Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) KrAt válasza sekli (#3648) üzenetére


KrAt
veterán

Tess: [link] :)

(#3652) sekli válasza KrAt (#3651) üzenetére


sekli
addikt

köszi...:R sokkal rondábbra számítottam...:B nekem is abszolút haszontalan lenne mondjuk, üzeneteket sose küldök, esetleg az üzenőfal érdekes lehetne, ha minden idióta nem írná tele mindenféle baromsággal...

(#3653) LOTR válasza KrAt (#3651) üzenetére


LOTR
addikt

kéepk :D

One Ring to rule them all

(#3654) vati válasza troland26 (#3622) üzenetére


vati
senior tag

Érdemes lett volna az eredeti forrást megnézni, t.i. hogy egy szélsőhülye honlapon jelent meg. A környezet sokat ront a szavahihetőségen :)

Nyilvánvaló, hogy benne van a pakliban a vázolt visszaélések lehetősége is... de hát aki csinálja a balhét, az számíthat rá hogy minimum nyilvántartják, és előbb-utóbb megszivatják. Welcome to the real world. Akár az iwiwen is kutakodva utána. A titkosszolgálatok már csak ilyen genyák, szerte a világon, különben nem tudnának működni.
Nem kötelező fent lenni - aki valamiért konspirálni akar, annak egyenesen ellenjavallt.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#3655) Dilikutya válasza Integra (#3649) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont legalább azt a zavaró XML hibát megoldották:). Ellenben most az van, hogy ha fel-le töltögetek, akkor időtúllépéssel kidob. De csak az iwiw, semmi más:)
A freemail 25Mb-os tárhelyét annyira nem tartom zavarónak, webes felületen évek óta nem jelentkeztem be. Itthon van egy 120Gb-os postafiókom:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3656) Dictator^


Dictator^
veterán

Ma kaptam egy ilyen levelet, (ismeretlen) Kis Bélától (Bélus). De mire megnyitottam a felhasználó töröltette magát, vagy törölte a rendszer. Lehet vmi virusos oldal vagy vmi szóval nem nyitottam meg.

Szia! Gondoltam, hogy hatha erdekel egy oldal, ahhol minden, az elektronikaval kapcsolatos dolgot megtalalhatsz. Az oldal cime: http://elektro.e-page.hu/ - Tovabbi jo napot kivanok!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3657) sekli válasza KrAt (#3651) üzenetére


sekli
addikt

Itt van rola a cikk a winportalrol... [link]

(#3658) maxxxell


maxxxell
csendes tag

hellóka!

(#3659) KrAt válasza maxxxell (#3658) üzenetére


KrAt
veterán

Szevaaasz!

(#3660) marsu válasza KrAt (#3659) üzenetére


marsu
addikt

Szia Opeles KrenAtesz!

Press any key to continue ...

(#3661) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Nem találtam utalást a topikban, mi a teendő, ha egy felhasználó véletlenül törölte magát?
Köszi:)

egyéb állatfajták

(#3662) PazsitZ válasza kamikaze boci (#3661) üzenetére


PazsitZ
addikt

Újra meghivatja magát valakivel.
És ha esetleg nem véletlenül törölte magát, legközelebb érdemes kevesebb fake felhasználót létrehoznia, úgyanis úgy tudom ilyenekért bannolnak néha.

- http://pazsitz.hu -

(#3663) AMD Power


AMD Power
titán

Hogy lehet körlevelet küldeni az összes ismerösömnek!? Mindegyiket egyesével kell behúzni a címzettek közé? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3664) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Szerintem a következő cikket érdemes elolvasni, még annak ellenére is, hogy a nyelvezete több helyen enyhén vulgáris. Sok igazság van elrejtve a sorok között…

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#3665) kamikaze boci válasza PazsitZ (#3662) üzenetére


kamikaze boci
őstag

A rosszindulatú megjegyzéseidet #&@##&@#&@#@#@&..;) Gondolod, hogy ha fake felhasználóról lenne szó, akkor lennék olyan hülye, hogy kérdezzek??? Ne légy már droid öregem, használd az agyad...;)

egyéb állatfajták

(#3666) Integra válasza Sir Pocok (#3664) üzenetére


Integra
titán

azt gondolom, hogy minden ép eszű ember tudja ezt.
aki meg etikátlanságok sorozatát követte el, annak van miért fosnia
szerencsére a többségnek nincsen és jóra használja.
a férgek meg mindig voltak és lesznek..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3667) AMD Power válasza Sir Pocok (#3664) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a cikk egy nagy rakás sza*! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3668) Calibos válasza AMD Power (#3667) üzenetére


Calibos
addikt

Elolvastam és a hozzá fűződő kommenteket is, sajnos megint szomorúan konstatálom hogy mi emberek mennyire primitív állatok tudunk lenni!

