Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) HUTCHDB válasza rayoliviero (#98) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi, kezdem leszedni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#102) rayoliviero válasza HUTCHDB (#101) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, majd írj légyszi ha kipróbáltad a ROM-ot. Kíváncsi vagyok.

(#103) pusihusi válasza rayoliviero (#102) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi a linket most tölti orrba szájba, amit megnyitottam linkeken ott is elkezdte tölteni :U

Üdv. Feri!!

(#104) rayoliviero válasza pusihusi (#103) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen, ilyen ez a Mega, kicsit néha sz@rakodik. :D

(#105) torreador22 válasza DroiDMester (#50) üzenetére


torreador22
aktív tag

Gyári rommal?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#106) pusihusi válasza rayoliviero (#104) üzenetére


pusihusi
addikt

100 % s megállt :W Most lejött :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#107) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Van arra esély hogy a g3 eco mode portolható g2-re?

Illetve új dm rom-ban mi az a reboot shell? :U

[ Szerkesztve ]

(#108) rayoliviero válasza pusihusi (#106) üzenetére


rayoliviero
veterán

Böngészőből próbálod? Az mindig meg fog szakadni.

Megadownloader az nem fog.
Megás letöltéshez mindig ezt kell használni, ha nagy a fájl mérete.

Szerk: Na, örülök neki. :C Majd írj, ha kipróbáltad.

[ Szerkesztve ]

(#109) reflxx válasza reflxx (#107) üzenetére


reflxx
aktív tag

reload shell*

pont kicsúsztam a szerk. időből, bocs! :W

(#110) pusihusi válasza rayoliviero (#108) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké köszi, majd holnap :K

Üdv. Feri!!

(#111) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

IORootal rootoltam korábban a telefont.
Az istennek se megy fel a TWRP
20F-en vagyok.

Mit rontok el ? Csak a gyári Recovery jön be. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#112) eladogeppc


eladogeppc
veterán

AutoRec-el felment. DE mostmeg a MIUI kitkat telepítése el sem indul.
Megy alul a csík, aztán ennyi.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#113) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Megint twrp-s kérdés: van kkét folderem, benne a két twrp-vel létrehozott mentés. Rákopizom pendrive-ra, próbálok twrp-ben restore-t nyomni, és nem látja az adott mappát. Ha twrp-ben a file managerbe megyek, akkor látszik a mappa, és a benne lévő *.win file-ok, de a restore menüből nem elérhető, csak egy full üres oldalt mutat (még a mappákat, meg az up levelt sem listázza ki. :F

(#114) Athaualpa válasza DroiDMester (#50) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Én visszatettem a 3.4sLite romodat, azt éreztem baromi jónak..aztán szépen belaktam, majd tusolás után - tényleg csak kiváncsiságból - mértem egy 39597 pontot antutu5-tel. Nem vagyok a szakma nagy mágusa, de ez nekem tökéletes!!! :-)

(#115) Mankó válasza Athaualpa (#114) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintem nekem is 3.4 lite lesz vagy optimus g3, mert a 4.0 nem jon be.
Aksi, kamera teren melyik lehet a jobb?

(#116) Athaualpa válasza Mankó (#115) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

[L:/dl/upc/2014-07/30/22375_d1i4kyjvhcs2aveh_screenshot_2014-07-29-23-10-16_2.jpg](IMG:/dl/upc/2014-07/30/22375_d1i4kyjvhcs2aveh_screenshot_2014-07-29-23-10-16_2.thumb.jpg) (/IMG)[/L]Nem ismerem az optimus g3 romot, de asszem Gazsi00 használja és elég jó véleménnyel van róla. Kamera nekem megfelel, benne vannak ezek a slow motion meg uhd bohóckodások is. Akksi sztem nem rossz, nálam 2 napot kihúz, de vannak akik már próbáltak több romot, majd ők mondják a frankót. :-) Yoda 3.5 kernel van benne ha ez mond valamit... :-)

[ Szerkesztve ]

(#117) rayoliviero válasza Athaualpa (#116) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez szép eredmény. Igazaán jó eredmények tudnak születni Dori nélkül is.

Mindkét ROM jó, DM és Optimus is, kinek mi jön be. Ki kell próbálni mindkettőt.

(#118) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok a Lamhoang nem jött be, reggelre csutkára merült, s nem találtam semmit ami merítette volna :F

Üdv. Feri!!

(#119) schferenc77 válasza schferenc77 (#113) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Na, meglett a megoldás: készítettem egy új mentést twrp-ben az üres telóról, az létrehozott egy mappaszerkezetet, abba win alól bemásoltam a korábban lementett mappát, és így már szépen vissza tudta rakni a mentést.

