Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) Chaser válasza WunderKinder (#36048) üzenetére


Chaser
titán

Droid sz@r sztem is. Lehet láma vagyok, de pl telózni nem tudtam a droidos telóról:D Most is csak kényszerből veszek majd.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36052) Outlander válasza Chaser (#36051) üzenetére


Outlander
őstag

Neked nem is volt még androidos telód... :U :DDD

Én amúgy kipróbálnám hosszabb távon, a farok növelő ájfunt, meg a sznob wp8-at is...

Android annyira nyilt forrás kódos és annyira elterjedt, h boldog boldogtalan azthiszi h ért hozzá... sokszor a tényleges gyári rendszer is bughalmaz.... nem h az amit ráhekkelsz.. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36053) chipi-85


chipi-85
aktív tag

[link]

Galaxy S3 LTE-t árul - levelezésben:
A számlát a GLS állítja ki :W :W

6 napos regisztrációval elég komoly telefonokat árul... :U

(#36054) Chaser válasza Outlander (#36052) üzenetére


Chaser
titán

Dehonnem, valakitől vettem egy htc desiret, vagy mást:D ájfön' van a családban, hát nem győzött meg se a kijelző se a gyorsaság, assszem 4s. Rendszer maga lehet hogy jobb, de a kínai tabom sokkal gyorsabb volt meg szebb volt a kijelző ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36055) bartucc válasza Outlander (#36052) üzenetére


bartucc
addikt

Iphonre nincs penzem, legalabbis 60k+-os telot se ma fogok venni, meg annyira nem kell. WP jobban erdekelne, foleg, hogy az uj 520/620/720 egesz jo harveresen is, aprosagokban is.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36056) Outlander válasza bartucc (#36055) üzenetére


Outlander
őstag

Iphone 5-el szórakozunk manapság, nem is jön rossz áron.... átszámolva 80-85k között jön, "nagy tételben"...

Nem mondom, h magamnak megvenném... mert nálam 10k a határ egy telónál... (max 4k-s havídíjjas csomaggal)...

De meg tudom érteni azokat akik szeretik....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36057) faragojof


faragojof
senior tag

Én kérek mindenkitől elnézést, én a telefonhasználók proletárja vagyok. De ti tulajdonképpen mire használtok egy telefont? Jó, attól eltekintve, hogy zenehallgatás meg fényképezés időnként. Mert tudja. De miért kell kernelt izélni? Miért kell bootizét flikkflangolni? Miért kell rendszerprogramozni egy telefonon? Aztán meg szidni, hogy ez se jó, az se jó, fagy meg bugzik? :F

Komolyan kérdezem, tényleg proli vagyok. :K

"Formicate Under Command of the King,,

(#36058) WunderKinder válasza bartucc (#36055) üzenetére


WunderKinder
tag

Legközelebb valami buta telefont fogok venni. Az okostelefon funkcióit sem használom gyakorlatilag semmire. Emailt nézek rajta, meg 2 hetente egyszer a böngészőt használom. Cserébe max. 2 naponta lemerül, az android meg verziótól függetlenül egy rakás betlehem. Szerintem a WP sem lehet sokkal jobb, de majd nemsokára Outlander-től úgyis hallom napi szinten a szivataköcsögwindózostelefon.blog-ot arról is. :D

Faragojof: Azért buzizzák a rom-ot telefonon, mert a gyári egy rakás szar. Mondjuk amit utólag felraknak az még inkább.

[ Szerkesztve ]

(#36059) Outlander válasza faragojof (#36057) üzenetére


Outlander
őstag

Na látod ezt én sem értem.... :U

Én pl a gyári rendszert meg "rootolom"...

ne legyek már saját telefonomon vendégfelhasználó?!
admin vagyok basssa meg... ;] :P

Meg a procit és a "viselkedést" tuningolni/átírni... ezen felül semmi mást nem kell...

