Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Aki DM romot hasznal, megnezne, hogy a hangszinszabalyzo mukodik-e.
A csuszka mozog, viszont a hangszin nem valtozik nalam.
Egyedi lenne a problema?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#752) Mankó válasza HUTCHDB (#751) üzenetére


Mankó
veterán

Poweramp alatt láttam csak hangszín szabályzót, ott nekem működik.

(#753) jilian válasza HUTCHDB (#751) üzenetére


jilian
addikt

Nálam minden ok vele. :K

Te tudod milyen DU ROM -ról beszélnek itt feljebb? :F

[ Szerkesztve ]

(#754) Corgan82 válasza jilian (#753) üzenetére


Corgan82
aktív tag

(#755) Bubukain válasza jilian (#753) üzenetére


Bubukain
senior tag

DM rom kistestvére DU rom :)

(#756) pusihusi válasza Zoja™ (#741) üzenetére


pusihusi
addikt

müködik, antutu?

Üdv. Feri!!

(#757) Zoja™


Zoja™
őstag

Az Antutu cirka 32000-et adott, amit nem értek igazán, mert némi finomhangolás után ez a rendszer olyan sebességet produkál, amit már én nem tudok lekövetni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#758) Mankó válasza jilian (#753) üzenetére


Mankó
veterán

AOSP rom, jónak néz ki, csak kis millió dolgot kell benne beállítani. Egyszer lehet én is kipróbálom, ha állítgatni való kedvem támad, de a sok romolás után most nincs ingerenciám rá.
Ebben a videóban szerintem mindent megtalálsz.

Zooja: az Unikornisról beszélsz?

[ Szerkesztve ]

(#759) rzoli válasza Mankó (#748) üzenetére


rzoli
senior tag

Sajnos azzal is előfordult fagyás nálam... az 5.9-nél nem volt eddig ilyen gond. Csak abból hiányzik egy menüpont, amit anno DM ajánlott beállítani.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#760) Zoja™ válasza Mankó (#758) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, most azt próbálgatom.

(#761) Mankó válasza Zoja™ (#760) üzenetére


Mankó
veterán

Aksi használatról, melegedésről (pl. állítgatásnál, netezésnél mekkora a proci hőfoka) is ejthetnél néhány szót! :R

rzoli: Ha alul is feszelted a procit, akkor vegyél vissza egy lépcsőfokot!
Melyik az a menüpont?

[ Szerkesztve ]

(#762) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Amúgy akinek tetszik ez a sok állítgatási lehetőség mint ami pl. a DU-ban is van, annak ajánlom figyelmébe a SOKP ROM-ot. Még régebben próbáltam ki de én még ennyi állítási lehetőséget soha nem láttam mint amennyi ebben a ROM-ban van, rengeteg féle van benne, azt sem tudtam mi mire jó. :D Már a "features" listája se semmi.

[ Szerkesztve ]

(#763) pusihusi


pusihusi
addikt

Én is lecserélem, mert állítgattam, belezavarodtam. :Y Sok olyan beállítás van benne amiről fogalmam sincs megy a talonba :K :U

Üdv. Feri!!

(#764) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#751) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Errol beszelek:

(#753) jilian!
A du romot megvalaszolta Corgan82 kollega megvalaszolta.
Ezt a hangszinszabalyzot nem ertem....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#765) laca.1


laca.1
aktív tag

Valaki Du-romot használó meg tudná mondani hogy tudom működésre bírni az elfogadást.
meg a Chrome böngészőből hogy lehet ki lépni?

[ Szerkesztve ]

(#766) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Meenovaval szeretnék használni egy 64gb-os memóriakártyát.A probléma az hogy hiába teszek rá fílmeket és zenéket a mem- kártyára PC-vel mire rádugom a telefonra addigra eltünik a fílmek fele a zénék meg teljessen.A kártya exFat-ra van formázva.Ha változtatni szeretnék ezen akkor csak ezt a exFat-ot és az NTFS-t ajánlja fel mást nem.Ha jól tudom akkor FAT32 lenne a legjobb telefonra de ilyen opció nincs.Lehet az a gond hogy nem FAT32-re van formázva? :F Próbáltam más G2-re dugni a mem. kártyát de ugyan az a gond szóval a telefon probléma kizárva.

