Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4401) Gambit válasza lesaux (#4400) üzenetére


Gambit
őstag

Cseréld ki a feliratokat! Vagy abból háború lenne, ha az egyik lenne a másik, és a másik az egyik? :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4402) lesaux válasza Gambit (#4401) üzenetére


lesaux
veterán

Hát, amelyik korábban született, azt hívjuk egyiknek. Mondhatni időrendben vannak. :)

(#4403) Integra


Integra
titán

hogy milyen kurvára örülnék ha végre működne, ha valaki kapcsolatot szakít meg vagy törli magát akkor arról valami üzenetet küldene, hogy ki volt az......
hihetetlen, hogy mai napig nem megy

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4404) 7


7
addikt

Dragasagaim, van nektek egy erdekes applet, amivel excelbe lehet exportalni az iwiwes ismerosok listajat. Csak egy bongeszo kell hozza, semmi mas: [link]

(#4405) Janoska26


Janoska26
addikt

Hurrá, frenkó, hogy már képet sem tudok felrakni, bedob egy nagy bejelentkező ablakot valami iwiw-es tesztszerverre, amihez azt írok be amit akarok, b@szik elfogadni :W

(#4406) RpPRO


RpPRO
őstag

Nem gyakran van szuksegem az iwiwre, most egy ilyen eset all(na) fent, erre "Az iWiW karbantartás miatt átmenetileg nem elérhető. Kérünk nézz vissza később!". Regebben hajnali 2-kor kezdodott, most meg 1/4 1-kor sem tudtam mar belepni. Uff. :U

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4407) macikos válasza RpPRO (#4406) üzenetére


macikos
addikt

Most optimalizálják 640x480-as felbontáshoz

:D

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mit fognak megint elk*rni... :W

(#4408) sekli


sekli
addikt

Nem ertem miert kell ennyit rinyalni a felbontason... a PH! 2007-ben mire van optimalizalva...? Es az ITNews, ott kemeny 480px szeles az informacio...

(nekem is wide monitorom van, en is sajnalom, de az iwiw erdekel a legkevesbe, hogy milyen...)

[ Szerkesztve ]

(#4409) Bibby


Bibby
addikt

Most nagyon nagyon NAGYON vissza kell magam fogni hogy ne töröljem egy mozdulattal ki magamat. Ez a rohadt ócsak sz@rdarab akkor nem megy amikor nagyon kellene egy ismerős kontakt. De ideges vagyok te jó isten... :W :W :W :W

Ελευθερια η θανατος

(#4410) sekli válasza Bibby (#4409) üzenetére


sekli
addikt

En pont akkor neztem, amikor a postot irtad, es nekem ment...:U

(#4411) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Cserepes punci, ez nagyon kééész ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4412) Templ@r válasza Dilikutya (#4411) üzenetére


Templ@r
tag

punci1
punci2
punci3

És még van egypár, hiába no, nagy az isten állatkertje.

Itt van egy ráadás:
f@sznyúl

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#4414) 7 válasza Kalandor (#4413) üzenetére


7
addikt

Helyes, helyes! Csak nekem még nem jelennek meg a képek :)

(#4415) sekli válasza Kalandor (#4413) üzenetére


sekli
addikt

na, akkor nekem is feltunt, hogy valamit elszurtak...
mi a fene ertelme volt...? :U

Egyebkent most zsenialis..., van, hogy ismerosoknel is azt irja, hogy [nem lathato]... ez valami bug...? ha az ismerosei sem lathatjak, akkor minek/kinek van megadva...? a T-Online-nak...?

(#4416) LeC


LeC
addikt

ha esetleg valakinek kéne meghívó, írjon bátran és küldök ;)

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#4418) sekli


sekli
addikt

vicces az is, ha valakinek torlik a regisztraciojat, akkor az adatlapjan csak a meghivot kuldte rovat es a coke club tagsag marad... : )

(#4419) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Meg tudja nekem vki mondani, hogy egyes emberek miért hívják az iwiw et wiw nek?
Mert tudomásom szerint nagyon régen volt az a neve, amikor nem volt fenn minden létező ember rajta.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4420) sekli válasza Jégkokó (#4419) üzenetére


sekli
addikt

direkt megkerdeztem egy ilyen szemelyt..., azt mondta, hogy azert, mert rovidebb...

(#4421) C4mp3r válasza LeC (#4416) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nekem is van, úgyhogy engem is lehet bombázni. :)

(#4422) 7 válasza Jégkokó (#4419) üzenetére


7
addikt

2005-ben volt névváltás. Most már főként csak divatból hívják annak. :)

(#4423) tiv83us


tiv83us
veterán

Van egy meg 5 napig ervenyes meghivom. Aki igenyt tart ra, jelezze e-mailben /ez jobb lenne//, vagy privatban.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4424) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ki kér meghívót?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4425) Coyote2000


Coyote2000
őstag

most látom hogy van ilyen topik is. Akkor itt mondom el, hogy utálom az iwiwet, de nem azért, amiért eredetileg készült.
Hanem a lánclevelekért (hálistennek ki lehet zárni a küldőket), a mónika-show-ra hasonlító üzenőfalért, a sok paraszt reklámozóért. Ha valamiért lehet szeretni az az, hogy pár perc alatt leír egy embert, hogy az mennyire buta - lásd a "magamról rovat", az erőltetett poénok amit még az oviban hallottunk, és a képek, amin csak ő látszik, de ráfogja hogy a táj miatt tette fel, és aláírja: Tenerife 2006, vagy éppen egy szellemes szöveget: "ez meg megint én háháhá"

