Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) forintuser válasza Devid_81 (#36649) üzenetére


forintuser
őstag

Itt meg túl sok. Állandó jelleggel a tápmosás, meg a felni köszörülés megy.Szerintem ilyen szaghoz nem értenek.Talán csak a megboldogult GP... :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#36652) Devid_81 válasza DeltaPower (#36646) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valoszinuleg ha az ember kicsit batrabb es kimeri furni azt a nem kicsi lyukat neki, akkor mar eleg turheto hatasfoku lesz, de a csovet erdemes betekerni valamivel, mert igen rendesen atmelegszik es eleg hamar.
Sajna ez ilyen, de mi meg akkor is ugy voltunk vele, a legjobb megoldas, foleg ha az ember 1-2 evente koltozik.
Ambar egy jo split klimat is el lehet vinni, csak azert az korulmenyesebb le-felszereles szempontbol...foleg ha kozben a gazbol is enged ki az ember picit...es akkor meg a vakuumolasrol nem is esett szo... :)

...

(#36653) Chaser válasza Devid_81 (#36652) üzenetére


Chaser
titán

Én nem értek hozzá, ez kb hány m3-t tud lehűteni? És a 3.2kw hűtési vagy elektromos teljesítmény?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36654) Devid_81 válasza Chaser (#36653) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez a hutesi teljesitmeny.
A felvett valami kilowatt koruli ha jol emlekszem, talan 1.2kW de nem akarok hulyeseget irni.
Ha mindez Split lenne, eleg lenne egy jo nagy nappali lehutesere, es annak huvosen tartasara a falak kihulese utan, avagy nagy melegben is csak ritkabban menne.
A mobil ezzel szemben szinte soha nem kapcsol ki, mert a hatasfoka eleg vacak a fenn leirtak miatt, viszont tenyleg odatolod ahova akarod, ami megint nem hatrany.
Csak ugy tippelek, mert mar regen szereltem ezeket, de a 3.2kW-os split eleg lenne vagy 40-50nm huvosen tartasara is.
Ezzel szemben a mobil szvsz 25-30nm tobbel nem boldogul el. :(

...

(#36655) bubi92


bubi92
őstag

off:
2-3 optikai hibával rendelkező, tökéletesen működő zanussi hütő eladó. priviben küldök képeket.
tiszaalpáron, jó nagy telek(fszm tudja mekkora) rajta egy felújításra szoruló ház(jó nagy). nagyon olcsó biznicc, nekünk csak teher!

(#36656) george11


george11
senior tag

:DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36657) forintuser válasza george11 (#36656) üzenetére


forintuser
őstag

Loptam.Bátyám Gézu.. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#36658) daninet válasza chipi-85 (#36621) üzenetére


daninet
veterán

Ez pontosan így van. És tudod mivel védték ezt ki miután harmadjára is visszaküldtem? Ezzel:

mehettem szépen haza :U Persze én is 20 soros hibaleírást mellékeltem, ezzel kaptam vissza. Már hazafelé zenehallgatással 2x újraindult.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36659) Chaser válasza daninet (#36658) üzenetére


Chaser
titán

Független szakértő? Ha meg nem megy akkor mikro ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36660) Outlander válasza daninet (#36658) üzenetére


Outlander
őstag

Ez, de szép... és hol van az hogy független szakértő, hol van a cégjegyzék szám, iso9001-9002 vgay egyéb bejegyzés és lajtsrom szám, hivatalos pecsét, nem ami technikusnál van az nem az... annál szebbet cacilok.. :U

Én elhiszem, h elsőre eléggé hivatalosnak tűnik, de ennél szebbet állítok ki....

