűzfal mellett nem megy a Google Chrome? Ez egy bug vagy mi?

(#33227) sznorbi2 válasza pethYeti (#33223) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem állt Default-ra és nekem mindig be van kapcsolva a webes forgalom vizsgálata.

Mindjárt megnézek egy webes rádiót.

Riki:
Minden okés a netes rádióval is csak a firefox zabál el egy vagon memot és az F-Secure meg sem moccan a rádióra.
Egyébként közvetlen netes rádióra gondoltál vagy winampon keresztül hallgatható netes rádióra?

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#33228) joci761 válasza Laybee (#33226) üzenetére


joci761
tag

Megy az...

Comodo forever

(#33229) Laybee válasza joci761 (#33228) üzenetére


Laybee
őstag

És lehet tudni, hogy hogyan? Dragon se fut. Vagyis fut, de nem fogad és nem küld adatot a net felé. Állítólag a Chrome a hibás, nem a comodo.
Ez a problémám.

(#33230) joci761 válasza Laybee (#33229) üzenetére


joci761
tag

Mikor legutóbb volt fent Chrome a gépemen gond nélkül ment semmit sem kellet állítgatni.
Defense + vagy Tűzfalnál nincs beállítva valami?

Comodo forever

(#33231) Laybee válasza joci761 (#33230) üzenetére


Laybee
őstag

Defense+ nem is megy, nincs beállítva semmi. Kikapcsolt tűzfalnál se megy.

(#33232) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

(#33233) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

G Data AV 2011 blokkolja a letöltésvezérlőm(IDM). Azt játssza el, hogy pl egy 10 megás fájl letöltésekor, nekiáll dolgozni az IDM, blokkolja a GDATA, a GDATA letölt 1-2 megás darabot(külön ablak jelenik meg a jobb alsó sarokban), ellenőrzi, majd engedi tovább az IDM-et dolgozni egy darabig, majd ez kezdődik elölről. Roppant idegesítő és lassulást eredményező dolog ez, azonban ezt csak akkor játssza el, ha nem lehet folytatni a letöltést, azaz hiába a letöltésvezérlő, egy darabban, folytatási lehetőség nélkül tölthető le egy fájl.

Hol lehet ezt kikapcsolni?

N0RB3RT
Nem nem működik már a link

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33234) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#33233) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szia Fire! :)

Jó látni ismételten! :)

Nirbival már kibeszéltük ezt a bugot a GData2011 kapcsán. Nem tudsz vele semmit csinálni. Ráadásul még van vele msá csúnya bug is. Így Norbi is átállt a KIS 2011-re.

(#33235) RBJ


RBJ
addikt

a kaspersky is bóhockodik a torrentel. :DDD
kezdek egy kicsit szerelmetes lenni a vipi be. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33236) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#33234) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Na tévedtem, most már többszálon is előjön :DDD
Hát igen, van mit átolvasni, ami elmaradt a múlt hét óta, ezek szerint a GDATA-s bug (is) kimaradt. Amúgy mi az a "más csúnya bug"? Egy dolog, amit eddig tapasztaltam vele kapcsolatban, hogy ha tallózgatok a mappák közt, pl TC-vel, akkor a realtime ellenőrzése erősen meg tudja fogni a gépet, ha egy olyan mappába lépek, ahol pl 30-40 pl telepítő található...

Fire.

UI: A KIS 2011 lekerült a gépről, ez a legújabb CF-es béta még rosszabb mint volt. Majd ha lesz (megint) egy "véglegesnek mondható" változat, akkor talán visszakerül, addig nem.
Most GDATA2011 AV +Comodo fal illetve a Pure van, illetve az Online Security Solution-t tesztelgetem a kimagasló HIPS illetve a remek kezelhetősége miatt, "sajna" fizetős...
CLT test - Online Security Solution V1.5
jelszó: by_fscd

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#33237) R0b


R0b
csendes tag

Sziasztok!

