Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19501) #41133696 válasza BigManus (#19491) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#19502) csaba1203 válasza Xelo (#19497) üzenetére


csaba1203
addikt

Volt szerencsém nekem is használni a Kaspersky-t egész a 6-os verziótól kezdve,ami legendás volt anno.De a legutolsó 2010-es valahogy tényleg nem akarja magát kiforrni.Nagyon jónak tartom ettől függetlenül de a régi verziók sokkal stabilabbak voltak.Ezért váltottam avast-ra és a macit csak az 5-ös végleges megjelenéséig hagyom fenn.A béta is nagyon jó már de a végleges az nagyot fog ütni az biztos :D :))

(#19503) Xelo válasza #41133696 (#19501) üzenetére


Xelo
addikt

akkor a twinsoft.exe tiszta, és a inittwin.exe downloader se veszélyes (Risk Level 1: Very Low)?
szerk: most látom, a symanteces honlapon régen nem frissítették
"Discovered: June 8, 2001
Updated: February 13, 2007 11:50:11 AM"
:D

[ Szerkesztve ]

(#19504) Xelo válasza Xelo (#19503) üzenetére


Xelo
addikt

ehez még hozzátenném ha a symantec 2001ben fedezte fel az oldalt, és azóta is él, szerintem legit.

(#19505) #41133696 válasza #41133696 (#19447) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#19506) #41133696 válasza Xelo (#19503) üzenetére


#41133696
törölt tag

Elsőnek Chrome-al néztem meg, de az Jaj, ez a link nem működik üzenetet dobott :D

(#19507) Narxis válasza #41133696 (#19498) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csúnyán leégne a NIS. ;)

Thanos was right.

(#19508) #41133696 válasza Narxis (#19507) üzenetére


#41133696
törölt tag

És a 32-es ? :D

(#19509) BigManus


BigManus
addikt

Mindenkinek köszönöm aki megnézte!
NE indítsa el senki aki esetleg letöltötte!!!

AVG, Avira, MSE tisztának találta. Én meg bátor voltam és telepítettem.
Azért is nem voltam... Partició mentésből kellett a rendszert helyre állítanom.
HZoli87, még mindig istenítheted az Avirát :((

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19510) Narxis válasza #41133696 (#19508) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem ismerek 32-es nevű vírusirtót. :))

laca026: használj Kaspersky 2010-et. Én 1 hete használom, átnéztem súgót, kipróbáltam benne mindent és bámulatos a proactive védelme. Az application controllal simán elkerülhetted volna, hogy az a kártevő aktiválódjon, de persze már a szignaturája is felismerte.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#19511) Tetete2 válasza csaba1203 (#19502) üzenetére


Tetete2
csendes tag

Nekem is csak a 6-os és a 7-es tetszett (nagyon jól lehetett konfigurálni a tűzfalat is, te szabhattad meg egyenként ki léphet a gépedre, illetve mit engedsz ki stb.) de most inkább csak a tetszetős külső, ugyanúgy mint a Nortoné ( a programok lehülyítésvel), meg is látszik a Nortonon, mennyire leszerepelt. :((

Én egyetlen összeállítást sem favorizálok, mert már próbálkoztam az itt legjobb összeállításokkal, de semmivel sem volt jobb, mint pl. az Avast és a Outopst Agnitum tűzfallal. Ment mint a villám, de legjobb összeállításnál (legalább is amit annak tartanak) pár óra alatt hatalmas trójaikat kaptam, 1-2 nap alatt a gép belassult, 6-7 programvariáció után visszatértem a megszokotthoz ( persze ezzel is be lehett faragni, de akkor már nem mindegy?). :(

[ Szerkesztve ]

(#19512) eddy15 válasza #41133696 (#19498) üzenetére


eddy15
tag

Szia!

Itt van egy tesz. Mindent összevet, de nem tudom mennyire valóságos:
http://www.pcantivirusreviews.com/comparison/norton_antivirus_vs_panda_antivirus.html

(#19513) Gorneck válasza BigManus (#19509) üzenetére


Gorneck
titán

Mit csinált pontosan?

Gorneck#1239

(#19514) amadeus11 válasza BigManus (#19491) üzenetére


amadeus11
senior tag

Avira jelez rá :)

There is a star

(#19515) Greenebola válasza BigManus (#19491) üzenetére


Greenebola
senior tag

Avira Jelezte 'ADSPY/CashnJoy.A [adware]'

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#19516) etele34


etele34
tag

Másik fórumból bemásolva. Amolyan házi teszt féle eredmények ezek. Minden AV ugyan azt a vírusokkal tele pakolt fájlt kapta feladatul.
Eredmények a teljesség igénye nélkül:
*Avira: 1075
*Kaspersky: 1030
*Panda Cloud: 875
*NOD: 851
*Malwarebytes: 834
*Counterspy: 677
*A-Squared: 500
*Avast 5: 343
*NIS 2010 : 147
*Windows Defender: 54

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#19517) Gorneck válasza etele34 (#19516) üzenetére


Gorneck
titán

Kár hogy semmit se ér...