Még egy kört simán futottam volna a fogyivédőkkel...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36661) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#36662) daninet válasza Chaser (#36659) üzenetére


daninet
veterán

Mondom, sem időm, sem erőm nem volt ebbe belekezdeni akkor. Kellett egy működő telefon. Írtam az akkor még SE magyarországnak egy levelet, ahol leírtam, hogy egy zenét nem tudnak elindítani és kivárni azt a 4 percet mire végigmegy, meg hogy egy töketlen banda, 2 hét múlva úgy hívott fel valami nagy fejes, még a levele is megvan valahol, hogy elnézést kér meg nemérti meg mittomén küldjem be újra, ő fogja a telefon sorsát követni. Addigra eladtam ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36663) george11


george11
senior tag

e

:C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36664) Chaser válasza daninet (#36662) üzenetére


Chaser
titán

Erre gyúrnak, 100-ból 90-en nem foglalkoznak vele.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36665) DeltaPower válasza Chaser (#36664) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem mintha annyival nehezebb lenne normálisan elvégezni a munkát mint szarul, és akkor nem szopkodnának miattuk az ügyfelek. :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36666) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Jó persze, kell a kihívás, de amikor már oda van a fél lábam, nem biztos hogy újra belevágnék... :(((
[link]

(#36667) bsh válasza bubi92 (#36655) üzenetére


bsh
őstag

ezeöccá' a kettő együtt! :DDD

(#36668) csaszi72 válasza chipi-85 (#36666) üzenetére


csaszi72
aktív tag

nem biztos?!?!?!
Két éppel sem sikerült, eszembe sem jutna TB-s - el megpróbálni!
Vigyáznék rá az ország büdzsé fizette ki :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#36669) God Vazzeg válasza george11 (#36656) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

Meséljetek melyikőtök a Micsinai Laci?

[ Szerkesztve ]

(#36670) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Monnyatok ma' nekem olyan aktiv melyhanglevalaszto eszkozt amit mondjuk meg is lehet fizetni es legfokeppen megvenni... :U
Van egy hiper-szuper erositom, nem kimondottan a kis 8nm-es szobamhoz van meretezve (Class A 2x305W) , de szeretnek belole csak mely erositot csinalni.

...

(#36671) daninet válasza Devid_81 (#36670) üzenetére


daninet
veterán

Ha rákötsz egy olyan mélynyomót amiben van hangváltó akkor csak mélyen fog szólni. Passzív mélynyomit kell keresni. Ha pedig meg kell osztani egy stereo jelet, keresel valami 4csatornás zenekari kiskeverőt djbörzén 3-5ezerért lehet már venni őket, és így szépen lehetne szabályozni potival a mélyet.
Ahhoz, hogy még a gyengeáramnál szétszedjed mélyre meg középmagasra crossover kell de az nem ez az árkategória.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36672) ekrisztian válasza Devid_81 (#36670) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ha elásod mélyre?:D
Add el azt is nekem és vegyél aktívládát!
Jah csak ha van rajta optika, akkor érdekel.Holnap úgy is megyek arra.)

(#36673) ekrisztian válasza george11 (#36663) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:DDD

(#36674) ekrisztian válasza Outlander (#36647) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi!!Itt folyamat esik:-)

(#36675) Outlander


Outlander
őstag

LOOOL

Facewbouuuk hirdetés...

Laptopba való IDE csatlakozású HDDk érkeztek !

Elérhető mennyiség: 50 db

100% -os kondicióval

Árak:
15gb - 2500Ft
20gb - 3000FT
30gb - 3500Ft
40Gb - 4500Ft
60Gb - 5500Ft

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36676) ekrisztian válasza alázógyík (#36638) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem is vót,örűltem,hogy elvitték.Aztán építettünk split klímát.Hangos volt.Hangosabb mint a mobil.Mondom a gyártónak ez hangosabb mint az adatlapon,itten van a mérésijegyzőkönyv.Ahan klafa,de így jártam.
Kibacctam velük eladtam a lakást.
...
Na de most a bank áll nyerésre:D
De velük is kibaccok:DDD