Pl, sokan oda vannak a "cigánymódért"... 2-es rendszert meg skinezni 4-esre és sírni h gebasz van...

Lásd xp-re vista skin pakk.... szép lett, de 1,5 gb ramot zabált meg bugzott... ugyanez itt is.. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36060) forintuser válasza faragojof (#36057) üzenetére


forintuser
őstag

Ha kernelt cserélsz, akkor tudod igazán kiaknázni a telefonban rejlő lehetőségeket.Amiket a gyártó oly nagy szeretettel mindig letilt. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#36061) Outlander válasza forintuser (#36060) üzenetére


Outlander
őstag

Csak 1 ilyet mondj. :D

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36062) forintuser válasza Outlander (#36061) üzenetére


forintuser
őstag

Touch2wake, GPU OC, CPU OC, In Call volume boost, Gamma profile kalibráció, Bootloader nyitás zárás kernel szinten stb stb...

Holnapkészítést vállalok.

(#36063) WunderKinder válasza forintuser (#36062) üzenetére


WunderKinder
tag

Olyat mondj aminek mindennapi haszna van és nem azért kell mert a gyári bughalmazban (ld. android és rom) el van cseszve valami.

(#36064) Outlander válasza WunderKinder (#36063) üzenetére


Outlander
őstag

Te még nem indultál el? Idegállapot! :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36065) forintuser válasza WunderKinder (#36063) üzenetére


forintuser
őstag

Nálam ezek mindennapos gondok.... :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#36066) DeltaPower válasza Outlander (#36056) üzenetére


DeltaPower
őstag

Hétvégén nyüstöltem egy szifon5-öt. Rohadt gyors meg minden, de hát 8 maggal illik is. A kijelzőn nem vettem észre, hogy olyan hű de extra lenne. Egyedül a kamerája az, ami nagyon bejön, haver mutatott rajta olyan képet, amin egy kutya van ugrás közben, és tűéles az egész, semmi elmosódás. Ez kb az egyetlen olyan képessége, amit szívesen látnék a saját telefonomban is. Jó tudom, vegyek fényképezőt ha fotózni akarok :D De amúgy rohadt drága és az 1 napos üzemideje se tetszik. Kiadhatnának már valami jó középkatos droidos telefont brutál kamerával...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36067) bsh válasza DeltaPower (#36066) üzenetére


bsh
őstag

(#36068) DeltaPower válasza bsh (#36067) üzenetére


DeltaPower
őstag

Egy ilyen ojjektív vagy 3x annyi péz mint a telefonom :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36069) george11


george11
senior tag

[link]

:U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36070) bartucc válasza george11 (#36069) üzenetére


bartucc
addikt

Kipróbáltam, működik. :DDD Egyébként meg miva', már csak pislogni mersz a sok homár között? ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36071) forintuser


forintuser
őstag

Sok itten a meleg máma.Úgy vélekszem... ;]

Holnapkészítést vállalok.

(#36072) forintuser


forintuser
őstag

Holnapkészítést vállalok.

(#36073) george11 válasza bartucc (#36070) üzenetére


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36074) daninet


daninet
veterán

:DDD :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36075) bartucc válasza george11 (#36073) üzenetére


bartucc
addikt

Ez jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36076) faragojof válasza forintuser (#36060) üzenetére


faragojof
senior tag

:K Na látod ezeket nem értem én. Grafikus tuning? Proci tuning? Miiiii? Egy telefonban? Minek? :F

Számomra a kicsi havi díj+perc díj, + térerő számít. A többi az csak vakítás. Ekkora képernyőn internetezni, pláne játszani? Csak mazochistáknak. Annyi minden van a való életben, ami miatt szívrohamot kaphatok. Nehogy már egy telefon miatt kapjam! :DDD Az olyan kispályás!

