Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) Kicker


Kicker
senior tag

nálam semmi
:W

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3252) Janoska26


Janoska26
addikt

A nyavajás szőrtelenítő reklám bejön a bejelentkező oldalon, de be véletlenül sem lép, csókoltatom a matávot, vagy hhogy hívják most magukat :W :W :W

(#3253) Kicker válasza Janoska26 (#3252) üzenetére


Kicker
senior tag

jetzt gut!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#3254) tkazmer válasza Hujikolp (#3246) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, ment a meghívó...felveszlek msn-be, a php-ről majd ott beszélünk:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3255) tkazmer


tkazmer
addikt

Nekem mostanában gyakran csinálja azt, hogy amikor mondjuk rákattintok a felső menüben a ''kit ismerhetek''-re, akkor kijelentkeztet, ami bizony nem nagyon tetszik. Másnak is csinálja ezt(nem csak a ''kit ismerhetek''-el csinálja, de az a leggyakoribb)??

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3256) Attila0707


Attila0707
csendes tag

Helló!
ha valaki megszánna egy iwiw meghívóval meg köszönném!Tudok esetleg adni myvip-est!! :O :O :O

(#3257) tkazmer válasza Attila0707 (#3256) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, látom, a myvipre már regeltél...iwiwesem sajna nincs, most küldtem el...majd 30 nap múlva kérhetek leghamarabb

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3258) HXY


HXY
addikt

szeretnék cserélni:

:) el-sl -ért :) cserébe a következőket adnám egyben:

iwiw
majomparade
gmail

(#3259) tkazmer válasza HXY (#3258) üzenetére


tkazmer
addikt

Mi az az el-sl ?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3260) [HUN]Zolee válasza tkazmer (#3259) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

az egy olyan hely, ahol kizátás jár az ilyesfajta osztogatásért :U

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#3261) tkazmer válasza [HUN]Zolee (#3260) üzenetére


tkazmer
addikt

Ez is vmilyen közösségi portál? Mert az odáig rendben van, h kizárás jár ezért meg ezért, de még mindig nem tom, h ez pontosan micsoda?


Szerk: nah, annyira kiváncsi voltam, h egy kicsit utánanéztem. Ez vmi olyan oldal, ami nem fogad új regisztrációkat? És vmi skyline akármi a neve?

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3262) Viktor0610 válasza tkazmer (#3259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google a barátod.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3263) tkazmer válasza Viktor0610 (#3262) üzenetére


tkazmer
addikt

Igen, tom, csak lusta vok használni....pedig tényleg jóban vok vele, annyira, h már fizet is nekem ;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3264) Dilikutya válasza tkazmer (#3261) üzenetére


Dilikutya
félisten

Közösségi? Úgy is mondhatjuk ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3265) Attila0707 válasza HXY (#3258) üzenetére


Attila0707
csendes tag

helló adok egy myvip-est te meg küldesz nekem egy iwiw-est!

(#3266) Viktor0610 válasza Attila0707 (#3265) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A topik címét elolvasva látható, h. nem ez a megfelelő hely a meghívókkal való üzletelésre.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3267) Hujikolp válasza Attila0707 (#3265) üzenetére


Hujikolp
őstag

amugy csak azért regeltél h kérjél meghívót? :U

(#3268) SzalaiG válasza Jégkokó (#3248) üzenetére


SzalaiG
addikt

Miért nem lehet átadni?

(#3269) Attila0707 válasza Hujikolp (#3267) üzenetére


Attila0707
csendes tag

igen képzeld el csak azér regisztráltam mert a gyík rokonaim nem hajlanfók küldeni meghívót!!!! :W

(#3270) Stalker-2572 válasza gregorik (#3233) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ja persze meg az élettan szigorlat is viccből van meg amúgyis tök hülyék....... nagyokos :W

All Black...

