Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18652) blattida


blattida
nagyúr

Újabb 5-ös avast build: .167

Változások:
- improvements in the Explorer right-click scan
- improvements in the localizations (French, Italian, German, Spanish, Portuguese, Czech, Polish, Russian and Chinese localizations should now be complete)
- Add and Submit commands in the virus chest now working
- fixed a few memory leaks in the GUI process
- boot-time scan logs now in the Scan logs folder (this feature is still unfinished)
- added controls for actions on infected files inside archives
- fixed the Block command in the Ask dialog
- improvements in the silent installer
- the program is now working under Windows 2000 (SP4 or higher)

Gorneck, hajrá! ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18653) HZoli87 válasza Greenebola (#18646) üzenetére


HZoli87
veterán

Majd 1 éve elérhető ez az oldal , látszik hogy nem használtok norton termékeket . :DDD

Sebessége télleg a legjobakkal vetekszik amúgy ( pl. NOD32 ) , nekem nem volt semmi bajom majd 1 évig vele , jó volt .

[ Szerkesztve ]

(#18654) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#18650) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kösz az infókat! Ezekről a hibajelenségekről jó tudni. :K
Amúgy a konfigom(amin teszteltem) az lényegében ua. mint a Tiéd(AMD x2 5600+, 8G DDR2 RAM)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18655) Gorneck válasza blattida (#18652) üzenetére


Gorneck
titán

Köcce, láttam, dolgoznak rendesen...de én maradok az MSEnél...

Gorneck#1239

(#18656) blattida válasza Gorneck (#18655) üzenetére


blattida
nagyúr

Ja tényleg, te beköltöztél a kék bástyába. ;] Akkor tárgytalan, legalább is Neked. ;)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18657) Narxis válasza Szellem. (#18645) üzenetére


Narxis
nagyúr

Emberi érzékkel nem érzek nagy lassulást de biztos kihasítja a rendszerből a szükséges erőforrásokat.

Kaspersky motorját, adatbázisát használja + a böngészőn keresztül letöltött futtatható állományokat egy virtuális térben is megvizsgálja viselkedés alapján. Tehát ha Kaspersky nem fogja meg a kártevőt akkor kérhetsz egy ilyen elemzést ami az esetek többségében már megfogja a kártevőt.

Thanos was right.

(#18658) Szellem. válasza blattida (#18656) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Mennyire használható az Avast 5 béta?
Csak a free-t adták ki tesztelhetőnek?
És mikorra várható a végleges?

Valamilyen linket tudtok adni, ahol megtalálhatóak a beta telepítők?

[ Szerkesztve ]

(#18659) L7wy válasza Szellem. (#18658) üzenetére


L7wy
őstag

A legújabb Avast 5.0 BETA, tegnapelőtt jelent meg ha jól tudom. Tiszta telepítés ajánlott, tehát inkább kerülni az Upgradet.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18660) Gorneck válasza blattida (#18656) üzenetére


Gorneck
titán

Ez pontosan így van...nem akarok copni megint vmi szutyok progival win7 alatt... :D

Gorneck#1239

(#18661) blattida válasza Szellem. (#18658) üzenetére


blattida
nagyúr

Jól használható, gyors és hatékony, de bugos, nem is kicsit.
Egyelőre igen, de kijön majd a többi is a későbbiekben.
Jelenleg decemberre ígérik, viszont szinte biztos, hogy Mikulás és Jézuska sem fogja tudni elhozni, nagyon bizonytalan az időpont.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#18662) gézu


gézu
őstag

FREE 6 months Kaspersky Internet Security 2010 Raymondnál , siessetek, még van ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#18663) Kácsa válasza gézu (#18662) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Köszönjük [link].
Én még el tudtam csípni egy licenszet ,de többet már nem add.De próbálkozzatok ,hátha.

ZoLee

(#18664) #41133696 válasza gézu (#18662) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, regisztráltam magam ;)

"Kan geen code vinden voor dit product. Er zijn geen codes meer. Neem contact op met Kaspersky voor meer informatie."

Nekem ezt az üzit dobja, mit jelent ez hollandul ?

[ Szerkesztve ]

(#18665) L7wy


L7wy
őstag

Kijött Kaspersky-ből egy sokak által jónak mondott beta... A hivatalos magyarból kiszedem a magyart (ha bírom), és kijavítom a hülye kifejezéseket, majd megpróbálom beletenni ebbe a betaba. Ha menni fog, feltöltöm a magyar nyelvi fájlokat és elérhető lesz...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18666) Kácsa válasza #41133696 (#18664) üzenetére


Kácsa
aktív tag

It say’s “Kan geen code vinden voor dit product. Er zijn geen codes meer. Neem contact op met Kaspersky voor meer informatie”

means “Can not find code for this product. There are no more codes. Contact Kaspersky for more information”
:K
Vagyis a Kaspersky gyorsan blokkolta a magazinos kódot ,valószínűleg rájöttek,hogy túl sokan reggelnek.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#18667) Szellem. válasza L7wy (#18665) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Melyik ez a béta pontosan, és mit mondanak róla?

