Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) chipi-85 válasza Outlander (#36597) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Haverom amikor bevitte, 3.szorra, aszonta a csajnak
"ha nem lesz jó, téged batylak meg....de minimum rád borítom az asztalt!!!" :DDD ;]

Nem lett jó, de házas a csávó...így maradt neki is a puffogás...

Mire nem képes egy Penge 3 :DDD

(#36602) tibibi válasza Outlander (#36597) üzenetére


tibibi
őstag

Ez azé vót meee beszótá neköm :DDD ;]

(#36603) Chaser válasza chipi-85 (#36601) üzenetére


Chaser
titán

Nemhogy visszakérte volna a pénzt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36604) chipi-85 válasza Chaser (#36603) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Mondta hogy hallani sem akartak arról, hogy másik telefont adjanak neki!

előfizu hosszabbítással 10 forint volt... nem sokra ment volna vele :DDD

Nem is az a baja, hogy mennyi volt a telefon, hanem hogy gyakorlatilag használhatatlan, ahogy outlander említette, random mód restartol, aztán ha meg ciklusba kerül, akkor csak az akksi kivétel segít! :(

(#36605) Chaser válasza chipi-85 (#36604) üzenetére


Chaser
titán

Ööö..egyelőre még nem a kereskedők írják a jogszabályokat. Nem keresem ki az idevágót, ami arra vonatkozik ha egy éven belül 3x ugyanazzal a hibával javítanak valamit akkor a vevő elállhat a szerződéstől, magyarul visszakérheti a pénzét. Ha nem tetszik vkinek, fogyvéd, GVH emlegetése elég hatásos szokott lenni, közvetlenül a panaszkönyvbe való beírás után ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36606) M_o_g_y_i válasza Chaser (#36605) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Qrv@ egy ország ez, b+ a napokban is kicikínai bótokkal van pár hibás cucc miatt ügyintézésem, no de bakker 5-10$ értékű cuccokkal kapcsolatban is a s.ggemet nyalják majdnem! :K
És megérti, hogy ha nekem és neki sem éri meg postázgatni.
Itthon pedig már lassan többezres tételekkel sem igazán foglalkoznak érdemben, csak az időt húzzák... :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36607) Chaser válasza M_o_g_y_i (#36606) üzenetére


Chaser
titán

Nekem változó a tapasztalat. De a legtöbb korrekt volt eddig. azért volt már csóka aki kiverte nálam a biztit ott is:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36608) M_o_g_y_i válasza Chaser (#36607) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Persze, vannak nyilván ott is ilyen "félresikerült" ügyintézések (nekem is van olyan, ami rosszul sült el).
De itthon nem túl nehéz belefutni k.tsög eladóba/cégbe. :((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36609) bubi92


bubi92
őstag

[ Szerkesztve ]

(#36610) daninet válasza bubi92 (#36609) üzenetére


daninet
veterán

Van egy facebook oldal, hogy "Rubint Rékának férfi feje és férfi teste van" :D [link] :DD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36611) daninet válasza Chaser (#36605) üzenetére


daninet
veterán

T-mobileban a csávó a szemembe hazudott annó, hogy ilyen nincs. Én is csak szegről végről valami fórumban olvastam, szóval nem álltam ki az igazamért nem akartam égni, inkább eladtam másnap a telefont, buktam azon a szaron egy 10est fél év alatt nem volt nagy áldozat. De érdemes felkészülni, hogy szemrebbenés nélkül az ellenkezőt állítják.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#36612) Chaser válasza daninet (#36611) üzenetére


