Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz vwpolopg #6040 üzenetére

    Azzal nagyon nagyot lehet "bucskázni", ha máshol van a rutinpálya mint a gyakorló.
    Ez történt nálam is. A telepen gyakorolgattam, de a Közlekedés Felügyeletnél volt a vizsga.
    Ezt csak a vizsga napján tudatta velem az oktató, aminek rendkívül "örültem" akkor. :))
    Pont a saroktolatást húztam, s mivel a tanpályán egész más szituból kellett megoldani, így most élesben csinálhattam egy olyan területen, ahol a padkát dzsumbuj fedte, alig láttam belőle valamit. Kicsit be is rágtam, úgyhogy pár mozdulatból megoldottam... életem egyik legpontosabb saroktolatása lett, a biztos meg kb. 5 percig méregette a millimétereket a kerék és a fehér vonal között, hogy túlcsúsztam-e vajon, megbuktasson-e..., aztán szó szerint: "átcsúsztam". A forgalom nálam, ezek miatt százszor egyszerűbb volt. Bár..., ugye mivel kétszer kellett vizsgáznom; az első alkalomról pár gondolat:
    Kora reggel indultunk, jó időben, stb. Kellemesen beszélgettek a kocsiban (oktató-biztos), majd ráirányítottak a város szerintem legócskább, kopott felfestésű, "töredezett vonallal" rendelkező úttestjére. A vasúttól nem messze van, szóval... Ott kellett megfordulnom. Persze, hogy "belecsíptem" a záróba, mert nem is láttam, annyira le volt már kopva. Ilyenkor lehetne hibáztatni a városvezetéstől kezdve sok mindenkit (akik 4-5 éve ígérik, hogy rendbe rakják), de jobb, ha az ember szó nélkül fizeti a "stexet" és a következő alkalomra beülteti (gondolatban) a biztos mellé "Fortunát" is.

    Manitou: Hajrá! :)

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés