Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) Elektrosokk válasza vond (#25650) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Te már vetted az új üveges kiszerelést is ? ugyanolyan ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25652) vond válasza Elektrosokk (#25651) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Várj, van egy harmadik fajta üveg is? Ugye volt régen ez (ehhez nem volt szerencsém), nekem ilyen hosszúkásból volt több darab is (EDP és EDT is), és most látok ilyen négyzeteset is. Tiszta kavar és zavar az egész...

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#25653) Elektrosokk válasza vond (#25652) üzenetére


Elektrosokk
addikt

már csak az utolsót forgalmazzák, elvétve a magas üvegből van edt pár helyen, de elég emelt áron.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25654) pohár válasza vond (#25652) üzenetére


pohár
félisten

az első képed volt az eredeti LIDGE, utána jött az ugyanolyan üveg, de fekete festék nélkül :K
aztán jöttek a hosszú, magas üvegek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25655) Elektrosokk válasza pohár (#25654) üzenetére


Elektrosokk
addikt

aztán jöttek a hosszú, magas üvegek

de olyan vélemények is vannak hogy a mostani verzió a hosszú magas üvegestől is visszalépés. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25656) gergo5991


gergo5991
őstag

nemtudjátok van egy mintám sauvage 2015 edp.. a mostani kapható edp-vel is megegyezik az illat? lehet ez az a fantom illat amit keresek már régóta, azt hittem az edt lesz az, de nem.

Másik: csak az edt okoz nose blindnesst vagy az edp is ilyen? 4-5 covid meg egyéb megbetegedések óta alig érzek valami illatot.. cdnim-től is jóhogynem hátra ugrottam mikor bele szagoltam, most meg szagolom szagolom és alig érzek valamit

(#25657) pohár válasza Elektrosokk (#25655) üzenetére


pohár
félisten

simán lehet, minden egyes reformulációtól gyengébb lesz általában a cucc, legalábbis én eddig ilyenekkel találkoztam csak :(

én most az új Kilian, 2023-as blendet fontolgatom erősen, egy splitet lehet csinálni kellene belőle (Love don't be Shy Amber & Oud Special Blend 2023), de ha nincs a fél üvegre vevő már, addig felejtős... 335€ az mégis 335€ :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25658) jackooo84 válasza donbig (#25634) üzenetére


jackooo84
tag

Köszi a választ a boreal-t próbáltuk ami az mfk rouge540 dupe-ja, brutál tartós cucc és majdhogy nem ugyan az az (fő) illat.Van még creed aventus klón is amire kiváncsi lennék...

(#25659) tibbike01 válasza pohár (#25657) üzenetére


tibbike01
őstag

Te nagyon rá vagy függve a Kilian illatokra. :D
Ennyire jók lennének? Minőség egyediseg tekintetében?

(#25660) pohár válasza tibbike01 (#25659) üzenetére


pohár
félisten

hát, mivel az Amber Oud nagy kedvenc, ez pedig kb annak, és a a Love don't be shy keveréke, rossz tuti nem lehet :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25661) Elektrosokk válasza pohár (#25657) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Jól hangzik, most más házak èrdekelnek. Viszont egy olyan kollekcióban gondolkodom ami Nálad is volt. :)

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25662) kk831228 válasza tibbike01 (#25659) üzenetére


kk831228
addikt

Nem rosszak, de nem mondanám kimagaslónak őket, straight elég finom, meg nekem extreme oud volt ami tetszett, sok elmegy az édes vonal felé, azok nem annyira egyediek és kimagaslóak.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25663) Misogi


Misogi
aktív tag

Fu srácok, ez a Megamare valami brutálisan jó. Kb. olyan mint a Bvlgari Aqua csak bekristályozva. :DDD

(#25664) tibbike01 válasza Misogi (#25663) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem nem jött be, értelmezhetetlenül sós tömény fullasztó volt. Habár csak papírcsíkon hoztam haza.