(#767) DroiDMester válasza HUTCHDB (#764) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Dorimanx kernel saját audió drájvere kavar be! Nálad is valószínű ez a gond, ha másik kernel van és azzal sem megy, az meg attól van amit már korábban is említettem a dorimanx kernel nem csak a system/lib/modules fájlokat cserélni le hanem a hővédelemért felelős thermal-engine-8974.conf, thermal-engine-8974-default.conf, és thermal-engine-8974-ftm.conf fájlokat és az audió részhez is hozzá nyúl audio_policy.conf fájt is cseréli!

Ha dorimanx kernel után felteszel simán egy piasek , yoda, cloudy stb... kernelt, azok ezeket a fájlokat NEM állítják vissza eredeti állapotukba!
És sem a hővédelem, sem az audió rész, nem úgy fog működni ahogyan azt kellene!

egyébként működik az EQ dori alatt is, csak nagyon kis mértékben szabályoz!
Használd a romomban lévő JetAudiót, az 10.X jobb mint a gyári zenelejátszó, és annak saját hang szabályzói vannak, amik tökéletesen működnek dori val is! :K

[ Szerkesztve ]

(#768) HUTCHDB válasza DroiDMester (#767) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Akkor, ha lehet igy mondani, jogos volt az eszrevetelem.
Koszi az infot.
A jetaudiot toroltem, nekem jo (lenne) a gyari is...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#769) Tonimcfish válasza DroiDMester (#767) üzenetére


Tonimcfish
tag

Hány LIKE-nál járunk?:) Van kilátásban új romod?:) Addig is a 4.1 el is beérjük mester :)

mi 11 lite 5g

(#770) Dambalha válasza Mankó (#750) üzenetére


Dambalha
csendes tag

Hmm, az nem jo. Nekem az elozo DM-mel nem volt gond, ment w7 w8 alatt, aztan ez mar nem akar semmi alatt menni:(
Hat max jon az uj sw...

(#771) Mankó válasza Dambalha (#770) üzenetére


Mankó
veterán

Probald ki a 4.0-t,en most azt hasznalom, csak a kernelt csereld le Dori 6.1re! Vagy ha kellenek a jobb antutu eredmenyek akkor Yoda 3.5re. Dorival kicsivel jobb volt az aksi is.
Hatha lesz meg addigra 4.1 is. :)

[ Szerkesztve ]

(#772) jilian


jilian
addikt

Ezek a ROM-ok (DU -//\\- SOKP) tényleg nagyon jók lehetnek, hogy nem kellene külső programot feltenni a testreszabhatóság miatt.

Viszont nekem ezeknek a CM ROM-oknak a legfájóbb pontja még mindig a kamera.
Egyik sem hozza a gyári kamera sebességét és én ettől a falra tudok mászni....

(mert a gyárival csak kattingatok és elkészül a kép egyből, késobb meg tudok szelektálni.../kisgyerek fotózásánál ez elengedhetetlen/)

De lehet nyomok egy mentést a DM -ről 'oszt adok neki még egy esélyt..

Összegezné valaki az összes kamera módot a CM ROM-okhoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#773) Corgan82 válasza jilian (#772) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A Lenovo kamerát már próbáltad ?

1+1 Camera
LG Camera

[ Szerkesztve ]

(#774) Tonimcfish válasza Corgan82 (#773) üzenetére


Tonimcfish
tag

hy
tegnap feltettem, de feltelepitett valami kinai szart is vele együtt, hiába töröltem, mindig viszatette magát, nálad nem?

mi 11 lite 5g

(#775) Corgan82 válasza Tonimcfish (#774) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Mindig feltelepíti a kamera alkalmazással együtt a Lenovo-s galériát és ezt a kínais appot amit te is írsz. Nem tudom az mire jó, milyen funkciót tölt be, én még nem nyitottam meg, de elfér a telefonomon, nem zavar. :)
Nekem ilyen QR kód olvasónak tűnik az ikonja alapján.