Gorneck#1239

(#19518) etele34


etele34
tag

Én is így gondolm csak mint érdekeséget írtam be. :)

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#19519) Fire/SOUL/CD válasza eddy15 (#19512) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Érdekes szempontok vannak, azt aláírom, de a védelmi mechanizmusokat nem kellett volna belevenni. A Norton 2009 gyaníthatóan még 2008-ban jelenhetett meg, míg a Panda Pro változatai idén, nem is olyan régen. (egy alapvető különbség például hogy a Pro-ban van tűzfal, míg a Norton AV váltopzatokban meg nincs a mai napig, tudomásom szerint)

A Panda 2009 Pro-t egyébként 2009 február végén adták ki először BETA-ként, kizárólag azzal a céllal, hogy az akkoriban hivatalosan megjelent W7 BETA alatt teszteljenek vele(A Kaspersky is ekkor tesztelte az üzleti kategóriába szánt 6-7-es motoron alapuló védelmi alkalmazásait).
A Pro egyébként idén váltotta a "sima" Panda AV-ket, jelenleg már nem ad ki tűzfal nélküli változatokat.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19520) Tetete2


Tetete2
csendes tag

Ezt használta-e már valaki?:PC Tools ThreatFire 4.6.0.19 :F

(#19521) #41133696 válasza Narxis (#19510) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez biztos ? :DDD

(#19522) Narxis válasza #41133696 (#19521) üzenetére


Narxis
nagyúr

Biztos. :DDD

Thanos was right.

(#19523) Gorneck válasza etele34 (#19518) üzenetére


Gorneck
titán

Érni ér vmit, ha rendes adatok szerepelnének benne...de van 1-2 ami nagyon nem fedi a valóságot...kb 1 hete lett már linkelve lett a csomag és az eredmények...

Gorneck#1239

(#19524) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#19510) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Én ismerek egy 32 éves vírusirtót, Józsinak hívják, Őt küldik a cégtől az ügyfélhez, ha gyaníthatóan fertőzött a gépe...

Más.
A KIS W7 kompatibilis változatáról lenne szó.

1. Mióta fent van, azóta Vista feeling-em van, mert minden bekapcsolás után fél/egy órát "darál" a HDD.
2. Az eddig sem kicsi erőforrásai csak nőttek, lassabbnak tűnik, mint a 463-as build
3. Amikor nekiáll automatikusan keresni, akkor megáll az élet, nem kell semmi mást csinálnod a gépen
4. A programok 4-5 másodperces "késéssel" indulnak el, a telepítőkről meg nem is beszélve, azt kb 15 másodpercig fogja, mire elindul végre

Mindezek természetesen 463-as build-nél nem jelentkeznek.

Ha ez az ára a W7 kompatibilitásnak, akkor mehet a kukába.

Fire.

UI: Te kérdezted miért nem írnak a Panda topic-ba? Nos ezért, a Panda képes kiadni jól működő szoftvert, a KIS meg folyamatosan csak BUGOS változatokra képes, persze hogy van miről írni... :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19525) Xelo válasza Fire/SOUL/CD (#19524) üzenetére


Xelo
addikt

erős egyetértés :R én is ezeket tapasztaltam. kaspersky egy nagyon jó szoftver lehetne, én is azért bétatesztelgetem hogy annyival is közelebb legyenek a bugmentességhez, de már kezdek belefáradni. hiába a sok bugreport, visszajelzések, lesz@rják és mennek a saját fejük után. egy gyakorlottabb felhasználó el tud vele szórakozni, de pl fateromnak vagy barátoknak nem tenném fel mert csak szívnának.

[ Szerkesztve ]

(#19526) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#19524) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát, én meg pont az ellenkezőjéről számolhatok be!
Pont a 463-aqs lassított ez meg szépen nem terheli a gépemet! Még örültem is neki!
Ezek szerint, konfig vagy rendszerkörnyezet függő lenne? Furcsálom. Most épp otthon vagyok és Vista alatt is gyorsabb, mint a 463-om volt. Fura nagyon.

(#19527) Xelo válasza Szellem. (#19526) üzenetére


Xelo
addikt

én 64bites vista alatt néztem

(#19528) Fire/SOUL/CD válasza Xelo (#19525) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Teljesen egyetértek veled!
Remek szoftver, kár hogy ilyen "apróságokkal" elcseszik.
Szívesen javasolnám Én is ügyfeleknek/ismerősöknek/haveroknak stb, hogy vegyék meg a KIS2010-et,(mert pl jó tűzfal van bent, ennek ellenére nem kérdez mindent össze-vissza, ezért az ügyfél nem fog telefonon hívni egyfolytában, hogy most mire is kellene kattintani, amikor 2 percenként kiír valamit, stb stb), de nem merem, mert tudom, hogy ilyen bugokkal van tele...(meg amiről nem is tudunk)

