Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29451) venember83 válasza rétisün (#29450) üzenetére


venember83
nagyúr

Attól függ. Egyik elmezakkant haver jött már túrázni ilyennel, mondjuk az aszfaltos túra volt, meg nem volt szint lényegében, de bírta, bár a mókuskerekezés nem tetszett neki, hamar szólt, ha túl nagy sebességre kapcsoltunk.

(#29452) Muton válasza Meme (#29449) üzenetére


Muton
addikt

sajnos az idei évet is dagadtan kezdem, szóval egyelőre marad az aszfalton és a lightos földúton tekerés. sok lóvém ilyesmire amúgy nincs, de annyira tetszik ez a megoldás, h erre mindenképpen áldozni fogok :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29453) KaraDani válasza Muton (#29452) üzenetére


KaraDani
addikt

Szintén zenész, nekem is le kéne dobnom legalább 15 kilo-t, de annyira nem egyszerű, ülőmunka mellett :(

(#29454) Ariadne válasza tekeyagd (#29445) üzenetére


Ariadne
őstag

Köszi, de ez nem lesz jó. Egyrészt most is Reconom van, csak nem levegős, szóval ha veszek, akkor már annál jobbat vennék, másrészt ennek a válla fekete. :B Mivel alapvetően jól megvagyok a mostani Reconnal, ezért nem hajt a tatár, csak akkor cserélek, ha tökéletesen olyan telót találok bele, amilyet szeretnék és jó áron is (plusz van pénz is rá az adott pillanatban :D). 100-120 körül lehet teljesen fehér Sid Team-eket találni, használt Fox is előbukkan néha ennyiért, szóval egyelőre várok. :)

Ejj, milyen sokan vagyunk zenészek erre, már együttest is alapíthatnánk simán. :P Jó lenne, ha egy nap 24-nél több órából állna, akkor talán el tudnék jutni rendszeresen konditerembe megint, egyelőre örülök, ha egyáltalán eleget tudok aludni... :O

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29455) ludsimon válasza #56474624 (#29448) üzenetére


ludsimon
veterán

Ha valóban megy... :)
Inkább az a pörgetős fajta vagy, vagy szépen lassan izmoból?
Szerintem inkább pörgetős.
Milyen sebességben vagy ilyenkor, ilyen sebességnél?

undefined

(#29456) dunc


dunc
nagyúr

Lehet ma meglesz a járgány :DD még megnézek többet is 125K s kategoria fér bele !! Már tűkőn ülök....sajna nem nyergen !!! :))

(#29457) KaraDani válasza dunc (#29456) üzenetére


KaraDani
addikt

Amúgy évente cserélsz, vagy mér veszél most újat? A Neos tavalyi vétel volt emlékeim szerint...

(#29458) venember83 válasza Ariadne (#29454) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyolcvanért is van Fox használtan, igaz, az nem fehér, hanem fekete, de legalább van több is, Fox és olcsóbb is. :))

Súlyfeleslegem tán nincs, csak izomhiányom. :DDD

(#29459) dunc válasza KaraDani (#29457) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen évente lakásba tartom,és télen zavar,kerülgetni kell,ez is okt. nov. be megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#29460) Ariadne válasza venember83 (#29458) üzenetére


Ariadne
őstag

Csak full fehérben utazom, és mondom, elvagyok tökéletesen a Reconnal is, ráérek, amíg nem tudok pont tökéletes villát szerezni. Amennyit tavaly tudtam menni, ahhoz egy Recon is sok. :N

mod: Ja, és ki vagy zárva a zenekarból. :P Jó neked...