(#18668) gézu válasza #41133696 (#18664) üzenetére


gézu
őstag

Sajnos vége a promóciónak, ráeshettek ezerrel a júzerek, :D , nemrég volt NIS 2010 is 6 hónapos, de lecsúsztam róla ugyanígy, pedig az lett volna a best, mivel nortonom van most is és rövidesen lejár.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#18669) L7wy válasza Szellem. (#18667) üzenetére


L7wy
őstag

A 733-asról beszéltem:
1
2
De még feltettem, kijött az RC ;)
1
2

Amúgy a magyar fájlok átpakolása nem lehetséges 1 az 1 ben mert úgy néz ki hogy a GUI-n is változtattak egy kicsit, ami elég h valahol üres helyek maradjanak, tehát nem ajánlatos így csinálni...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18670) #41133696 válasza gézu (#18668) üzenetére


#41133696
törölt tag

K9sz mind kettőtöknek ;)

A Chrome ezt a linket nálam blokkolja IE, és NIS nem szólt rá semmit . Firefoxxal még nem néztem.

(#18671) ludla válasza gézu (#18668) üzenetére


ludla
őstag

Most találtam 90 napos Norton Internet Security™ 2010 [link]
Csak azt nem tudom hogy ez így magyar lesz e?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18672) #41133696 válasza ludla (#18671) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#18673) creed30


creed30
aktív tag

Sziasztok!
Először végeztem teljes vizsgálatot KIS 2010-el.Vizsgálat végén nem jelzett semmit,nem jött be ablak ami a vizsgálat eredményét mutatta volna.Ez normális? :F
Jól látom hogy ez az ablak mutatja ezt?

(#18674) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Használtok-e VIPRE-vírusírtót!Mi a tapasztalat?

(#18675) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#18669) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

És mégis merrefelé keresgéljem a GUI-ban a különbséget?
Így első ránézésre nem ne tűnik fel semmi kinézetbeli változás...

creed30
Igen, az normális. Ha van valami beavatkozásra szükség, vagy menet közben talál valami kártevőt, akkor a jobb alsó sarokban fel-fel fog bukkanni egy ablak...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18676) gézu válasza ludla (#18671) üzenetére


gézu
őstag

Ismerem, már tartalékban figyel :) ; szerintem nem lehet magyarrá tenni, meg egyébként minek?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#18677) creed30 válasza Fire/SOUL/CD (#18675) üzenetére


creed30
aktív tag

Köszi!
Ha már ilyen segítőkész vagy :D légyszíves válaszold meg a nero fórumon feltett kérdésemet is,ha tudod. :K Láttam hogy te voltál az utolsó hozzászóló.
Előre is kösz. :))

(#18678) Dluinet válasza creed30 (#18677) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bocsi, nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18679) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#18675) üzenetére


L7wy
őstag

Én főleg a beállításokban láttam üres helyeket...

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18680) Fire/SOUL/CD válasza Dluinet (#18678) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem moonman-ra gondolsz? Ő képes képes percenkét 2-3 HSZ-t berakni... :DDD

L7wy
Ja hogy Te már bele is pakoltad a 469-es magyar nyelvi csomagját, 735-ös beta-ba és akkor lettek üres helyek...Értem, az más...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18681) Dluinet válasza Fire/SOUL/CD (#18680) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Van aki percenként is. :DDD

moonman már megvárja 5perc 1másodpercet. :D

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18682) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#18680) üzenetére


L7wy
őstag

Pont ahogy mondod...avval h a 733ba pakoltam bele. Gondolom valami változott a settings.loc felépítésében...

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18683) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#18682) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akkor biztos megváltozott pár szöveges változó deklarálása, pl új nevet kapott a beta-ban, ezért nem találja és hagyja üresen...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18684) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#18683) üzenetére


L7wy
őstag

Meglehet... ha kijön a végleges akkor majd javítom, addig nem ;)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18685) Móci


Móci
addikt

Lassan lejár az avira premium, s gondolkodok az ötös avast bétában. Érdemes vele próbálkozni, vagy inkább menjen az ingyenes avira?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18686) bivalyolo válasza Móci (#18685) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen érdemes, mondjuk az free avira is tökéletes

"Let's agree to disagree!"