Persze fenn vagyok én is, de a nyaralós képeket meg a vagyontárgyaim galériáját már letöröltem :)) :DDD

(#4426) The DJ


The DJ
addikt

Meghívóért jelentkezni nálam is lehet priviben még huszonpár napig :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4427) sekli válasza Coyote2000 (#4425) üzenetére


sekli
addikt

"ez meg megint én háháhá" :D :D

(#4428) fokukac


fokukac
nagyúr

amíg régi rendszer volt, egy kis címsorbeli programozással meg lehetett nézni mások ismerőseinek az időbeli sorrendjét is.

az új rendszerhez nem tud valaki valami hasonló megoldást? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4429) qdak


qdak
addikt

meghivo kell irj

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4430) The DJ válasza qdak (#4429) üzenetére


The DJ
addikt

Nálam is van még :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4431) qdak válasza The DJ (#4430) üzenetére


qdak
addikt

de nekem ma lejár :F megint kikuldom magamnak :)

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4432) sekli válasza fokukac (#4428) üzenetére


sekli
addikt

en csak nemreg jottem ra, hogy az enyemnel meglehet...:U

PH! :DDD

(#4433) qdak válasza sekli (#4432) üzenetére


qdak
addikt

nem is tudtam h van ph nak iwiw je

én csak azt tom megcsinálni h linkelt képbol kideritm a profilt :)

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4434) 7 válasza qdak (#4433) üzenetére


7
addikt

Nem nagy cucc. Benne van a kép linkjében a userid. :P

(#4435) PazsitZ válasza qdak (#4433) üzenetére


PazsitZ
addikt

Winner is csinált egyszer régen egyet, de valamiért törölte
[link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#4436) sekli


sekli
addikt

ma sorra doglenek meg nalam az internet "kozossegi" szolgaltatasai..., eloszor az msn, most meg az iwiw..., nem tudom megnezni a postaladamat... :U tobb bongeszo alol is probaltam, de "An error occured during the processing of this request and the page cannot be displayed." na szep...:U

mindegy, a PH! robog, az a lenyeg...! :)

(#4437) qdak válasza 7 (#4434) üzenetére


qdak
addikt

:P na jólvan :D

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4438) KrAt


KrAt
veterán

Meghívó anyone?

[ Szerkesztve ]

(#4439) fokukac válasza sekli (#4432) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, akkor ezt elmeselhetned Nekem ;)

----------------------

amúgy pedig nem tudom, figyeltétek-e, hogy már az ismerősök e-mail címei is csak külön kattintás és kódszó beírása után nézhetők meg.

komolyan mondom, behalok ezen, b+.

kb. 1 hónapja készültem rá, hogy lementem az összes kapcsolat-adatom, de ráb.sztam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4440) Agostino válasza fokukac (#4439) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Egyet se keseregj, pár hónap múlva megint kitalálnak valami formabontóan eredeti infovédelmet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4441) fokukac válasza Agostino (#4440) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem kesergek, csak idegesít most már az újabb és újabb hülyeségük... :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4442) Integra válasza fokukac (#4439) üzenetére


Integra
titán

azért van mert már zavaró volt, hogy sokan reklámra gyűjtötték az adatot
amúgy sem tanácsos alapból megadni ilyeneket, ahogy msn-t se etc..
ha valaki akar valamit, az ír egy levelet

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4443) KrAt


KrAt
veterán

Istenem, ezek a f@szok komolyan mondom... Jóhogy nem kérdőívet kell kitöltenem, ha egy msn címre vagyok kíváncsi.. Ennyi satufejűt egyszerűen.. :U Hihetetlen..

(#4444) sekli válasza fokukac (#4439) üzenetére


sekli
addikt

szerintem felreertettel, azt irtam, hogy nem reg fedeztem fel (najo, mutatta valaki), hogy van egy masik rendezesi lehetoseg is...:)

----------------------

az elozo kepes modszer jobb volt az adatok vedelmere, a kepek ugyanis legtobbszor nem jottek be...:DDD

miert van az, hogy egy ismerosomnel azt irja az adatlapon, hogy msn/email cim nem lathato...? akkor kinek lathato...? :U

(#4445) The DJ válasza sekli (#4444) üzenetére


The DJ
addikt

Lehet, hogy vicceskedvű az egyén és a rendes címe helyett szépen bepötyögte, hogy [nem látható]. Ez kb olyan mint mikor a nemedre vonatkozó checkboxot elfelejti a webdesigner beállítani, hogy csak a férfi/nő közül választhass. Én ilyenkor így szoktam: Nem: Igen! :DDD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4446) sekli válasza The DJ (#4445) üzenetére


sekli
addikt

:DDD

(#4447) Mawyx


Mawyx
senior tag

Mi lett az email alapján történő kereséssel? :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4448) sekli válasza Mawyx (#4447) üzenetére


sekli
addikt

mar reg nincs...

(#4449) n-tek


n-tek
aktív tag

hali
küldene vki egy maghívót? köcönöm (sürgős lenne)
email: harlem312@citromail.hu
naon köcce

Escape is Just the Begining

(#4450) The DJ válasza n-tek (#4449) üzenetére


The DJ
addikt

Ment ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.