Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22101) 78zolika válasza Tetete1 (#22099) üzenetére


78zolika
senior tag

:D :D :C

(#22102) polonic válasza 78zolika (#22098) üzenetére


polonic
félisten

A vipre 4 már béta státuszban van. Ez tartalmaz tűzfalat, HIPS, NIPS modult, plusz még egy valamit, amit most nem tudok hirtelen mi.

(#22103) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#22102) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

BUGS... :DDD
Amúgy az IDS amit kihagytál. ;)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22104) etele34 válasza Könyvtáros (#22100) üzenetére


etele34
tag

Hali!
PÜ ment. Abban leírtam a menetét, hogy hogy 'smint. :)

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#22105) 78zolika válasza polonic (#22102) üzenetére


78zolika
senior tag

Nem is tudtam hogy már béta stádiumban van ( úgy tudtam hogy még csak tervezik papíron ) ezek a kor nem tökölnek mint a Avast . Köszi az infót

[ Szerkesztve ]

(#22106) 78zolika válasza etele34 (#22104) üzenetére


78zolika
senior tag

Megelőztél a Vipre aktiválás ügyben Glatula :Y

(#22107) racerx válasza etele34 (#22063) üzenetére


racerx
őstag

Ezt én is kb ugyanugy látom.Tényleg bosszantó az Asquared ebből a szempontból, és ezért is tértem át free-ra, amit néhanapján lefuttatok.Átlah usernek szvsz használhatalnan.És akkor mégnem is beszéltünk arról hogy minden szir szar oldalra meg feldobálja a figyelmeztetéseit.:)

(#22108) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok valami olyan vírusírtót ami nem blokkolja automatikusan azt a fájlt amit vírusosnak hisz, és ki tudom választani hogy azzal ne foglalkozzon?
Van amelyik programomat ezért nem tudom használni csak ha nincs fennt vírusírtó. (amúgy nem hiszem hogy kártékony cuccok már évek óta a gépemen vannak)

(#22109) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!
A gépemen NOD32 van telepítve, de gépindulásnál, mikor bejön már az asztal, kb 1 perc, mire eltűnik a NOD-os felugró ablak, és neki tudok állni dolgozni. Mitől lehet hogy ilyen lassú? Lehet valamit állítani?

(#22110) zed01 válasza Red_Bull (#22108) üzenetére


zed01
őstag

Szinte az összes vírusirtó tudja ezt.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#22111) uborka3 válasza Pityke78 (#22109) üzenetére


uborka3
tag

Itt nézz körül.

(#22112) csaba1203 válasza Pityke78 (#22109) üzenetére


csaba1203
addikt

Ki is lehet kapcsolni ezt az üdvözlőképernyőt én is úgy használom az ESS-t.

(#22113) Tetete1 válasza uborka3 (#22111) üzenetére


Tetete1
senior tag

Van olyan, hogy F-secure free (és valós védelem nélkül, mint pl. az A-squared free-nek), vagy le lehet esetleg állítani a védelmét, hogy csak akkor használjuk, amikor éppen kellene?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#22114) etele34 válasza Pityke78 (#22109) üzenetére


etele34
tag

NOD bejelentkező képernyő kikapcsolása. Én az ESS-ét tudom leírni, arra emlékszem, de gondolom a sima NOD32-nél sem lehet nagyon másképpen.
Jobb klikk az ikonjára/További beállítások .../Felhasználói felület/Nyitó képernyő megjelenítése indításkor >> vedd ki a pipát előle és OKÉ.

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#22115) HZoli87


HZoli87
veterán

Sunbelt Vipre 4.0 Beta képernyőfotót vagy hozzátartozó linket szeretnék kérni, hajt a kíváncsiság. :)

(#22116) csaba1203 válasza etele34 (#22114) üzenetére


csaba1203
addikt

Igen így kell :C

(#22117) tyan


tyan
senior tag

Próbaképp felraktam a VIPRE-t. Eddig nagyon bejön. Tűzfalnak nagyon jó mellé a Comodo.

