Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4301) Hegyirabló válasza BlacKSouL (#4300) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Igen, de sokszor a sima keresés sem megy.
Emellett meg mivel mindeki a tagja akar lenni ennek a fosnak, ezért a helyzet ennél csak rosszabb lesz már.
Régen nem arról szól már ez az egész, mint amiért annak idején, még 2003 év végén csatlakoztunk mi, őstagok. Státusz szimbólum lett. Ezért fogom én törölni magam innen.

Aquila non captat muscas.

(#4302) poffsoft válasza BlacKSouL (#4295) üzenetére


poffsoft
addikt

hát ez az!
Mármin hogy nincs album, az kicsit gáz, nem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#4303) BlacKSouL válasza Hegyirabló (#4301) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egy éve még naponta volt új ismerősöm, most már kéthetente akad egy. És így tartok 394-nél. Ezekkel az emberekkel viszont tényleg váltottam már egy mondatnál is többet. Olyat meg pöcsség bejelölni, akit egyszer láttál az utcán. De valóban, van akinek attól áll fel, hogy több mint 1000 ismerőse van. Meg az a k.rva sok cég, szolgáltató, meg anyámkínja. Azoktól mászok falra. És bejelölnek. de minek..?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#4304) Racecam válasza Hegyirabló (#4301) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Úgy van, lépj ki! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4305) concret_hp válasza Hegyirabló (#4296) üzenetére


concret_hp
addikt

"a nap 24 órájából 20-at használhatatlan" --> miért a maradék 4ben mi értelmesre lehet használni :F

egyébként ti is jelentitek a spammereket? olvastam egy okosságot és be is írom ide :D
ne csak az ilyen spammer accokat jelentsétek, hanem azt is aki a meghívót küldte neki :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4306) concret_hp válasza adalbert1 (#4285) üzenetére


concret_hp
addikt

én csak egy royalos képet raktam be. kb. 2 hét múlva kezdtek beikszelgetni a különböző pókertermek meg stb.

legjobb amikor 1db partynak csinálnak egy külön accot és teleszpemelik az egész ájwájwot :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4307) adalbert1 válasza concret_hp (#4306) üzenetére


adalbert1
veterán

Én közülük csak egynek fogadtam el a jelölését, a többi függőben maradt. :) Ez az egy szerencsére meg csak üzeneteket küld a tourneykről amiket szerveznek, az más kérdés, hogy általában vasárnap délután vannak, amikor a fenének van kedve kimozdulni... Ja, még talán a pacific poker-t is elfogadtam ismerősnek.

Szerk.: mondjuk kép alapján nem tudom hogyan találtak meg téged, elméletileg azokra nem lehet keresni. Vagy mégis? :F

[ Szerkesztve ]

(#4308) marsu válasza poffsoft (#4292) üzenetére


marsu
addikt

Jé ... tényleg!

:D ;)

Press any key to continue ...

(#4309) bbazsy válasza Hegyirabló (#4299) üzenetére


bbazsy
őstag

nem mondom, h hipergyors, de teljesen normálisan működik.
nyilván mikor kiírják, h a kit ismerek nem jó, akkor az itt se jó.

..

(#4310) rolko


rolko
őstag

Megint van egy fölös meghívóm... valakinek esetleg nem kell??

(#4311) qdak


qdak
addikt

no iwiw nálam nálatok megy?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4312) AMD Power válasza qdak (#4311) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam se megy. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4313) Hujikolp


Hujikolp
őstag

itt sem megy :(

(#4314) Boxiné


Boxiné
tag

Én sem tudom megnézni, amit szeretnék. :O

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4315) qdak válasza Boxiné (#4314) üzenetére


qdak
addikt

most jo let nalam ( jo lassu )

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4316) Boxiné válasza qdak (#4315) üzenetére


Boxiné
tag

Még mindig nem jön be semmi, hogy a fene egye meg! :W

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4317) Tv


Tv
senior tag

Üdv emberek! iwiw-ben van olyan funkció, hogy meg tudod nézni, hogy kik nézték meg az adatlapodat? merthogy úhye májvipnél van, de itt nem látok hasonlót

(#4318) _Blank_ válasza Tv (#4317) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Nincsen.

