Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Amúgy jó a srv , csak meglepődtem az sd-n :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2552) FlasH-BacK válasza Zsadi (#2535) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Az hinné az ember, hogy egy ilyen ősrégi játékkal már csak a régi motorosok, az igazán fanatikusok játszanak manapság, ehhez képest még gyökerebbek mint amikor "divat" volt. :(((
Egyébként a szerver üdvözlő szövege is 1:1-ben a régi lamPH!ás. Szerintem megszerezték valahogy a configot.

Viszont hiányolom róla a pb-t meg a pam-ot.

(#2553) Zsadi válasza FlasH-BacK (#2552) üzenetére


Zsadi
őstag

Jaja, ezt írtam, idóták is járnak oda.

Az a fura, a név viszont nem úgy van feltüntetve mint nálunk volt. (A PH! nincs kiemelve)

(#2554) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek! A karácsonyi lám[PH!]ás fénye ragyogja be lelketeket! ;]

Statisztika: az utóbbi 1 évben 50 hsz-t írtunk a fórumba.

(#2555) Zsadi válasza FlasH-BacK (#2554) üzenetére


Zsadi
őstag

Már 51 :)

Boldog Békés Karácsonyt Nektek!

(#2556) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Utólag is boldogat mindenkinek!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2557) IreN!CuS válasza Zsadi (#2553) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Gondolom nem tudtok hozzá admin jelszót , vagy igen?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2558) Zsadi válasza IreN!CuS (#2557) üzenetére


Zsadi
őstag

Robaj volt a szerverguru, majd rákérdezek hátha....
De lehet megváltoztatták. Számomra rejtély továbbra is az a szerver...

(#2559) IreN!CuS válasza Zsadi (#2558) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha neadjisten meglenne simán kéne warozni :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2560) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Azt tudtátok ,hogy a CB lehúzta a rolót :( ? Ha ezt tudtam volna megnéztem volna még egyszer egy-két régi meccs "topic-ját"

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2561) Zsadi válasza IreN!CuS (#2560) üzenetére


Zsadi
őstag

Kár érte, akkor mi is odavesztünk. :(

(#2562) athomi


athomi
veterán

Én még mindig aktívan cod2- cod4-ezek, de folyamatosan romlik a színvonal a játékosok miatt. Nem sok gerincük van...

(#2563) Zsadi válasza athomi (#2562) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem is lehet sok jóra számítani...:(

[ Szerkesztve ]

(#2564) Robaj válasza Zsadi (#2535) üzenetére


Robaj
addikt

Lásd #2505 ;)

[ Szerkesztve ]

(#2565) bLaCkDoGoNe válasza Robaj (#2564) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nicsak, Robaj előkerült! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2566) Zsadi válasza Robaj (#2505) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha akkor válaszoltál volna hogy EZMIEZ? , már rég okosabbak lennénk. Mit agyaltam, ki csinálhatta.....

[ Szerkesztve ]

(#2567) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na látom le lett jelszavazva a srv :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2568) Zsadi válasza Robaj (#2564) üzenetére


Zsadi
őstag

És mégis? :)

[link]

(#2569) athomi


athomi
veterán

Sziasztok!

Tud valaki aktív, laza arcokkal rendelkező cod4-es társaságot akik esténként SD warokat játszanak? És persze akik nem vetnek meg egy új arcot. :)

[ Szerkesztve ]

(#2570) Zsadi válasza athomi (#2569) üzenetére


Zsadi
őstag

Sajnos nem. :(

(#2571) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2570) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én felraktam a COD-ot egy virtuális gépre, hogy megnézzem azt a híres-neves Lampha szervert, de nem volt fent senki. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2572) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2571) üzenetére


Zsadi
őstag

Úgy látszik, amióta eredetivel lehet felmenni, már nem olyan kapós.
Legalább PB nélkül, így a sok csaló elkerüli. :)

(#2573) IreN!CuS válasza Zsadi (#2572) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Inkább a HQ a probléma szerintem.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2574) FlasH-BacK válasza IreN!CuS (#2573) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

HQ az jó pedig!

(#2575) IreN!CuS válasza FlasH-BacK (#2574) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem mondtam ,hogy rossz ,de már annyira kicsit a játékosbázis ,hogy nem éri meg. Előbb telik meg egy srv sd vagy tdm módnál mint hq-nál

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2576) Pacák válasza athomi (#2569) üzenetére


Pacák
senior tag

Realcore és a .RoD.