(#22118) Szellem. válasza tyan (#22117) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ugye, hogy nagyon jó? Nem lassít abszolút! Az adatbázisa meg nagy.

(#22119) tyan válasza Szellem. (#22118) üzenetére


tyan
senior tag

Igen, nagyon jó, semmi lassulás.

(#22120) Justas23


Justas23
csendes tag

Én egy év ESS használat után tettem fel néhány napig próbára. Lassítani valóban nem lassítja a rendszert, de a megszokott ESS gyorsaságához képest sem lehet észrevenni bármi féle változást. Értem ez alatt, hogy gyorsabb nem lett tőle a rendszer, de lassítani sem lassít be.
Nekem azért nem tetszett mert valahogy szegényesebbnek tűnt ránézetre mint az ESS. De ez egyéni ízlés kérdése. És itt és erre nem a plusz tűzfal hiányát értem csak.
Majd ha kijön a tűzfalas változat akkor teszek még egy próbát. Egyébként a vásárlási ára is elég baráti, úgy hogy benne van a lehetséges (tervezett) megvásárolandó védelmek egyike között, mert mindenképpen komplett védelmet szeretnék majd venni..

[ Szerkesztve ]

(#22121) #89663488


#89663488
törölt tag

üdv!
a vipre av miért nincs az AV-Comparatives teszten?

(#22122) Greenebola


Greenebola
senior tag

Vipre Antivírus + Spyware
Avirához képest nem vettem észre lassulást ,viszont ellenőrzéskor nem nagyon bírtam semmit csinálni 100%CPU kihasználtság és a Kártevők Törlése Karanténozása 15 percet vett igénybe.
[Eredmény: Vipre]
[Eredmény: Avira]
"Avira eredménye 2 hete készült"

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#22123) zed01 válasza #89663488 (#22121) üzenetére


zed01
őstag

Mert a Sunbelt nem járult hozzá.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#22124) #89663488 válasza zed01 (#22123) üzenetére


#89663488
törölt tag

Értem ,gondoltam , de vajon miért? Mert nem ért egyet a teszteléssel vagy mert fél ,hogy lebőg?De ha én fullos terméket nyomok és tudom ,hogy ütőképes akkor miért ne járulnék hozzá? Ha elöl szerepel egy hatalmas ingyen reklám!

(#22125) #41133696 válasza #89663488 (#22124) üzenetére


#41133696
törölt tag

Tulajdonképpen meg is válaszoltad :)

(#22126) geprombolo


geprombolo
senior tag

Tudja valaki, hogy melyik az a linuxos vírusirtó, amelyik irtja a win-es vírusokat is és nagyon hatékony is egyben? Egy haverom rám bízta a NAS-jából kiszedett 500 gigás winyót, valószínűleg valamilyen linuxos partíció van rajta, de persze a rengeteg letöltés miatt tele lett vírussal, félő, hogy ha átmásolja a cuccokat, akkor szétterjednek a gépén, ezért kéne Linux alatt átnézni valami megbízhatóval.
Az online víruskeresők képesek Linux alatt működni, illetve linuxos partíciót átnézni? Köszi a válaszokat előre is. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22127) #89663488 válasza #41133696 (#22125) üzenetére


#89663488
törölt tag

Köszönöm , én is igy értelmezem.

(#22128) zed01 válasza geprombolo (#22126) üzenetére


zed01
őstag

Az egyik legjobb linuxra a BitDefender Scanner for Unices, a használata egy ingyenes regisztrációt igényel és mailban küldik a kulcsot. Valós idejű védelme nincs (nem is kell), de keresésre jó, és a gyártó elmondása szerint kiválóan alkalmas a Windows kártevők detektálására.
Az online keresők többnyire nem igazán tudnak mit kezdeni az ext3/4-el.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#22129) racerx