[ Szerkesztve ]

(#776) Tonimcfish válasza Corgan82 (#775) üzenetére


Tonimcfish
tag

igen, csak alkalmazás eltávolitoval letöröltem , el is tünt, , de restart után megint ott volt, félek nekem ez nem fér igy bele, de maga a camera app elég jo volt, löttem is pár képet a sima kamerához képest, tényleg jo cucc.

mi 11 lite 5g

(#777) Mankó válasza jilian (#772) üzenetére


Mankó
veterán

Vannak telepitheto kamera appok xda, lenovo, szoval ez nem jelenthet akadalyt. Sokan inkabb a sok ismeretlen beallitastol hokolnek vissza. Mindenki, koztuk en is, olyan romot keres, ami keves beallitassal nyujtja a jo sebesseget, aksi idot, stabil es emellett nem is melegszik.
Ezert is van szukseg az olyan arcok onzetlen munkajara, mint DroidMester, akik nem vesznek el a beallitasok arzenaljban, mint mi legtobben.
Mester kell nekunk az a rom!!! :)

(#778) Corgan82 válasza Tonimcfish (#776) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem nagyon értelek, hogy ettől az egy apptól neked miért felejtős a Lenovo, de te tudod, a te telefonod. Az biztos, hogy nem vírus és nem csinál semmi olyasmit ami kárt okozna a telefonban vagy bármi másban. Nekem már régóta fel van telepítve a kamera és hozzá ez a kínai nevű app, de soha semmilyen akadályt nem képezett a telefonom használata során. Ikonjaim között elfér, nem oszt, nem szoroz eggyel több vagy kevesebb, mérete sem mérvadó, hogy elfoglalná a tárhelyet.

Nah közben elindítottam kíváncsiság képen, ez valamilyen kódolvasó program. Megkérdezte, hogy feltelepítse-e én pedig rányomtam a mégsére és kilépett.

[ Szerkesztve ]

(#779) Tonimcfish válasza Mankó (#777) üzenetére


Tonimcfish
tag

+1 like

mi 11 lite 5g

(#780) Corgan82 válasza Tonimcfish (#779) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Amúgy ez a Lenovo kamera zip már nem tartalmazza a QR-scannert, nem települ fel, ha gondolod felrakhatod. Ez ugyanaz amit jilian-nak belinkeltem.

(#781) Tonimcfish válasza Corgan82 (#780) üzenetére


Tonimcfish
tag

probálom is köszi.

mi 11 lite 5g

(#782) Corgan82 válasza Tonimcfish (#781) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nincs mit. Elírtam mert nem zip, hanem apk.

(#783) Tonimcfish válasza Corgan82 (#782) üzenetére


Tonimcfish
tag

látom, már lejött telepitem is :)

mi 11 lite 5g

(#784) HUTCHDB válasza Corgan82 (#773) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez az lg kamera cm romokhoz valo?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#785) Corgan82 válasza HUTCHDB (#784) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Elvileg aosp-hoz és cm-hez is jó.

(#786) HUTCHDB válasza Corgan82 (#785) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ok. Koszi.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#787) Zoja™


Zoja™
őstag

Hát skacok, rohadtul bejön ez a Dirty Unikorn, de asszem pucolom a telefonról.
Az elmúlt 3 óra alatt 2x fagyott le teljesen. Pedig eddig ez jön be a legjobban... :W

(#788) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Ez a videó hatalmas... :DDD
Van CM11-re is ez a gyors bootoló mod: QuickBoot for CyanogenMod 11

(#789) Tonimcfish válasza Corgan82 (#788) üzenetére


Tonimcfish
tag

nem vágom a romok között a kölümbséget, ez a gyors boot DM 4,0 hoz gondolom nem jo?

mi 11 lite 5g

(#790) Harcsai válasza Corgan82 (#788) üzenetére


Harcsai
senior tag

Hehe... ez vicc? :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#791) Corgan82 válasza Tonimcfish (#789) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem, mert a DM ROM az STOCK ROM, a quickboot meg CM ROM-hoz való.