(#36677) ekrisztian válasza Outlander (#36597) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ez hole vót?
Én kellemesen csalódtam a Telenorba...eddig.A végeredményt még nem láttam,nejem szerint új kijelző,tapipad(fóliás)meg szoftverupdate.Mondjuk erre én kiváncsi leszek.Mert agyon szoftverezve adtam le.A tapinak meg nem hinném hogy baja volt.Azért egy imei-t ellenőrzök ha hazaértem.
Ez a Petőfin volt.kicsivel több mint 1hét alatt megfordúlt az y200.
Ja, eladó egyébként:)

(#36678) alázógyík válasza ekrisztian (#36677) üzenetére


alázógyík
őstag

1 Soproni. :DDD

(#36679) daninet


daninet
veterán

Gumit lehet valamivel kezelni, hogy visszanyerje a rugalmasságát? egy szaros kis alkatrész 5k és nem akarok érte annyit fizetni :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36680) Devid_81 válasza daninet (#36671) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vmi duplahangszoros auto subra gondoltam, amit rakotnek.
Monnyuk itt az eletben nem hasznalnam ki, csak jopeze vettem az erositot, gondoltam valamire hasznalhatnam...bar meg ki se probaltam, lehet semmit nem csinal...de jo nehez legalabb! :DDD
Szal letezik, hogy a autosubokban ami passziv van hangvalto?
Ez jol hangzik, mert akkor meg van oldva a gond. :K

...

(#36681) Devid_81 válasza ekrisztian (#36672) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Optikai csak akkor van rajta amikor a szemuveget rarakom... :DDD
Nem van ezen olyasmi, csak sima analog
Gondoltam amugy leviszem a foldszintre, attol melyebben jelenleg nem lehetne :DDD
Ilyen amugy, jah 315Wattos, de az a par watt mar mindegy.

...

(#36682) ekrisztian válasza Devid_81 (#36680) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szerintem létezik,ha volt valaki aki már pont ilyet akart mint te, csak rájött,hogy marhaság és most eladná:-)
Persze ő a másik végén kezdte.Soha nem tudja meg mi lett volna,mert megvetted előle az
erősítőt:DDD

(#36683) daninet válasza Devid_81 (#36680) üzenetére


daninet
veterán

Ha nincs is akkor raksz bele nem az a drága általában hanem az erősítő

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36684) Devid_81 válasza ekrisztian (#36682) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg kell keressem azt az embert akinek mindene megvan, csak erositoje nincs, lehet az ev business-e lesz! :DDD
Vagy eladom neki ezt mocskosul dragan, vagy en megveszem tole a lomokat nagyon olcson! :D

...

(#36685) ekrisztian válasza Devid_81 (#36681) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Elég csak egy kúrvanagyláda,tud bridget is!
8millió wattal megküldöd és jó8!
Sok cucc kell még hozzá,hogy szóljon,csak basszust.De végfoknak pont jó!

(#36686) Devid_81 válasza daninet (#36683) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt olyan kis penzert vettem, hogy meg otthon is csak pislognanak ram ha forintositom :)
Mindosszesen tenyleg akkor volt draga, ha nem mukodik, de monnyuk otthon csak a trafojat ellehetne adni tobbert mint amenyiert itt az egeszet vettem.
Csak ugye ez mar tenyleg olyan kategorias, hogy kisebb kocsmakban eleg lenne discot tartani...itt meg van egy akkora szobam, amit otthon kolbasz tartasra kamranak nevezunk :DDD ;]
De legalabb soha nem fogom szethajtani! :D

...

(#36687) Devid_81 válasza ekrisztian (#36685) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja tudja a bridge modot, 8 ohmon 630W sem annyira keves, mar inkabb k.rva sok :)

...

(#36688) ekrisztian válasza daninet (#36679) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Sztem nem,de fékfolyadék vagy motorolaj.Mondjuk
olyan rágógumis állaga lesz:D
Mi az alkatrész, sose tudni nem-e van valakinek.?

