Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#627) Jackal2 válasza astorre19 (#625) üzenetére


Jackal2
senior tag

A baj az, hogy a gép egyértelműen csal. Pl. többször beszoptam az alábbi két esetet:
- rám ütött egy kombót, be akartam tolni egy specialt de valamiért nem ezred másodperc pontossággal nyomtam a gombot, ezért nem csinálta meg, erre egyből rámvert még egy 4-es combót...Na ez mi? El sem ment a kari az enyémtől
- ha a kombód végén nyomod be a specialt, 90%-ban blokkolja az enemy. A vicc az, hogy akkor is, ha a harmadik ütés után csinálod. Ez azért baj, mert a nem távolsági specialokat így alig lehet bevinni arenaban, bezzeg ő neked simán benyomja

Ráadásul százalékos arányok sem stimmelnek. Van amikor egy teljes meccsen keresztül evadel az ellenfél minden lövést, tehát 100%-ra. Eleinte azt gondoltam, hogy ez véletlen, aztán amikor 3x egymás után 3 különböző karimmal is ez történt, akkor egy kicsit ideges lettem.

Szerintem az olyan játékok, ahol azzal oldják meg a nehézséget, hogy a gép nem fifikásan játszik, hanem csalni kezd, azok elég rosszak.

A hőskorból a Civilization jutott eszembe, amikor az íjász leverte a csatahajót:DDD max nehézségen:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.