Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) God Vazzeg válasza bsh (#12800) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hogy találtok rá ezekre? :D :C

(#12802) bsh válasza God Vazzeg (#12801) üzenetére


bsh
őstag

így
érted, nem?

[ Szerkesztve ]

(#12803) bartucc válasza bsh (#12802) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, aki a neten művelődött, és nem az Egri csillagokkal, vagy valami könyvvel ismerte meg jobban a magyar nyelvet, az így jár.

Egyébként én rühellem ezt a játékot, unokatestvérem is órákat belenyom naponta, meg nézi a közvetítéseket. Reggeltől estig ment nála a gép egész nyáron. :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12804) God Vazzeg válasza bsh (#12802) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez milyen nyelven van? :DDD

(#12805) DeltaPower válasza bsh (#12802) üzenetére


DeltaPower
őstag

és még arról nem is volt szó, hogy mordekajzerrel pentázott ulti nélkül, vagy nerf varus, vagy hogy nem kéne killfeedezni jungling közben, és a szecsuánit is kompletten kihagyták ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12806) alázógyík


alázógyík
őstag

10 perce egy park mellett sétáltam el, ahol egy roma asszonyság "nevelte" a 2 év körüli gyerekét.

"ögyé mán nórmálisan, mert úgy pofánbaszl@k, hogy mögdöglesz azonnal itt helyben e!" :DDD

Remélem továbbra is támogatjuk segélyekkel eme nemes embereket. Megérdemlik. ;]

(#12807) akom


akom
senior tag

Vennék kék utp kébelt. Egy dobozzal is akár. (kb 300m)
Persze olcsón, akár lopottat is. :DDD

(#12808) DeltaPower válasza alázógyík (#12806) üzenetére


DeltaPower
őstag

Há de Láááurááá!!!

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12809) GrandeP válasza alázógyík (#12806) üzenetére


GrandeP
őstag

:U :W

A kis Kevinke még nem tudja hogy kell... te sem tudtad ilyen idős korodban... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12810) alázógyík válasza GrandeP (#12809) üzenetére


alázógyík
őstag

:N :DDD

(#12811) daninet válasza bartucc (#12803) üzenetére


daninet
veterán

ne is mondd, öcsém is ezt a szart játssza, én kipróbáltam de rohadtul nemértem. Odamegy üt egyet és elszalad. És mind ezt nyomja, és ezért tart egy "meccs" 1,5 óráig ezzel a szarral :( A másik hogy ugyan olyan az összes map csak egy másik textúrát nyomnak rá. Nagyon változatos :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12812) GrandeP


GrandeP
őstag

Feladom... [link]

Többet nem hardveraprózóm...

Pedig elég sokan leszoktak az ilyenekről, erre most megint.

"újkorában ennyi volt..."

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12813) DeltaPower válasza daninet (#12811) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez is olyan, mint a többi online játék. Lehet csak úgy szórakozásból is játszani, de ha toplistás akarsz lenni, akkor másodpercekre időzítesz, taktikákat dolgozol ki, elméleti sebzéseket, hatékonyságot számolsz, és végeredményben már teljesen lényegtelen lesz, hogy milyen rohadt unalmas 100-adszor ugyanazon az áttextúrázott pályán nyomulni. Úgyis csak arra figyelsz, hogy ha az ellenfél megpróbálja használni az X képességét, akkor nehogy fél mp-vel később nyomd rá válaszként a sajátodat. Ha leütnek akkor pedig szidni kell a núbokat :DDD
De ezt te is tudod, ha valaha játszottál valamit komolyabban neten :)

szerk: Grande: komolyan ilyen szarokat kellene gyártani, 3 ezerből kijön az egész, 70% haszon.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12814) GrandeP válasza DeltaPower (#12813) üzenetére


GrandeP
őstag

De bazz, senki nem akar... vagy nincs ismerőse...

7900 ft a vadi új, ingyen posta.... de most miért fizessek érte nnyit, mikor én is tudom, h az anyag és munka díj, kb harmada neki...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12815) alázógyík válasza GrandeP (#12812) üzenetére


alázógyík
őstag

DE 10-ért VETTE BAMM+ !!! Nem értőőőől? :W :DDD :DDD

(#12816) God Vazzeg válasza GrandeP (#12814) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az övé komolyabb, nagyobb a teherbírása. Komolyan. De amúgy értelek, és neked van igazad :K

(#12817) alázógyík válasza God Vazzeg (#12816) üzenetére


alázógyík
őstag

Gondolom nagyPÉ privátban bepróbálkozott egy 3K postával ajánlattal. :DDD

(#12818) Norb3rto válasza alázógyík (#12817) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Már megint túlfizeti a dolgokat ;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12819) ekrisztian válasza GrandeP (#12814) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:-) de pont ez a baj,hogy Grande se akarja kifizetni a 70% hasznot:-) ha már ő se akkor ki?