(#4319) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

1 hete töröltem magam iwiw-ről és myvip-ról is. Sok, volt, amikor már az utca végén lévő 50 éves juliska néni is ismerősnek jelölt. Nagyon elfajult ez az egész rendszer, szinte 100% képmutatás, nekem erre nincsen szükségem. Jó, hogy már nem vagyok fent :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4320) _Blank_ válasza Motion_Blur (#4319) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Csak nehogy megint újraregelj:)

(#4321) Motion_Blur válasza _Blank_ (#4320) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kizárt:)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4322) Tv válasza Motion_Blur (#4319) üzenetére


Tv
senior tag

Nekem ilyen szempontból szerencsésebb a dolog, mert a legtöbb ember szégyenli hogy az ismerőse vagyok :DD

_Blank_ ! Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#4323) AMD Power


AMD Power
titán

Jó lett. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4324) Boxiné válasza AMD Power (#4323) üzenetére


Boxiné
tag

Tényleg! :DD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#4325) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mi ez az új iwiw?Kitöröltem egy kapcsolatomat,de még mindig a listába van,csak ott van mellete hogy ismerősnek jelöli?! :(((

(#4326) operator10 válasza Motion_Blur (#4319) üzenetére


operator10
aktív tag

Maximálisan egyetértek veled. Olyanok bejelölnek, akik másnap köszönni nem képesek az utcán, lépcsőházban :DD És nem túl szimpi az sem, hogy érdekes módon mindenki az autóját,motorját, hajóját,tengerparti nyaralos képeit, stb, teszi fel. Sokan még magukról sem töltenek fel képet!Sajnos a legtöbb ember csak és kizárólag képmutatásra használja. megmutatni neki mennyi mindene van, és mennyi felé járt már a világban. Mély tisztelet a kivételnek :R Ami személyes kedvencem hogy szinte mindenki beszél minimum angolul, és mégtöbben rengeteg egzotikus nyelven is :D A temérdek Dr,Prof-okról már nem is beszélve :D

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#4327) hanee


hanee
senior tag

Engem az irritál amikor olyan ember jelöl be, akit nem ismerek, csak mert ismerkedni szeretne..

hanee

(#4328) Dilikutya válasza operator10 (#4326) üzenetére


Dilikutya
félisten

A bikinis, meg félmeztelen-takargatós képek ellen viszont gondolom, neked sincsen kifogásod ;].

Ma megint újítottak. A visszaigazolásra váróknál új ikonokat láttam, és most fixen 1024x768-ra lesz optimalizálva az oldal, ami rendkívül korszerű a szélesképernyős TFT-k korában, mikor nincs már CRT, és ez a felbontás is kezd kimenni a divatból. 1152x865-en van a monitorom, és már azon is rossz nézni a keskeny oldalt... jó lehet egy 1440 széles TFT-n.
Az is vérlázító, hogy az oldal nem képes bejönni, ha a kimenő sávszél tömve van ADSL-nél. Minden más oldalnak ez nem probléma, de valamiért az iwiw-nek igen. Sőt, azt hiszem, ha fullon jön a letöltés, akkor is kiakad. És ez nem új probléma, régóta fennáll.

Köszönés: nekem azok nem szoktak köszönni utcán, akiket elutasítok :). Vicces, van egy csajszi, futólag bemutattak neki, és kb ennyi volt minden kapcsolatom vele, még egy fél szót se váltottunk, csak amolyan "ő is ott volt épp" kategória, erre bejelöl. Elutasítom, mert nem ismerem, azóta még a fejét is félrefordítja, ha jön szembe:).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4329) The DJ


The DJ
addikt

Noti, 1280x800-as felbontás...