racerx
őstag

Na kicsit megfigyeltem a KIS-t.Tényleg baromira lelassítja a programok indulását, pl a Firefox legalább 4x annyi ideig indul mint amikor kikapcsolom (köben vadul villog a kis :) nyíl az KIS ikonon.Programok telepítésénél detto, uninstallálásnál lehet még rosszabb a helyzet.Boot időt nem mértem nélküle, de készségesen elhiszem, hogy az is megnő jelentősen.Viszont fagyásokat, és egyéb nagyobb galibát nem okoz.
Az ellentétes oldalon ott áll a kurvajó védelem, meg az hogy fizettem (van vay 3 licenszem -igaz olcso ebayes), így egyenlőre a negatívumok annyira nem idegesítenek, de ha marad akko a köv (majd ha lejárnak a licenszek) tuti nem ez lesz.

Bár nagyon gondolkozom azon, hogy kipróbálom (szintén olcsó ebayes licenszel) a NIS-t, de ahhoz előbb jó lenne bagóért elpasszolni a fennmaradó KIS liceszeket.:)

(#22130) Fire/SOUL/CD válasza racerx (#22129) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Jól megfogalmaztad a lényeget, az egyik legjobb védelemmel rendelkezik a KIS, csak sikerülne a negatív dolgokat végre kijavítani, úgy, hogy mindenkinél egyformán működjön.
(Amúgy fagyást nem okozott, csak néha felüvöltöttem kínomban, hogy "Hákúná Mátátá, milyen gyönyörű szó". :DDD )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22131) racerx válasza Fire/SOUL/CD (#22130) üzenetére


racerx
őstag

Igen, egyenlőre még (hangsúlyozom MÉG) annyira nem idegesít, hogy kidobjam, mert az általa okozott bosszúságokat, kompenzálja , hogy nem igen kell foglakoznom a védelemmel, mert kitünően teszi a dolgát.De lehet hogy egyszer elszakad a cérna..:)
(bár most elkondokoztam azon hogy NIS van 3gép/2év 12 dollárért...)

(#22132) Red_Bull válasza zed01 (#22110) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

kösz :D
Azt hittem ilyen nincs úgyhogy nem is kerestem, de már megvan AVG-ben is van kivételezhető fájlok. ;)

(#22133) 78zolika válasza #89663488 (#22121) üzenetére


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Mér nem szerepel a Vipre a teszteken ? ha szerepelne mi lenne ? A panda sem szerepel sehol Szerintem ezek a tesztek is csak a pénzről szólnak kit lehet megkeni :Y Vagy mér van az hogy a Kaspersky mondhatom hogy a legjobb vírusirtó a piacon a felismerési dologra értem ezt . maga a program nagyon gáz ( lasit . stb ) mégis van olyan teszt hogy nem az első helyen végez Pl én annak idején használtam azt a terméket ami a 58-dik papírját szerezte meg ( Nod ) Mégis volt úgy hogy újra kelet raknom a gépet vagy a Kaspersky segítsége kelet a hoz hogy megfogja a vírust E vel nem aszt akarom mondani hogy rossz a nod nekem nem jött be De az Vipre lassan 1 éve használom e-dig semmi bajom nem volt pedig nem használom másképpen a nettet mint a nod idejében Nem isteníteni akarom a Vipre De egy próbát megér Ha bejön használod ha nem törlöd Ez a saját véleményem

[ Szerkesztve ]

(#22134) #41133696


#41133696
törölt tag

Spybot Search & Destroy

Jó olvasgatást ;)

(#22135) sfdrakex válasza 78zolika (#22133) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Más vírus írtok is vannak amik nincsenek tesztekben, pár tesztben nem láttam a symantec antivirust sem én azt használom 5 éve, elégedett vagyok vele. Más tesztekben se szokott minden piaci szereplő részt venni, általában a legismertebb dolgokat szokták összehasonlítani.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22136) 78zolika válasza sfdrakex (#22135) üzenetére