Más: annak mi a legegyszerűbb módja, hogy egy 4.4-es rom után egy 4.2-es JB-eset rakjak fel? Továbbra is az smseimmel küzdök, és az az ötlet, hogy a backup program által támogatott rendszerre visszatöltöm az smseket, készítek egy mentést olyan progival, ami támogatja a KK-ot is, és utána visszarakom a DM4.0-át, vagy OptimuG3-at...
Szóval csak annyi a teendő, hogy az összefoglalóban leírt kdz frissítést elvégzem egy JB-s kdz-vel, vagy valami másra is figyelnem kell? Ha megvan a kdz frissítés, akkor eltűnik a root és a twrp-m?

(#120) schferenc77 válasza HUTCHDB (#96) üzenetére


schferenc77
aktív tag

közben megtaláltam, a G3-ban is ott van, a kék kamera ikonnal indított kamera sw-ben :R

(#121) Gaberking


Gaberking
senior tag

DroiDMester v4.0 + Dori 4.6.1
Reggeli "hideg" állapot, semmi extra hűtés.

[ Szerkesztve ]

(#122) Corgan82


Corgan82
aktív tag

Itt van valamilyen újabb MIUI ROM akit érdekel. Működő letöltési link a 4. hsz-ben.

(#123) Snoop27 válasza Gaberking (#121) üzenetére


Snoop27
őstag

Tuti nem raktad a fagyasztoba? :DDD

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#124) Mankó válasza Gaberking (#121) üzenetére


Mankó
veterán

Es milyen beallitasokkal, vagy maradt minden a gyari?
Valaki tud esetleg egy listat, h mit lehet torolni gond nelkul a rombol (most dm 4 van fent) illetve h milyen bootware-ek tavolithatok el, es mivel?

(#125) Mankó


Mankó
veterán

Dori 6.4.1-hez tudtok egy linket adni?

(#126) Snoop27 válasza Mankó (#124) üzenetére


Snoop27
őstag

Gazsi00 kollega eme hozzaszolasaban linkelte, hogy miket erdemes torolgetni, remelem hasznosnak talalod. De csak ovatosan.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#127) Snoop27 válasza Mankó (#125) üzenetére


Snoop27
őstag

Parancsolj, gorgess le a D802-hoz es ott talalod.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#128) Mankó válasza Snoop27 (#127) üzenetére


Mankó
veterán

Megathx!

(#129) Gaberking válasza Mankó (#124) üzenetére


Gaberking
senior tag

A stweaksben és a fauxclockban is azokat a beállításokat használtam, amit DroiDMester korábban, ide a fórumba is belinkelt.

(#130) HUTCHDB válasza rayoliviero (#102) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mar tegnap feltettem, de nem volt idom visszajelezni.
Nekem ezek a g3-as romok akadosak.
Barmelyiket teszem fel, ez a konkluziom a g2-es romok utan.
Igy most mar vissza is tertem dm romjahoz... 6.1-es dori kernellel mesesen fut!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#131) szabo.norbi válasza Snoop27 (#126) üzenetére


szabo.norbi
tag

Ilyen eltávolítós dolog nincs véletlenül gyári rom hoz? :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#132) Snoop27 válasza szabo.norbi (#131) üzenetére


Snoop27
őstag

Szerintem a 2 file-ban biztosan talalsz olyat is ami a stock romban is megtalalhato, s nyugodtan torolheted (ertelemszeruen csak azt, ami neked nem fontos).

(#128) Mankó : szivesen :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#133) szabo.norbi válasza Snoop27 (#132) üzenetére


szabo.norbi
tag

Rendben, köszönöm. :))

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#134) Meggyi001 válasza Gaberking (#121) üzenetére

Húzva van a proci?

https://gamergep.hu/

(#135) rayoliviero válasza Mankó (#124) üzenetére


rayoliviero
veterán

DM ROM-ból már DM eltávolította a szemetet, ahhoz nem fontos már hozzányúlnod.

OptimusG3, amit érdemes kibelezni.

Eltávolító van gyári ROM-hoz is Xda-n.

HUTCHDB: Ez a Lamhoang a legrosszabb G3 ROM, akad, lassú, egy rakat hiba benne. Még a Supersu-t is külön flashelni kell.
500 MB szemetet kellett belőle törölnöm.
De visszatettem az Optimust, az gyors, a Cloudy is gyors , csak abban a hívás minősége rossz.

