Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4351) Dilikutya válasza The DJ (#4349) üzenetére


Dilikutya
félisten

Több reklám nem lett, azok is 1024-be sűrítve maradtak:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4352) lorcsi


lorcsi
veterán

tegnap óta b@szik bejönmi normálisan az oldal :(
nem mintha olyan sűrűn felnéznék, de akkor jó lennene ha működne :((

(#4353) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én is megbotránkoztam ezen a fiksz 1024-es felbontáson, jól kidühöngtem magam, meg minden...
És erre haverteve beírta: "kell a reklámnak a hely".. Na ja, 1280 mellett vagy kéttenyérnyi hely...
köszönöm Uram Neked az Adblockot és a Firefoxot... :DDD

ui.: nem is megy az oldal már vagy 4 órája... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4354) koxx válasza bolondember (#4353) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet, hogy a tcom szervereit is lefoglalta a hatóság :)

(#4355) bolondember válasza koxx (#4354) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor azt már elég régen... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4356) macikos válasza bolondember (#4355) üzenetére


macikos
addikt

Lehet, hogy elolvasták a levelemet és holnaptól fix 1600 pixel szélességű lesz az oldal :D

(#4357) bolondember válasza macikos (#4356) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, az kizárt - abban sem vagyok biztos, h rendesen működni fog (tegnap este óta most sikerült először belépnem)... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4358) PazsitZ válasza bolondember (#4353) üzenetére


PazsitZ
addikt

Suliban meg is ilyedtem mikor megláttam azt a sok villódzó, meg egyéb reklámsávokat. De már ott is fenn van az adblock. :D

Amúgy nem értem 2007-ben fix 1024re optimalizálni? :F Nem is lenne amúgy ez gond talán, ha a sáv felét nem reklámok foglalnák el...

- http://pazsitz.hu -

(#4359) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Milyen érdekes, hogy az iwiw is pont akkor nem jó, mikor a razziák vannak;]. Biztos valaki a szerveren felejtett egy kóbor Win2003-at ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4360) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Marha jól néz ki ez az új "optimalizált" felbontás a 17"-os 1280x1024-es monitoromon :C
Semmit nem látok. De legalább reklámot se vagy egy éve, hála a túzfalnak meg ADblock+-nak :DDD
Mégis, ki a tetűnek van ez optimalizálva bakker??? :(
Amikor T-magenta $z@rcsalád megvette az iwiwet, tudtam hogy elcseszik az egészet..
Gratulálok.
Következő lépésként ajánlanám a minimum 5 lépcsős, biztonságos beléptetési rendszert. Utána ha végre sikerült belépni, meg kelljen nézni hetvenkilenc reklámot, hogy írhassak az üzenőfalra. Minden ismerős megnézése előtt kötelező legyen 3 linkre kattintani, hogy aztán egy felugró ablakban (amit blokkol a tűzfal) bejöjjön az adatlap valahol a 47. és 55. reklám között.
További funkciók: Keresés, Üzenetküldés stb. (250+ÁFA/hónap)
Csak sms-ben Ha nincs telefonod, vegyél.
A szerver takarékossága érdekében egy ip-ről csak egyszer lehet látogatni egy nap.
Hja és választható felbontás: a reklámoknak.

Elnézést kérek a mérgelődésért. Valahogy így képzelem a jövőben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4361) #72042496


#72042496
törölt tag

Biztos volt már, s biztos másnak sem tetszett, s biztos unalmas már ilyet olvasni, de dühöngök pár sort.

Szóval tök jó ez az 1024x768! Ami a legcukibb benne, hogy a reklámok (illetve a heyükön levő fehér téglalapok - hála az IE7Pro-nak) persze fix méretűek, s az oldal felét kitakarják. A "hasznos" tartalom terpeszkedik vagy 600 pixel szélességben. Gratulálok nekik, így tovább!

A dinamikus szélességben jó volt, hogy akinek olyan monitora van, annak addig is 1024-es szélességben jelent meg a tartalom, a többieknek pedig nyúlhatott bőszen, ameddig elfért.
1920x1200-ban meglehetősen érdekes látványt nyújt... :((

A motornak ez a része idáig jól működött, csak tudnám, miért kellett így elcseszni.

szerk.: Megnéztem, 760 pixel szélességben jön az, amiért igazából az ember belép az iWiW-re: az én esetemben ez (felfelé) kerekítve 40%-os kihasználtság, éljen a fejlesztőgárda, csuhaj!

