Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) george11


george11
senior tag

Ti miről beszéltek már megint?
Ivás meg ilyenek, de egyikben sincs alkohol :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12352) Chaser válasza george11 (#12351) üzenetére


Chaser
titán

Kurta jól nézne ki meló közben alkohol ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12353) faragojof válasza Chaser (#12352) üzenetére


faragojof
senior tag

Miért? Az jobban néz ki, hogy az energiaitaltól pörögsz a munkahelyeden, és megalázod a teljesítményeddel a munkatársaid? :DDD

Erre meg azt hittem először hogy CGI. :Y Pedig nem.

"Formicate Under Command of the King,,

(#12354) God Vazzeg válasza george11 (#12297) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Össze van fotoboltolva egy fitness modell csajszi és egy klasszikus testépítő, hatalmas dolog. Lenne rajta melltartó ha az ő felsőteste lenne :K :D

(#12355) gabe_ válasza faragojof (#12353) üzenetére


gabe_
őstag

Nálunk 1-2 kolega nem hogy nem pörög az energiaitaltól, de úgy tűnik, az tartja csak életben... Amúgy én se rajongok érte, egyszerűen nem szeretem ezt a tutti-fruttis ízt, de néha lecsúszik egy-két dobozzal.

Más: Lepkeantennát keresek csokiért/sörért cserébe.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12356) GrandeP


GrandeP
őstag

[link] :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12357) george11 válasza God Vazzeg (#12354) üzenetére


george11
senior tag

Nem megmondtam, hogy nem értesz hozzá? :DDD
Viselkedjél, mert körbeveszi a lakásodat 300 rohamrendőr, azt leshecc :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12358) Ramius válasza gabe_ (#12355) üzenetére


Ramius
őstag

Azon kívül van szőlős, almás, bodzás, meggyes...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12359) bartucc válasza GrandeP (#12349) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, ezt a sztorit mesélte Gyík. :DDD

Az összes energiaital egy nagy rakás sz@r. Nem sok dolog van, ami anny szeméttel lenne tele. Kb. Jó ha évente párat megiszok, de már annyit se. Szeretem az édes izét, de csak sima monstert ittam, ha ittam, de szivesebben inkabb watt naturat, annak nincs semmi szintetikus utóize. Inkább hagyom a fenébe az összest, mert tényleg csak szemét van benne. Ahhoz, hogy naponta min. lecsúszik egy, nem sok jôt tudnék hozzáfüzni. Nem itélkezem, meg mindenki azt csinál amit akar. De tudatosan nem kellene mérgezni magunkat. :(

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12360) csaszi72


csaszi72
aktív tag

na ájtíDzsedájok!
feleadat:
mi a problémája a Alcor DTV-1000 dvb vevőnek ekkor?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12361) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12362) gabe_ válasza george11 (#12361) üzenetére


gabe_
őstag

:Y

Igazi sleeper. Hogy lehet ezzel szívatni a helyi vagány szutyukis menőket... :C

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12363) bartucc válasza csaszi72 (#12360) üzenetére


bartucc
addikt

Nem látja a program a hardvert, vagy nem jól. Változtattál bármit is, azóta, hogy jól müködött? Restaert, tunert csatlakoztasd újra, esetleg driver eltávolítás, és feltelepítés.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12364) Chaser válasza bartucc (#12359) üzenetére


Chaser
titán

Volt hogy 2 is ;] sárga monsterben semmi szintetikus sz@r nincs, legalábbis én még "E" adalékot se találtam. Meg nem nagyon érdekel ki mit gondol, ki kell próbálni 12 órázást héten belüli nappal-éjszaka kombóban aztán megtudod:) Itthon én se iszok...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12365) csaszi72 válasza bartucc (#12363) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:(
first run

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12366) gabe_


gabe_
őstag

Rútert vesz-e vki? :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12367) ekrisztian válasza csaszi72 (#12365) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Frissítshéél ha még nem tetted.
link meg lemaradt.[link]

[ Szerkesztve ]

(#12368) bartucc válasza gabe_ (#12362) üzenetére


bartucc
addikt

Mókás. Kicsi a motortér, vagyis okosított hütés kell, hogy a müanyag és gumi csövek, tömítések ne haljanak gyorsabban Ha nincs ehhez épített futómü, szétcsavarja a kasznit, meg a vezetési élmény is oda, nem beszélve a kezelhetöségröl. Azon kívül, hogy egy 150 lovas motor is böven elég sportossá tenne egy wartburgot, meg ennek szerintem lóf@sz értelme nincs, nem rossz. :DDD

Ja, meg elsö kereken a hajtás, és orrnehéz is lett, rohadtul. Nem tudom hány kg egy ilyen motor, de az optimális súlyelosztásnak is annyi.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12369) csaszi72 válasza ekrisztian (#12367) üzenetére


csaszi72
aktív tag

naprakész :O

Windows 2000 (SP4) / XP (SP2/SP3) / Vista 32/64 bit
32bit Win7 van, de találtam hozzá drivert.
Így sem.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12370) ekrisztian válasza csaszi72 (#12369) üzenetére


ekrisztian
senior tag

akkor keress hozzá univerzális dvbprogit,de előtte nézd meg az eszközkezelőbe látod-e.

