Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • disy68

    aktív tag

    válasz hiperFizikus #7667 üzenetére

    "Garantálom, hogy megéri neked is és a többieknek is ."
    Eddig semmi olyat nem mutattál, ami garancia lenne bármire is.

    "A portálom csak ZIP-elve engedi feltölteni a programokat-scripteket ."
    Elhangzott a GitHub és GitHub Pages, de tessék: JsFiddle, CodePen. Keres, olvas, értelmez, használ.

    "Azt, hogy nem munka értem; már mint, hogy nem szép ."
    Nem, nem érted. Valami javascript alapú dolgot akarsz mutatni, aminél megvan az a kiváló lehetőség, hogy az ajánlott oldalakat használva ezt megoszd, erre képes vagy egy linket bedobni valami hosszászólásról, amiben van egy link egy zip-hez. Ez bizony egy szakmai fórumon nem egy értékelhető dolog. Ha nem tudod hogyan is kéne megoldani a problémát, akkor kérj segítséget.

    Én itt el is engedtem a dolgot...

    “Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

  • instantwater

    addikt

    válasz hiperFizikus #7667 üzenetére

    Nem a portálodra kell feltölteni, hanem Githubra, hogy a forrás könnyen olvasható legyen letöltés nélkül is.

    És senki, komolyan senki nem fog zipet töltögetni és kézzel vacakolni vele.
    Az egyik legnagyobb előnye a JSnek, hogy egy kattintásra futtatható a böngészőben, erre te azt kéred, hogy navigáljunk át az Index fórumra, ahonnan tovább valami random hostingra, ahonnan töltsünk le valami random zipet, és találjuk ki, hogy duplakattal elindul vagy kell neki lokális szerver?

    Értem, hogy nem vagy programozó, de amatőr szinten is nagyon fontos, ha meg akarod mutatni az elkészült művedet, akkor ne a közönségnek kelljen vele időt tölteni, hanem tedd minél könnyebben elérhető formába, a lehetőségek pedig elhangzottak.

    Én itt kiszálltam a zippelősdiből.
    Ha fenn van valahol, szivesen megnézem, ha felteszed a kódot GitHubra még szivesen adok ötleteket is az optimalizálásra, ha kéred, de ez jelenlegi formájában nulla.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés