Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Stauffenberg válasza Mercutio_ (#18900) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Aha ő az, de amikor végignézek a többin, akkor megint a teljes képzavar van, hogy melyik is lehetett a régi design és pont az az "anyátokpitáját" érzés kerít hatalmába, mint amikor a DM polcai előtt ácsorogva próbáltam megtalálni. Hozzáteszem nem ehhez a konkrét illathoz ragaszkodom, csak nőtől kaptam anno és mikor 1-2 évvel később ez a nőszemély ismét "visszatért a városba", akkor egy gegnek be akartam dobni. Most meg csak úgy eszembe jutott, hogy beruháznék valami hasonló, de kidolgozottabb illatra.

Nem tudom mikor járok megint Újpest felé, régen ott laktam, de most a város pont átellenes pontján. :D De köszi a felajánlást.

Btw látom a Notino boltokat nyitott, én erről teljesen lemaradtam, lehet betérek majd oda szaglászni valamikor. Vagy mivel amúgy is kell rendelnem a napokban mást is onnan, szállítás meg ingyenes, hozzácsapnék ilyen kis mini mintákat ha tudtok tippeket miket lenne érdemes kosárba pakolni fás-fűszeres esetleg kicsit citrusos vonalon (de a fás alaphoz ragaszkodom).

(#18902) #04331520 válasza Stauffenberg (#18901) üzenetére


#04331520
törölt tag

(#18903) iatti válasza Stauffenberg (#18901) üzenetére


iatti
aktív tag

én is így vagyok,kipróbáltam már vagy 20féle mintát. legtöbbje édes leszáradású,hamar elillanó lötty. :DD itt nagy népszerűségnek örvendenek a creed-ek, bár én még nem illatoltam, meg ennyit nem szánok rá+nagyobb tapasztalattal rendelkező emberkétől hallottam,hogy túl hype-olt. a sok sok szar közül talán a két legkisebb szar jön be. :D encre noir extreme meg a encre noir sport. egy próbát megér.

(#18904) iatti


iatti
aktív tag

az is érdekes,a notinonál olcsóbb a 100ml-is, mint a kisebb üveg. már megint mi van? :Y

(#18905) Mercutio_ válasza #04331520 (#18902) üzenetére


Mercutio_
félisten

"...vagyonokat nem is költenék rá most." :D

Stauffenberg: Ja, hogy már nem erre laksz! Akkor marad a notino bemutató terem :K pedig az iatti által emlegetett encre noire sport is van (bár elég fás, inkább hidegebb időben használom)

iatti: Azért vettem Lalique White-ból is 125ml-est, szerintem valami beállítási hiba lehet.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18906) Stauffenberg válasza Mercutio_ (#18905) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De legalább jól emlékeztél, hogy laktam ott, valami fotógépügyi összefutás volt akkoriban is kilátásban, mikor még a kerületben béreltem lakást. :D

Ebben az említett Mexx-ben az tetszik, hogy a fás alap felett ott vannak a citrusok is, ha valami így van hangolva, nálam elmegy négyévszakosnak.

(#18902) Újgyerek: Merci jól mondja, ez már bőséggel kereten kívül van. Még nem döntöttem el mennyit akarok rászánni, de mondjuk 20 ezer magyar pénznél (teszter verzió is játszik) többet most nem szívesen. Egyszer nekifutottam az eladó bevonásával a Douglas-ben a szagolgatásnak, de valahogy mindig arra jutottam, hogy ami ott volt 30k-ig (ez kb a Krisztiék-féle 18-20k ár) azok nem voltak annyival jobbak, mint amennyivel többe kerültek, de ez lehet csak azért volt, mert bénaságokat nyomott a kezembe az eladó.

(#18907) iatti


iatti
aktív tag

ez a white hogy viszonyul a két másikhoz? szárazabb, virágosabb/nem kell/, citrusosabb? tartósság milyen? mert a sima noirt-t néztem fél éve a notinóban, az pillantok alatt elillant. az extreme meg a sport azért tartósabb.