"Formicate Under Command of the King,,

(#36077) george11 válasza bartucc (#36075) üzenetére


george11
senior tag

EZ a jobb :P

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36078) Chaser válasza DeltaPower (#36066) üzenetére


Chaser
titán

A kamera az tényleg jó benne. De a kijelzőjét simán ütik olcsóbb telók is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36079) chipi-85 válasza faragojof (#36076) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Pedig vannak már telefonra is Epi-lepi programok is! ;] :DDD

(#36080) Outlander


Outlander
őstag

Gyíknak.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36081) Outlander


Outlander
őstag

Ezen most konkrétan besírtam.... :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36082) bartucc válasza Outlander (#36081) üzenetére


bartucc
addikt

De látszik az igyekvés, annyira igényes a rajz, meg a leírás, hogy annyi idő alatt én újragyártok már egy tápot is, ha meg nem, csak 8-szor megtalálom a Google-ben a megoldást :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36083) Outlander válasza bartucc (#36082) üzenetére


Outlander
őstag

"Beakadó Kampó!" ;] :P :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36084) M_o_g_y_i válasza Outlander (#36081) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem sz@r!!! :Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36085) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Már van Gamer router is :F

(#36086) alázógyík válasza Outlander (#36080) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#36087) bartucc válasza chipi-85 (#36085) üzenetére


bartucc
addikt

Most már tudod mit jelent a b/g/n szabvány:

b - b+ kategória
g - gamer
n - non-plus-ultra

:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36088) bartucc


bartucc
addikt

Ez a kérdés WTF? Egyszerre akarja a gépben tudni a 7850-et és a 6850-et is? Sose értem az ilyen cserebogarakat, ennek mi értelme van... :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#36089) WunderKinder válasza Outlander (#36080) üzenetére


WunderKinder
tag

Zokogok... :C :R :DDD

(#36090) Wictor


Wictor
senior tag

Napot! Valakit érdekel 0 perces Nokia 100-as? Telenoros, kártyával, vagy anélkül, van belőle egy raklappal. 1500 Ft körüliek, dobálni jók.

(Ugyanitt T-Mobile SIM és Xperia J tok is eladó!)

[ Szerkesztve ]

(#36091) WunderKinder válasza Wictor (#36090) üzenetére


WunderKinder
tag

Lehet belőle függetlent csinálni?

(#36092) Wictor válasza WunderKinder (#36091) üzenetére


Wictor
senior tag

Egy Youtube videó és némi angol tudás használatával elvileg eegen. Most hogy az ország és a szolgáltató támogatott-e, az már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#36093) Outlander


Outlander
őstag

Wunder, ha még nem használtad fel a mol-os matricákat?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36094) faragojof válasza chipi-85 (#36079) üzenetére


faragojof
senior tag

Futtattam! Anya mentett meg! A söprűnyéllel kiverte a kezemből a telót, mert már habzott a szám! :DDD

Ez meg kéééész!!! :DDD :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#36095) tibibi válasza daninet (#36028) üzenetére


tibibi
őstag

mennyi az ára :U

(#36096) Outlander válasza faragojof (#36094) üzenetére


Outlander
őstag

Sekszi Bííícs... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36097) faragojof válasza Outlander (#36096) üzenetére


faragojof
senior tag

Fincsíííííí... ;] :P

"Formicate Under Command of the King,,

(#36098) daninet válasza tibibi (#36095) üzenetére


daninet
veterán

holnap megmondom, mert elő kell túrnom a fiókból, aztán ha nem találok hozzá tápot akkor ugysem érdekes. De meglesz, csak így a biztos.

Eltűnt a kép az előző hsz-emből? :F

A gamer router meg nagyon jó, előre beállított gateway értékek (mint a régebbi routerekben legördülőből ki lehet választani a portot pár játékhoz :D )

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36099) Outlander válasza faragojof (#36097) üzenetére


Outlander
őstag

Kicsit axxonos a feje nem? ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36100) Devid_81 válasza faragojof (#36094) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez a komoly! :D

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.