(#12820) GrandeP válasza God Vazzeg (#12816) üzenetére


GrandeP
őstag

No mindegy...

Egyébiránt, ha jól értem akkor most kötelező lett a porral-oltó a szgk -ban is?

a KRESZ egy ma is hatályos rendelkezésének pontosításával baleset vagy egy gépkocsi kigyulladása esetén a nem érintett járművek vezetői kötelesek segítséget nyújtani, illetve az ehhez a rendelkezésükre álló elsősegélynyújtó felszerelést vagy tűzoltó készüléket használni vagy átadni. [link]

(amúgy nem kicsit getzik, felvásároltatták, 1-2 hónapja a pharasztokkal a készleteket, bekaszáltak x összeg büntetést, és most az egész teljesen feleslegessé vált, ez ám az igazi trollkodás, nem amikor én csinálom!)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12821) GrandeP válasza alázógyík (#12817) üzenetére


GrandeP
őstag

Bammmeg, te is ismersz már... :DDD :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12822) ekrisztian válasza ekrisztian (#12819) üzenetére


ekrisztian
senior tag

én meg mellé nyomtam:-) bannoljatok!
postával 5nél nem ér többet,de én pl. lusta vagyok..nekem annyit se.:-)

(#12823) alázógyík válasza GrandeP (#12821) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :DDD

(#12824) alázógyík válasza ekrisztian (#12822) üzenetére


alázógyík
őstag

De te brutál gyurma vagy, neked felesleges ilyen ketyere. ;]

(#12825) GrandeP válasza alázógyík (#12824) üzenetére


GrandeP
őstag

Amúgy elsö körben ezt szeretném megcsinálni egy párszor... [link]

Utána meg majd felhúzom magamat ha akarom... :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12826) bsh


bsh
őstag

e

(#12827) God Vazzeg válasza bsh (#12826) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meg ezeket szeretném megcsinálni :DDD

(#12828) alázógyík válasza God Vazzeg (#12827) üzenetére


alázógyík
őstag

:DD

Kinek mi tetszik. Nekünk az ilyenek, nagyPének meg az ami. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#12829) bartucc válasza alázógyík (#12828) üzenetére


bartucc
addikt

Izlések, és pofonok. :DDD

Az milyen már, hogy bement hugom két motorosboltba is, gyertyáért, meg izzóért. Leírom a pontos tipust, ami benne volt, meg a foglalatot, a gyertyához is minden adatot, meg hogy esetleg milyen lenne jó még. Erre neki pont ilyen tipusú izzója nincs, foglalatnak utána se nézett, csak elküldi őket a g@cibe, hogy nem tud segíteni?

Nem az lenne a dolga, hogy legalább a foglalatra ránézzen, és adjon egy hasonló tipust, azonos paraméterrel, gyertyánál szintén? :W

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12830) GrandeP válasza bartucc (#12829) üzenetére


GrandeP
őstag

Erről az jut eszembe h nekem w5w izzó kell... ezt ugye így hívják, így kéred, így kapod...

Bardinál majdnem kivettem a kezdő gyereket a pultból, mert elkezdett okoskodni, h ilyen nincs, meg akkor 5wos kell ,de mi, meg elmegyek hátra meg nézem a x betűsök elött...

Olyan szinten felbasott vele mint állat...

igazából, már nem vesznek fel szakképzetteket eladónak mert többi kerül a fenntartása mint a betanítottnak, annak meg vagy van érzéke/kedve/tehetsége hozzá, vagy nincs...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#12831) OP-ToTo válasza bartucc (#12787) üzenetére


OP-ToTo
tag

Én sem akarok senkin meggazdagodni, nem vettem a termékeket hogy rárakjak mgé 500ftot és eladjam. Megnéztem most a kecskeméti eladó ddr2 ramokat, hogy ne állítsak valótlanságot. Nem találtam olcsóbbat. Lehet, hogy másik városban van, én most erre szűrtem rá. Az se mind1 hogy 1 embernek adok el 4et vagy 4nek adok el egyet, mert csak egyszer kell találkozni, az idő is pénz. Ha valaki ír, hogy érdekli a cuccom akkor megbeszélek vele egy árat. De ha valakinek nem kell a cuccom, csak leszólja hogy drága, nekem az kicsit bunkónak tűnik. Nem sokat szoktam ide járni, és elég egyértelmű, hogy egy "szakmai fórumon" nem átverni akarom a másikat vagy lehúzni.

Így jártam, a nyakamon maradtak a termékek és pénzt szeretnék belőle. Nem sok időm van sörözni, de ha igen akkor az aktuális barátaimmal teszem. Szerencsére van elég, de ez nem zárja ki új arcok megismerését. Tölthetném én is itt az egész napot és írhatnék minden egyes hirdetésre hogy drága tudok itt meg itt olcsóbbat. 1x adtam itt el a videókarimat, visszavettem mert nem felelt meg az eladónak. Eladtam másnak és ott tökéletesen működik. Nem hiszem, hogy ne lennék korrekt.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#12832) bsh válasza alázógyík (#12828) üzenetére


bsh
őstag

nézőpont kérdése e e

[ Szerkesztve ]

(#12833) bartucc válasza GrandeP (#12830) üzenetére


bartucc
addikt

Leírtam, üvegfejű, tűzős, 12V, 5W, és hogy 12V 35/35W BA20D foglalatos, meg hogy B7HS, esetleg B8HS gyertya.

