Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4501) fokukac


fokukac
nagyúr

na, megcsináltam.
mission completed.

nem volt egyszerű, 642-szer kellett beírni a kódot, és ráment másfél órám, de az eredmény megérte.

kurvajó :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4502) PazsitZ válasza sekli (#4500) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hol? Ez akkor valami "újabb" fejlesztés, mert régebben tuti, hogy nem volt ilyen opció.

- http://pazsitz.hu -

(#4503) sekli válasza PazsitZ (#4502) üzenetére


sekli
addikt

rosszul emlekeztem, valoban van egy Torles nevu ertesites, csak nem ezt jelenti...:) akkor semmi...

(#4504) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, érdekes emberek vannak, nem tűnik fel neki, hogy negyedjére utasítottam vissza a jelölését, ötödjére is vissza fogom.

Apámnak betege, de én nem tudom kicsoda, életemben nem láttam még, hagyjon engem békén.

(#4505) sekli válasza (Kolombusz) (#4504) üzenetére


sekli
addikt

valoszinuleg o se tudja rolad, es mivel mindig magtalal, es megorul, bejelol..., az ilyet ne ismeretlennek jelold, hanem hagyd fuggoben..., akkor nem tud tobbet bejelolni...;)

(#4506) qdak válasza sekli (#4505) üzenetére


qdak
addikt

nem tom engem ha v ki ismer de én nem ismerem visszajelölöm.

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4507) sekli válasza qdak (#4506) üzenetére


sekli
addikt

ehh... kulonben hogy is lenne annyi ismerosod...? :DDD

(#4508) KrAt


KrAt
veterán

Van még meghívóm :) Kell vkinek vmilyen célra? Haddne vesszen már el :)

(#4509) icons


icons
addikt

Hi!
Vki tudna segíteni? A probléma az lenne, hogy nem küldi el az üzeneteimet az iwiw, sikertelen kézbesítést ír ki a kimenő üzeneteimhez...

(#4510) R válasza icons (#4509) üzenetére


R
aktív tag

talán tele a fiókja a fogadónak..

(#4511) pyrannha


pyrannha
senior tag

Van egy felesleges meghívóm, ha valakit érdekel, akkor írjon.

PSN ID: VDFPO

(#4512) 7


7
addikt

Szinten van egy meghivom, kosza privattal meg lehet tamadni erte. :)

(#4513) Kazimír


Kazimír
őstag

Azt nem tudom, miért kell állandóan olyan hülyeségekkel telenyomni az üzenőfalat, ami abszolút privát kategóriába tartozna?! :(((
Ilyen "Peti, ugye működik a WC pumpa, amit múltkor küldtem?" és efféle baromságok. Összekeverik a chat-el.
Elképzelem mekkora sértődés lenne belőle - ráadásul még én lennék a bunkó -, ha egyszer elegem lenne valamelyik távoli "ismerősből" és egy ilyen lépés miatt törölném..

A másik pedig, amikor hoaxokkal bombáznak.. :W

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4514) 7 válasza Kazimír (#4513) üzenetére


7
addikt

Nem szoktam figyelni az uzenofalat. Azaz mostansag igen, mert egesz hasznos infokat kaptam a vizsgakat illetoen. Engem nem zavar, egyszeruen mentalisan szurom, ami nem erdekes szamomra.

(#4515) Kazimír válasza 7 (#4514) üzenetére


Kazimír
őstag

Jó lenne, ha lehetne 2 üzenőfal.
Egy közérdekű az olyasmiknek, amit te is írsz, vizsgákkal kapcsolatos infók, koncertek, stb..
Egy magánjellegű az általam említett dolgokra..
Csak nem tudom, hogy erre lenne-e másnak is igénye, illetve bonyolult lenne-e megoldani technikailag :F

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4516) 7 válasza Kazimír (#4515) üzenetére


7
addikt

Bonyolult is lenne, tovabba ugyis teleszemetelnek mindkettot. Az az opcio viszont erdekes alternativa lehetne, ha vezethetnel egy normalisan menedzselheto, kulon uzenofalas tiltolistat, aminek koszonhetoen nem latod XY uzenofalas irasait.

