Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Óraátállítás
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Candy: AOOSTAR WTR PRO – NAS, alkoss, gyarapíts
- bambano: Bambanő háza tája
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
Hmm, hát valóban nincs extra fullos módszer, és vannak esetek, ahol nem is annyira gázos, ha átpasszolod a session id-t, mert esetleg szenzitív adatokhoz nem férsz hozzá, vagy nem tudod őket módosítani. Mondjuk a Graph API-nál elvileg a user engedélyét kell kérned, hogy bizonyos adatait megkapd. Nem nagyon használtam még a Facebookos API-t, de ezzel módosítani nem is nagyon tudsz szenzitív adatokat, nem? Mondjuk végül is az igaz, hogy publikálhatsz a falára baromságokat, ha megkaptad az engedélyt, és ha valaki ezt a tokent megszerzi, akkor rosszindulatból is teheti ezt egy alkalmazáson keresztül.
Egyébként igazából a kiindulási pont az volt, hogy van egy webalkalmazás, ahova közvetlenül bejelentkezik az illető, és böngészgeti az oldalt. Nincs közvetett, API-n keresztüli kommunikáció, mint az általad említett Facebookos példánál.
Itt szerintem nem indokolt passzolgatni az URL-be a session id-t. Ahogy nem teszi a Facebook, Gmail, Google Drive, Hotmail, stb. sem, amikor csak böngészgeted az oldalukat.
Nemde?A Liferay-t nem ismerem, fogalmam sincs, hogy működik, így a motivációt sem tudom, mi az oka, hogy az URL-ben van minden alkalommal belepakolódik a session id. Nyilván megvan az oka, nem tudom, mennyire "örökség", és azt sem tudom, ennél mennyire lenne ez egyébként más módon is megoldható. Meg a körülményeket sem írtad, hogy milyen esetben jön elő ez. Szerk.: vagy minden esetben?

-
Karma
félisten
Mégis megtaláltam

Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Formula-1
- Bővül a One UI 8.5 béta, régebbi Galaxy készülékek is csatlakozhatnak
- Autós topik
- Crimson Desert
- Mi nincs, grafén akku van: itt a Xiaomi 11T és 11T Pro
- Horgász topik
- Beszállna az árnövelő versenybe az AMD
- Képregény topik
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- AKCIÓ 03.30-ig!!! Intel Core ULTRA 9 285K +2x16GB 7600MHz Patriot Viper XTREME 5! (Bolti ár: 600e!)
- AKCIÓ 03.30-ig!!! Intel Core ULTRA 9 285K +2x16GB 7600MHz Patriot Viper XTREME 5! (Bolti ár: 600e!)
- 0 perces COOLER MASTER 650W MWE V2 minőségi tápegység! GAR/SZÁMLA (Te nevedre)! 12V: 54A!
- AKCIÓ 03.30-ig!!! Intel Core ULTRA 5 225F +32GB DDR5 kit +hűtött VRM-es alaplap! GAR/SZÁMLA!
- AKCIÓ 03.30-ig!!! Intel Core ULTRA 5 225F +32GB DDR5 kit +hűtött VRM-es B860 lap! GAR/SZÁMLA!
- Tavaszi RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- Gainward RTX 5060 Ti Python III 16GB GDDR7 128bit (NE7506T019T1-GB2061T) Videokártya
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4307, 100% Akksi
- HP Z420 Workstation,Xeon E5-1620 CPU,8GB RAM,500GB SATA3 HDD,WIN10
- Új Creative Sound Blaster JAM V2
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


