Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Zsadi válasza Pacák (#2448) üzenetére


Zsadi
őstag

Csak azt nem értem, miért nem engedte hogy többen összedobjuk, és fizessük...
Benne lettünk volna páran.
Azért még nyaggasd Te is :)

(#2452) Pacák válasza Zsadi (#2451) üzenetére


Pacák
senior tag

Nyaggatnám, de most sincs fent X-en...

Nuclear launch detected

(#2453) Zsadi válasza Pacák (#2452) üzenetére


Zsadi
őstag

Akkor nyaggasd Facen... :))

(#2454) Pacák válasza Zsadi (#2451) üzenetére


Pacák
senior tag

Most lesz a harmincnyolcadik születésnapom - kérek rá egy COD2 GOTY -t, az megvan sok más embernek is. Széthentelem az összes csíter csírát csak úgy csuklóból, hogy belezöldülnek, akkor majd lenyugszom és tárgyalóképes leszek...

Tényleg... a F@cebúk. :D

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#2455) Pacák


Pacák
senior tag

Van egy használaton kívüli Asus A2500D laptop, amit hozzámvágott a szomszéd. Nincs benne vinyó, rossz a saját billentyűzete, de egy linuxos bootolható pendrive-val régebben néztek rajta filmet a kicsik. Az öcsém nem játszik COD1-et mióta öszekarcolta valamelyik CD-jét. Ha elkérem a kulcsát, akkor adott az elméleti lehetőség egy konzol módban futó dedikált szerverhez. Csak nincs hová dugni az utp-t, mert nincs routerem. :(

Nuclear launch detected

(#2456) Pacák


Pacák
senior tag

Na tessék, még a szervernek is van saját facebook oldala, és persze az én skalpom van ott a képen... :P

Nuclear launch detected

(#2457) Zsadi válasza Pacák (#2455) üzenetére


Zsadi
őstag

Lehet tudok szerezni routert, állom azt a részét. :)
Sima elég lenne? (Nem wifis)
Ha összejön, és menne úgy a game, elpostázom Neked.

(#2458) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem dinamikus IP-ről szervert üzemeltetni nem telitalálat. Persze lehet ilyen DynDNS meg hasonló szolgáltatásokkal bohóckodni, de sosem lesz az igazi. (Szigorúan szvsz.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2459) Pacák válasza bLaCkDoGoNe (#2458) üzenetére


Pacák
senior tag

Van még más buktató is. Egyáltalán nem ismerem a cod konzolos parancsrendszerét, a linux disztrók sem mennek csuklóból, csak használom az éppen aktuális GUI-t a legjobb tudásom szerint.

Van egy pendrive-om, ami 2GB, ezen van egy bootolható slax kill bill edition, eddig ezzel, meg néha ubuntuval bohóckodtam. Lövésem sncs, hogy elég lesz-e ennyi tudás hozzá.

Tegnap vettem hirtelen felindulásból egy COD4 -et. Azt se tudtam, hogy eszik, vagy isszák a PERK-et eddig, amíg nem kickeltek amiatt, hogy az elsô elért perket beállítottam mikor megkaptam. :))

Nuclear launch detected

(#2460) Zsadi válasza Pacák (#2459) üzenetére


Zsadi
őstag

Keresd Robajt, cod konzolparancsokban otthon van, annó nálunk is ő játszotta a górét. :)

(#2461) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Most Halloween alkalmából akciós a L4D2 a Steamen, csak szólok. :)

Sőt, jövő hétfőig free weekend van, azaz ingyen lehet vele játszani.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2462) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2461) üzenetére


Zsadi
őstag

Már meeeg vaaaan. :P

Neked köszönhetően. :) :R

(#2463) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2462) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hátha van itt még valaki a fórumban, aki kipróbálná most, hogy nincs mivel játszani. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2464) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2463) üzenetére


Zsadi
őstag

4 napos ünnepben várható zombihent?
Elvégre a hallottak ünnepe lesz.... :D [MORBID:OFF]

Néznem kell akkor holnap valami micót, a régi halott.

(#2465) retexis válasza Pacák (#2459) üzenetére


retexis
tag

Szia Paci!

Van valami infód szeró ügyben? Napok óta halott, már elvonási tüneteim vannak :DDD

Gergő

(#2466) Zsadi válasza retexis (#2465) üzenetére


Zsadi
őstag

Állítólag már nem lesz... :O

Üdv: Zsadi = OxC = Camel... :)

(#2467) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2464) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én szívesen játszanék valamikor a hosszú hétvégén. Meglátjuk, kit tudunk még összetrombitálni, azért mikrofon ügyben próbálj meg intézkedni. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2468) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2467) üzenetére


Zsadi
őstag

Oké főnök! :)

(#2469) Elrood


Elrood
őstag

Ha tényleg ingyen lehet vele játszani hétfőig, akkor én benne vagyok.

Hmm, steam is írja, hogy free weekend, meglesem miután hazaértem.

