Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1066) Deby


Deby
csendes tag

Sziasztok:D...én múlthét pénteken voltam házidokinál anyummal és jól lecseszett hogy még szedem azt az erős gyógyszert és mondta anyumnak hogy dugja el előlem (nem mintha függnék tőle csak akkor vettem be belőle ha nagyon fájt) mert tönkre teszi a májam meg hogy ennek már nem kéne fájnia 10. napom volt mellesleg...jól fel is idegesített tudja is ő hogy mennyire fáj...anyum meg issza a szavát haza mentünk el is rakta a bogyót még 2 napig kb könyörögni kellett 1 bogyóért 1 nap xD aztán hétfőn már úgy ahogy szartam rá ittam szénsavas üdítőt meg fűszeres kaját isteni volt :C ...aztán szerdától már járok suliba elvileg már hétfőtől mehettem volna azt még nem vállaltam be xD...a torkom nem fáj már egész szép a jobboldal még gyógyulgat...képzeljétek el most tökre be vagyok parázva mert a bal oldalon ugye van az a lyuk a mandulám helye és még azon van még 1 lyuk nem tudom hogy de elég durva hogy a torkomba látok azon át remélem nem kell összevarrni meg ilyenek apum szerint majd összeforr mondjuk nem ilyen óriási lyukra kell gondolni kb akkora mint 1 szotyi mag xD...mondjuk nekem nem varrták alapból nekem égették asszem lehet hogy így ez végett lett ilyen...meg nekem csak 1 kontrollra kellett menni lehet vissza kéne menni ezzel mert nem igen lehetett ezt még látni 8.napon amikor voltam...amúgy én az ég világon mindent eszek mióta kivették és amióta már nem fáj fél óránként megyek a hűtőhöz enni xD...amúgy ez a lyuk 100% hogy nem a fűszeres kajától meg ezektől van amit nem szabadott ennem mert már mielőtt ettem, ittam volna ilyeneket már akkor ott volt...nah mind1 gondoltam leírom hát ha nem vagyok ezzel egyedül xD...Jobbulást! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.