(#3271) Integra


Integra
titán

hülye ez az iwiw megint
mikor van hogy 20 percig nem dobja ki az embert, van hogy fél percenként kiléptet a bejelentkező oldalra....
ehh :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3272) Dilikutya válasza Attila0707 (#3269) üzenetére


Dilikutya
félisten

1. Ki van írva, hogy senki se kérjen meghívót.
2. Az iwiw és myvip meghívók nincsenek értékarányban, mivel a myvip-en korlátlan számban állnak rendelkezésre, iwiw-en nem.
3. Mindkét rendszer alapja az ismerős, és nem a kikönyörgött tagság. Ha senki sem akar téged meghívni, akkor inkább gondolkodj el az életed értelmén, és utána térj vissza a témára ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3273) Angelvictory


Angelvictory
csendes tag

Képzeljétek! Kértem meghívót és egy hét múlva meg is kaptam :) és ha ezt elküldtem havonta egyszer lehet kérni. :DD

http://angelvictory.try.hu

(#3274) dbius


dbius
veterán

Ti be tudtok lépni iwiw-ra???

Én nem tudok belépni sehogyan sem... :F

Sem opera - egyébként is gázos ezzel a belépés, de ezt szoktam használni -, sem ff, sem ie - kivételesen csak ezért indítottam le, egyébként le van tiltva a netről :D - nem tud belépni.... :U

(#3275) tkazmer válasza dbius (#3274) üzenetére


tkazmer
addikt

Be. ie-vel, ew-s nettel.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3276) dbius válasza tkazmer (#3275) üzenetére


dbius
veterán

hmmm. akkor belemélyedek a rendszerembe, cookiek-ba és a temp_cache-be...

:R dbius

(#3277) RedAnt


RedAnt
aktív tag

iwiw2rss

iWiW üzenőfalból RSS hírcsatornát készítő program.

Külön finomsága hogy lehet blokkolni a nem kívánt felhasználókat :))

Kellemes egyéjszakás munka volt.

Forráskód: [link]

enjoy! ;)

╚╦╦╦

(#3278) tkazmer válasza RedAnt (#3277) üzenetére


tkazmer
addikt

Kipróbáltam....sajna nem műkszik, bár bár ez várható volt, ugyanis ez lenne az 1. ilyen rss-es próbálkozásom...ezt írta ki az uw:
Parse error: parse error, unexpected T_STRING in /mnt/ultraweb/t/tk/tkazmer/rss/iwiw/iwiwrss.php on line 79

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3279) japeen_hun


japeen_hun
tag

Van egy meghívóm ha kéne valakinek!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#3280) tkazmer válasza tkazmer (#3278) üzenetére


tkazmer
addikt

Ok, talán meg van a hiba oka, csak most meg kell várnom, amíg az uw megint képes lesz php-t futtatni... :(((
Amúgy viszont az atw-nél nem megy a cucc:
Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /iwiwrss.php on line 30
()

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3281) RedAnt válasza tkazmer (#3278) üzenetére


RedAnt
aktív tag

3 szerveren volt tesztelve, uw-n pont nem. Most próbálom de mindenféle php-s oldalt visszadob 502-es hibával, ez az uw tényleg ekkora gány? :F

#3280: szal atw még gányabb. De ez eleve nem ingyenes szolgáltatókra van tervezve, nem biztos hogy jó ötlet megadni nekik a jelszavad...
viszont otthon feltehetsz egy apache-ot és egy php-t, aztán http://localhost/-ról megy szépen.

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#3282) tkazmer válasza RedAnt (#3281) üzenetére


tkazmer
addikt

Melyik 3 szerveren? Mert én is 3-on próbáltam(uw, atw, extra), most épp kivételesen műkszik az uw-n a php, és akkor ott is ezt a
Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /mnt/ultraweb/t/tk/tkazmer/rss/iwiw/iwiwrss.php on line 30
()
szöveget adja vissza.... :(((
Lehet, h végül tényleg apache lesz a vége, de sajna annyira még nem értek a konfigurálásához, csak 1x csináltam, jó régen

Szerk: annyira nem érdekel az iwiw, h féltsem a jelszavam :DDD , meg sztem biztos tom módosítani

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3283) RedAnt válasza tkazmer (#3282) üzenetére


RedAnt
aktív tag

egyik sem ingyenes szerver volt, egyetemi, ilyesmi. Ott konkrétan eléggé le van korlátozva, safe mode, de úgy is ment.
A szűk keresztmetszet akkor itt az fsockopen lesz...

