Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) 0xmilan válasza Kalandor (#22599) üzenetére


0xmilan
addikt

https://www.pulsar.gg/
es akkor inkabb "Pulsar Gaming Gears" a teljes nev.
Koszi! 🙏

(#22602) Kalandor válasza 0xmilan (#22601) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Kész.

(#22603) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Nem tudom bug vagy nincs lefejlesztve, de nagyon idegesítő, ha bejelentkezés után fórum üzenetet írok, és lejár a session, feldobja a bejelentkezési formot majd bejelentkezem és amit eddig írtam az megy a levesbe. Firefoxot használok egyébként, de már rég óta, ha hosszabb üzenetet akarok írni akkor inkább valami jegyzetalkalmazásban írom meg, mert idegesít, hogy megszívat a PH! folyton ezzel. Mint épp most is így jártam...Pedig ez nem is volt hosszú :) Ezzel nem lehetne valamit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#22604) Intruder2k5 válasza zserrbo (#22603) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A "belépve maradok" opció be van pipálva? [kép] Csak mert ahogy nézem, elég sűrűn változik az IP címed.

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#22605) zserrbo válasza Intruder2k5 (#22604) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Most nem volt, szóval valószínűleg máskor sem amikor így jártam. Szóval zárhatjuk is, mert user error inkább :D Köszönöm! Majd odafigyelek erre jobban.

(#22606) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Sziasztok,

A mai böngészésem során a privát üzenetekben elkezdődött egy idegesítő ublock origin által blokkolt gemius popup amivel eddig nem találkoztam.

Érdeklődnék, hogy Ti változtattatok valamit a user trackingen vagy valamelyik reklám/követési lista lett szigorúbb amit használok?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#22607) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az miota mukodik, hogy kijelolok egy szoveget, ramasolok egy linket es egybol linkesiti ahelyett, hogy kicserelne a kijelolt szoveget a linkkel? Meg ezekre miert veletlenul kell rajonnom?? :D

Van dokumentacioja a szerkesztonek, ahol ezeket a rejtett funkciokat meg lehet ismerni?

Irtam egy userscriptet nemreg es ez ket shortcutot is redundassa tesz: hogy ctrl+K-val lehessen linket beszurni es hogy az Enter leokezza a beszurast.

(#22608) Intruder2k5 válasza 0xmilan (#22607) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Először úgy volt, hogy ilyen sosem volt, pedig de, aztán ki tudja miért, de elkezdett működni. :D

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#22609) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Hardveraprón az iPhoneoknál szépen szét van szedve a kategória, minden évjáratnál külön Mini, Sima, Plus, Pro, Pro Max.

Lehetne a Samsungnál is, S20 szériától kezdődően S24-ig ugyanígy. Sima, Plus, Ultra. Meg esetleg egy regalaxy kupon kategória.

[ Szerkesztve ]

(#22610) Intruder2k5 válasza Sumptuous (#22609) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az említett Samsung S szériákon belül 40-60 hirdetés van külön-külön, de azt szétszedni szerintem így is túlzó lenne. iPhone esetében szintén az említett szériákban mindegyikben van 150-200 hirdetés.

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#22611) semod


semod
újonc

Sziasztok!
Mivel elfogyott az ingyenes hirdetésem, szoktam vásárolni kiemelést (sima plusz szolgáltatás). Most is így tettem 2 hirdetéssel, már 2x megvásároltam mindegyikre, de a rendszer nem látja.. így 1400Ft-om ment a levesbe. Kinek tudok ilyenkor szólni?

kb 5 perc után már jó a hirdetés, de így is duplán fizettem ki rá a kiemelést! Tudok valamit tenni ez ügyben?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#22612) RudiLicenc válasza RudiLicenc (#22606) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Továbbra is érdekelne, tényleg muszáj ezt a Gemius hülyeséget nyomatni? Miért jó UX megoldás egy felugró tab, miközben a privát üzeneteimet olvasom?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#22613) Intruder2k5 válasza RudiLicenc (#22612) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem mi nyomatjuk, hanem a gemius.

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

(#22614) RudiLicenc válasza Intruder2k5 (#22613) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Köszi, leiratkoztam, remélem többet nem jön elő.

Üdv!

(#22617) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Hardverapón megoldható volna, hogy bizonyos eladókat elrejtsünk?

.