Éppen szétváltak, szóval itt is, ott is kellhet a friss hús a darálóba. :DDD

Nuclear launch detected

(#2577) Zsadi


Zsadi
őstag

Uraim, ez jó volt. :) THX! :R

(#2578) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2577) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ismétlünk majd! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2579) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2578) üzenetére


Zsadi
őstag

Jelezzétek/keressetek ismét. :R

Ha lehet, előre. Hogy legyen söröm!!! :))

[ Szerkesztve ]

(#2580) Qorthral válasza Zsadi (#2579) üzenetére


Qorthral
őstag

A legnagyobb öröm a söröm? :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2581) Zsadi válasza Qorthral (#2580) üzenetére


Zsadi
őstag

hát azután amit néha a két kis csöppségem leművel..........IGEN! :DD

(#2582) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Tiszteletem az uraknak. Az érdekelne, hogy lenne-e kedvetek egy war-hoz COD2 alatt. A játékosok nagy része 20 év feletti. Nem vagyunk tapasztalt játékosok sőt inkább a kezdők közé sorolnánk magunkat, de a közös játék mindig jó. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#2583) Zsadi válasza PumpkinSeed (#2582) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem vagyunk már aktív "klán". Néha összejövünk egy kis lövöldözésre, ennyi.

Azért köszi. :) :R

(#2584) PumpkinSeed válasza Zsadi (#2583) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem. :) Az más akkor. :R

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#2585) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ha esetleg összeröffentek egy egy war-ra kérlek szóljatok ha van hely szívesen jönnék.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2586) Qorthral válasza IreN!CuS (#2585) üzenetére


Qorthral
őstag

:D

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2587) IreN!CuS válasza Qorthral (#2586) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mi olyan vicces ? :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2588) Qorthral válasza IreN!CuS (#2587) üzenetére


Qorthral
őstag

Semmi. :)
War-ra sajnos nincs nagy sansz. Még a hobby szinten félaktív tagok száma sem éri el az ötöt... téged is beleszámolva. ;) Funolások mennek nagy ritkán.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2589) IreN!CuS válasza Qorthral (#2588) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Én csak Zsadi kommentje után gondoltam ,hogy volt valami áksön , de akkor lehet téves értelmezés volt.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2590) Zsadi válasza IreN!CuS (#2589) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak egy laza kis lövöldözés volt, semmi komoly :)

(#2591) IreN!CuS válasza Zsadi (#2590) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hát egy jó 3v3 tdm/hq sem rossz nem feltétlenül kell sd :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2592) e=mc²


e=mc²
őstag

Oh igen!

Szevasztok hejj! :D

Itt garadzalcodtok es nekem meg csak nem is szoltok? :Y

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#2593) FlasH-BacK válasza e=mc² (#2592) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hé, ne vádascodj ilyen hevesen, kedves MC! Én itt se vótam. :DDD

De valami akcióban benne lennék mondjuk...karácsony tájékán, akkor biztos rá fogok érni. Többiek?

(#2594) Zsadi


Zsadi
őstag

Alakul a nyugdíjasklub :D
Negyed évvel hamarabb leszervezzük a programokat. :)

(#2595) bLaCkDoGoNe válasza FlasH-BacK (#2593) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Toooooooljuuuuuuk!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2596) e=mc²


e=mc²
őstag

Nem tudom, hogy valaha egyaltalan talalkozott-e barki barkivel is (mondjuk en Z-vel igen), de ugy erzem sosem fog osszejonni. Azert megprobalom: Mit szolnatok hozza, hogy csak ugy poenbol egyik hetvegen Budapesten csak ugy spontan nosztalgia klubbozzunk egyet?

Mindegy hol, csak beuljunk valahova, iszunk ket kolat( :D ) es elmelkedunk kodbe veszo emlekeink kozott.

Ambulimax Provider

(#2597) Zsadi válasza e=mc² (#2596) üzenetére


Zsadi
őstag

Repnapon réges régen egy messzi galaxisban, azért vagy 5-en összejöttünk egy kis kólázásra. :D

[ Szerkesztve ]

(#2598) Qorthral válasza e=mc² (#2596) üzenetére


Qorthral
őstag

Támogatom! ;)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2599) Zsadi


Zsadi
őstag

Ha valaki hazahoz kecsóra, benne vagyok :D

Viccet félretéve, jó az ötlet, de van pár vidéki, azt valahogy le kellene szervezni.

(#2600) Pacák


Pacák
senior tag

Bash-Party Pesten egy krimóban? :DDD

A Fehován kellett volna ezt összehozni. Aláfestésnek volt pár air-soft fegyver háttérnek és diszkrét emlékfalnak a magyar COD1 scene dicsőségére. Innét sörért és ágyas pálinkáért csak pár métert kellett menni. :)

Nuclear launch detected

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.