[ Szerkesztve ]

(#136) Mankó


Mankó
veterán

Feltoltam a Dori 6.4.1-et, erezhetoen jobban megy a telefon. Beallitasok: Fauxclock nalam nem megy, a Trickmodban ha megprobalom alulfeszelni a procit, akkor 2 percen belul lefagy a telefon. Nalatok mi a helyzet, vagy ti mashogy feszelitek alul?

(#137) rayoliviero válasza Mankó (#136) üzenetére


rayoliviero
veterán

Azért fagy le, mert nem bírja már azt az alulfeszt.
Nem mindenkinek bírja a - 37,5-et, ami DM belinkelt, mint ahogy nekem sem sajnos. Próbálkozz - 24,5-el, de lehet azt sem fogja bírni.

(#138) schferenc77 válasza schferenc77 (#119) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Sracok, valaki erre a JB downgradere? Nem szeretnem szetbarmolni a telot :-)

(#139) Mankó válasza rayoliviero (#137) üzenetére


Mankó
veterán

Viszont hol tudom akkor megnezni, h tenyleg annyin megy a proci amit beallitottam, valamelyik cpu app mutatja?
A proci feszt is a trickmodba allitom, mert nem vettem meg a fauxclockot, akkor ugye le is torolhetem a Fauxot, vagy benne valami mas beallitas is? Dm 4 romjarol van szo.

[ Szerkesztve ]

(#140) rayoliviero válasza Mankó (#139) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hogy aktuálisan mennyi feszültséget kap a proci, én olyan programot még nem láttam, nem is érdekelt soha.
Ha beállítottam az alulfeszt, akkor onnantól kezdve minek ellenőrizgetni.

Letörölheted, felesleges úgy, ha nem működik.

DM ROM-jában vannak progik amúgy, amivel a CPU-t tudod nézegetni: CPU-Z, SpyCPU, CPUMaster. Nézd meg, melyik mit mutat.

[ Szerkesztve ]

(#141) Gaberking válasza Meggyi001 (#134) üzenetére


Gaberking
senior tag

Látod a képen is, hogy nincs. :)

(#142) Gaberking válasza Mankó (#136) üzenetére


Gaberking
senior tag

Én a fauxclockot használom és -37,5 mV -ra van beállítva. Egy időben használtam a trickstermod -ot is, azzal is be tudtam állítani az alulfeszelést.

(#143) Snoop27 válasza Gaberking (#142) üzenetére


Snoop27
őstag

Erdemes alulfeszelni? Gondolom a jobb akuido a cel vele. A jatekok igy meginkabb befagyhatnak?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#144) Gaberking válasza Snoop27 (#143) üzenetére


Gaberking
senior tag

Úgy gondolom, érdemes. Nem csak a jobb akkuidő a cél, a proci is kevésbé melegszik, nem veszi vissza az órajelet, stb....

(#145) Snoop27 válasza Gaberking (#144) üzenetére


Snoop27
őstag

Es velemenyed szerint a jatekok akadni fognak emiatt, vagy nem befolyasolja az alulfesz?
Trickstermod-ban pontosan hol kell atallitani? Koszi elore is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#146) rzoli válasza schferenc77 (#138) üzenetére


rzoli
senior tag

Elvileg DM offline frissítőjével megoldható a dolog, az összefoglalóban le van írva, az "automatikus offline frissítő" bekezdést keresd meg.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#147) schferenc77 válasza rzoli (#146) üzenetére


schferenc77
aktív tag

ok, én is onnan szemezgettem, csak biztosra akartam menni, hogy visszefelé sem lesz gond.
Btw, eljutok odáig, hogy web upgrade test, kiválasztom a different country-t, de a nyelv legördülő mneü tök üres... Mi lehet a baja?

(#148) Athaualpa válasza rayoliviero (#137) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Én trickster mod-dal csináltam, de ez valami furcsa verzió lehet, mert csak 25-ös lépésekben tudok változtatni.
Szerintetek az létezik, h -50re állítottam, és gond nélkül lefutott az antutu 3x is?

(#149) hard74


hard74
senior tag

Feldobtam én is a LamhoangG3 Final(dalvik default)-t.Rögtön ment is rá az LgBackup,az OptomusG3-ról készült mentéssel.Nálam nem lassabb,mint az optimus,és eszméletlen jól néz ki a blue téma.Cloudykernel 1.4-et tettem fel.Eddig semmi bug.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#150) david_97 válasza hard74 (#149) üzenetére


david_97
senior tag

Animációkban nincsenek lagok? :U
Pl a tárcsázóban a vizszintes lapozáskor...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.