(#18908) #04331520 válasza Stauffenberg (#18906) üzenetére


#04331520
törölt tag

Én a mintára gondoltam. 3ezer forint. Új bekezdés volt részedről, úgy is kezeltem.

(#18909) Petyke77 válasza pohár (#18889) üzenetére


Petyke77
tag

Engem igen ha még aktuális!

(#18910) Mercutio_ válasza iatti (#18907) üzenetére


Mercutio_
félisten

A Lalique White teljesen külön illat, nem is hasonlít az encre noire-okhoz :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18911) pohár válasza Petyke77 (#18909) üzenetére


pohár
félisten

áh, sajna nem, kb 2 nap múlva el is elvitték :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18912) Petyke77 válasza pohár (#18911) üzenetére


Petyke77
tag

Csak nem jön össze egy Uden decant... :) Azért köszi!

(#18913) trassher


trassher
addikt

A Daarej most 6530 pénz ingyen szállítással notino-n. Még akkor sem tudtam "otthagyni", hogy lehet csak hónapok múlva kell majd.

Redmi Note 7

(#18914) tibbike01 válasza trassher (#18913) üzenetére


tibbike01
őstag

Én télen nagyon megcsömöltem a Daarej-től. Egy idő után nagyon érződik, hogy szintetikus.

(#18915) trassher válasza tibbike01 (#18914) üzenetére


trassher
addikt

Ősszel-télen Boss bottled intense amit minden nap használok munkába, daarej ritkán vagy ha pl ismerkedés van. Bent az irodában szerették a nők.

Redmi Note 7

(#18916) pohár válasza Petyke77 (#18912) üzenetére


pohár
félisten

krémmánia esetleg? :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18917) Mercutio_ válasza tibbike01 (#18914) üzenetére


Mercutio_
félisten

Heti egyszer pont elég, úgy nincs csömör.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18918) iatti válasza Mercutio_ (#18917) üzenetére


iatti
aktív tag

van most valami kupon notinonál? encre noir sport + extreme venném.

(#18919) -secret- válasza iatti (#18918) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Talán?

HU15-PHFA

(#18920) Jhonny06 válasza iatti (#18904) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez már évek óta így van. A 10e alatti/körüli parfümöknél általában olcsóbb a nagyobb.

(#18921) iatti válasza -secret- (#18919) üzenetére


iatti
aktív tag

köszi,de ez nem nyerő :))

(#18922) El Gringo válasza iatti (#18921) üzenetére


El Gringo
senior tag

egy hétig ingyen volt mindenre a szállítás. erről kicsit lecsúsztál

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18923) iatti válasza El Gringo (#18922) üzenetére


iatti
aktív tag

megrendeltem őket,ennyi belefér. kértem még hozzá pár caron mintát. hátha lesz benne valami retrós-tökös anyag :DD

(#18924) Petyke77 válasza pohár (#18916) üzenetére


Petyke77
tag

ott nincs sajna. Végül berendeltem Parfumo-ról 5ml-t. Érdekes hogy ott sem sokan árulják, 4 ember árul decantot belőle...

(#18925) pohár válasza Petyke77 (#18924) üzenetére


pohár
félisten

igen, nagyon ritka jószág... nekem ma hozta haza ismerős a régi üveges 100ml-s Uden üvegemet, amiben van még úgy 30-35ml, egy darabig jó leszek :C

állíts be értesítőt rá, így kapsz e-mailt ha valaki tesz fel bármilyen Udent (üveges, minta, splitre emberkeresés, vagy csak szimplán keresi az illatot szekcióban) :K

most már jöhet az üveges vadászat a Xerjoff Alexandria II, Uden Overdose, Nishane Hacivat, Ani, Roja Enigma után... fájni fog :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18926) tibbike01 válasza pohár (#18925) üzenetére


tibbike01
őstag

Ti átlagolva mennyi költöttök parfümre egy hónapban? Mondjuk az elmúlt egy évben? :D

(#18927) Petyke77 válasza pohár (#18925) üzenetére


Petyke77
tag

:) az Alexandria Ii engem is érdekelne mert sok jót olvastam róla! Köszi a tippet!