dunc: Ez azért elég drága rendszer így, nem? Újonnan megveszed, onnantól kapásból tízezrekkel kevesebbet ér, és eladod. Igaz úgy is vehetjük, hogy néhány tízezerért használtál egy új bringát egy szezonig. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29461) dunc válasza Ariadne (#29460) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem baj örömöt okoz az új vásárlása,de valóban nem éri meg ,lehet ezt lehasználom. Csak azt sajnálom,hogy a kelly's idén elszállt...Ez a Dema nem annyira szimpatikus..... :( Esteleg még egy leader fox van ami árba ,és felszereltségbe tetszik. A demávaba pl az nem szimpi,hogy fix a kormánybefogó ezáltal úgyan stabil de nem dönthető felefele,és így kényelmetlenebb,a másik a váltókarok !! Nagy bumszi,kilogó,hiába a végén a deore váltó... :(

(#29462) KaraDani válasza Ariadne (#29460) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem akarunk valamikor egy zenekari próbát csinálni a bosnyák melletti futópályán? :D Többen jobb...

(#29463) Ariadne válasza KaraDani (#29462) üzenetére


Ariadne
őstag

Szuper ötlet, benne vagyok, futócipő előkészítve vár. No meg tudok még egy zenészt, aki szintén szívesen járna próbákra... ;) Lévén körpálya, ráadásul nem gond, hogy kinek milyen az erőnléte. :DD

dunc: Kelly's tényleg durva lett, Exquisite most 175k? Pfff, anno 130-ért vettem, annyit meg is ér, de 175-öt nem adnék érte... Dema hasonló egyébként a kelly's-hez márkában, csak egyik szlovák, másik cseh.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29464) fidig válasza KaraDani (#29462) üzenetére


fidig
tag

Én is zenész :)
Mostanában űzök elliptikus trénert és szobabiciklit is. Esténként ezek most bőven megteszik, aztán majd ha jön a jobb idő, akkor ki a természetbe is. Csak hát ugye én is ülőmunkát űzök, és itt Bp-n csak erre van lehetőségem, és itt vagyok többet. Sajna...

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#29465) dunc válasza Ariadne (#29463) üzenetére


dunc
nagyúr

Egy dolog tény a kelly's sokkal szebb,a dema a 2010 es évi modeleknél rágyúrt a külsőre is,de még le van maradva. A sima ex,nem a disk ??? :Y Nem is néztem durva.

[ Szerkesztve ]

(#29466) KaraDani válasza Ariadne (#29463) üzenetére


KaraDani
addikt

Pont ezért gondoltam, mert nem olyan mint a szigeten. Mindenki szépen futhat a saját tempójában, mégis együtt szenvedünk :D

fidi: teljesen jó az, hogy bent is mozogsz most is, én semmit sem csinálok mostanában. Túrabeszámolót nézted? :)

(#29467) venember83 válasza Ariadne (#29463) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha már durva gyártók... Láttam a kétezertízes Cube Aim és Attention modelleket, out of series Shimano hajtókar, Deore váltókarok de XT Shadow hátsó váltó, a gyengébbik modellen meg valami otromba Alivio vagy Acera vagy milyen váltókar, a többit inkább nem is néztem, megy a német kocka is a trenddel. :(

(#29468) Muton válasza KaraDani (#29453) üzenetére


Muton
addikt

ahogy olvasom a sikeres fogyás receptjét, csak le kell mondani a kenyérről :( , a csokiról :(( a sörről :((( és még mozogni is kell egy csomót :O
hát k@pják be :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29469) Ariadne válasza dunc (#29465) üzenetére


Ariadne
őstag

Bizony, a sima Ex 175.900, klikk, pedig a felszereltsége nem jobb, mint az enyém.

Ööö, hmm, nicsak, mit találtam a kelly's honlapon... Girls Calendar 2010 :Y Részemről már az első oldalnál elvesztettem az érdeklődésemet, azt hiszem, nem én vagyok a célcsoportja, de nektek biztos tetszeni fog. :D Diszkriminációt kell kiáltsak, izmos pasasos változatról ugyanis nem tudok... :O

venember: Pfff, ők is jó fejek akkor... Ahhoz képest, hogy már egy ideje megvan ez a válság dolog, mostanra kezd érződni igazán durván a bicó piacon is. :(

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29470) Muton válasza Ariadne (#29469) üzenetére