Apachot felrakni nem vészes, bár windows alá rég próbálram én is, de emlékeimben van valami kattintgatós telepítő :)
IIS is jó, mondjuk azt meg egyáltalán nem próbáltam, de pl. VladimirR mester azzal nyomja ha jól emlékszem.

╚╦╦╦

(#3284) tkazmer válasza RedAnt (#3283) üzenetére


tkazmer
addikt

Már fent van az apache,műkszik is,([link]) csak a php-val van vmi gond, sztem ott rontottam el vmit, úgy tűnik kézzel kell konfigurálnom, az viszont nem lesz könnyű.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3285) RedAnt válasza tkazmer (#3284) üzenetére


RedAnt
aktív tag

Lehet hogy az apache konfig fájljában kézzel be kell állítani hogy töltse be a php modulokat, de pont erre való a google hogy ne kelljen mindig magunknak kitalálni a spanyolviaszt :) pl. [link]

[Szerkesztve]

╚╦╦╦

(#3286) M107


M107
addikt

hali ha lehet egy meghívót kaphatok

misi_107@freemail.hu

előre is köszönöm

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#3287) Ramius válasza M107 (#3286) üzenetére


Ramius
őstag

Alcímet olvastad? :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3288) M107


M107
addikt

oks oks most már felfogtam
bocsi mégegyszer
de kár pedig jó let volna

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#3289) Bash válasza RedAnt (#3277) üzenetére


Bash
őstag

Egyetlen apró hiba van benne, legalábbis IE7 szerint, de javítottam, és így működöképes.

''An invalid character was found in text content.
Line: 4 Character: 13

<title>iWiW''


Javítsd légy szíves, ha tudod, köszönjük szépen!

http://bashtravel.com/

(#3290) RedAnt válasza Bash (#3289) üzenetére


RedAnt
aktív tag

ebben átírtam: [link]
azért fura, az ü karakteren akadt fenn...? a W3C Feed Validatorának nem okozott gondott, ez inkább IE bug lesz :(

╚╦╦╦

(#3291) Ramius válasza M107 (#3288) üzenetére


Ramius
őstag

Biztosan van ismerősöd iwiwen, kérd meg az egyiket, hogy igényeljen meghívót és várj türelemmel.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#3292) Winner_hun


Winner_hun
félisten

150

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3293) tkazmer válasza RedAnt (#3285) üzenetére


tkazmer
addikt

Nah, lefutattam a szerveremen, mostmár vmit visszakaptam, de ez még korántsem hasonlít egy rss hírre, inkább vmi snifferelt msn üzenetre; mivel kell ezt olvasni?

Bash
Te IE7-el meg tudod nézni az elmentett msn üzeneteidet? Mert nekem anno az IE7 betajaval voltak ilyen jellegű problémáim...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3294) Bash válasza tkazmer (#3293) üzenetére


Bash
őstag

.xml formátumban vannak a logok, ezt minden böngésző problémamentesen meg tudja jeleníteni, de az üzenetküldő klienssel is meg lehet nézni.

http://bashtravel.com/

(#3295) Pompi válasza RedAnt (#3290) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez tökjó, köszi ;)

Feel Good Inc.

(#3296) tkazmer válasza Bash (#3294) üzenetére


tkazmer
addikt

Hűha, akkor én vmit rosszul csináltam, mert nekem nem igazán xml-ben vannak, egy külön file-ban nézem meg őket, amiket a notepad nyit meg...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3297) RedAnt válasza RedAnt (#3277) üzenetére


RedAnt
aktív tag

úgy tűnik lehalt a pastebin.co.uk, úgyhogy itt van mégegyszer: [link]

╚╦╦╦

(#3298) Uzsy


Uzsy
csendes tag

Sziasztok! Tudja valaki, hogy hogyan lehet regisztrálni az iwiw-be? Előre is köszi! :F

(#3299) Uzsy


Uzsy
csendes tag

Valaki informáljon már engem légyszi, hogy hogyis van ez az iwiw? Csak meghívóval lehet oda regizni? :F

(#3300) erdey_a válasza Uzsy (#3299) üzenetére


erdey_a
őstag

Sokmindent megtudhastz erről a szottyadt ivivről, ha elolvasod eme topik hozzászólásait, közvetlenül a fórum alapelvei után...

Vérboci

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.