(#22618) Kalandor válasza Troy. (#22617) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Sajnos nem.

(#22619) Szabi®


Szabi®
addikt

Kedves vezetőség, Kalandor, értem én hogy rendet kell tartani, de könyörgöm, melyik hozzászólásomat tiltja az ászf olyan szinten innét hogy két hétre ki kellett vágni a regisztrációmat ? :F Maga a vita, miért ütközik ászf-be ? értsünk mindenkivel egyet ? Minek születnek cikkek Harangi úrtól, ha a véleményünket meg nem fejthetjük ki ? Ez elég durva paradoxon . . .
Azt a moderáció nem veszi észre, hogy ugyan az a 2-3 troll jelentget mindenkit, és nekik ez már mindenféle utánaolvasás nélkül is elég, hogy valakit 2! hétre kirakjon :F
Ötlet kell hogy min javítsunk ? Mondjunk a moderátorok talán megnézhetnék hogy kik jelentgetnek tonnaszám másokat, állandó jelleggel a hírszekciókba, techszekciókban, és trolloznak folyamatosan másokat, mert csak ennyire telik nekik. Nah ezeket az állandó renitens elemeket kellene figyelni, és moderálni, nem azokat, akiket ezek az elemek bandába verődve jelentgetnek. Akkor jobb hely lesz a prohardver. Sok-sok hónap után mertem hozzászólni aminek két hét bann lett a vége . . .

(#22620) Kalandor válasza Szabi® (#22619) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

(#22621) Szabi® válasza Kalandor (#22620) üzenetére


Szabi®
addikt

Köszönöm Ferenc, azért tettem itt fel a kérdést hátha kapok kiterjedtebb választ olyan személyektől, akik esetleg a moderátorok hatásköréért felelnek.
Ha oda írtam volna, akkor az válaszolt volna, aki kiosztotta a bann-t. Nehéz úgy szabályokat betartani, hogy a moderátorok már azért is két hét bann-t adhatnak idézem "A postok negyede a tied" nem tudtam hogy ez egy vétségnek számít, miközben a személy aki jelentett, csupán 1 azaz egy hozzászólással írt kevesebbet mint én. A másik érdekes aspektus az, hogy én lettem trollkodással vádolva miközben maga a "troll" vígan maradt a helyén ezzel az elmés "szakmai" hozzászólásával : Ő nem lett troll . . .

(#22622) Undoroid válasza Szabi® (#22621) üzenetére


Undoroid
őstag

Üdvözöllek!

Nem nekem tetted fel ugyan a kérdést, de nagyon kíváncsivá tettél ezzel a valamivel, amit itt most leírtál! Ha ennyire semmibe veszel itt olyan embereket, akik a rendet hivatottak megteremteni, akkor mégis mire számítasz? Szerintem még sohasem láttam a hozzászólásaidat, pedig itt vagyok már jó ideje...ha az illetékesek felé így kommunikálsz, akkor vajon a többiekhez hogyan? Ha másokhoz is így szólsz, akkor mit vártál? Hogyan fognak kezelni?

Teljesen off: Már várom azt, hogy nekem milyen keresztnév jut?! :D

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#22623) Troy. válasza Kalandor (#22618) üzenetére


Troy.
addikt

Mármint ezt lefejleszteni sem lehetne? Puszta kíváncsiság.

.

(#22624) Viktor0610 válasza Troy. (#22623) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván minden megoldható/lefejleszthető, de nem érdeke az oldalnak, hogy el lehessen rejteni olyat, aki hirdetni szeretne.

Xiaomi 13T

(#22625) Kalandor válasza Troy. (#22623) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Szinte minden megoldható, de a hirdető elrejtése nem bevett dolog máshol sem.

(#22626) Kalandor válasza Szabi® (#22621) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Köszönöm Ferenc
:F

azért tettem itt fel a kérdést hátha kapok kiterjedtebb választ olyan személyektől, akik esetleg a moderátorok hatásköréért felelnek.
Nem feltétlen az válaszol, aki eljárt, én is szoktam ott indokolni.

(#22628) Szabi® válasza Kalandor (#22626) üzenetére


Szabi®
addikt

Bocsánat a "Ferenc" nem neked ment, üzi volt másnak, csak copy/paste volt, és nem töröltem vissza.

(#22629) Kalandor válasza Szabi® (#22628) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.