(#36689) alázógyík válasza daninet (#36679) üzenetére


alázógyík
őstag

Egy gyógyszertárba bemész, és kérsz egy kis üveg glicerint. Csodát tesz a gumi alkatrészekkel. :K

(#36690) ekrisztian válasza Devid_81 (#36686) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én Ashfordba varrógépet vettem.Na akkor megfogadtam ami 2kg felett van nem kell,vagy csak akkor ha járni tud.Cipeltem azt a szart 2km-t,de a nadrágom még mindig a varrónő varta fel.
De van, az a lényeg:-)

(#36691) ekrisztian válasza alázógyík (#36689) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ja tényleg,de akkor várj meg van otthon nekem fékpaszta,az is pont erre való és nem eszi a gumit.Tudnak ám nézni a gytárba mikor 3hetente megjelentem a 607 melleti gy.tárba 5doboz glicerinért.Mindig el kellett mondani a Toyotába viszem.Gondolom mikor kijöttem,az volt a téma,sok buzi lehet ott:D

(#36692) daninet válasza alázógyík (#36689) üzenetére


daninet
veterán

Egy lemezjátszó szíjáról van szó, csak olyan buzi mérete van, hogy nem lehet itthon venni
glicerin mindg van itthon azzal tuningolom a vizipipa aromákat :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36693) Devid_81 válasza ekrisztian (#36690) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mocskosul megfazva, lazasan mentem el erte, a taskaban szerencsemre befert amit vittem, igy valtott kezzel cipeltem.
Nem tudom hany kilos lehet szerintem huszon akarmennyi...de akkor amikor hoztam legalabb egy mazsa volt :DDD :W

Szerk: jah es lassan ket honapja a szekreny aljaban van, hol mashol, csak ma raktam vissza a nem hasznaltos cipomet, es veletlenuk raleltem a fel szekrenyt elfoglalo cuccra...de szerintem ujabb 2 honap mire veszek hozza csak egy tapkabelt, egy beinditsam egyaltalan mukodik-e :DDD
Akkor azert volt "surgos" mert a srac koltozott masnap Londonbol...de nem bantam meg, ha nem is hasznalom, legalabb van :D

[ Szerkesztve ]

...

(#36694) akom válasza alázógyík (#36689) üzenetére


akom
senior tag

nitro? :DDD

(#36695) DeltaPower válasza akom (#36694) üzenetére


DeltaPower
őstag

Rázva, nem keverve! :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36696) WunderKinder válasza Devid_81 (#36670) üzenetére


WunderKinder
tag

Van egy aktív crossover-em, autós cucc de sztem 12v-os tápról is elmegy. 3 sávos, zúg-fütyül-világít meg ilyenek. Ha kell előkotrom.

(#36697) Devid_81 válasza WunderKinder (#36696) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg ne gubizd elo sztem, elobb tenyleg be kell inditsam a cuccot.
Majd ha lesz egy kis idom vele foglalkozni akkor eloguberalom.
Masik dolog en ugye Londonban...szoval az csak postazos lehetne, vagy max amikor otthon vagyok ket het mulva...de majd meg kialszom magambol addig :)
Koszi ezert! :R

...

(#36698) God Vazzeg válasza Devid_81 (#36697) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is van egy, jó pézért megválok tőle ;) Mély és középmagas van rajta, potméterrel állítható. Régen mikor még dj-skedtem jó szolgálatot tett :D

Ja asszem van valahol egy pusztulat keverőpultom is, előerősíteni, mert anélkül nem fog szólni ;)

[ Szerkesztve ]

(#36699) Devid_81 válasza God Vazzeg (#36698) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ho-hoo gyulik itt a business, lassan telleg mennem kell kocsmazni Kecskemetre :DDD
Meg most nem erdekes a dolog, szerintem nem igen fogom piszkalni a kozeljovoben.
Szeretnem, mert a zenehallgatas kellemes hangerovel volt a mindenem otthon, de itt eleg vacak minden...nehez akar meg 2x20Wattal is zenet hallgatni ugy, hogy ne egy egesz utcasor akarjon szajbaverni fejszevel... :O

...

(#36700) Chaser válasza Devid_81 (#36699) üzenetére


Chaser
titán


;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.