[ Szerkesztve ]

(#4362) bocX


bocX
tag

gusztustalan, eddig még ugy ahogy jó volt, eddig lehetett olvasni...
....most már nem, mikor volt már 1024x a divat, pfff, nem teccik :(
inkább az ilyet javították volna ki....'Kit ismerhetek?' pl, 7 kattintásból jó ha 2szer müxik, nem lenne 'Ajax error', ja és ha már valamikor akarok irni üzenetet, akkor nemhogy már azt irja ki 'A mező kitöltése kötelező!', közben frissül, nem küldi el oké, de hogy eltűnik a szöveg amit odairtam, mert ha 2 sort irnék oké, de ....na mind1. csak azért van nekem is mert ez a divat.. :DDD ..pöesze nem.. :(( ..csak igy könnyebb (lenne) az ismerőseim megtalálni.

[ Szerkesztve ]

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#4363) #72042496


#72042496
törölt tag

Basszus rájöttem! Nincs visszalépés, sőt... ezek megelőzték a korukat! Gondoljatok bele, hamarosan ismét terjedni fognak az 1024 pixel szélességű kijelzők - a mobiltelefonokban! :D ;]

(#4364) konrad


konrad
aktív tag

Ez már agymenés :A Vascső

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#4365) KrAt


KrAt
veterán

Na van megint egy meghívóm, kell vkinek? :U :)

Privit írjatok, ezt nem mindig figyelem..

(#4366) qdak


qdak
addikt

na ezt az általam felvett videot nézzétek meg, NEM CSALTAM!!!kimlére figyelni!!!
Töltsd le! ne ott nézd!!!

van meghivóm ...

[ Szerkesztve ]

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4367) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Hogyan lőjük ki az iwiw felbontáskorlátozásait?
Először fel kell tenni a GreaseMonkey sciptkezelőt, majd pedig egy kis sciptet telepíteni.
További scriptek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4368) RAM válasza Dilikutya (#4367) üzenetére


RAM
őstag

működik
a további linket elronthattad

Csak tisztán

(#4369) Dilikutya válasza RAM (#4368) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tényleg, de ez már jó lesz :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4370) The DJ válasza Dilikutya (#4367) üzenetére


The DJ
addikt

:R

Na ez nagyon jól jött, működik, köszönöm!
Ki van írva a főoldalra, hogy további jelentős változások várhatók...előre félek :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4371) KrAt válasza Dilikutya (#4367) üzenetére


KrAt
veterán

Ez csak FF alatt megy? :U :(

(#4372) The DJ válasza KrAt (#4371) üzenetére


The DJ
addikt

"Greasemonkey is a Firefox extension that allows you to customize the way webpages look and function."

Szóval igen :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4373) KrAt válasza The DJ (#4372) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor csak jól láttam. Nembaj, úgyse iwiw-ezek annyit :D

Meghívó vkinek?

(#4374) qdak


qdak
addikt

nézz meg

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4375) szilchi


szilchi
őstag

Van egy gondom.Tesóm barátnőjének volt 3 IWIW meghívója,abból egyet elküldött nekem a mailcímemre.Most nem tudom,hogy ez egyáltalán megy e így,mindenesetre gondolom akkor regisztrálom magam.Kitöltöm az űrlapot a személyes adatokkal,majd lépnék tovább.De akkor előjön ez a hibaüzenet már vagy 2 napja.

[link]

Ez azért van mert nem lehet olyan meghívóval reggelni,amit másnak küldtek vagy egyszerüen xar a rendszer jelenleg valamilyen oknál fogva?A meghívó november 20-ig jó.Valakinek ötlete?Köszönöm.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#4376) koob válasza szilchi (#4375) üzenetére


koob
senior tag

nem lehet olyan meghívóval reggelni,amit másnak küldtek

(#4377) szilchi válasza koob (#4376) üzenetére


szilchi
őstag

Aham...köszönöm a gyors választ.Én is erre tippeltem.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#4378) Winner_hun válasza qdak (#4374) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt mit kell nézni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4379) qdak válasza Winner_hun (#4378) üzenetére


qdak
addikt

kimlét áttálitom és kilépek belépek s vissza áll akár hol álitom be!!!!!!