(#18687) Fire/SOUL/CD válasza Móci (#18685) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Amíg nincs kint, végleges, stabil változat, addig maradjon az Avira.
Amúgy a "Lassan lejár az avira premium"-mal kapcsolatban: [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18688) amadeus11


amadeus11
senior tag

Feltettem próbaként az Avast 5 béta verzióját . Telepítés pár pillanat volt., újraindítást sem kért . A 20 gigás particiómat kb 20 perc alatt szkennelte át . Közben tudtam böngészni , egyéb programot futtatni . A böngészéskor az oldalak betöltődésekor semmiféle lassulás nem érzékelhető ( éljen !!) . Szóval a webguardja gyorsabb mint akár az Aviráé . Eddig tetszik . Boot időt se növelte meg érezhető mértékben .
Frissített is . Érdekes volt amikor egy női hang "beszólt" hogy a frissítés megtörtént :)) :))
Ezt szerencsére ki lehet kapcsolni . Egyenlőre megtartom .

Ha kijön a végleges , itthon is méltó ellenfele lehet a Nodnak . Detektálásban már eddig is sokkal erősebb volt ( ja meg még írtani is tud :)) ) . Az új verzió rendkívül kis gépigényű és gyors , emiatt sokan választják majd .

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#18689) Móci válasza Fire/SOUL/CD (#18687) üzenetére


Móci
addikt

Az enyém is ilyen promóciós amúgy... :DDD
Végül is van még 7 napom, hogy döntsek, addig meglátom, hogy melyik lesz. Az avast felé jobban húzok, nekem az jobban tetszik, bár az ingyenes avira is nagyon jó.

Mit mond a női hang? Csak nem: "Kérjük nyomja meg a piros gombot, s nyugodjon békében!" :DDD

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18690) Fire/SOUL/CD válasza Móci (#18689) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Egész biztató az új Avast 5(mondjuk a régi sem volt rossz), csak egy Béta fázisban lévő AV-val vigyázni kell(lehetnek és általában vannak is bent hibák, amik egy védelmi szoftver esetében akár a védelem rovására is mehet), szóval Én biztos "kihúznám" mindenképpen addig, amíg a végleges hivatalos változat meg nem jelenik... :K

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18691) Móci válasza Fire/SOUL/CD (#18690) üzenetére


Móci
addikt

Nekem is ezek jártak a fejemben, de akkor addig kihúzom az ingyenes avirával. Másnak sem akar amúgy frissíteni? Ma húztam fel az egyik gépre egy új xp-t, s délelőtt óta az istennek se akar működni a frissítés.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18692) Gorneck válasza Móci (#18691) üzenetére


Gorneck
titán

Húgom gépén se frissít már lassan két hete...

Gorneck#1239

(#18693) Móci válasza Gorneck (#18692) üzenetére


Móci
addikt

Akkor lehet, hogy újra kellene rakni, vagy vírus van. :)
A másik gépen sem frissített, download error-al nyugtázta a műveletet. Csak nem adtak ki egy újabb verziót, s telepíts, user... bár inkább csak a szerveroldalon lehet a baj.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18694) Zenty


Zenty
őstag

igen az avast 5 marha gyors lett.
Egy 256 MB ramos gépre is feltettem és az sem lassítja.Ilyen nod beütése van gyorsaságban.

Guild Wars - Zenty a survivor

(#18695) Móci válasza Zenty (#18694) üzenetére


Móci
addikt

Ejha, az nem rossz! Kár, hogy még nem jött ki a végleges.

Amúgy nincs újabb verzió az avirából, marad a szerveroldali hiba...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18696) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#18690) üzenetére


L7wy
őstag

Máhhhhh, a véglegesek is tele vannak hibákkal, a Beta annyiban különbözik a véglegestől, hogy a véglegesben már a sima user nemigen veszi észre a hibát, de a motorháztető alatt (from GC ;)) ugyanúgy rengeteg hiba van bennük. Ami pl rettenetesen idegesít, h sok AV gyártó legyárt egy terméket, és akkor majdhogynem 1 évig pihen a programfejlesztéseket illetően. ESET-et látom h szokta elég rendszeresen frissíteni a modulokat is.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#18697) HZoli87 válasza Móci (#18695) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam frissít rendesen az Avira Premium .
( lehet , hogy csak a Free verziónál van ez a hiba )

Avast télleg nem lesz rossz , kár hogy sokat csúsznak a hibák miatt a megjelenéssel .

(#18698) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#18696) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kösz az infót Avast ügyben. Az érdekes viszont, hogy az Eset nem ad ki mindennap beta xxx változatot, hanem "csendben van" egy ideig, aztán egyszer csak kirakja a honlapjára az 5-ös változatot például... :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#18699) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#18698) üzenetére


HZoli87
veterán

A 4 - s verzióból is több béta verzió volt elérhető eset.eu oldalon . ;)

Kaspersky licenc ( 6 hónapos ) csak akkor indul el , amikor elősször beregisztrálom ?

(#18700) bivalyolo válasza HZoli87 (#18697) üzenetére


bivalyolo
őstag

igen, mert asszem külön szeró van a premiumosoknak meg a freeseknek

"Let's agree to disagree!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.