Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32990) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Sziasztok!

Remélem, hogy kérdésemmel jó helyre fordultam :B. Mobil applikáció fejlesztés (Xamarin - Cross-Platform) céljából szeretnék beszerezni egy OSX-t futtató gépezetet, ellenben nem szeretnék tetemes összeget kidobni az ablakon. Ezt elsősorban arra értem, hogy a 2014-es Mac Mini az konkréten 2000 kerek forinttal lett olcsóbb mint a megjelenés napjában volt, a legújabb belépőszintű 2018-as Mac Mini pedig 300.000 Ft-ért számomra kicsit túlzás. Értelemszerűen, ha elsődleges rendszernek használnám akkor nem sajnálnám a pénzt rá, de így, hogy lényegében napi 1x elindítom azért, hogy az appom le tudjam fordítani, szerintem fölösleges pénzkidobás.

Így visszakanyarodva a topicra, lehetséges OSX-t tenni
1. Akármilyen hardverrel (de minimum 64 bites CPU-val) szerelt masinára ?
2. Olyan hardverre ,ami megegyezik egy jelenlegi konfigurációval ? (pl. ez a jószág i3 8100-zal --> belépőszintű 2018 Mac Mini)

Próbáltam VMWare-rel bohóckodni, de abban nem volt könyörület. Mármint Build időt tekintve. Akinek esetleg van ötlete vagy bármi tapasztalata (akár a feltett kérdéseimmel kapcsolatban, akár Ő maga is Xamarinos applikációkat fejleszt) kérem ne tartsa magában ! :)

Válaszaitok előre is köszönöm!

Üdv,
H.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.