Megőrülök ki volt az a vadbarom, aki kitalálta, hogy 1024-re optimalizálják az iwiwet? Így is volt elég hibája, de ez már ordít. Ha eddig volt egy kis kitartásom, hogy használjam, akkor ezt egy érvágással el is vették. A képernyőm fele üres, a bal oldalon van valami kis koszmaradvány... Ja, hogy az a iwiw? :W

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4330) Dilikutya válasza The DJ (#4329) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről van szó. Nem értem, miért nem volt, ahogy eddig volt.
Mondjuk nekem a PH! is ilyen.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4331) _Blank_ válasza Dilikutya (#4330) üzenetére


_Blank_
aktív tag

ez egy hányás..jobb szó nincs
először azt hittem véletlen lekicsinyítettem a ctrl+egérgörgő kombóval, de aztán jött a csapás mikor "visszanagyítani" akartam :W

(#4332) RAM válasza Dilikutya (#4330) üzenetére


RAM
őstag

vagy megszoksz vagy ..

[ Szerkesztve ]

Csak tisztán

(#4333) Dilikutya válasza RAM (#4332) üzenetére


Dilikutya
félisten

Persze. A pénzemért azért elvárnám, hogy legalább ne csesszék szét. Elviselem a meglévő hibákat, nade hogy szánt szándékkal újakat tegyenek bele!?
Igen, a pénzemért. Nem kevés pénz folyik be abból, hogy mi, felhasználók azt az oldalt látogatjuk, mivel így igen jó reklámfelület vált belőle.
Amíg egy kis cégé volt a rendszer, nem szóltunk a hibákért, javítgatták folyamatosan, de mióta a T-Online átvette, semmit sem fejlődött érdemben, sőt most még hátra is léptek egy lépést. Hiába lett német tulajdonú, és hívják Magyar Telekomnak, meg T csoportnak, nagyon ráismerni a jellegzetes Matáv szemléletre. Csak az a baj, hogy nincs értelmes konkurencia, mivel még az iwiw fejlesztői rakták össze a legfelhasználóbarátabb platformot.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4334) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Amíg az okosok fel nem eszmélnek, valami hozzáértő nem tudna összedobni egy módosított CSS filet vagy mi a szöszt, amivel egész oldalas lesz 1280, 1440 stb felbontásban? Nem igazán vagyok hozzáértője a témának, szóval lehet, hogy ez megvalósíthatatlan.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4335) macikos válasza The DJ (#4329) üzenetére


macikos
addikt

Na és én mit szóljak az 1600x1200-as felbontásommal? Rohadt, mocskos banda... írok is nekik valami szépet.

(#4336) KrAt


KrAt
veterán

Most nézem: mintha összement volna :U Erre olvasom... Hihetetlen...

(#4337) qdak


qdak
addikt

de ronda az ujj design :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4338) bbazsy válasza macikos (#4335) üzenetére


bbazsy
őstag

1680;)

okádék lett így

..

(#4339) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nagyon béna lett ez a fix felbontás.Legalább pár választási lehetősgéet hagyhattak volna,hogy az user maga válassza ki mi neki a jó-

(#4340) macikos válasza ToBeY (#4339) üzenetére


macikos
addikt

Egyáltalán nem is kellett volna hozzányúlni. Pont az volt benne a jó, hogy nekem pl. 1600-as szélességűre húzta szét és nem kellett görgetnem az oldalt, szép volt, jó volt... erre elb@szták.

Írtam nekik egy levelet (gondolom nem én vagyok az egyetlen :) ), kíváncsian várom, hogy mit fognak válaszolni.

(#4341) macikos válasza bbazsy (#4338) üzenetére


macikos
addikt

:D

2007 van, ki használ még 1024x768-as felbontást? Így is egyre több embernek, akárcsak Neked, wide-TFT-je van. Hol élnek ezek???

