Hirdetés

Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz blattida #23365 üzenetére

    de mivel kéne többet tudnia hol marad el a hagyományos kergetőtől mert akkor ha lejár a licence akkor olyat nézek. A hivatalos oldalán is úgy írják hogy kiegészítőként és fő védelemként is. De olyat mondj ami használja az online adatbázist is mert a jövő egyértelműen ez. Ezért gondoltam a drivesentry re mert az állítólag mindkét fajta adatbázist használ és kiemelkedőnek mondják a találati listáját is sőt rohadt olcsó . Pl a panda internet security nél is azt mondják hogy online adatbázist is használ de amikor használtam valahogy olyan érzésem volt ez csak duma . A prevexnél éreztem eddig leghatásosabbnak ezt az eljárást . Meg van még egy ilyesmi a mamutu azt hiszem az gyártja aki az a-squaredet de az se volt az igazi. Eddig egy se jött be így . A prevexet simán összeengedem élőbe bármelyik vírussal . Amit még negatívumot tapasztaltam nála az az hogy pl ha direkt lefertőzök egy gyengébb mondjuk egy toolbarral a rendszertés utána ráengedek egy részletes keresést akkor nem 100 ban takarít le csak magát a fő egységeket ami után már nem működik a program .Ha ezután ráengedek még egy malwarebytet akkor az még talál dll maradványokat meg registry "törmeléket" . Magátol a vírustól viszont megvédett ennyit tud és kész cserébe viszomt nem zuhan össze a rendszer és nem fogja a gépet . Az előbbi tolbart letölthetitek ha a google keresőbe beírjátok a smileycentral szót és felteszitek a gépre. A prevexnél és a malwarebytenél nem lehet föl tenni csak szándékosan kínlódva . Érdekes hogy a norton internet security az rá sem bagózik(lehet hogy nem is vírus ). Hasonlóan jártam annak idején az xp antivírussal pedig az tuti gané program . A panda cloud-ot is ilyennel nézték a youtuben meg lehet nézni nemrég belinkeltem .

Aktív témák

Hirdetés