Muton
addikt

egész jó volt az a naptár :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#29471) Xantomas válasza Ariadne (#29469) üzenetére


Xantomas
őstag

Már készül is az első példány az irodában, igaz csak FF :D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29472) KaraDani válasza Muton (#29468) üzenetére


KaraDani
addikt

Fehér kenyér tényleg nem a leghasznosabb dolog, ezt, és a csokit még gond nélkül ki tudom ilyenkor hagyni. De a sört???? Azt neeeem :D

Ariadne: :C Vajon lehet ezt majd valahol kapni? Elviselném a falon, bár Ancsa biztos díjazná ;]

(#29473) fidig válasza KaraDani (#29466) üzenetére


fidig
tag

Néztem jah :) Nem semmi...meg a naptár sem :)

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#29474) Xantomas válasza KaraDani (#29472) üzenetére


Xantomas
őstag

Ingyenes. :)
Viszont csak flashből lehet vele nyomtatni, tehát az eredeti képeket nem lehet lementeni gépre. Épp most decompilerem az swf-et, hogy kiszedjem belőle az eredeti képek URL-jeit. :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29475) venember83 válasza Xantomas (#29474) üzenetére


venember83
nagyúr

Amiket majd megosztasz velünk is, igaz? :D

(#29476) Xantomas válasza venember83 (#29475) üzenetére


Xantomas
őstag

Jól feladtam magamnak a leckét :S kódolva van, így nem férek hozzá. "kinyomtattam" pdf-be, de így nem az igazi. Eredetileg A4-es méretű 150 DPI-s képek. Nem az igazi :S

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29477) dqdb válasza Xantomas (#29476) üzenetére


dqdb
nagyúr

Offline Explorer?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#29478) Xantomas válasza dqdb (#29477) üzenetére


Xantomas
őstag

Az ötlet tetszik. Ha nem sikerült megoldást találni, akkor bevetem.
Már ott tartok, hogy sikerült szétkapni az swf-et, és a forráskódot böngészem.

Muhahahaaa :DDD Megvannak :)

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29479) Xantomas válasza Xantomas (#29478) üzenetére


Xantomas
őstag

(#29480) Ariadne válasza Xantomas (#29478) üzenetére


Ariadne
őstag

De persze gondolom kizárólag a bicajok miatt ez a lelkesedés és a sok erőfeszítés... :DDD
Azt viszont szomorúan látom, hogy a potenciális női vásárlók nem piac ezek szerint. :N Igaz a NWD filmek alapján már megállapítottam, hogy az azokban szereplő top DH-s és ugrálós emberkék nem nyújtanak valami nagy esztétikai élményt sisak nélkül, és akkor még finoman fogalmaztam... Konkrétan egyik csúnyább mint a másik, viszont valóban látványosan bringáznak. :P Szóval egy hasonló sorozat fiúkkal gyanítom szintén hivatásos modellekre szorulna. :D

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29481) venember83 válasza Ariadne (#29480) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, nagyon szép az Innuendo. :K

(#29482) KaraDani válasza venember83 (#29481) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem az URC 9.9 tetszik, le is teszek a montis tervekről. Azért ez az egyet fizet kettőt kap akció szimpatikus. :K

(#29483) Xantomas válasza venember83 (#29481) üzenetére


Xantomas
őstag

Én meg nem tudok dönteni az URC 9.9, és a Sabotage között. :(

:))

Már csak egy olcsó helyet kell találni, ahol használható méretben tudok nyomtatni olcsón, fényes papírra. Copycat kizárva, mert 4000 ft alatt nem úszható meg A4-es méretben, spirálozva.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29484) KaraDani válasza Xantomas (#29483) üzenetére


KaraDani
addikt

Spec nálunk van az irodában fűzőgép, meg spirál is. És elég nagy mennyiségben szoktam beszámolókat fűzni tavasszal... A4 es méretig tudok fűzni majd lehet pár darabot.