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2470) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2467) üzenetére


Zsadi
őstag

Tényleg. Csak 4 ember játszhatja, vagy több is?
Annyare nem vágom... :B

(#2471) Pacák válasza retexis (#2465) üzenetére


Pacák
senior tag

Szia!

Mindennél többet elmond, hogy doyen profiljából eltűnt a COD1, az aktivitása meg lement a bányászbéka legalsó vágata alá... :(

[link]

Vettem COD2-t is, majd csak elleszek valahogy.

Nuclear launch detected

(#2472) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2470) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez jó kérdés, én sem tudom pontosan. Azt hiszem, hogy a legtöbb játékmódban legfeljebb 4 ember játszhat együtt, azt hiszem ez alól egyedül a Versus mód kivétel, ahol lehet 4 túlélő illetve 4 speciális zombi (hunter, boomer, stb.) is egymás ellen.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2473) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2472) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi a választ!

Mióta vagy Te addikt? :D

(#2474) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2473) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ööööö... nem tudom, fel sem tűnt. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2475) retexis válasza Zsadi (#2466) üzenetére


retexis
tag

Szomorú vagyok :(
Nagyon fog hiányozni a szeró és az emberek. :)

Üdv!

(#2476) Zsadi válasza retexis (#2475) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát vagyunk így egy páran sajna.. :(

Néha felnézek az e-kwatera.eu-ra. HQ Rifle szerver. Csak az a baj, hogy ott ész nélkül mennek, hq-t kerülve...

Üdv!

(#2478) Elrood


Elrood
őstag

Na lesz valami?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2479) Zsadi


Zsadi
őstag

Felőlem mehet valami este.

(#2480) Elrood


Elrood
őstag

Bocs, hogy elszúrtam a hétvégét, de szombaton eszméltem, hogy le se töltöttem a L4D2-t.
Két napot át próbáltam letölteni mindegyik napszakban, de mindig azt írta, hogy a szerverek túlterheltek:(.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2481) Zsadi válasza Elrood (#2480) üzenetére


Zsadi
őstag

Nem szúrtad el. :)
Én is csak felmentem egy külföldi rifle szerverre, meg valami magyarra (az admin váltogatta az sd-t, hq-t, dm-t), kilőttem magam, oszt jóccakát volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#2482) Zsadi válasza Pacák (#2471) üzenetére


Zsadi
őstag

Van valami jó szerver a láthatáron?
Hol nyomod?

(#2483) Pacák válasza Zsadi (#2482) üzenetére


Pacák
senior tag

Ami értelmes az a kvatera rifle only a lengyeleknél és az UDDP a németeknél. Van még egy német szerver, (LSK-MP.de) amin változtatják a játékmódokat én szerencsésen pont a hq-ba futottam bele. Kálmánkával a KHT magyar szerverén szoktam ctfb -t nyomni még COD2 alatt, ahol nagyon el vannak találva a hangok/poénok. Van western map, klasszikus westernfilm zenékkel. Bolt-action rifle-only fegyverek vannak ott is. Meg sokat játszom COD4 -vel hq-t. Végre vannak benne majdnem hagyományos fegyvereim, mint az M14 (egyenesági rokona az M1 Garand-nek) és a M1911 Colt, meg persze három repeszgránát - ahogyan én szoktam meg a felszerelést COD1 alatt. ;] COD4 alatt még viszonylag nagy a hq-s élet, sok a magyar szerver, ahol persze mindenféle lényegtelen Perk-et és a gránátvetőt tiltanak sok helyen. Állítólag ez magyar specialitás. :DDD Viszonylag nehéz volt tábornoki rangot elérni úgy, hogy ne lépjek senkinek a tyúkszemére akaratlanul. :)

Nuclear launch detected

(#2484) Zsadi válasza Pacák (#2483) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát ezekből az Uddp és a kvatera megy nálam,
Fel kéne tenni a Cod2-t, de ott mindig csak felb@stam magam, olyan gyenge. :)
Chim Clonera semmi esély? Faterral nem beszéltél róla?

(#2485) Pacák válasza Zsadi (#2484) üzenetére


Pacák
senior tag

Belevetettem magamat a COD4 érába és kezdem otthonosan érezni magamat, mióta majdnem hazai fegyverekkel és feltételekkel játszhatok. :)

Mondjuk ma felbosszantott egy kis tejfeles szájú huszár, hogy szerinte aimozok.
Szerintem meg a gyári COD4 teljesen kezesen viselkedik, különösen a forraltboros kezelés után. :DDD
Annak a nagyokosnak meg kapja be a vacogós cápa és rágódjon rajta... :P

Írtam neki, hogy nem egy kategóriában focizunk, de kötötte az ebet a karóhoz...

Nuclear launch detected

(#2486) Zsadi válasza Pacák (#2485) üzenetére


Zsadi
őstag

:D

Gyári Cod4 hol a legjobb vétel? Most az amúgy melyik? :D a Cod MW4 ?
Steamen kb 7000-7500Ft
Az sem tudom abban hogy kell játszani. :) Mennyire könnyű belejönni? Single egyáltalán van benne?
Nagyon kimaradt nekem ez.....