(#25665) kk831228 válasza tibbike01 (#25664) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem se tetszett, kb a Semi ami legjobban tetszik az Orto kollekcióból.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25666) Elektrosokk válasza tibbike01 (#25664) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ő lelkes típus a korai időszakban. :DDD

#25665kk831228 az előzmények alapján hasonló az ízlésünk, azért is kérdeztem rá. :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25667) bbdzyx válasza Elektrosokk (#25666) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Ja, én is megfigyeltem: Misogi lelkendezik az első pár fújásnál, aztán egy hónapon belül próbálja rásózni a topikra az üveges maradékait ;]

[twofatcat #21848] megkövetem magam, én is nézem már egy ideje egy ezt a csajt. :B A Gris Charnel-t is miatta próbáltam ki, van pár jó női ajánlata és tényleg nem az affektalos típus, se nem fizetett clickbait a contentje.
Férfi vonalon Max Forti az, aki ugyanez a kategória és hasonló az ízlésünk. Neki a Costume National Homme Parfum megismerését köszönhetem. Ez utóbbi és a Gris Charnel-ek tuti rotációban lesznek a kövi őszi-téli szezonban.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#25668) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

Tegnap a Müllerben jártam, 3 illatot szagolgattam meg, 1 million Royal, Armani Code parfüm, és Bvlgari Terrae essence edp. Ha voksolni kéne sok más illat közül is a Bvlgarit tudom ajánlani.

(#25669) Zsoltp0k


Zsoltp0k
lelkes újonc

Sziasztok, Új tag vagyok :D
Pár napja rendeltem egy Baccarat 540 edp t mintat a Nerolitol, de gyerekek ebből alig érezni valamit, en azt vartam tőle hogy itt nagy föld indulas lesz. Most a vagy az en orrom kuka hozzá, vagy a bőröm szar, vagy nem eredeti?! Amúgy nemreg egy ilyen beulos helyen ereztem csajokon ehhez hasonlo illatot, de az femesebb volt, es sokkal nagyobb volt a palást, az egesz helyen lehetett érezni, en kis naivan azt hittem hogy az ez a parfum lesz.. :F

[ Szerkesztve ]

(#25670) pohár válasza Elektrosokk (#25661) üzenetére


pohár
félisten

volt? mi volt nálam? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25671) Misogi válasza bbdzyx (#25667) üzenetére


Misogi
aktív tag

:DDD :DDD :C :C

(#25672) TomDeNemm válasza Zsoltp0k (#25669) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

jelenleg a kocsimban van B540 illatosító, illetve volt egy klón illatom, ami olcsóbb kategória és annak a másolata. Jódos jellegű illata, szóval azt kéne éreznéd, mármint a jódot :)

(#25673) Elektrosokk válasza pohár (#25670) üzenetére


Elektrosokk
addikt

A travel size válogatásra gondolok

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25674) pohár válasza Elektrosokk (#25673) üzenetére


pohár
félisten

jaaaaajaja, felfogtam végre... :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25675) Talala


Talala
senior tag

Omnia Profumi parfümök féláron a cherry gardennél. Ismeritek, van amit érdemes lehet vakon venni.

(#25676) NYJ75


NYJ75
csendes tag

Sziasztok!

Az amouage honour man mennyire tartós illat szeretném kérni a véleményeteket .

Előre is köszönöm szépen :R

(#25677) Viiktor1989 válasza NYJ75 (#25676) üzenetére


Viiktor1989
tag

Szia. Nekem ebben a hűvösebb időben igen tartós. Fújtam belőle a pólómra is, másnap,ahogy elmentem mellette( leraktam a székre), éreztem az illatàt(ami mellesleg nagyon finom illat)

(#25678) Zsoltp0k


Zsoltp0k
lelkes újonc

Aventus creedrol mi a véleményetek? Tegnap éreztem valakin, elegge almás beutese volt, de eleg nagy volt a terjedelme. Olvastam hogy ezekből sok batch van, minden kiadas más jellegű

(#25679) gergo5991


gergo5991
őstag

Nagyon megszaladtak az árak, de ahogy nézem nem konkrétan a notino emelt árat, de pld dior oldalán is áremelés történt. Tegnap ránéztem notinon montblanc explorerre 100ml 75 euró. 2 éve 35 ért volt..Mennyi az esélye annak, hogy ha pld a dior árat emelt a weboldalán, hajlandó azt csökkenteni is? F.sz kivan ezzel az inflációt lekövető áremeléssel.. mikor áll meg ez egyáltalán? az az érzésem ez a sok zsugori cég hiába csökkeni fog a vásárlói erő, inkább kivárnak, vagy hagyják elrohadni a f.ba a terméket, de isten ments hogy árat csökkentsenek.

[ Szerkesztve ]

(#25680) bbdzyx válasza Zsoltp0k (#25678) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A sok dupe és klón miatt én már nem szívesem hordom, pedig szerettem az originalt és tavalyelőtt a Cologne-t is locsoltam, de az utóbbit hozza egy MB Explorer is olcsóbban (bár az előző hsz alapján ez is egyre kevésbé igaz).

Ugyanez igaz a BR540-re is. Úton-útfélen érezni vagy éppen egy olcsóbb klónját, Ariana Grande Cloud és Ajmal Aristocratot, stb.