Harcsai
Elvileg nem vicc. A fórumán a használói azt írják, hogy nekik működik.

[ Szerkesztve ]

(#792) Harcsai válasza Corgan82 (#791) üzenetére


Harcsai
senior tag

De hogy lehet? Olyan, mintha bekapcsolva tartaná a telefont, csak kijelző le, aztán power-re kis anim mellett vissza... Ez máshogy lehetetlen...

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#793) Tonimcfish válasza Corgan82 (#791) üzenetére


Tonimcfish
tag

köszi

mi 11 lite 5g

(#794) Corgan82 válasza Harcsai (#792) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igazából nem tudom mi a működési mechanizmusa, nem használtam még, csak most néztem meg. Majd kipróbálom valamikor ha felteszem a CM11-et. Addig is kipróbálhatná valaki. :)
Amúgy ez a OnePlus One telefonok egyik feature-e, onnan vette át.

(#795) Harcsai válasza Corgan82 (#794) üzenetére


Harcsai
senior tag

1+1-t én is akartam, de a meghívásos rendszer... aztán beleszerettem a g2-be :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#796) Corgan82 válasza Harcsai (#795) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Látod, most lemaradtál a quickboot-ról. :D

(#797) jilian válasza Corgan82 (#773) üzenetére


jilian
addikt

Annó próbálgattam őket, sajna egyik sem produkálta a várt szinvonalat. :(((

Lehet teszek még egy próbát....

MIUI kamera nem volt véletlenül?

(#798) skyli


skyli
senior tag

Ezt nem tudom, hova írjam, de:

LG G-Flexem van, ami nagyjából ugyanaz mint a G2.

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy van aki játszott már le ntfs-es külső merevlemezről fullhd filmeket?
Már teljesen kész vagyok. Mx player kb 20%-ban megy, nagy ritkán van hang is, nem csak kép, de a feliratot nem tölti be, be se engedi tallózni az ntfs-ről, és legtöbbbször csak annyit mond h nem játszható le a videó.. BSplayer, Dice player, KMPlayer, VLC egyáltalán nem megy.
A gyári lejátszó, ha megynyitja a videót, akkor szépen viszi, de pl az mkv-ban nem talál feliratot és hangsávot se lehet váltani, max ha külön betöltöm..

Nektek mi vált be? Nekem a gyári és az mxplayer a legszimpibb eddig, de egyik se normális és nem nagyon akar működni. Ja, a gyári .ass feliratokat alapból nem is kezel. Lehet, hogy csak az mx player van rosszul beállítva, de feliratot akkor se tallóz be.

Vagy a paragon ntfs mountoló programja nem jó ehhez?

(#799) Mankó


Mankó
veterán

Unicorn rom tapasztalatok: villam gyors, meg nem is lattam ilyen gyors romot, sebessegre tokeletes. Van 1-2 dolog amit kulon appal kell orvosolni, ikon meret hasonlok, de megoldhato. Antutu nem fut le, aksi idot full wifivel 40-50% fenyerovel 5-6 orara saccolom. Melegedes nettel 51-52 fok.
Velemenyem szerint siman vallalhato a rom, kicsit csiszolni kell, de melyiket nem. Azt kell hogy mondjam, hogy ilyen vajszeruen kellene alapbol futnia az androidnak, hasonlo erzes, mintha ioson lennek.
Mentek egyet belole majd kesobb visszaterek meg allitgatni.

(#800) Mankó válasza Mankó (#799) üzenetére


Mankó
veterán

Dupla hsz.
+ duppla kopp lealtatas csak a felso savon mukodik, feloldas mindenhol. Bar gondolom, h ez is megoldhato kulon appal.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.