Jópár igazság azért van benne:

(#3669) Olcsi válasza Calibos (#3668) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nem szar, egyszeruen csak az írója IQ-ját tükrözi.Másrészt ez az írás sem más,mint annak az eszköze,h valahogyan kitűnjön az általa faszfejnek és sűrűn ciganynak titulált emberkék közül.Szerencsére normálisan tudom kezelni az iwiw-et,mondhatni rendeltetésszerűen és kicsit bosszantó,hegyesek mit meg nem engednek maguknak.Ha valaki hülye és idiotasagokra használja,hat tegye,nagy ivben leszarom,viszont ilyen módon minősíteni embereket...gáz!

(#3670) lesaux válasza Sir Pocok (#3664) üzenetére


lesaux
veterán

Vannak benne okos dolgok, még humorosak is, csak néhol feleslegesen trágár.

A becenév olyan rovat, ahova nem a chat-es meg netes faszagyerek nevedet kell beírni, hanem a tényleges becenevedet, ha van. Ha nincs akkor nem kell. És szerintem nincs senki, akit a barátai vagy az anyja Deathcode-nak hívna. Csak szólok.

Hmmm. Ezzel nem értek egyet, de ahogy látom, a többség szintén nem. A Tamást Tominak becézik, ezért kár egy sort fenntartani az adatlapon, a lesaux név alapján viszont az is megtalál, aki csak a fórumról ismer.

(#3671) kamikaze boci válasza lesaux (#3670) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Sőt, téved, mert az én anyám szokott az egyik ősrégi nickemen szólítani, igaz, az nem ''kamikaze boci'':D

szerk.: ha valakivel összefutok, akit a fórumról ismerek, mindig a nickjén szólítom, néhányuknak nem is tudom a valódi nevét

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#3672) Calibos válasza lesaux (#3670) üzenetére


Calibos
addikt

Azt nevetségesnek tartom ha valaki pár hónapot külföldön töltött mert ott dolgozott attól még nem tanulta meg a nyelvet…és nem kéne a beszélt nyelveknél 2-3 nyelvet bejelölnie.

(#3674) Sir Pocok válasza lesaux (#3670) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Igen az írás hangneme sok helyen elég primitív. Vannak benne dolgok, amikkel nem értek egyet. Én úgy gondoltam, hogy azért pár elgondolkodtató dologért érdemes belinkelni.

Mondjuk szerencsére a PH! nagy többsége nem a primitív emberek soraiból kerül ki. Többek között ezért járok már régen ide. :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#3675) gregorik


gregorik
senior tag

harmadszor is regisztráltam...

''Magamról:
Egykori kb. 300 ismerősömnek: bocs, hogy töröltem magam (3 év után), olyanom volt; meg ez is igaz: http://www.sg.hu/cikkek/50682 (már le is szedték a cikket?).
Van azért jobb hely is a wiw-nél; gyere például a saját közösségi site-omra: *******.ning@com! (Mondjuk még nincs is kész.)
Igazából most főleg azért regisztráltam ide, mert bizonyos vicces site-ok (pl. Subba) előszeretettel linkelnek
egyes wiw-es profilokra, s ezen linkeket én látni akarom.''

(#3676) gregorik


gregorik
senior tag

visszanézegettem a topik eleje táját hosszúhétvége végi unalmamban. néha necces voltam -- ha bárkit megbántottam, elnézést kérek tőlük.

(#3677) KrAt


KrAt
veterán

Nah újra kaptam egy meghívót. Odaajándékozom vkinek, de a feltételek megint ugyanazok, mint régebben: ne vmi kis újonc legyen, aki ezért reggelt a PH!-ra :) Sorry, de vki rendes, PH!-snak adnám oda :) Első priviző nyer :)

(#3678) KrAt válasza KrAt (#3677) üzenetére


KrAt
veterán

21:52:51-re már ''el is kelt'' :)

(#3679) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ismét kaptam privibe 1 továbbküldős szart... felhasználó kizárva... ölni fogok :W :W :W

Same rules apply!

(#3680) sekli válasza gregorik (#3676) üzenetére


sekli
addikt

akkor az unatkozásoddal te is ronthattad a hosszúhétvége iwiw örömrekordját...:DDD

(#3681) Dilikutya válasza AMD Power (#3663) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csinálj egy csoportot az ismerőseidből, amiben benne van mindenki. Csak egyszer kell őket kijelölni, utólag csak az újakat kell hozzáadni, és ha valami valóban lényeges dolgot akarsz küldeni nekik, egyszerűen üzenetet küldhetsz nekik.
Amóta nincs körlevél, ez az egyetlen megoldás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3682) Calibos válasza Kalandor (#3673) üzenetére


Calibos
addikt

megtudnád ezt indokolni?