(#12371) gabe_ válasza bartucc (#12368) üzenetére


gabe_
őstag

Mondjuk az nekem is feltűnt, hogy a hűtő nem nagyon látszik... Ez sem rossz, mondjuk legalább már van értelme. A tartósság már más kérdés...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12372) csaszi72 válasza ekrisztian (#12370) üzenetére


csaszi72
aktív tag

lássa
(IMG:http://kepfeltoltes.hu/view/120826/338984325N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12373) george11 válasza bartucc (#12368) üzenetére


george11
senior tag

"Kicsi a motortér, vagyis okosított hütés kell, hogy a müanyag és gumi csövek, tömítések ne haljanak gyorsabban"
Ezért szokták a hátsó ülés helyére tenni a hűtőket előszeretettel, az ilyen amatőr drag gépeknél. ;)

A kaszni nem fog csavarodni, mert a warbi az alvázas, azt meg lehet erősíteni a világ végéig is csövekkel.

A futómű nyilván nem lehet warbié, mert nem bírná el az audi V8 súlyát. (bár az első az maradhatott gyári is akár csak erősebb rugókkal)

Elől nem tud hajtani(nyalván hátsókerekes lett), mert a féltengelyek helyén épp egy motor van :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12374) bartucc válasza george11 (#12373) üzenetére


bartucc
addikt

Na akkor több hülyeséget mondtam, mint nem. :DDD

Bár, ha beépit igy egy motort, gondolt a többire is jóesetben.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12375) Ramius válasza bartucc (#12374) üzenetére


Ramius
őstag

Vagy nem, és akkor az első kövér gáznál a motor és a hajtott kerék szépen ott hagyja az aszfalton a rémülten pislogó, kormánykereket még mindig szorító tulajt. :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12376) george11 válasza bartucc (#12374) üzenetére


george11
senior tag

Szerintem alatta van a komplett audi hajtáslánc futóművel, meg mindennel, mert még az audi szervó olaj tartálya is ott vigyorog ;] Sőt torony bekötése is olyan. :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#12377) vazzz


vazzz
őstag

e

(#12378) fero02


fero02
veterán

(#12379) bartucc válasza bartucc (#12374) üzenetére


bartucc
addikt

Kezdek egyre feljebb lépni a GrandeP féle iskolában. ;] :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12380) ekrisztian válasza csaszi72 (#12372) üzenetére


ekrisztian
senior tag

http://www.augustint.com/download.htm ezen is túl vagy?

(#12381) ekrisztian válasza bartucc (#12374) üzenetére


ekrisztian
senior tag

vagy fake a kép ;)

(#12382) csaszi72 válasza ekrisztian (#12380) üzenetére


csaszi72
aktív tag

felraktam kölök HP lapijára oszt megy.
Win7 szintén
áááááááááááááááááááááááá

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12383) GrandeP válasza csaszi72 (#12382) üzenetére


GrandeP
őstag

User Error.... kérem kapcsolja ki..

MÁS:

Megnéztem az Éhezők Viadala című filmet, egész jó volt, bár ha kicsit véresebb lett volna..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12384) csaszi72 válasza GrandeP (#12383) üzenetére


csaszi72
aktív tag


kössssssssz

unistall minden oszt kezd előről :O

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12385) Chaser válasza GrandeP (#12383) üzenetére


Chaser
titán

Én meg a Prometheust. Hát nem igazán jöttem rá mit is akartak létrehozni :F Alien klón, de valamit keverhettek a homárok valamivel. SZPoJLER:D
Volt valami bogyó, amit ha bekapott a tag szétesett vagy ha kurficolt valami megfogant a nő testében és kikelt volna egy nap alatt.
Voltak valami kígyószerű bigyók amik petét nyomtak az emberbe, és valami szörnyet csináltak belőle ami szintén szét esett.
Volt a végén egy óriás polipszerű valami - talán az lett a kufircolás végeredménye - , ami szintén nyomkodott valamit abba akit elkapott és abból végre kikelt egy alien. Na de az a szerencsétlen alien mit eszik ha az összes homár szétesik?:D Oké hogy rá fogták vegyifegyver kuttatásra, na de akkor is....100 millát kidobni ezért $-ban, csúfos bukás lesz kritikusok akármit is írnak ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12386) csaszi72 válasza GrandeP (#12383) üzenetére


csaszi72
aktív tag


ami ki van jelölve csak az látszik fiam lapiján.
A másik kettő mi a tököm?

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12387) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12388) GrandeP válasza csaszi72 (#12386) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem tudom. Már a kérdést sem értem. De most télleg. :DDD
Nyomj egy registry puccantást,nálad valami bekavar(hat).

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12389) csaszi72 válasza GrandeP (#12388) üzenetére


csaszi72
aktív tag

na mán találtam húúúúúsz csatornát

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#12390) gabe_ válasza Norb3rto (#12387) üzenetére


gabe_
őstag

jóféle :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12391) bsh


bsh
őstag

e e e e e e

[ Szerkesztve ]

(#12392) odrif


odrif
MODERÁTOR

20 éve a Prohardveren

(#12393) tibibi


tibibi
őstag

(#12394) Ramius válasza tibibi (#12393) üzenetére


Ramius
őstag

"itt nem is történt semmi" gondolta a csávó, miközben lecsukta az akna fedelét :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#12395) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ma nincs kedvem berúgni.. De az élet nem kívánságműsor... :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12396) bsh


bsh
őstag

(#12397) gabe_


gabe_
őstag

Lambo

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12398) alázógyík válasza gabe_ (#12397) üzenetére


alázógyík
őstag

1 év és 10K dollár. Besz@rok. :DDD

(#12399) bsh


bsh
őstag

(#12400) BaKeSZ87 válasza alázógyík (#12398) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

És még fos is. Szerintem egy 2kg-os kalapáccsal össze lehetne csomagolni az egészet egy egy köbméteres kockává.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.