Csináltam egy házitesztet 3 vírusirtóval és számomra meglepő eredmény jött ki. A vírusírtók a Norton IS 2010, a KIS 2011 és az Avira Antivir Personal voltak. A Norton-nál a heurisztika állításán kívűl más opciót nem találtam ami befolyásolhatná a keresést, Kaspersky-nél a Custom scan-t maximális alaposságúra raktam, az Aviránál pedig a scanner "all files" beállítást kapott. A kártevők N0RB3RT Malware 5-11 gyűjteményéből származtak. A kivitelezés úgy nézett ki, hogy vírus védelem kikapcs, a vírusokat kitömörítettem egy mappába, védelem visszakapcsolása, majd keresés az adott mappában. Az eredmények:

A Norton 682 fileból 410-et hagyott, a Kaspersky 682/367, az Avira 682/11 mutatót produkált.

A két fizetős irtónál milyen konfigurálási lehetőségeket hagyhattam ki? Mert nehezen tudom elképzelni, hogy reális ennek a kettőnek az eredménye. A válaszokat előre is köszönöm.

(#33238) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#33236) üzenetére


F34R
nagyúr

Mindenik azt mondja hogy a KIS 2011 , mennyire bugos nálam tökéletesen megy semmi gond nem volt eddig vele. nem fagyott ki ne mvolt memory leak sem scan-elés közben.

Ugye a Pure - ban van Sandbox?? mondjuk nekem az annyira nem bejövős. :)

(#33239) RBJ


RBJ
addikt

én a KAV 2011 t toltam de mikor másodjára fagyott ki a gép akkor döntöttem hogy kaki neki.
pedig elégé kav hű voltam. most vipre t próbálgatom és meg kell mondjam , hogy kellemesen csalódtam. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#33240) McKane


McKane
senior tag

erről a programról mi a véleményetek?
Spyware Terminator
[link]

NOD32 mellé mehet aktív védelemmel?

(#33241) csaba1203 válasza Fire/SOUL/CD (#33236) üzenetére


csaba1203
addikt

Lassan 1 hete használom és semmi problémát nem tapasztaltam torrentezés közben.Látom nem mikro torrentet használsz.A KIS 2011-el voltak ilyen gondjaim utoljára. :D

(#33242) csaba1203 válasza McKane (#33240) üzenetére


csaba1203
addikt

NOD 32-nek van Spyware védelme még ha nem is a legerősebbek közé tartozik.Én nem raknám fel mert összeakadhatnak egymással. :D

(#33243) blattida válasza McKane (#33240) üzenetére


blattida
nagyúr

Kiegészítő védelemnek jó, de aktív av résszel ne telepítsd a nod mellé.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33244) F34R válasza R0b (#33237) üzenetére


F34R
nagyúr

Előfordul az ilyen nekem is ezt produkálta

(#33245) HZoli87 válasza csaba1203 (#33241) üzenetére


HZoli87
veterán

IDM nem torrent kliens. :N

(#33246) HZoli87 válasza R0b (#33237) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam interaktívra van állítva a program. Scan közben az összes fertőzött fájlra a törlés parancsot adtam ki. Így a KAV 2011 június 11.-én 39 fájlt hagyott meg a csomagból nálam.

Link

(#33247) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

http://ad.ghura.pl/rc.exe

- Gran Turismo 5 -

(#33248) Szellem. válasza HZoli87 (#33245) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kaspersky 2011 Skinek:

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33249) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#33236) üzenetére


HZoli87
veterán

Hali!

Megnyugtatlak, sajnos Avira is ezt csinálja IDM mellett, folyton ellenőrzi a letöltési szálakat, ezzel lassítván a letöltést. Ha eggyel végzett akkor ugrott egy szép nagyot a letöltést jelző százalék és sebesség.

(#33250) BigManus válasza N0RB3RT (#33247) üzenetére


BigManus
addikt

Linux NOD32: Qhost.NXC.Trojan

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.