Chaser
titán

Érdemes felkészülniük nekik, hogy szemrebbenés nélkül az orruk alá tolom a kinyomtatott oda vonatkozó paragrafust:) Továbbá arra is, hogy kérem a felettesét miközben hozza a panaszkönyvet. Aztán érdemes arra is felkészülniük, hogy továbbiakban az ügyvédemmel fognak társalogni, 100% bukják a pert, a perköltséget, és még rájuk verek amit tudok. Nem kell azt tudniuk hogy nincs ügyvédem:D Ha elfajul a dolog úgyis lesz...Nézz be a garanciás topikba, ott anno szépen kigyűjtögettünk mindent ami kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36613) csaszi72 válasza aXXon (#36596) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Human Centipede 1-3
Tuti szörnyűlködés, gyomorforgás!
Kezd a másodikkal! ááááááááááááááááááááá

szerk- a többi berzenkedős, felháborodós témához meg csak annyit: ebben az országban semmin sem csodálkozom, csak azon ha valami úgy megy ahogy mennije kell :B

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#36614) george11 válasza daninet (#36610) üzenetére


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#36615) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Paul Franket keresem, ha latjatok szoljatok, pls!
Koszi! :R

...

(#36616) M_o_g_y_i válasza Devid_81 (#36615) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ehun van e'... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#36617) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#36616) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ahaa, szoval ez a csavo Paul? :U
De akkor barna vagy szoke?
Ha mar Paul megvan! :B

...

(#36618) csaszi72 válasza Devid_81 (#36617) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Petrovszki Attila véletlen nem cimbid?(mostanság híres a csávó)
:DDD
ELSŐŐŐŐŐŐ

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#36619) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Grande Puntóján új felnik vannak?! :DDD
még jó hogy nincs itt, hogy megvétózza :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#36620) Devid_81 válasza csaszi72 (#36618) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kijaz, mijaz? :DDD

...

(#36621) chipi-85 válasza Chaser (#36605) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Persze, ez van a jogszabályban, de nem sokat ér ellenük, ha 3.szor el lett küldve szervizbe, és szegember azt mondja rá, hogy "Nem produkálta az említett hibát, a készülékkel nincs probléma".
Egy mezei júzer nem szállhat szemben egy tanult, tehetséges IT Dzsedájjal! :(

Az a baj a telefonnal, hogy valóban random módon indul újra, nem tudod produkálni, vagy bizonyítani, mint ha mondjuk a kijelző szar, és megmutatod!

No mindegy, ilyen ez :DDD

(#36622) Outlander válasza chipi-85 (#36604) üzenetére


Outlander
őstag

Egyébként, télleg így van....

MOndjuk én getzi voltam, mert úgy kezdtem h Zte Hungary, fogyi védők, mind a két "állítólagos szerviznek" ,meg telenornak az ügyfélpanasz oldalán is adtam le jegyet....

Email-t természetesen a céges logó és aláírás megjelöléssel, céges címről... hadd szokja a paraszt... :DDD

Egyébként ismert hiba, aki visszavitte arra szartak, aki meg nem viszi, az meg azthazudja h neki nincs... nem tudom elképzelni, h igazat mondana... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36623) chipi-85 válasza Outlander (#36622) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Szerintem nem tudják megoldani a hibát, ezért inkább "nem produkálja" nekik!
Valahogy hihetetlen, hogy ül két szakmöki a nagyítós-világítos lámpa előtt, nyomkodja, fészbukkozik, telefonál, játszik....
"Te Józsi,ez nem indul újra"

De ha újra is indulna, mennyivel lennének előrébb? Semmivel, mert nem tudják, hogy miért! :(

(#36624) Devid_81 válasza chipi-85 (#36621) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mikrozd meg, mert igy csak az ideg van vele.
En anno Nokiamat 10x vittem vissza ugyan azzal a hibaval, mind a 10x reprodukaltam a hibat a telefonban a sracoknak a boltba, majd Ok tovabbadtak mindig a szeviznek, akik mindig visszalokte, hogy a telefon tokeletes.
Utolso alkalmommal irtunk a telefon melle egy A4 es lapra egy kis szosszenetet, amit a sracok elkuldtek a szervizbe a teloval egyutt...eme papir ha jol sejtem meg mindig kinn van nalunk a falon...tetszett nekik, es megtartottak :DDD

...

