Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5502) Ariadne válasza Xantomas (#5420) üzenetére


Ariadne
őstag

Maxxisból van nekem Crossmark, az száraz-poros-gyökeres talajra tökéletes, de sáron iszonyúan csúszik. Nagyon kísérletezni nem akarok, vagy a Resolution utódját veszem, vagy NN-eket. Viszont mivel NN-ből van piros csíkos, izé, hát na, nőből vagyok, szóval asszem az lesz... :B

Hiúsági dolgokkal meg ne foglalkozz, bringázol és kész, jól érzed magad, a többi kit érdekel? Pláne az erdőben csak az lát, akivel, akikkel mész, tényleg nincs min aggódni... Szigetkörnél is nézem, hogy az én most már jóval kevesebb, de nőhöz képest még mindig elég durva súlyommal is futok ugyanolyan időket, mint pálcikalábú lányok - de a hegyre még mindig lehet én érnék fel hamarabb bringával, és esélyesen lefele is. :P Egyébként a futást részben pont tüdőkapacitás növelése miatt kezdtem, meg a zsírt is égeti mint állat :D , csak javasolni tudom.

mod.: Annyit írtok, nem győzöm olvasni... :N Grafomán banda, ahelyett, hogy bringázna, itt tobzódik mind. :P

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.