(#29485) Xantomas válasza KaraDani (#29484) üzenetére


Xantomas
őstag

A fűzés, és a spirál 200 ft-os tétel. Nem az a nagy ár.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29486) KaraDani válasza Xantomas (#29485) üzenetére


KaraDani
addikt

Én csak segíteni akartam :P Aki a kicsit nem becsüli...

[ Szerkesztve ]

(#29487) Meme


Meme
aktív tag

és miért is nem rendelünk a gyártótól?
ráugorjak a feladatra elvtársak?

Szevasztok bogyókák!

(#29488) Xantomas válasza Meme (#29487) üzenetére


Xantomas
őstag

Nem találtam árat hozzá, de mint forgalmazó, sztem neked van hozzá kontaktod, hogy kapj valami infót. :))

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#29489) Ariadne válasza Xantomas (#29488) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem kell hozzá hatalmas kapcsolat: fel kell hívni Branyiszlávot (alias Mama Kft., kelly's honlap kontakt része), ha még ő a "nagyker", ilyen egyszerű. :D Tkp bárki megteheti, és ha működik a dolog, ő meg is oldja. ;) Érdekes egy figura egyébként...

mod: Íme a telefonszáma.

mod2: Ha épp nem válaszol, akkor nincs Mo.-on és vissza fog hívni, legalábbis régen így volt.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#29490) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Tekertem már én is egy normálisabbat :DDD
olyan szél volt, majd megpusztultam, a végére 19-es átlag jött ki. Odafelé volt durva, hazafelé végig 28-34el jöttem. Össztáv 34km. Lesz ez még jobb is.
Pár kép :))

Ui.: Sárvédő egész jól védett. Elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#29491) KaraDani válasza Tamoo (#29490) üzenetére


KaraDani
addikt

A 3. gázlós kép nagyon szép :C

(#29492) szatocs válasza KaraDani (#29482) üzenetére


szatocs
őstag

Nekem is a 9.9. :D

Kerékpárból meg jópár, de ha egyet kéne, akkor szerintem Sabotage. :D De a fully-k is tetszenének, igaz azt semennyire nem tudnám még kihasználni, túl sok hegy nincs a környékünkön, a legközelebbi kb. 500m-es "dombocska" 35-40km-re van. :(

=== Szatocs ===

(#29493) dqdb válasza Tamoo (#29490) üzenetére


dqdb
nagyúr

A gázlós kép tényleg jó!

Majd egy esős tekerés után is megírhatnád a tapasztalataidat a sárvédőről, érdekelne.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#29494) Tamoo válasza dqdb (#29493) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

nem vagyok egy nagy dagonyázós, amikor csak lehet kerülöm, úh max véletlenül jön össze. :) de ha lesz olyan megírom.

(#29495) tekeyagd


tekeyagd
tag

szombaton ki lesz az expon? :DD
ha vásárolni akar vki akkor tőlem vegyen,mert másnál csak a száját táthatja! :DDD

(#29496) tekeyagd válasza Tamoo (#29490) üzenetére


tekeyagd
tag

na végre vki teker is! :C
szép képek/tájak! :R

(#29497) #56474624 válasza ludsimon (#29455) üzenetére


#56474624
törölt tag

A favorittal ilyenkor 52-14-ben voltam.

De általában egy-két fokozattal könnyebben gyorsítok be, aztán váltok a legnehezebbre (ami most már csak 52-16 ennél a gépnél).

Hogy pörgetek-e? Hát elején hajlamos vagyok egy-egy lámpa után pár autót legyorsulni. :))
Szóval szerintem pörgetek. Izomból? Szerinted van itt izom? Engem csak a lélek hajt. :DDD

(#29498) Tamoo válasza tekeyagd (#29496) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

meg is fájdult a térdem :O

(#29499) KaraDani válasza Tamoo (#29498) üzenetére


KaraDani
addikt

Már közben is érezted, vagy csak utána? Mostanában én is ezzel szenvedek :(((

(#29500) Tamoo válasza KaraDani (#29499) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

utolsó 3km-en kezdett el. Azóta is érzem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.