78zolika
senior tag

Engem nem érdekel hogy szerepel -e a vírusirtó amit használok a teszteken Azoknak hiszek a kik kipróbálták de inkán a saját tapasztalatomban Tesztekben :N Én a winston4 Kérdésére reagáltam " Mér nem szerepel a teszteken a vipre "

[ Szerkesztve ]

(#22137) sfdrakex válasza 78zolika (#22136) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ok akkor előző neki ment :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22138) 78zolika válasza sfdrakex (#22137) üzenetére


78zolika
senior tag

"legismertebb dolgokat szokták összehasonlítani. " ez így van meg akik hajlandóak ezekre a tesztekre pénz kidobni Úgy tudom hogy ezekért is fizetni kell a részvételért De lehet hogy tévedek :F A kor bocs :W

[ Szerkesztve ]

(#22139) Tetete1 válasza 78zolika (#22138) üzenetére


Tetete1
senior tag

Az F-secure 2010 antivírus ki használta már? Van-e-e tapasztalat?Általában hol helyezkedik elo a többiek között? :)

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#22140) 78zolika válasza Tetete1 (#22139) üzenetére


78zolika
senior tag

Még én nem próbáltam a 2010 est

[ Szerkesztve ]

(#22141) blattida válasza 78zolika (#22140) üzenetére


blattida
nagyúr

Ezt neked kellene tudnod. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#22142) 78zolika válasza blattida (#22141) üzenetére


78zolika
senior tag

Kicsit megkavarodtam :W

(#22143) blattida válasza Tetete1 (#22139) üzenetére


blattida
nagyúr

Középtájt, Magyarisztán felől nézve északon. :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#22144) 78zolika válasza blattida (#22143) üzenetére


78zolika
senior tag

:D :DD :C

(#22145) Tetete1 válasza blattida (#22143) üzenetére


Tetete1
senior tag

Azonkívül, hogy jó drága,semmi? (12 ezer, ha valaki megveszi).

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#22146) 78zolika válasza Tetete1 (#22145) üzenetére


78zolika
senior tag

nem muszáj mi-nyárt megvenni van 30 napos próbaváltozat is

(#22147) 78zolika válasza 78zolika (#22146) üzenetére


78zolika
senior tag

Szerintem vannak pár millióan akik megvették

(#22148) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#22143) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kösz az infót, a tűzfal topic-ban, hát egyrészt jó, mert legalább lesz, de az már Tavasz... :(((
Viszont legalább alapos munkát végeznek, a W7-et is támogató 4-es fal is nagyon rövid tesztidőszak után került fel hivatalosan is az Online Armor honlapjára. Kevés, bár az igaz, hogy súlyos hiba is volt a beta-ban, de nagyon gyorsan javították őket...
Jó a supportjuk, anno egyszer reggel küldtem nekik egy mail-t, estére itt volt a válasz...

Amúgy a CIS 574-ben valamit nagyon elketyerintettek, egy Fujitsu-Siemens(XP Sp3) gépre kellett felraknom, de teljes halál... :K Tűzfal nem indult el, csak minden 2.-ra, az AV része meg abszolút nem indult el, futtattam diagnosztikát, ami talált is hibát és kiírta, hogy javította és restart, de aztán kezdődött minden előröl...Ilyennel korábban még nem találkoztam.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22149) Tetete1 válasza 78zolika (#22146) üzenetére


Tetete1
senior tag

Azért én sem mindjárt a megvételen törtem a fejem, csak a kipróbáláson Hübele Balázs módjára(hogy megpróbálkozzak-e vele). Nősülni sem szoktak (mostanában próba nélkül, de még azzal sem) csak promócióban.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#22150) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#22148) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez az, legalább lesz. :K

Ezzel a CIS problémával még én sem találkoztam, de a fórumon olvastam, hogy más xpsp3-as gépén is előfordult már, hivatalos reakció egyelőre nincs. Most már nagyon gyúrnak a 4-es verzióra, csak fontos, kritikus és sokakat érintő probléma miatt lesz újabb bugfix kiadás a 3-asból, az pedig, jelenleg nincs... :N

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.