(#4342) koxx válasza macikos (#4341) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szintén 1680 :) elég érdekesen néz ki.
1024-es felbontása a 15"-os tft-nek van ami már nagyon ritka, a 17"-os crt-k nagy része is tudja az 1024 feletti felbontásokat, szóval nem értem miért volt erre szükség.

(#4343) Calibos


Calibos
addikt

Mi van ezzel az Iwiw-el :F
Bűn lassú (ezt még megértem) de lehet célnak megfelelően használni, mert "parancsra" nem reagál vagy ha igen, pár másodperc után lefagy!

(#4344) Dilikutya válasza koxx (#4342) üzenetére


Dilikutya
félisten

17-es CRT azért 1024 fölött nem nagyon érdemes használni. 1152-ben még tudja a 75Hz-et, de utána már egyre kevesebb lesz, és az nem túl jó. Illetve van egy nagyobb felbontás, ahol ismét megy neki a 85, viszont az meg nem 4:3-as képarányú.
De egyébként kihalásra ítélt állatfaj, nem ezekhez kéne már fejleszteni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4345) Oliverda


Oliverda
félisten

Istenem.... ezek a marhák.... :W

Gratulálok.... nem is értem hogy miért nem egyből 640x480-ra optimalizálták. :((

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4346) Mawyx válasza macikos (#4341) üzenetére


Mawyx
senior tag

Pl mi :) Nem mintha nem tudna nagyobbat a monitor, de minek? Ezt is alig látni :W A széles monitoroknál meg nem sok idétlenebb dolgot láttam eddig :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4347) Oliverda válasza Mawyx (#4346) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem mintha nem tudna nagyobbat a monitor, de minek?

Mekkora monitorod van? 15"os CRT? :DDD Arról nem is beszélve hogy a 17"os TFT natív felbontása már 1280.

A széles monitoroknál meg nem sok idétlenebb dolgot láttam eddig - Ja persze... gondolom hogy rengeteg widescreen TFT-t láttál és legalább ennyit használtál is már huzamosan...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4348) Mawyx válasza Oliverda (#4347) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ja, CRT meg istállóból nyomom innen a tanyárú :C Bocs, de ne várd már el, hogy mindenkinek tetszen, ami neked tetszik és ne tetszen, ami neked nem tetszik :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4349) The DJ


The DJ
addikt

Nem az a lényeg ki mit használ meg milyen felbontásban :P

A lényeg az, hogy egy ekkora felhasználóbázisú és ekkora cég által üzemeltetett oldal mért nem képes azt megoldani, hogy a felhasználó választhassa ki, hogy milyen felbontásban akarja használni az oldalt. Manapság ez már egy olyan triviális dolog. Még a MyVIP is meg tudta oldani. Ha megerőltetem magam én is meg tudnék írni egy ilyen kódot. Egyszerűen süt az egészről, hogy nem az a lényeg, hogy gördülékenyen és simán működjön, hanem az, hogy minél több reklámot zsúfoljanak bele. Szánalom...
Legalább akkor végeztek volna rendes munkát és igazították volna középre. Most a képernyőm fele üres és fehér, a bal oldalon meg van a munkaterület, de ez így teljesen kontár munka.

Ráadásul ekkora szerverparkkal a háta mögött NEM hiszem el, hogy nem tudnák felgyorsítani az oldal átlagsebességét. Ja, hogy ki kellene venni az ad.adverticum hirdetéseket, amik lassítják? Hát azt pedig nem fogják :(

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4350) Dilikutya válasza Mawyx (#4346) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagy monitoron az 1024 elég randa tud lenni. A ma kapható kijelzők mindegyike nagyobbra van már méretezve, mint ez a felbontás.
A widescreen monitor nekem sem tetszik, bár csak így látás alapján mondom, mivel nagyon keveset használtam eddig, így sokmindent nem tudok rajta elképzelni, de valószínűleg változna az elképzelésem huzamosabb használat után. Egyébként nem volt olyan rossz nézni, mint gondoltam, bár nem is próbáltam rajta mindent.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.