(#18928) Petyke77 válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


Petyke77
tag

Össze sem merem számolni! 😀 Nekem most összegyűlt vagy 30-40 olyan decantom amit nem használok de nincs szívem kidobni sem... 😀

[ Szerkesztve ]

(#18929) pohár válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


pohár
félisten

erősen változik, mert általában én a jó dealekre csapok le :D (de ez a hónap eddig olyan 75e, ami csak üveges, decantra nem sokat költök, max havi 10e)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18930) medica válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


medica
senior tag

nálam tipikus hiba a túlköltekezés tekintetében hogy drága parfümök olcsóbb klónjait keresve többet költök mintha megvenném az eredetit.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18931) jolti válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


jolti
senior tag

Én egy másfél éve fogtam bele egy projektbe', hogy minden hónapban veszek egy parfümöt.
Mindig érdekeltek, meg szerettem a parfümöket, de jobban azóta engedhetem meg magamnak.
Eleinte csak egy 8 ezer körül szántam rá (CK, Bentley, stb.), de ez az összeg hamar és gyorsan elkezdett felfelé kúszni...
Több mint a duplába fáj már havonta.
Meg azért veszek decantokat is, mert már egy pár nem tetszőbe belefiutottam a blinde buy során. Bár azokra nagyon sajnálom a pénzt, mert 3-4-5 ezret, meg többet kiadni, mondjuk 10 ml-es kiszerelésért, kicsit szívfájdító. Ráadásul azután meg pikk-pakk elfújkálom.
Sajna szar a bőröm, nem tartja meg sokáig az illatokat. Nyilván az orrom is hozzá szokik, de azért vannak kivételek, amiket eszméletlenül sokáig vannak rajtam és érzem is szinte végéig magamon. (pl. a Cedrat Boasie, Armani AdG Absolu / Profumo, Bentley Man Intense, Guerlain Homme - de ez nem tetszik, túl mojitos nekem, viszont nagyon jó minőségű. Fel is tettem ide a cserébe, ha érdekel valakit. Szóval ilyeneket keresek folyamatosan. )
Bele lehet ebbe is buzulni rendesen... :W

[ Szerkesztve ]

(#18932) Petyke77 válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


Petyke77
tag

Egyébként így jóval több kétszáz főleg niche decant-al a hátam mögött Kb 10-15 olyan van amiiből vennék/vettem teljes üveget vagy maradékot...

(#18933) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már szóba jött: Valaki barterezne velem pár nyári mintát, cserébe Rasasi Jurrah, Nashwah, Ruwah 5-5-5ml-t adnék ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18934) iatti válasza Mercutio_ (#18933) üzenetére


iatti
aktív tag

a jurrah volt az első üveg amit vettem jó egy éve,mikor elkezdtem nézegelődni az utoljára a 90-es években vett givenchy gentleman után. az eleje már nekem is túl tökös volt :DD .aztán tavaly nyáron bent volt a kocsiban,és csendesedett az eleje. így már egész használható,már nem sok van az üvegben. de már jön az encre noir extreme+sport.

(#18935) mufi válasza tibbike01 (#18914) üzenetére


mufi
senior tag

Hazajött az elveszett fiam.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18936) mufi válasza tibbike01 (#18926) üzenetére


mufi
senior tag

Na tessék az előbb örömkönnyek jöttek tőled most meg itt káromkodsz te szemtelen :DDD
Há' ki mer' ennek utánaszámóni'? :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18937) ak76


ak76
senior tag

Van itt valaki aki emlékszik a Davidoff Good Life (férfi) illatára?
Ennek a hasonmását, klónját stb keresem, vagy valamit ami hasonlít rá, eredeti is van fenn ebay-en, de 200-300 jurót' azért nem ér a cucc.
Erről van szó:

(#18938) Jhonny06 válasza ak76 (#18937) üzenetére


Jhonny06
veterán

A DUA csinált klónt, azt írják nagyon jól sikerült: [link]

Általában van 25%-os kupon, így kvázi ingyenes a szállítás az USA-ból.