(#4517) adalbert1 válasza 7 (#4516) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezen már én is sokat gondolkodtam, legutóbb valamelyik picsa 3 oldalon keresztül ecsetelte az üzenőfalon 1 soros kommentekben, hogy mennyire szereti a drága kis barátját. :(((

Amúgy ti is kaptok mindenféle spamet? Azóta már törölt felhasználóktól, szia vagy hi tárggyal. Mindegyikben valami szar weboldalt vagy proxyt, vagy valami hasonlót említenek.

(#4518) The DJ válasza adalbert1 (#4517) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, nekem is érkeznek ezek. Azt hiszem, hogy végre kapok valami nem körüzi és nem reklám üzenetet, erre megnyitom és mindig ugyanaz. Egyet kitörölnek, 1-2 héten belül kapom egy másiktól :(((

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4519) 7 válasza adalbert1 (#4517) üzenetére


7
addikt

Nekem normális ismerőseim vannak, bleheheheheh :P

(#4520) Ramius


Ramius
őstag

Én eddig minden nap kaptam spamet. Kb két hete kiírtam ezt:
Magamról: Elegem van a sok köcsög spammerből. Le kéne lőni mindet.
Nem tudom, hogy ennek a hatására-e, de csökkentek a levelek :DDD

Ja, és van egy meghívóm, egy nem újonc (már megint ez a diszkriminálás ;] ) elkérheti priviben.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4521) Thrawn válasza 7 (#4519) üzenetére


Thrawn
félisten

Muhaha!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4522) 7 válasza Thrawn (#4521) üzenetére


7
addikt

Igaz is, javítok:

Nekem csak normális ismerőseim vannak, az a maradék 80%, akikre pedig ez nem érvényes, nemigen találják meg az üzenet küldése gombot, ha spamről van szó. :D

(#4523) fokukac


fokukac
nagyúr

mekkora kurva már az, aki ilyen meztelen képeket rak be magáról...
merthamég nagyon szép lenne, vagy lenne melle, vagy vmi, de így... :F
hihetetlen

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4524) 7 válasza fokukac (#4523) üzenetére


7
addikt

Majd törlik, ne félj. :)

(#4525) fokukac válasza 7 (#4524) üzenetére


fokukac
nagyúr

kizárt, már fél éve így van :D asszem akkor láttam először

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4526) nike_ válasza 7 (#4519) üzenetére


nike_
addikt

Persze, neked csak rendes barátaid vannak...:D

(#4527) BioNiCMaN válasza KrAt (#4508) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ha elküldöd egy fiktív mail címre, akkor nem vész el, csak visszakapod 2 hét múlva, és van rá újabb 30 napod, hogy találj egy meghívóra váró embert. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#4528) adalbert1 válasza The DJ (#4518) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, elég bosszantóak tudnak lenni... Lehet hogy én is beírom a magamrólba, hogy dögöljön meg az összes spammer. :D

yetike: hmm... érdekes, nekem csak a hülyébb ismerősiem találják meg az üzenőfalat mindig a totál lényegtelen mondanivalójukkal

fokukac : nézd meg azt is, hogy hány középiskolába járt a leányzó. ;] Szvsz nem lehet egy nagy agytröszt.

(#4529) sekli


sekli
addikt

uzenofal:

:DDD

(#4530) qdak válasza sekli (#4529) üzenetére


qdak
addikt

német csilla :D simán olvasható

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4531) sekli válasza qdak (#4530) üzenetére


sekli
addikt

nem...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4532) qdak válasza sekli (#4531) üzenetére


qdak
addikt

németi

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4533) sekli válasza qdak (#4532) üzenetére


sekli
addikt

váó..., egyebkent azt hittem, hagy csak azert tunik olvashatonak, mert tudom mi van ott...:DDD egyebkentmeg tokmindegy... :)

(#4534) qdak válasza sekli (#4533) üzenetére


qdak
addikt

jaja

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4535) paramedic


paramedic
aktív tag

Törölt regisztráció miért marad meg az ismerőseim között? :(((

(#4536) andi.86


andi.86
csendes tag

Sziasztok!