(#36625) Outlander válasza chipi-85 (#36623) üzenetére


Outlander
őstag

Készítettem logoloás.... terminál emulátorban.... szted volt benne bármi is? :U :W

Nem, ez olyan szinten hardver bug, mint a qrva anyja, ráadásul aksi töltöttség is ilyenkor összevissza ugrál...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36626) DeltaPower


DeltaPower
őstag

[link] 6-os hsz :C :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36627) chipi-85 válasza DeltaPower (#36626) üzenetére


chipi-85
aktív tag

És ráadásul Szenyiór tag hozta létre :DDD

Ilyenkor azért nagy szüksége lenne a világnak GrandeP-re! :U

Outlander: De akkor miért nem csinálnak vele valamit?!
Ha tisztában lennének a hibával, és a megoldással, akkor az lenne az érdekük, hogy megcsinálják, és ne írogasson nekik senki a Mercedes gyárból, hogy "xar a telcsi, kötsögök!!"

[ Szerkesztve ]

(#36628) Devid_81 válasza DeltaPower (#36626) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Allatja! :DDD

...

(#36629) Outlander válasza chipi-85 (#36627) üzenetére


Outlander
őstag

Én nem tudom, bammeg, de tegnap rendesen felkúrt, 5 perc alatt 8 szor indult újra, pedig csak egy mp3-at akartam hallgatni.... :U :W

Notár Mari nem baahatott be neki ennnyire.... :DDD :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36630) chipi-85 válasza Outlander (#36629) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Nem tudhatod... :DDD
Én beleírnám a hibajelenség rovatba: "újraindul ha Notár Mary-t hallgatok! A Dollár c. nóta alatt több ször, mint a többinél..." ;] :DDD :DDD

(#36631) Devid_81 válasza Outlander (#36629) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah bocs, nem annyira kovetem most ezt a telefon gubancot, akkor a Te masinaddal van baj, vagy a tieddel is?
Mindegy, simet vedd ki meg az akkut, es rakd be a mikroba, mert soha nem cserelik ki.

Soha nem is ertettem miert ez a garancias ugyintezes gond otthon, a gyarto ugyan ugy visszaveszi a nagykertol mint barmilyen mas orszag nagykereskedeseitol...es mashol megis cserelik, nem genyoznak. :U
Szerintem a visszapostazas dija miatt vannak igy oda, mert akkor ugrik a haszonbol, vagy a papirmelo...en nem is ertem eskuszom! :(

...

(#36632) alázógyík válasza chipi-85 (#36630) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :C

(#36633) bsh válasza Devid_81 (#36631) üzenetére


bsh
őstag

nemtom, én a msi lapomat küldtem vissza, mikor bepusztult rajta a hálózati csip, és nem vette vissza a gyártó, a nagyker akarta kicserélni rajta a csipet! :Y végül inkább visszaadták az árát. ahogy a newegget olvasgatom néha, ott is sokan írják, hogy a gyártók köcsögök és nem veszik vissza. szóval nem csak nálunk megy ez így.

(#36634) Devid_81 válasza bsh (#36633) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tok furcsa, pedig a nagy "Amerika"
En azt hittem ez csak ilyen skot-kodas a visszapostazassal a nagykeresek reszerol...
A legtobb gyartonak nem kell vissza a termeke egyebkent sem, hanem inkabb kuldenek a hibajegy utan masikat...nekik sem kell az ipari hulladek, csak kritikus esetben, es gondolom osszegfugg a hozzavalo alkatresz meghatarozasa a hibajegy utan stb stb. tehat ha megeri megcsinalniuk akkor erdekelheti oket a hibas termek...

...