(#18939) kk831228 válasza Mercutio_ (#18933) üzenetére


kk831228
addikt

Oud of Nawab- ot szagold meg, nekem nagyon bejövős... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#18940) ak76 válasza Jhonny06 (#18938) üzenetére


ak76
senior tag

Köszi, lehet hogy berendelem, sajnálom hogy annak idején megszüntették a DGL gyártását.

(#18941) medica


medica
senior tag

Clinique Aromatics Black Cherry mennyire cherrys/füstös leszáradás után? Nyárra még elmegy vagy inkább csak téli? Valaki próbálta már innen?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18942) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Pesten hol tudnék venni BVLGARI Aqva Pour HommeEau De Toilette / 30 ml legolcsóbban :DDD vagy illatmintát belőle. Boltott keresek mert a netten lenne csak most kellene nekem.

(#18943) iatti válasza iatti (#18934) üzenetére


iatti
aktív tag

megjöttek a notinotol a encre noir extreme meg a sport. az extreme mintán 19 áprilisi.az én üvegem szeptemberi. megvolt a hígítás közben:DD magamra locsoltam,azt egy óra múlva semmi. a sport mintám kb 4éves. ez is tartósabb mint amit vettem. kalap k.ki mindkettő. pedig tetszenének. azért kíváncsi lennék,az oldalukon is ezt adják 87ejróért? mert akkor ezek is megérdemelnek egy ebola vírusos üdvözlő levelet. :DD

(#18944) mufi válasza ak76 (#18940) üzenetére


mufi
senior tag

Ha rendelsz valamit szolj, lehet en is rendelnek de sajna nincs kuponom.
Jhonny06 - vamot kell fizetni ha amcsibol rendelunk?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18945) mufi válasza iatti (#18943) üzenetére


mufi
senior tag

Szia,

nem hiszem, hogy volt higitas, nekem van regi es uj uvegem is, full egyforma a lotty szine, nem lehetne egyforma ha higitottak volna, az illat is egyforma...legalabbis az en orrom szerint.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18946) Jhonny06 válasza mufi (#18944) üzenetére


Jhonny06
veterán

Eddig sose fogták meg a DUA csomagjaimat, ha jól emlékszem nem szokták ráírni az értéket.

(#18947) iatti válasza mufi (#18945) üzenetére


iatti
aktív tag

én arra gondoltam hogy dekantolok egy egy adagot,és összehasonlítom a színét. az lehet esetleg,hogy az állástól picit összeérik,sűrűsödik?

(#18948) iatti válasza Jhonny06 (#18946) üzenetére


iatti
aktív tag

minimál rá az esély,hogy egy kisméretű csomagot kiemeljenek ellenőrzésre.persze az ördög nem alszik.

(#18949) BMW-M válasza Jhonny06 (#18938) üzenetére


BMW-M
újonc

Az Alexandria-nak is van klónja rá The Best Life néven.
Bond No. 9 - Gramercy Park -ot is hozzá hasonlítják.

[ Szerkesztve ]

(#18950) Vamos92 válasza iatti (#18943) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Nekem 2019.09. az EN extreme, 2020.02. az EN sport és mindkét parfüm átlagon felüli tartósságú, mondhatni egész "munkaidős" illat..(rajtam egy The One EDP is kimondottan jól teljesít   )Mindezek mellett a sima EN (ami nálam szintén 2019. batch) szerintem köröket ver rájuk tartósságban.

Van white-om is, valaki azt írta rá egy frissen vasalt ing illata és szerintem tényleg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.