Kár, mert egy otthoni user-nek tényleg semmi dolga nem lenne vele szinte, fel kell telepíteni, beállítani, aztán végzi a dolgát. De így? :N

Sebaj, legalább most leszedem, aztán kipróbálom az új ESS/EAV buildet, az már támogatja hivatalosan is a W7 minden változatát...(e hó 8.-án jelentették be: [link])

Plag
Hát akkor ez MEGINT példa arra, hogy mennyire HW/SW függő. Biztosan emlékszel mit szívtam a 459-es buildel. :DDD Végre kijött a 463, minden probléma eltünt(nálam), más embereknél meg akkor jöttek elő régi/új problémák...
Nem tudom mit művelnek a fakopácsok, de a "zöld ember"-nek ideje volna elsütni egy puskát a dzsungelben... :DDD

Ja és W7 x64 RTM alatt használom(még) :(((

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19529) BigManus válasza amadeus11 (#19514) üzenetére


BigManus
addikt

Az ám az érdekesség!
Fent volt az Avira, nem jelzett rá, pedig a jobb gombos menüből is ráengedtem.
A virustotalon sem jelezte ( kár, hogy utólag néztem meg, ez az én ökörségem )
Ezek után az Avira teljesen kiesett a repertoárból, bárki bármit írhat róla!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19530) Tetete2 válasza BigManus (#19529) üzenetére


Tetete2
csendes tag

Pedig tökéletes vírusirtó - no meg tökéletes feleség - nem volt és nem is lesz!!!!! Szerény véleményem szerint az a jó, ha gyors, nem terheli a gépet, jól konfigurálható és a találati képesség 90% felett van. :K

(#19531) etele34 válasza Tetete2 (#19530) üzenetére


etele34
tag

Akkor ez csak is a NOD32 lehet. :D :DDD Ezen kritériumok szerint. :))

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#19532) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#19524) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem ennyire nem vészes Win 7 RTM x64-en, de van pár idegesítő dolog ami 463-ban nem volt. Szerintem csak siettek és muszáj volt kiadni Win 7 megjelenés napján, köv. verzió jobb lesz.

Thanos was right.

(#19533) etele34 válasza Narxis (#19510) üzenetére


etele34
tag

Miért nem Panda IS 2010? :D

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#19534) stewen


stewen
csendes tag

Tudja valaki, hogy a kaspersky launch party-n szerzett összes kódot kikapcsolják? Vagy, csak azokat, amelyeket jeleztek a host-ok?

[ Szerkesztve ]

(#19535) Xelo válasza stewen (#19534) üzenetére


Xelo
addikt

én úgy tudom h csak a reklamálóknál

(#19536) stewen válasza Xelo (#19535) üzenetére


stewen
csendes tag

És azt lehet tudni, hogy még 31.-e előtt kapcsolják ki, vagy csak 31.-e után? Mivel, akkor jár le a promóció elvileg :K

(#19537) Xelo válasza stewen (#19536) üzenetére


Xelo
addikt

fogalmam sincs :N

(#19538) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#19532) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Remélni én is remélem, hogy jobb lesz(ezen szempontból) a KIS. Egyszer régebben hülyeségből írtam, hogy majd a 800-as build már jó lesz. Nos ha így folytatják, akkor nem is tűnik olyan hülyeségnek az a korábbi HSZ... :DDD

Feldobtam az új ESS buildet...Mintha lecseréltem volna a gépem, egy sokkal erősebb konfigra... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#19539) BigManus válasza Narxis (#19510) üzenetére


BigManus
addikt

Hallgattam rád, feltettem. Elkezdem tesztelni, ismerkedni vele.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#19540) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

19428-ra kérnék segítséget.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#19541) etele34 válasza BigManus (#19539) üzenetére


etele34
tag

De ha rám(is) hallgatsz akkor a KIS2010-et használd. :)) :K

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#19542) blattida válasza Tetete2 (#19520) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen. :D

bajtokarpi a Parancssori kereső ablaka. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#19543) ludla


ludla
őstag

Sziasztok!
Ha valakinek lenne felesleges Panda Internet Security promóciós kódja cserébe adnék érte Kasperskyt, vagy Bitdefender kódot.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#19545) bajtokarpi válasza blattida (#19542) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszi!

Bocs, ha láma kérdés volt.

battletag: bossi#2666

(#19546) ludla


ludla
őstag

Panda Internet Security 2010_90.nap Tesztelve működik és magyar!

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#19547) Kácsa válasza ludla (#19546) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Köszönjük ! Le is töltöm ,jó lesz majd valamikor. :C

ZoLee

(#19548) Tetete2


Tetete2
csendes tag

Hojjan jó lesz szűkösebb időkben...... :R :C

(#19550) ludla


ludla
őstag

Idáig nagyon bejön ez a panda abszolút nem terheli a laptopom, bátran ajánlom kis erőforrású gépekhez, és elég jól konfigurálható. Remélem 1-2 hónap múlva is elmondhatom ugyan ezt :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.