(#3683) PazsitZ válasza kamikaze boci (#3665) üzenetére


PazsitZ
addikt

Oké, bocsi, csak nekem van egy távolabbi ismerősöm, aki ezért került ki mert jó pár fake felhasználót gyártott.
Nem akartalak megsérteni :B .

- http://pazsitz.hu -

(#3684) vati


vati
senior tag

Hogyan lehet megtudni, egy ismerős éppen be van-e jelentkezve?
Az utolsó bejelentkezés időpontja nem túl mérvadó...

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#3685) Poctar válasza vati (#3684) üzenetére


Poctar
senior tag

Sztem sehogy.
Még nem találtam olyan opciót, mely jelezné, hogy az adot felhasználó online-e.

(#3686) Integra


Integra
titán

bejelölt egy 13 éves kiscsaj. (amúgy idővel tuti kis bombázó nőstény lesz belőle)
írok neki, hogy szia, honnan ismersz.
erre: ''Nem ismizzük egymást csak szimpi vagy, de ha gond hogy megjelöltelek ne harizz.''
:F :O :DDD mindig is erre vágytam:))
íratm vissza, hogy azért mégis miért, de erre már nem válaszolt, törölte:)
hát én meg töröltem a jelentkezésd:D

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3687) Dictator^ válasza Integra (#3686) üzenetére


Dictator^
veterán

bazz 13 éves?... az már öreg ;] ;] ;]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#3688) Zoltánka


Zoltánka
tag

Sziasztok!

Tapasztaltatok már olyat, hogy az iwiw alatt elszáll az Internet Explorer 6. és 7.?

Más oldalakon nem csinálja, de itt folyamatosan! (jó, jó tudom használjak Operát, Mozillát....:D Ezt is teszem, de azért zavar, hogy nem megy)

Z

xxx

(#3689) Oliverda válasza Integra (#3686) üzenetére


Oliverda
félisten

Ismerős a story! :DDD Engem 2 hete ő: [link] jelölt be azzal a szöveggel hogy Naon naon cuky pasi vagy :DDD :DDD. Elolvastam a blogját és majdnem kiestem a fotelből... :DDD

Mostanság mennyi idő után adják a meghívókat? 7.-én igényeltem és még se híre... :U

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3690) KrAt válasza Oliverda (#3689) üzenetére


KrAt
veterán

Hűűűdecsúnya :U

(#3691) Motion_Blur válasza Oliverda (#3689) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Atyaúristen mekkora plázaribanc...

Pár napja megismertem egy tündéri emos pasit.olyan édyke...imádom..de sajna 2 napja semmit nem hallottam róla..egyszerűen eltűnt..annyira aggódom érte..nadon féltem,pedig még nem is járunk..ha megtudom,h vmi baja van,én nem is tudom,h mit fogok csinálni magammal..belehalok,az tuti..

Golyót neki!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3692) Oliverda válasza Motion_Blur (#3691) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát...inkább nem írtam neki vissza. :U Persze az egyik cimborám egyből diktálta: ''...te meg meg írd neki vissza hogy a f@**om meg akkor mint egy lónak...'' :DDD Persze nem is...de ez más lapra tartozik. :DDD

Amúgy én komolyan sajnálom az ilyeneket, a jövő nemzedéke. :W

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3693) EQMontoya válasza Oliverda (#3689) üzenetére


EQMontoya
veterán

több füle van, mint agysejtje.

Same rules apply!

(#3694) raczbettina


raczbettina
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy meghívót az iwiw-re!

Már több hónapja várok, de senki sem küld nekem egyett, :( bennetek van minden reményem. :)

e-mail címem: raczbettina@citromail.hu

betti

(#3695) VladimirR válasza KrAt (#3690) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a szemem! a szemem!

(#3696) fokukac válasza VladimirR (#3695) üzenetére


fokukac
nagyúr

mivan, nem véd a zacsi? :D
én mondtam, hogy fordítva vedd fel...

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3698) Janoska26 válasza raczbettina (#3694) üzenetére


Janoska26
addikt

Én 21-én igényeltem, de még nem kaptam, ha megkapom és addig nem kapsz seniktől akkor tied lehet, ha netán meg küld neked valaki, akkor írd be majd a topicba lécci ;)

(#3699) shteer válasza Oliverda (#3689) üzenetére


shteer
titán

én febr 20 és szintén semmi hír

..szerintem jónak tűnik

(#3700) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy lehet valakit tiltó listára tenni? Eddig csak üzenetek alatt láttam ezt a lehetőséget és ott is csak akkor hogy ha kapok az illetőtől egy levelet

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  iWiW.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.