Ez a baj, hogy testvérem meg nem értett hozzá, én meg ma nem nagyon akartam kiruccani, mert holnap Szeged ellenőrzés, elég út az is. De muszáj menni személyesen, és megmondani a frankót az eladónak, mert egyébként simán elhajt.

Ha beírta volna legalább a tipust a Google-be, már lenne róla képe, és tudná mit akarsz, de nem, inkább kötözködött nálad is gondolom. :(((

Nem vagyok szakképzett, de 10 perc alatt megvolt, milyen izzó kell nekem, és ő már csak látott 1-2-t, ha meg nem, ott akkor is a kereső. De azzal, hogy elnézést, nem tud segíteni, jobban nem tud felidegelni egy eladó se. Terminátorban nyomták így, meg régen a Pálmában, hogy kérek PCI-E tápkábelt, és néznek, meg hogy mi az a Molex, meg hogy ilyen nincs, de azt se tudta még, mire gondolok?! :W

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12834) alázógyík válasza bartucc (#12833) üzenetére


alázógyík
őstag

"Terminátorban nyomták így, meg régen a Pálmában, hogy kérek PCI-E tápkábelt, és néznek, meg hogy mi az a Molex, meg hogy ilyen nincs, de azt se tudta még, mire gondolok?! :W"

Az ennyire problémás ügyfelekkel mindig csak a baj van. :DDD ;]

(#12835) mcs válasza bartucc (#12833) üzenetére


mcs
veterán

Pálma...OMFG, inkább párna. Most sem egészen komplettek, legalábbis amikor náluk akartam venni Athlon II X3at, kicsit megkavarták a sz*rt. Meghírdették extraolcsón a 450et ajánló logoval, így bementem hozzájuk érdeklődni, és mondták, hogy nincs raktáron, majd a hét közepe-vége felé hoznak. Jövök haza, nézek fel az oldalukra, és átírták az árát egy ezressel drágábbra. Inkább költöttem kicsit többet a Lingvinnél annak tudatában, hogy ők legalább korrektek, és nem vásárlócsalogató kamuzós faxkalapok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12836) bartucc válasza alázógyík (#12834) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, bennem van a hiba. Mert átalakító kellett a kis FSP-hez, ök meg inkább egy 560w-os HKC-t akartak rámsózni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12837) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Van-e valakinek egy 4 gigás Memory Stick Micro kártyája?
Extra sürgős, kecskeméti átvétellel!

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12838) Norb3rto válasza M_o_g_y_i (#12837) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nekem nincs :N

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12839) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12840) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Eladtam egy ilyet, de az istennek nem találom merre van, pedig egy helyen vannak a régi, már nem használt memóriakártyáim. :W
Még az is lehet, hogy hülye fejjel azt a kártyát odaadtam telefonnal régebben... :(( :O :W
Nyilván ha rákérdeznék, nem lenne meg, "Á, nem vót' abban semmise!"
Baccameg... :(((

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12841) ekrisztian válasza GrandeP (#12830) üzenetére


ekrisztian
senior tag

nem, BA15S vagy 5W-os cseresznye..így híjják..mi az hogy w5w izzó?
mindjárt meg guglizom :D ;]

(#12842) ekrisztian válasza ekrisztian (#12841) üzenetére


ekrisztian
senior tag

télleg :Y :Y :DDD :DDD holnap eltüzelem a bizonyítványom :D
még jó, hogy már nem vok boltos :Dmert én meg is ütöttelek volna :Pmert nekem az 5W foglalatnélküli :D az 1,2W-os meg rizsaizzó :D

[ Szerkesztve ]

(#12843) DeltaPower válasza ekrisztian (#12841) üzenetére


DeltaPower
őstag

más néven t10-es foglalat

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#12844) bartucc válasza ekrisztian (#12842) üzenetére


bartucc
addikt

Ja, de egyébként üvegfejű tűzős néven emlegetik általában csak a webshop-ok.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12845) M_o_g_y_i válasza bartucc (#12829) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Melyik boltban voltak? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12846) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Utolsóelötti hszt nézzétek amíg ott van :D

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12847) Norb3rto válasza Norb3rto (#12846) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Már késő :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#12848) M_o_g_y_i válasza Norb3rto (#12846) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mi volt az? :F
Törölték... :((( :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12849) ekrisztian válasza Norb3rto (#12846) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Rossz vga-val miért nem tud printscreent produkálni? :D az is kemény..ha nem arra gondoltál :D

(#12850) bsh


bsh
őstag

e e eee

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.