Még nem regisztráltam wiw-re, és még nem szeretnék egy darabig, de véletlenül nem tudtok olyan e-mail címet és jelszót hozzá, amivel be lehet lépni csak úgy nézelődni? Nem konkrét személy e-mail címével szeretnék, hanem tudjátok vannak nevek pl. Dórák klubja, vagy szép lányok stb. Aki tud, írjon, köszi!

(#4537) qdak


qdak
addikt

kedves iwiw megint magátol költöztet :S idáig "Tét" helyett "Kimle" volt most "Nemesgörzsöny" :D

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4538) Kazimír válasza sekli (#4533) üzenetére


Kazimír
őstag

Az egyik volt főnökömet hívták így. Szerinte a nemzetbiztonsági hivatal csinálta az egész oldalt, hogy figyelhessen bennünket :)
De lehet, hogy csak szomorú volt, mert nem küldtek neki meghívót :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#4539) sekli válasza Kazimír (#4538) üzenetére


sekli
addikt

figyelnek ok e nelkul is...:)

hohoo, matr tobb mint 100.000.000 kapcsolat van budapesten, hat nem csodas...? :DDD

(#4540) fokukac


fokukac
nagyúr

ez mekkora már :DDD

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4542) Templ@r válasza Kalandor (#4541) üzenetére


Templ@r
tag

Ha nem bánod akkor ezt most kölcsönveszem :)

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#4543) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ha valaki nincs az ismerőseim között,attól még én tudok neki üzenetett küldeni és meg is fogja kapni?

(#4544) PazsitZ válasza ToBeY (#4543) üzenetére


PazsitZ
addikt

Igen, így kaptam már nem egy spam üzenetet többek között :K .

- http://pazsitz.hu -

(#4545) sekli


sekli
addikt

huuhu, most tudtam meg, hogyam lehet ingyen N93i-t, ipod-ot, x-box-ot es psp-t kapni..., hogy mik nincsenek...? :DDD

(#4546) The DJ válasza sekli (#4545) üzenetére


The DJ
addikt

Ismét terjed az az Xpangos baromság, én is kaptam belőle körlevélként megint :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4547) cizoe


cizoe
őstag

(#4548) Sipi16


Sipi16
senior tag

Helló!
Most vettem észre, hogy március 10-től változni fognak a felhasználási feltételek.
[link] Itt leírják szépen és hosszan a dolgokat. Nem szeretek ilyeneket olvasni de ebbe azért belenéztem. Erről nektek mi a véleményetek?

A szolgáltatást az iWiW Kft. nyújtja, mellyel kapcsolatban ön megértette és elfogadja az alábbiakat: (a) amennyiben regisztrálja magát a rendszeren, meg kell adnia egy érvényes e-mail címet, valamint a regisztrációs folyamatban választania kell egy jelszót; (b) a jelszó titokban tartásáért ön felel; (c) az iWiW Kft.-t haladéktalanul értesíti a felhasználói azonosítóval történő minden jogosulatlan használatról; (d) az ön szerződéskötési képessége nem korlátozott; (e) hozzájárul ahhoz, hogy az iWiW kérése alapján bizonyos, korlátozott információt nyújt magáról (amely információnak időszerűnek, teljesnek és a valóságnak megfelelőnek kell lennie); és (f) ezt az információt fenntartja és frissíti annak érdekében, hogy időszerű, teljes és a valóságnak megfelelő legyen.

Vagyis ha nem pontosak az adataim akkor törölnek? Minek ez? Megfigyelni akarnak?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4549) 7 válasza Sipi16 (#4548) üzenetére


7
addikt

Ez eddig is megvolt, csak kimondatlanul.
Gondolkodom amúgy a facebookra migráláson, de az a baj, hogy ott a legtöbb ismerősöm nincs fent. :(

(#4550) finest válasza Sipi16 (#4548) üzenetére


finest
őstag

"amely információnak időszerűnek, teljesnek és a valóságnak megfelelőnek kell lennie" - S ha nem, azt hogyan szűrik ki? A kellemetlenebb része az, h kinek nyújt infót, milyen szuper lesz, ha reklámcégek számára teszi, aztán jönnek a kéretlen ajánlatok.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.