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4380) Winner_hun válasza qdak (#4379) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mit?:F:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4381) qdak válasza Winner_hun (#4380) üzenetére


qdak
addikt

tudod aktuális város:kimle, hiába állitottam átt vissza ált kimlére azt nézd a videon csak lusta voltaM kiemelni.

ui: már müködik téti vagyok :R

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4382) philoxenia válasza qdak (#4381) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kimle a világ közepe, odatart minden út, kifelé a fény se tud menni. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4383) qdak válasza philoxenia (#4382) üzenetére


qdak
addikt

amugy haverom ugyan igy járt györrel nem tudta áttálitani...

ui: életemben nem voltam kimlén, biztos szép :R

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4384) philoxenia válasza qdak (#4383) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt se tudom merre lehet. Az info se jut ki. :))
Még határzárás előtt kijutott kémek jelentése. :) [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4385) qdak válasza philoxenia (#4384) üzenetére


qdak
addikt

maga az Ördög a polgár mester naná h nem tok szabadulni, de minek is akarok :) :R

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4386) Winner_hun válasza qdak (#4381) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja hogy az egy település:B
Valószínűleg egy átmeneti bug volt, mert én pár hete szórakoztam ezzel a városátállítással.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4387) Dilikutya válasza koob (#4376) üzenetére


Dilikutya
félisten

Éppenséggel lehet... regisztrálsz, amennyiben a mailcím, ahova küldték, még nincs a rendszerben, majd utána megváltoztatod a sajátodra. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4388) qdak válasza Winner_hun (#4386) üzenetére


qdak
addikt

jaja már jo :)

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4389) szilchi válasza Dilikutya (#4387) üzenetére


szilchi
őstag

Vagyis akkor azért jött nekem mindig a hibaüzenet,mert a hölgy a saját mailcímére kapta a 3 meghívót.Egyikről regisztrálta magát egyből a másikat meg nekem küldte el.Én meg azért nem tudtam reggelni késöbb,mert arról a mailcímről már reggeltek egyszer.Vagy nem jól értelmezem?

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#4390) Dilikutya válasza szilchi (#4389) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen. De ha az iwiw rendszerben ő megváltoztatja átmenetileg a címét, akkor szerintem menni fog.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4391) koob


koob
senior tag

Az iWiW karbantartás miatt átmenetileg nem elérhető. Kérünk nézz vissza később!

ajjaj :C

(#4392) PazsitZ válasza koob (#4391) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez az oldal legálabb gyorsan bejön, ez is valami :)

- http://pazsitz.hu -

(#4393) KrAt


KrAt
veterán

Csak ismétlem magam: meghívó valakinek? :)

(#4394) Herczi


Herczi
senior tag

Nekem is kéne egy meghívó, senkinek sincs ? Ha még is lenne, köszi szépen :R

(#4395) Winner_hun válasza Herczi (#4394) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]?
winnerhun.uw.hu

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4396) KrAt válasza Herczi (#4394) üzenetére


KrAt
veterán

Elküldtem volna az adatlapodon lévő címre, de arra már regisztráltál.. :U

(#4397) Mawyx válasza Winner_hun (#4395) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nagyon jó szájlijaid vannak :C :DD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4398) Winner_hun válasza Mawyx (#4397) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4399) Herczi válasza Winner_hun (#4395) üzenetére


Herczi
senior tag

Én úgy értettem hogy neki is kéne, amúgy már szereztem meghívót, köszönet érte Rolko-nak.

KrenAtesz : De azért neked is köszi, a szándék a fontos.

(#4400) lesaux


lesaux
veterán

A képek sorrendjét csak a jószerencse dönti el, vagy meg lehet mondani ennek a köcsögnek, hogy melyik legyen előbb? Csak mert édesanyámnak feltöltöttem két képet, és kicsit hülyén néz ki, hogy "Másik unokám", "Egyik unokám".

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.