Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74) roPHka


roPHka
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben, ha kötök egy új szerződést valamelyik biztosítónál, tehát biztosítót váltok, akkor megmarad-e a bonusz besorolásom? Vagy ehhez előtte fel kell, hogy mondjam a jelenlegi biztosítónál lévő szerződésem?
Netrisk-en annyit olvastam, hogy dec.01-ig be kell küldeni a felmondólevelet a jelenlegi biztosítóhoz (ez amúgy egyáltalán miből is áll?), és csak azután dec.31-ig kell megkötni az új biztosítást. Ez csak ott online, vagy alapból így van mindenhol?
illetve, ha nem akarok biztosítótváltani, hanem csak újra szeretném kötni a biztosítást, az is így jár? vagy egyáltalán nem kell felmondani a jelenlegi szerződést?
Már nem tudom, hogy van ez az egész, egy picit összezavarodtam, mivel amúgysem magamnak kötöm, hanem fateromnak segítenék, mert mindjárt itt van nov. 30.-a és még semmi lépést sem tettünk az ügyben, ő pedig sajnos nem ér rá ezzel foglalkozni az elkövetkező 2 napban :(
Ja és, én mint a fia, valahogy tudok e neki szerződést kötni, vagy ehhez valamilyen felhatalmazás szükséges?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.