Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1025) gdevil válasza Cifu (#1024) üzenetére


gdevil
aktív tag

Hát lehet,hogy igazad van abban, hogy a Hannspree, Sungoo nem noname márkák. Főleg, mert hogy van nevük :). De én azt mondom: Ha már vesz az ember, akkor ne kísérletezzen. Válogasson az ismert márkákból, főleg ha itt tapasztalatokat is olvashat azokról. Mert azért az a Hannspree 37"-es sem véletlenül kerül 169e-be. Vagy panel, vagy elektronikai "spórolás" van bennük. Arról nem beszélve, hogy hol lehet kipróbálni, megnézni? Én még netes bolt kivételével nem láttam elektronikai boltban Hannspree-t. Ugyanez a véleményem az Orion, Daewoo, AEG tévékről is. Ezeket sem venném. Az egyik rokonunk (mellesleg szomszéd is) vett egy 26"-es Daewoo lcd-t pár hete. Borzasztó rajta a kábeltévé képe, a menüje nagyon szegényes, képjavítás nuku, még a képarányt sem lehet állítani. Orion-t is láttam a Metróban, mégpedig az új szériát. Abban van pl 2 tuneres pip is, de hiába az ilyen "extrák, ha képét nem tudtam úgy beállítani, hogy legalább hasonlítson egy mellette álló LG-hez, vagy Philipshez.
Szerintem el kell dönteni: Csak azt akarom, hogy LCD tv-m legyen, vagy azt, hogy egy élvezhető, jó LCD tv-m legyen. Ha már veszek.
Egyébként mindenki maga dönt.... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.