[ Szerkesztve ]

(#2487) Pacák válasza Zsadi (#2486) üzenetére


Pacák
senior tag

Megleptem magamat a tesco-ban cirka 4500Ft volt. :D

Cod4 Modern Warfare. Ez az utolsó rész, amit még steam nélkül lehet használni. :)
November 4, a szülinapom óta tolom, már ötcsillagos vagyok. :D És jó a kedvem a forralt bortól. :DDD

Nuclear launch detected

(#2488) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2486) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Várd meg a karácsonyi leárazást Steam-en, lehet hogy szerencséd lesz. :)
Zombizni is kéne már!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2489) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2488) üzenetére


Zsadi
őstag

Okés Főnök! :)
Zombizni is kéne ám, úgy ahogy mondod. Mondjuk szenteste? :D

(#2490) Pacák válasza Zsadi (#2489) üzenetére


Pacák
senior tag

Szenteste? Maaaargit nooormális? :DDD

Nem borul a családi béke ez miatt? :Y
Én rendszeresen megkapom, hogy ne játszak, ha éppen olyanja van a páromnak. Az persze nem gond, ha ő a két kereskedelmin vetített szappanoperát egyikről a másikra kapcsolgatva követi nyomon... De én ne játszak, csak 22 óra után, de akkor sem nézi jó szemmel.

Ezért főleg akkor játszom, ha nincs itthon, mert egésznapos/délutános műszakban van.

Nuclear launch detected

(#2491) Zsadi válasza Pacák (#2490) üzenetére


Zsadi
őstag

Be szép is lenne, ráadásul kihangosítva játszani....Háttérben meg zümmögne a Jingle bells a csemetékkel. :))

Mostanában kevés a játék, így nálunk nincs ebből problematika.

[ Szerkesztve ]

(#2492) Zsadi válasza bLaCkDoGoNe (#2488) üzenetére


Zsadi
őstag

Boldog Névnapot! :R

(#2493) bLaCkDoGoNe válasza Zsadi (#2492) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2494) Pacák válasza bLaCkDoGoNe (#2493) üzenetére


Pacák
senior tag

Ezek szerint neked is van puttonyod teli zsákod? :DDD

Akkor jó munkát! :D Boldog névnapot! :DDD

Nuclear launch detected

(#2495) bLaCkDoGoNe válasza Pacák (#2494) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van teli, de inkább hócipő. :)

Köszi. :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2496) Pacák


Pacák
senior tag

Úgy érzem sok volt a meló mostanában.

Le kéne ereszteni a fáradtgőzt... :DDD

Nuclear launch detected

(#2497) Zsadi válasza Pacák (#2496) üzenetére


Zsadi
őstag

Pihenhet Honvéd!
:))

(#2498) BlackOps#MNK


BlackOps#MNK
csendes tag

http://magyarnagyklanok.hu
Hello,Ez az oldal egy nonprofit baráti társaság amely igyekszik megkönnyíteni a warok keresését és lebonyolítását. Az oldalon egy kereső program fut aminek segítségével kiválaszthatjátok az ellenfelet.NEM LIGA HANEM FIX ÁLLANDÓ CSAPATOKKAL!
A lejátszott warok után pontok járnak, nyert warnál 3 pont, vesztett war után 1 pont.
A pontokat külömböző ajándékokra, nyereményekre lehet beváltani pl.: klán pólok, fejhalgatók, gamer egerek,stb. amik postázva lessznek..(Nem átbaszás!)
Azért,hogy a war felügyelőknek könyebb dollguk legyen,KÖTELEZŐ a TeamSpeak3 használata ahol külön klánszobát kaptok!
Hogyha több infórmációt szeretnétek tudni vagy regisztrálni akkor irjatok nekem:lordo15@gmail.com vagy keresetek fell TeamSpeak3-on: 178.209.51.145:9987 ”BlackOps” néven (Van olyan,hogy Security Level(Biztonsági Szint) amit el kell indítani,hogy megnöveld és betudj lépni,egyszeri alkalommal kell megcsinálni!)
Nevezhető játékok: COD2;COD4;CS1.6;CS:S;CS:GO;LOL;WOW;MC;SC2(De klán játék szerint bővitjük!)
Tisztelettel,"BlackOps" MNK Technikus

(#2499) Pacák válasza Zsadi (#2497) üzenetére


Pacák
senior tag

Elolvastam ezt a felhívást kettőnk között. Majdnem szolgálatba helyeztem magamat, mint korrektor, de nem... béke van, szeretet, karácsony, teregetem a tiszta ruhát és sütöm a mézest... :DDD

Kellemes Ünnepeket és több frag -et, mint fogat! :)

Ezt meg loptam a szomszédból:

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#2500) FlasH-BacK


FlasH-BacK
senior tag

Korrekció szerintem is ráférne: a COD hiányzik a játéklistából. :)

Mellesleg boldog bejglizabálást így karácsony alkalmából mindenkinek, és sok fps-t a fa alá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.