Általában véve lett mainstream a minőségi parfüm viselése az elmúlt 1.5 évben a social média és influencerek hatására. Kicsit azért sajnálom is, mert a jelenség felhajtja az árakat és nem csak nekem lesz jó illatom a társaságban. :(

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#25681) Swatchboy75


Swatchboy75
csendes újonc

Sziasztok!

A két Creed illat közül ti melyiket választanátok , melyik a frissebb és tartós nyáron is viselhető parfüm?
Royal water vagy Virgin Island water

Köszi a segítséget.

(#25682) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Notino 18% kedvezmény minden nem akciós parfümre a perfumes18 kóddal applikációból. Nyílván előtte felárazták, de van 1-2 jó deal.

[ Szerkesztve ]

(#25683) darkrock


darkrock
aktív tag

Cedrat Boise - tester 120 ml 25.990 Ft
Ezen most elgondolkoztam

(#25684) jackooo84 válasza darkrock (#25683) üzenetére


jackooo84
tag

Vegyed meg :)

(#25685) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Bvlgari Aqua Pour Homme Marine EDT

erről mit gondoltok? :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25686) Misogi válasza Elektrosokk (#25685) üzenetére


Misogi
aktív tag

Miért adnál ennyi pénzt egy ilyen basic, designer illatra?

Ebből 100ml üvegek mentek 11 ezerért még tavaly...hihetetlen mennyire megváltozott a piac.

(#25687) Freddycom válasza Elektrosokk (#25685) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez új vagy pont h régi? Ez nem abban a billegő kavics üvegben szokott lenni, mint az Amara?

(#25688) pohár válasza Freddycom (#25687) üzenetére


pohár
félisten

de, de ez 30ml-s üveg, azok a 100-asok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25689) Elektrosokk válasza Misogi (#25686) üzenetére


Elektrosokk
addikt

kimondottan az ott olvasható vélemények miatt érdekel. :)

#25687Freddycom régi

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25690) Fr0z3n válasza darkrock (#25683) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Elég vegyesek az értékelések. Vajon megéri ennyiért bepróbálni? :F

(#25691) ricogsm válasza darkrock (#25683) üzenetére


ricogsm
őstag

Extrait jobb lenne sztem.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#25692) Elektrosokk válasza ricogsm (#25691) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Egyik CB "függő" srácnak pont hogy csalódás volt.

Tegnap felfújtam az EDP-t , este a párás időben sokkal füstösebbnek éreztem, elképesztő hogy mennyi arca van ennek az illatnak.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25693) Misogi válasza Elektrosokk (#25692) üzenetére


Misogi
aktív tag

Én a simát használom néha, sima CB-t. Imádom az illatot de kb. 20 perc múlva semmit sem érzek. :(

(#25694) Elektrosokk válasza Misogi (#25693) üzenetére


Elektrosokk
addikt

állítólag olyan az illat - sokak szerint nem érzed de ott van- , az enyém egy 19-es batch.

Oud for happinessből két fújás a nappaliban, és barátnőm a hálóból kiabál hogy milyen jó az illatom. :DD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25695) Misogi válasza Elektrosokk (#25694) üzenetére


Misogi
aktív tag

Igen, nekem is 19-es batch és mindig szólnak nap végén hogy de jó illatom van.

Egyébként pár napja tesztelem a 'Megamare'-t. Még mindig nagyon tetszik viszont egy idő után már kezd kicsit fájni tőle a fejem, pedig nem fújok sokat. Nehezen tudom ezt elképzelni nyári időben. Ha esetleg valaki próbálta már a 'Bergamask'-ot, jobban tetszett neki mint a Mega?

(#25696) Elektrosokk válasza Misogi (#25695) üzenetére


Elektrosokk
addikt

egy idő után már kezd kicsit fájni tőle a fejem

úgyanezt mondta a srác is, aki eladta az üvegét másfél hete.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25697) Misogi válasza Elektrosokk (#25696) üzenetére


Misogi
aktív tag

Na majd júliusban, 35 fokban, befújom magam 5x vele és elmegyek pusztítani. :DDD :C

(#25698) Elektrosokk válasza Misogi (#25697) üzenetére


Elektrosokk
addikt

hajrá! :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#25699) tibbike01 válasza Misogi (#25697) üzenetére


tibbike01
őstag

Én a helyedben layerezném az Interludeal :D

(#25700) Elektrosokk válasza tibbike01 (#25699) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Ez is egy megfontolandó ötlet! :C :DDD :K

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.