Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68038) CPT.Pirk válasza ubyegon2 (#68016) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

"Kár, hogy a Chakra megfeneklett, mert az a CK-patch-os kernel meg vele együtt a (....)scheduler piszok gyorssá tette! Manjaro se lassú, de a Chakra gyorsabb volt előbbiek miatt! Kapitány is inkább segítene a fejlesztőknek a paprika termesztés helyett." - ohh banyek! :DDD

Meg nem feneklett, csak sekély vízben vergődik. Az előző két hétben majdnem eljutottam a teljes mesa 19.0.6 lefordításáig házilag, majd felraktam az összes pkgbuildet a fórumba amivel eljutottam odáig.
Ekkor javasoltam a fórumban, hogy toborozzanak csomagolókat, aztán meg is kérdezték, hogy lenne-e kedvem csatlakozni. Van ott még egy teszter srác, aki nálam is jobban benne van ebben a csomagolás dologban de eddig csak teszter volt mint én, ő agyon szeretné ha a csomagok LTO-val fordítását is elindítanánk. Na az még dobna kicsit a sebességen.
Most éppen lézeres szemműtét zajlik nálam így rögtön nem tudok beleugrani a csomagolásba, de aztán nekiállok.

A tavalyi OpenSuse előadást érdemes megnézni LTO témában, nagyon informatív: [https://mirror.netcologne.de/CCC/events/osc/2018/h264-sd/osc18-1846-eng-building_openSUSE_with_GCCs_link_time_optimization_sd.mp4]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.