(#36635) alázógyík


alázógyík
őstag

Van egy nagyon újszerű, Dell notim eladó. Ha valakit érdekel, zaklasson péűben. :K

(#36636) bsh válasza Devid_81 (#36634) üzenetére


bsh
őstag

ez nem így van. azt is írják sokan, hogy a gyártótól javított "refurbished" cuccokat kapnak vissza garanciális csere esetén. manapság inkább megjavítják a szarjukat, mintsem kicserélnék. vagy próbálják elsütni a szart javítatlanul egy másik vevőnek, hátha az nem veszi észre a hibát :DDD

(#36637) Devid_81 válasza bsh (#36636) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor lehet csak itt masabb, ambar nem sok mindent kellett meg eddig gariztatnom szerencsemre, de itt nem szidjak (vagy csak nem tudok rola) a kereskedoket.
Nem mondom, hogy barmit visszavihetsz barmilyen hibaval, de nem annyira pocsolnek, mondjuk itt is csak azon mulik a hibat felvevo egyennek volt-e a kozelmultban sz.exualis kapcsolata...ha volt es epp jo kedvu akkor elintez neked barmit ket kattintassal, ha meg csak natur gyoker akkor mehetsz itt is fejszevel, kanna benzinnel, ongyujtoval...stb

Szerk: Itt a felujitott termekeket eleg magas aron probaljak eladni, USAban azert nem igy volt, ambar nem igen figyelem az ottani arakat mar 2009-ota.

[ Szerkesztve ]

...

(#36638) alázógyík


alázógyík
őstag

Egy ismerősöm árulja a mobil klímáját :

"vortex 3.2KW-os hibátlan állapotban 1 nyarat ment teljesen jó
45 K"

(#36639) DeltaPower válasza alázógyík (#36638) üzenetére


DeltaPower
őstag

Split vagy egycsöves?

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36640) Devid_81 válasza DeltaPower (#36639) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mobil lesz az! :)

...

(#36641) alázógyík válasza Devid_81 (#36640) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez az. :K

(#36642) DeltaPower válasza Devid_81 (#36640) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mobilból is kétféle van, de ez ahogy nézem egycsöves (gégecsöves), ilyen van nekem is.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36643) Devid_81 válasza DeltaPower (#36642) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tjuuu ezt nem tudom, en csak kis ugyesen megtalaltam egy hirdetest neked. :B
Nekunk is egycsoves (gegecsoves) van, az a baj vele, hogy borzalmasan fut visszafele, viszont arra jo, hogy nyaron a nappalit "elhetove varazsolja" amig be van kapcsolva...mihelyt kikapcsolod veged van, szakad rolad a viz ketto perc mulva.
Pedig mar olyan szigetelest raktunk mindenhova, a csovet korbetekertuk stb stb...egyetlen "hibat vetettunk" nem akartunk falat furni a csonek, (berlakas) igy az erkelyajto-redony kapott egy kis optikai tuningot :)

[ Szerkesztve ]

...

(#36644) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szagertok velemenyere lennek kivancsi!
Ennek mi a baja?Vezerles?Virust kapott?
Mit lehet ezzel csinalni?

...

(#36645) bsh válasza Devid_81 (#36644) üzenetére


bsh
őstag

bekapcsolva maradt benne az ipari vibrátor.

(#36646) DeltaPower válasza Devid_81 (#36643) üzenetére


DeltaPower
őstag

Van olyan fajta, ami split elvű, van egy kültéri egysége amit kiraksz a szabadba, és azon keresztül adja le a hőt, vagyis nem fűt visszafelé.
Nálunk a folyosón ilyen sűrűbb osztatú ablakok vannak, annak az egyik ablakszemét áldoztuk be a cső kivezetésére :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#36647) Outlander


Outlander
őstag

Küldeném ekrisztiánnak... :DDD
A "Fuvarra Várva" című képet...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#36648) forintuser válasza Devid_81 (#36644) üzenetére


forintuser
őstag

Szóval itt vannak a szagértők... :DDD Ki gondolta volna... ;]

Holnapkészítést vállalok.

(#36649) Devid_81 válasza forintuser (#36648) üzenetére


Devid_81
nagyúr

At kellett emelni a dolgot ide, mert amoda keves az aktiv szagerto! :DDD :B

...

(#36650) Devid_81 válasza bsh (#36645) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jol van,a kkor nincs olyan nagy baj, az meg orvosolhato!
Meg a reinstall is az lehetett volna, vagy akar a virusirtas...de azert az hosszadalmasabb... :)

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.